24 szep 27, 14:12:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325808 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1185 Dátum: 11 nov 27, 20:04:48 »

Ez a rész is határtalanul unalmas és ötlettelen volt számomra, de legalább végre a Grafika nem változott a részen belül.
Naplózva


 
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1186 Dátum: 11 nov 27, 20:15:29 »

Ez egy eléggé furcsa rész volt tele mindenfélével.
Még mindig nem tetszik, hogy tű vékonyságúak az emberek, ez a 10.résztől jöhetett be kb, mert a Suigetsus visszaemlékezésekben nem voltak ilyen véknyak.
A nincs semmi baja Suigetsunak vicces jeleneteknél jókat mosolyogtam, az tetszett.
Hát ez a Uchiha lány testvér eléggé váratlan és random volt, úgy ahogy CS kirándulása is.
Amikor az utóbbi nézte a Tv-t a kirakatban, azon néztem egyet, nem tudom milyen progival csináltad de faszás lett, meg az ahogy énekeltél meg amit énekeltél... oké ikszdé
Az a Dark Cs kép nem kicsit lett vagány, fogadjunk hogy Dani rajzolta  Kúl
Itachi hülyesége meg...
Hát így összefoglalóan semleges volt ez a rész számomra voltak jó, kevésbé, és gyenge megoldások.Ezt egy átvezető résznek mondanám.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1187 Dátum: 11 nov 27, 20:28:27 »

Nekem valamiért kezd egyre jobban bejönni a Petramarús szál Nevet Tök jó, érdekes kis sztori Mosolyog
+ ezek a kép bevillanások az elején, meg a flashback nagyon odatette az ívet Mosolyog
Epic beszélgetés: - Füves CS: Hanyadika van? Erre Juugo: Csütörtök ikszdé ikszdé ez de jó Nevet
Meg aztán remélem Sui visszavág a kis mocskoknak Mosolyog
Szövegek jók voltak, rajz is ott volt Mosolyog
Garfield-os jelenet nagyon érdekes volt és tetszett, jó kis infó morzsák el lettek hintve ^^
Na meg Sasuke húgával egy új történet szál behozatalát érzem  kacsint
+ a CS tv-s jelenete nagyon adta Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 27, 20:37:44 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1188 Dátum: 11 nov 27, 20:43:11 »

Ez a rész is határtalanul unalmas és ötlettelen volt számomra, de legalább végre a Grafika nem változott a részen belül.

Az "is" és az "ötlettelen" kivételével teljesen egyetértek veled.

Ez egy eléggé furcsa rész volt tele mindenfélével.
...
Hát így összefoglalóan semleges volt ez a rész számomra voltak jó, kevésbé, és gyenge megoldások...

Yattaaaa Nevet Köszönöm Mosolyog
Ugyanis a "semleges" jelző sokkal jobb, mint amit én adtam rangot a résznek Nevet

Samdav, Elis nem a huga, hanem a nővére kacsint NAGYON nem mindegy Mosolyog Am te továbbra is az én emberem vagy ikszdé
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1189 Dátum: 11 nov 27, 20:57:14 »

Ja igen, nővére, gomene Nevet
Hát most mit mondjak, én nekem a sztori van, hogy ugyanolyan fontos, mint a poén vagy fontosabb. Egy jó sztorival le lehet kenyerezni engem Mosolyog Főleg, ha vannak benne csavaros fordulatok kacsint De mondjuk a szöveg se mind1, hogy mit mondanak Nevet Viszont te szöveg terén is topon vagy Mosolyog
Amit pedig nem értem, lehet kicsit negatívum lesz, de Tutut és Orochimarut hiányoltam, alig volt szerepek, ami nem jó... (szerintem)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1190 Dátum: 11 nov 27, 21:40:25 »

Chakra-sama van egy kis problema, nekem ott a tizenharmadik rész felirata, de link nem tartozik hozzá!
Naplózva


Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1191 Dátum: 11 nov 27, 22:24:58 »

Miért van az, hogy nekem Rohadtul tetszett ez a rész? Nevet A poénok ott voltak, a történet izgalmas volt, sok új szál nyílott, és sok infót kaptunk Nevet Volt egy-két vágási hiba, de egyébként minden okés volt a résszel. Megkockázatom, hogy eddig az egyik legjobb Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1192 Dátum: 11 nov 27, 22:35:11 »

