24 jún 26, 10:05:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 121158 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #450 Dátum: 13 máj 05, 19:41:09 »

Sziasztok. Szeretnék kérni egy kis segítséget (remélem jó helyre írok). Most kaptam egy régebb fajta telefont. Név szerint egy:Sony Ericsson w595 és ehhez kaptam Usp csatlakoztatott de amikor rácsatlakozok a gépre nem csinál semmit. Milyen program kell hozzá. Kösszönöm  előre segítséget Mosolyog

Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #451 Dátum: 13 máj 06, 18:33:48 »

Régen csak sony ericsson mobiljaim voltak, és azokhoz mindig adtak egy telepítő CD-t.
De szerintem, ha beírod ezt a google-ba: "Sony Ericsson w595 driver cd" vagy nem tudom, biztos ad ki valamit Mosolyog
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #452 Dátum: 13 máj 13, 19:04:34 »

Nagyon kösszi a választ bow. És még egy kérdés a sony ericsson telefon sokáig szokta bírni(tudom hogy attól is függ ki hogy bánik vele) de nála milyen hibák szoktak feltűnni? Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #453 Dátum: 13 máj 13, 20:09:56 »

Fúúú háát én nem sok hibára emlékszem hogy lett volna Nevet A bátyámnak pont ilyen telefonja volt régen, egy jó tanács ne vidd a fürdőszobába mert könnyen kádba ér (bátyám esete ikszdé ). Egy 2-3évet normális használat mellet lazán bír.
Nekem W350I-m volt az a kis lehajthatós... Akiket ismertem és olyan telójuk volt mindnek letört az a kis lehajtható rész, de nekem nem :O Nem tudom hogy, a használat miatt vagy valami szuperkirály gyártási sorozatból származott, na mind egy nálam mindig tökéletesen működött a zene = élmény Nevet
(esetleg néha-néha lefagyott, de az ritka volt és nem számot tevő)

Jelenleg Huawei telóm van 2éve (U8500) akárhányszor használom akadozik, lefagy, új háttér beállításánál újra indul ikszdé
És most egy Sony Xperia P-n gondolkozok, hogy vissza térjek a normális márkához Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #454 Dátum: 13 máj 13, 20:34:00 »

Jó tanács.. Ha a fürdőszobában akarsz mobilozni vegyél vízálló telót! Mosolyog Nem akad a szoftver, nincs vele semmi baj sose, mindig tökéletes! Mosolyog
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #455 Dátum: 13 máj 14, 14:45:20 »

Én is tudom tapasztalatból a fürdőszobás eset milyen smirksweat Remélem kibír annyit(mert az előző telefonom nem sokáig bírta igaz LG telefonom volt és azon akadtak sok hibák Pojén). Használat is fontos hogy ki hogy használja. Zenét nagyon tisztán lehet hallani nincs semmi recsegés rajta. Egyik ismerősömnek Sony Xperia P-je van azt mondta hogy neki megérte és eddig semmi baj nincs vele Pontosan.
A vízálló telefon jól jönne , de gondolom az ára is szép kis összeg.Inkább maradtok a nyomkodós régi telefonnál Nevet
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #456 Dátum: 13 máj 14, 22:47:22 »

Olcsóbban kapsz vízálló telót, mint egy semmirevaló istenített okostojás telefont! Mosolyog Egy hiperszuper okosteló 100 matyi+ apró, egy vízáló teló meg ott van már 30-ért!  kacsint

Egy régi őskövület telót meg a beázás után szétszerelve feldobod a radiátorra, utána frankón működik...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #457 Dátum: 13 máj 14, 23:21:53 »

Gabesz: Barátnőm mobilja ugyanúgy okosteló és androidos meg minden, ami kell és vízálló, meg porálló, meg asszem ütésálló is és nem volt 50eFt-nál drágább. Nem szívlelem az okostelókat, meg a tapitelókat, nekem most egy Sony Ericsson K530i-m van és nem kell más teló, mert nincs szükségem, hiszen ez a régi teló tud mindent, amit kell. (telefonálás, sms, mms, bluetooth, e-mail, stb...) Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 14, 23:56:29 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #458 Dátum: 13 máj 15, 17:57:04 »

Most a Caterpillar (ha jól írtam), röviden CAT elkezdett gyártani "kigyurt androidokat" ikszdé Már 2 modell is megjelent a B10 és a B15. Ezek ütés/por/vízállók ha minden igaz. Mellesleg a B15 nem is néz ki rosszul(...99ezerért Nevet)
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #459 Dátum: 13 máj 15, 21:30:45 »

Rágugliztam:
http://mobilarena.hu/teszt/caterpillar_b15_meruloben_vakmero/kulso.html

Tetszik a kicsike! Mosolyog Reméljük a szoftver méltó a harverhez.. Ha igen, akkor vállalható a játékszer! Mosolyog
Úgy hogy nagyon nem vagyok oda az érintőképernyős telókért... Sőt.. Van egy olyan tippem, hogy ennek is az érintőképernyője az archilles sarka az ütősállóság szempontjából...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #460 Dátum: 13 máj 15, 22:56:57 »

Tényleg szép. Pirul

Remélem ha még jön 1-2hasonló akkor lesz ismét egy strapabírási tesztsor videóval. Kúl

Am Sparba ebbe botlottam bele
http://logout.hu/cikk/csak_egy_telefon_telenor_r252/a_dontes.html
Pót,másodlagos telónak simán megéri 3ezerért.

Ui Még ez is hasonló strapabíró telefon tesztje elég durva smirksweat
http://www.youtube.com/watch?v=8zMFRkLoJX8
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 23:16:42 írta K ichigo » Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #461 Dátum: 13 máj 16, 20:40:36 »

Én még mindig a Sony-tól várok valami kegyetlen szép és legalább ilyen kegyetlen erős telót. Jó most itt a Z, stb de azért ha azt a Z-t leejted pl. a 7.ről nem hinném, hogy egybe marad....
Valami tűzön-vízen át telefont kéne készíteniük Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #462 Dátum: 13 máj 17, 14:48:08 »

Nektek mi a véleményetek a samsung galaxy s4-ről?
Szerintem baromi jó lett, lassan legyőzi az apple semmilyen alapú kultuszát. Már most uralja a világpiac egy negyedét, egy jó tabletet kéne kiadniuk és az alma elrothad mellettük. Nevet

http://hvg.hu/tudomany/20130420_samsung_galaxy_s4_teszt
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #463 Dátum: 13 máj 18, 09:27:29 »

S4 nagyon várós, bár amennyibe fog kerülni az elején, inkább nem... ikszdé Mondjuk megmaradok egy ideig a régi jó sony ericssonomnál, nincs is most annál jobb Pojén
Apple gagyi és az is marad, nem tudom, hogy tud még fent maradni... hm... talán a sznobok miatt, vagy a magas árak miatt és talán ennek a kettőnek a keveréke miatt. Egyébként meg számos oka van, amiért simán megbukott nálam az apple, meg alapból se szeretem a termékeiket, no mindegy, ez az én véleményem Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #464 Dátum: 13 máj 18, 11:52:08 »

Nekem nem kéne Samsung telefon. Elvből utálom őket mióta megláttam az elsőket. Egyrészt koppintás az egész másrészt meg nevetséges volt már akkor is és szerintem most se jobb. (de ez a véleményem, biztos jó telefonok csak nem az én szememben, mint ahogy az android se jön be)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 11:56:35 írta Lilus » Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!