24 okt 06, 16:20:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126856 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #315 Dátum: 12 dec 01, 16:40:20 »

Eltekintve attól, hogy rendkivüli mértékben megvetem a Sony-Ericsson-t (Most már simán Sony-t), mint telefon márkát.
Ha úgy szeretnéd meglepni magad, hogy még évekig használható kis készülék legyen a tappancsodban, akkor ne csak szemezgess a Samu-val!
Jelenleg övék a legjobb termék ilyen téren.
(Jó-jó, a két magos proci mögött ugyan egy Ericsson platform van, de ennek ellenére is veri az ugyanezzel felszerelt Ericsson telefonokat. Az Xperia U-t is.)

Köszönöm a válaszodat!
Akkor meg is lepem magam eggyel, habár az árát még mindig sokallom... Mosolyog A jövőhéten be is nézek hozzájuk Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #316 Dátum: 12 dec 01, 16:45:03 »

Nem tudom, hogy ez is lesz-e akcióban, de közvetlen karácsony előtt és a két ünnep között is eléggé lehúzzák a telefonok árát, talán érdemes kivárnod.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #317 Dátum: 12 dec 01, 16:54:57 »

Ha már alcatel, nekem tudjátok mi jut róla eszembe? ->




Anyám első mobilja volt.. sose felejtem el.. Nevet


Nekem 2 barátnőmnek volt az 1 telefonja ilyen (az 1iknek szürke a másiknak fekete).  Én 1. telóm Nokia 3310-es volt.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #318 Dátum: 12 dec 01, 17:14:37 »

Nekem ez volt az első ha jól emlékszem: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMeMmTyiCEJLtf-QRInRn0ruQsJpJXAEaoqbv6n0gKr5roUN03GQ
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #319 Dátum: 12 dec 01, 17:15:00 »

Nekem 6230i volt az első telóm. Imádtam, bármennyiszer le lehetett ejteni, sőt volt olyan osztálytársam, aki direkt a falnak csapkodta a nokiáját és néhány karcoláson kívül semmi baja nem lett, hetekig elvolt az aksival és a snake játék legalább annyira szórakoztató volt, mint most az angry birds.
Ma meg már tiszta ciki nokiával telefonálni(főleg infó szakos egyetemistaként).
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #320 Dátum: 12 dec 01, 17:18:58 »

A Nokia ennyire "leamortizálódott" v mi (kiszorult a piacról)? Régen az volt a piacvezető.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #321 Dátum: 12 dec 01, 17:19:13 »

A második mobilom nekem is ilyen strapabíró volt: http://xusanli.com/wp-content/uploads/2012/11/old-nokia-phones-pictures.jpg

Bár ez már elindult azon az úton amikor már azért 10 méterről leejteni nem biztonságos. Nevet

Harmadik mobil, karácsonyra kaptam vadi új volt (végre valami amit nem bátyámtól örököltem meg)
S imádtam: http://www.weeebuy.co.uk/product_images/mobile-phones/lg/C1300i.jpg

Hát igen.. ciki az ami  7 éve még nagyon nem volt az.. elég gyorsan változik a világ.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #322 Dátum: 12 dec 01, 17:23:53 »

Nekem már írtam h az első 3310es (nokia), a második 3220-as Nokia volt (nem összekeverendő a 3210-essel), a 3. Nokia Xpress music walkmenmobil, és most a 4. Samsung Shark.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #323 Dátum: 12 dec 01, 18:05:55 »

 Új telefonom lett nemrég, egy Sony Xperia tipo. A régebbi Sony Ericsson W595-öm képernyője a nyáron kontakthibás lett, egy új képernyővel pedig a kép ugrált össze-vissza, ezért vált időszerűvé a csere. 2 hét használat után teljesen meg vagyok vele elégedve, gyors modell (a kategóriájához, és nem egy Galaxy S3-hoz képest), és jól van összerakva. Az meg már csak non plus ultra, hogy 4.0.4-es Androiddal és karcálló képernyővel rendelkezik  Pojén
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #324 Dátum: 12 dec 01, 20:11:36 »

A Nokia ennyire "leamortizálódott" v mi (kiszorult a piacról)? Régen az volt a piacvezető.  smirksweat
Hát ha megnézed a részvény statisztikákat látszik, hogy a Nokia nagyon sokat vesztett, ez többnyire a Samsung android és Apple IOS sokkal felhasználóbarátabb és sokoldalúbb op rendszerének köszönhető. A symbian egyszerűen nem tudja felvenni velük a versenyt, ezért is állt át windows phone-ra több kevesebb sikerrel. A blackberry ami amerikában olyan elterjedt volt, mint nálunk a nokia szintén kiszorult a piacról. Ezekből és még sok minden másból is látszik, hogy még mindig kiforratlan az elektronikai piac.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #325 Dátum: 12 dec 01, 20:34:47 »

Ugye tudod, hogy az Androidhoz a Samsungnak annyi köze van mint mondjuk az Ikarus-nak?
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #326 Dátum: 12 dec 01, 21:25:38 »

Ez ^^^^ tetszett Nevet. A korábban írt pedig hülyeség:
Samsung Galaxy S3-m van. Sokkal jobb, mint az Iphone 5.

laci1005
Mennyit szoktál havonta eltelefonálni? Ha 3,5 - 4 k körül, akkor inkább vegyél előfizetésest és így több teló közül választhatsz.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #327 Dátum: 12 dec 01, 22:28:28 »

Mivel úgysem veszem meg egyiket sem, így nem néztem utánuk, de miért is hülyeség?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #328 Dátum: 12 dec 01, 23:26:48 »

Ugye tudod, hogy az Androidhoz a Samsungnak annyi köze van mint mondjuk az Ikarus-nak?
A Samsung okostelefonokon Android operációs rendszer van ebből az következik hogy semmi közük nincs egymáshoz, logic fail >.<#

Csukiice te meg nézz meg néhány tesztet, majdnem minden értékben a samsung nyer... Az alma csak egy logó, egy jó drága logó.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 01, 23:30:02 írta viktor6665 » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #329 Dátum: 12 dec 01, 23:53:22 »

Loah inkább arra gondolt, hogy amíg az IOS az Apple tulajdonában van és ez a Symbian Nokia párosra is megáálja a helyét (Állta, mert igazából itt sem az a helyzet, amit leírtál, a Symbian-t túl drága volt fejleszteni, ezért átálltak a WP7-re. Viszont az Accenture átvette a Symbiant, így az már nem is a Nokiáé... Bonyolult.) Lényeg, hogy az Android és s Samsung között ez a kapcsolat nem igaz, mivelhogy az Android nem a Samsung tulajdonában van, hanem a Google-ban.
(Jó, a Samsungnak is volt saját OS-e, Bada néven, szintén JAVA alapokon, akár az Android, de az még annyit sem ért, mint a Symbian.)

Ennek is köszönhető, hogy az Iphoone 5-ben például nem Google Maps van, hanem "saját"-ként bemutatott Tom Tom térképek...
(Kicsit utánaolvastam, de várom ám CsukiIce válaszát, mert Appleéknél nem vagyok otthon, nagyon nem. Mondjuk azért az már tényleg csak felesleges hype, hogy a fülesüket elnevezték Earpodnak... Ez már tényleg röhej. És amit a MicroUSB kicselezésével megcsináltak, hogy még az átalakítóból is legyen 20 dolcsijuk... Még ilyen szöveget nyomnak, hogy az aljat szimmetrikus és így akárhogy csatlakoztathatod a kábelt... Ezt a baromságot.)
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 01, 23:56:59 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!