A trágárság a sorozat velejárója , ehhez nem tudok hozzászokni . Az előző részekkel ellentétben itt voltak olyan momentumok , amik kifejezetten tetszettek. Például az ending scene tetszetős volt . Talán most először vagyok kíváncsi , hogy mi lesz a jövőben. De valamiért van egy olyan érzésem , hogy viszonylag nagy jelentősége lesz Tutu víziójának , de az is lehet , hogy semmi jelentősége nem lesz. Ami kifejezetten nem tetszik az Sasuke állítólagos/vagy tényleges nővére. Igaz , hogy ez a te alkotásod , de alapjaiban véve még mindig a Naruto univerzumában játszódik a storyd , így valamennyire a Naruto storyához is hűnek kellene lennie. De lehet rosszul gondolom , minden esetre ezen az állásponton vagyok. Sok sikert majd a következő epizódhoz!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1193 Dátum: 11 nov 27, 22:53:06 »

Höh, nem számítottam rá, hogy Mattennel azonos véleményt fogunk alkotni.xD

Egyébként kivételesen premiert követően tekintettem meg az epizódot, szóval a frissen alakult véleményem itt fejtem ki.

Ahoz képest, hogy még ZOLI is szénné szidta az epizódot, nekem abszolút bejött. Hirtelen nem is találok tradícionális kivetni valót.
Garfield és FF jelenete abszolút kedvenc. 2 zseniális szinkronhang párbeszédét kaptam, imádtam. Mosolyog
Az "in medias res" is jól jött. Igaz, megtekintettem volna egy FF-Suigetsu konfrontációt, mégis így apró bevillanásokkal tálalva jobban kiéleződött az egész helyzet hatása.
Suigetsu agonizálása végre egy kis jóízű rééégi HB hangulatot teremtett. Főleg, ahogy lecsapódik az oromról.xD
Amin még elmosolyodtam, az Csiga Marley filozófikus kérdése volt.xD

Ezeket leszámítva szerintem nem nagyon volt vicces jelenet az epizódban. De nem is hiányoltam. Mosolyog

Az egyetlen negatívum, amire ráfognám, hogy szemet szúró, az Elishez köthető.
Tudom, hogy mennyire lutri szituba hoztad magad ezzel a húzással, Zolcsi. És nagyon óvakodva álltál az optimális körítéshez. De..
Elis behozása egy nagy kalap sz*r volt.^^"
Sokkal érdekesebb lett volna, ha rejtélyes körülmények között jelenik meg, és eleinte nem fedi fel a valóját.

Ez így olyan semilyen volt. Pedig szép kis fordulatokat hozhattál volna ki belőle.

Lehet, hogy csak az előző gyenge 12-es epizód miatt, de úgy érzem, teljesen jó volt a 13-as. Mosolyog

A grafikához pedig annyit:
Sose fog változni. Aki pedig az ellenkezőjét várja, annak ideje lenne rájönni: Ez A Hebis barmok. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1194 Dátum: 11 nov 27, 23:14:38 »

Chakra-sama van egy kis problema, nekem ott a tizenharmadik rész felirata, de link nem tartozik hozzá!

Mivel még nincs hozzá link. Mosolyog

... Sokkal érdekesebb lett volna, ha rejtélyes körülmények között jelenik meg, és eleinte nem fedi fel a valóját. ...

Viszont akkor meg eléggé hajazott volna egy bizonyos Sasukina (remélem, így kell írni ikszdé) "mostanában mindenki csukját visel" esetéhez. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1195 Dátum: 11 nov 27, 23:19:21 »

Höh, és sikeresen rádöbbentettél, hogy az 1AÉ cselekménye és a gondolkodásom szinte egy és ugyanaz.xD

Amit az előző hsz-emből kihagytam:
Az élőszereplős szóló is faja volt. Bár ha már rajzfilmről beszélünk, nem fogok egy ilyen jelenetet külön díjazni. Illett volna azt is megrajzolni. Pojén
Ettől függetlenül Tutunak az Oscart!*.*
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1196 Dátum: 11 nov 28, 00:01:37 »

