24 okt 06, 16:10:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126814 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #300 Dátum: 12 aug 09, 22:01:58 »

Nekem galaxy minim van és jól szuperál, de az internete rohadt lassú, hát nekem a kedvencem a blackberry, apámnak olyan volt és nagyon szerettem  Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #301 Dátum: 12 aug 10, 16:28:33 »

Juuj, a Blackberry egy időben nekem is nagy mániám volt, de csak a qwerty billentyűzete miatt. Nevet Lassan aktuális lenne már egy telefoncsere nálam is, mert ez a mostani nos... eh, finoman szólva is nagyon nem jól szuperál. xD Plusz okostelefont szeretnék, rá internetet, meg sok-sok felesleges dolgot, amire valójában az égvilágon semmi szükségem. De attól még akarom. Pojén
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #302 Dátum: 12 aug 10, 16:37:08 »

Ez különben nagyon igzy van Nikuccia  Nevet Mert nálam is az van hogz okostelefon és a mobil háromnegyedérõl azt sem tudom hogz mire jó  Pojén
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #303 Dátum: 12 aug 10, 16:44:34 »

Hmm...

X-peria okostelefonom volt. Olyan okos volt, hogy minden szart leszedett a netről, és 20-30 ezer számlákat csinált :'D
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #304 Dátum: 12 aug 10, 16:54:10 »

Te szegény Szomorú nekem olyan volt hogy bekapcsolta magának a netet es egy 50 ezer forintos szamlam lett  Technikai KO Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #305 Dátum: 12 aug 10, 16:55:10 »

:S Uhh :S

Az nem jó :S

Nekem is ilyeneket cisnált. Minden nap.. :'D Már kezdtem unni, és átálltam egy másik érintősre =)
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #306 Dátum: 12 aug 10, 17:18:10 »

Hát az én telefonom nem okos   >.<# (samsung shark) [kamerás, mp3at viszi meg az mp4et is] de nem android és nem is érintős. Nekem am 1x úgy az agyamra ment az érintős telefonja a tesómnak.
Megnéztem valamit azon, a youtubon, és minden szép és jó lett volna (ha az a volna ne lett volna) ha a keresési találat görgetése közben nem nyitok meg vagy 20x olyan videót amit nem akartam megnyitni.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #307 Dátum: 12 aug 12, 06:45:50 »

Ejj gyerekek nem értettek hozzá...Be volt nektek kapcsolva az adathálózat ( alá internet) és nyilván nem volt net előfizetésetek, vagyis meg határozott adatforgalmatok. ÉS mondjuk ha volt kinn a home screenen nektek pl időjárás widget, annak valahonnan frissítenie kell magát, vagy pl appok etc .Be kell állítani hogy milyen idő közönként frissítse magát, vagy kilőni a netet.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #308 Dátum: 12 aug 12, 11:20:33 »

Mintha marsi nyelven írtad  volna ezt, batai. ikszdé
Az érintős telefonokat én se csípem. Egyszer volt, de hál' istennek egy kedves kis kriptaszökevény kiverte a kezemből az utcán, a képernyő gyönyörűségessen, igényessen betört, és utána nem kellett bajlódnom vele többet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 11:21:39 írta Nikuccia » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #309 Dátum: 12 dec 01, 15:46:48 »

Mivel meghalt a w890i-m, ezért úgy gondoltam meglepem magam karácsonyra egy új telefonnal.
Nézelődtem a T-mobile oldalán és találtam egy-két számomra megfizethető telefont.

Az első  egy Xperia Tipo lenne. A kamerája elég gyenge, nem mintha szükségem lenne rá. Viszonylag gyorsnak is mondható 800MHz-es procival, és 512MB RAM-al. De számomra elég kicsi.
Viszont 4.0-ás Androiddal jött ki.

A másik egy Galaxy Mini 2. Nagyjából megegyezik az előzővel. Szintén kicsi, gyors és rossz kamera. Itt 2.3 Andriod van.

És az utolsó egy Galaxy Ace. Szintén 800MHz-es proci. Az előzőekhez képest kevesebb,  384MB RAM. Viszont 3,5" kijelző. 2.2-es Androiddal.

És akkor jöjjenek azok a telefonok, amikhez kölcsön kell kérnem, ha szeretném valamelyiket Nevet

Xperia U: az 1GHz-es kétmagos procival és 512MB RAM-al elég gyors. 5 megapixeles kamerája is jónak mondható és mellé párosul HD videofelvétel.
Ha jól láttam nem bővíthető... 4GB belső memória mellé elférne még egy ugyanekkora SD is...
3,5"-os kijelzővel. És 2.3-as Andriod.

Galaxy S Advance: Szintúgy 1GHz-es kétmagos proci, viszont 768MB RAM, ami kell is a 4"-os kijelzőhöz. 5 megapixeles kamera és HD videofelvétel.
8GB belső memória és bővíthető (de minek...).
2.3-as androiddal.

Nem tudok dönteni az 5 közül. Az első háromra van pénzem, viszont én inkább a Galaxy S Advance-al szemezgetek. De az U-val együtt, nagyon drágák. Aztán lehet, hogy előfizetésbe veszem. Úgy nem is olyan vészes.

A hosszú és fárasztó komment után szeretném a segítségeteket kérni a döntésben Mosolyog
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #310 Dátum: 12 dec 01, 16:09:33 »

Eltekintve attól, hogy rendkivüli mértékben megvetem a Sony-Ericsson-t (Most már simán Sony-t), mint telefon márkát.
Ha úgy szeretnéd meglepni magad, hogy még évekig használható kis készülék legyen a tappancsodban, akkor ne csak szemezgess a Samu-val!
Jelenleg övék a legjobb termék ilyen téren.
(Jó-jó, a két magos proci mögött ugyan egy Ericsson platform van, de ennek ellenére is veri az ugyanezzel felszerelt Ericsson telefonokat. Az Xperia U-t is.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #311 Dátum: 12 dec 01, 16:10:54 »

Samsung Galaxy S3-m van. Sokkal jobb, mint az Iphone 5.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #312 Dátum: 12 dec 01, 16:16:54 »

Nekem alcatel ot 995-öm van. Mindenki el van ájulva tőle (iszonyat jó kinézete van, szerintem az egyik legszebb okostelefon) és találgatnak milyen márka. Amikor mondom, hogy alcatel meglátom az ijedtség szikráit a szemükben. Azt az érzelmet, hogy: Úristen, biztos, hogy jó az?   Szomorú Pedig pont olyan jó mint ahogy kinéz. Az ég világon mindent tud. És ahhoz képest nem is volt olyan nagyon drága.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #313 Dátum: 12 dec 01, 16:28:59 »

Ha már alcatel, nekem tudjátok mi jut róla eszembe? ->




Anyám első mobilja volt.. sose felejtem el.. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #314 Dátum: 12 dec 01, 16:36:20 »

Sajnos ez jut eszébe másnak is. Pedig ez kéne. Nevet
http://i-cdn.phonearena.com/images/phones/37382-xlarge/Alcatel-OT-995-4-jpg.jpg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!