Akkor csak szerintem van a sztori szintje a Barátok közt és Dallas közt?
Naplózva


 
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1197 Dátum: 11 nov 28, 00:19:53 »

... az ending scene tetszetős volt . Talán most először vagyok kíváncsi , hogy mi lesz a jövőben. De valamiért van egy olyan érzésem , hogy viszonylag nagy jelentősége lesz Tutu víziójának , de az is lehet , hogy semmi jelentősége nem lesz. Ami kifejezetten nem tetszik az Sasuke állítólagos/vagy tényleges nővére. Igaz , hogy ez a te alkotásod , de alapjaiban véve még mindig a Naruto univerzumában játszódik a storyd , így valamennyire a Naruto storyához is hűnek kellene lennie. De lehet rosszul gondolom , minden esetre ezen az állásponton vagyok. Sok sikert majd a következő epizódhoz!

Na az első-két mondatod az, amik a legjobban esnek a kicsi szívemnek. Végre itt kezdem el érezni, hogy a sztoricentrikusságomat valaki átérzi...nem is az hogy átérzi, hanem érti és követi. Abban pedig igazad van, hogy a naruto univerzumában játszódik a sztorim, és valóban egy nagy/botor próbálkozás volt, hogy behoztam egy 3. testvérként Elist. Ám mégis próbáltam pont emiatt úgy, hogy ne legyen visszamenőleg nagy kavar belőle, előre menőleg meg pont kellően annyit tudjon ártani a jelenléte, ami még ...elviselhető. Úgyvoltam vele egy próbát megér, majd lesz ami lesz.
... Sokkal érdekesebb lett volna, ha rejtélyes körülmények között jelenik meg, és eleinte nem fedi fel a valóját. ...

Viszont akkor meg eléggé hajazott volna egy bizonyos Sasukina (remélem, így kell írni ikszdé) "mostanában mindenki csukját visel" esetéhez. Nevet

A legtöbb karakteremnek még nem tudni a múltját, valamint rengeteg rejtély van velük kapcsolatban. (lásd: a mostani FF-Garfield jelenetet). De akkor még felsorolhatom Építészt, mostmár Petramarut....TITOK...úgyvoltam vele, hogy ha már egy ennyire a naruto univerzumába belekavarható személyt hozok be a legkevesebb hogy megmagyarázok vele kapcsolatban a lehető legtöbb dolgot (leg alapabb dolgot). Igen, ezt is meglehetett volna kreatívan oldani, de egyszerűen már nem akartam ennyi rejtélyt, magához a szereplőhöz viszont ragaszkodtam Mosolyog

Kazekage-sama, leírtad egyszer már, hogy szerinted szar, hugy, oké. De most látván, hogy nem reagáltak rád minek kell leírni mégegyszer? És az a szándékos negativitásod már egy ideje böki a csőrömet (és most nem arra utalok, hogy "kritika-kritika" hanem hogy"szándékosan odaírom, hogy lássa mindenki, hogy nekem nem tetszik a HB" dolog.) Jó, oké, király, felfogtam hogy nem tetszik.
Nyugi mostmár Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1198 Dátum: 11 nov 28, 09:02:23 »

Szerintem Dani úgy értette, hogy Nem kellett volna egyből elmondania hogy ő Uchiha Elis. Felkészíthetted volna azzal, hogy korábban mutattak volna hogy követi őket, Szocskének meg eleve fura érzései lettek volna, és gondolkodhattunk volna azon, hogy ki lehet ez. Nagyott ütött volna akkor ez a jelenet. Nevet ettől függetlenül nekem tetszett, de igen, úgy erősebb lett volna. Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #1199 Dátum: 11 nov 28, 09:09:23 »

Zoli gratulálok a részhez. Nevet Nekem nagyon tetszett, szerintem a sztoricentrikusságodhoz kezd hozzácsatolódni a humor is. Szerintem sok poénos jelenet volt benne.. Nevet Füves Cseeega nagy kérdése is ütött. Nevet Alapból tetszik ez a "szerelmi" szál, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle. Nevet A Garfield és FF jelenet is nagyon ott volt. Hajrá! Nevet

Off: Válaszolj a privát üzenetre.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 28, 09:10:32 írta Dean » Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!