24 szep 27, 16:27:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325867 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
ryuk3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 14


« Válasz #390 Dátum: 10 júl 31, 19:15:00 »

-Törölve-
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 18:55:04 írta ryuk3 » Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #391 Dátum: 10 júl 31, 19:20:29 »

Jó rész volt már nagyon várom a következőt.... amúgy kíváncsi vagyok Ali-G megcsinálja-e a sorozatát? Sok sikert ember Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #392 Dátum: 10 júl 31, 19:28:58 »

Nekem a nevek kicsit elcsépeltnek, vagy inkább erőltetettnek hatottak, viszont szerintem ez a sorozat szinkronban nagyon ott van Nevet Az új rész elején, amikor Sasuke mondja, hogy "Anyádat, jó", majd behaltam xD Az a hangsúly... Nem is tudom, hogy lehet így kimondani ezt, de nagyon tetszett Nevet Hajrá, így tovább^^
Naplózva

ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #393 Dátum: 10 júl 31, 19:36:25 »

A rajzolásról annyit hogy jobban járnál ha te is egy Epret meg egy féltéglát használnál  Pirul smirksweat
És annyit még hogy szórakoztató de nagyon sokat kell rá várni Mosolyog
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #394 Dátum: 10 júl 31, 19:53:07 »

na, rászántam magam, hogy írjak egy véleményt, mert asszem még nem írtam .. ha igen, akkor bocsánat .xD

először is, nem értem, miért Hebi-s, miért nem Hebis. ikszdé merthogy magyarilag helyes...

a rajzolás kicsit szokatlan, nem mondom csúnyának, de szépnek sem. lehet, hogy most sokan fogtok utálni, de én csak a szerzőnek akarok jót. ×) bár gondolom, ezt Te is tudod. meg elég sokszor van olyan, hogy a karik nagyon kicsik... na az engem idegesít, nem tudom ki hogy gondolja. a mozgások szerintem jók, jól kivehető, hogy ki mit csinálni.

a hangokat jól eltaláltad szvsz ^^

a sztori tetszik, érdekes és egyedi Mosolyog főleg a mostani résznél, egyenesen felfigyeltem erre a showra, és kíváncsi voltam rá. Nevet

a hatások, vagy minek nevezzem őket, és teljesen jók. ^^

zenei aláfestés pedig szintén bejön, nem túl sok, akkor van, amikor kell .. Nevet

tehát, azt mondom, ha a rajzoláson javítasz, nagyon f'szántos kis sorozat lesz Nevet hajrá^^

Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #395 Dátum: 10 júl 31, 20:07:52 »

Szevahalicsákánycsö! Nevet Zoli, nagyon csipem a sorozatod. Remélem minél több rész lessz belöle. Tudom már hogy mit fogok nagyon várni az Eaé mellett.^^ Grat. Mosolyog
Naplózva

Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #396 Dátum: 10 júl 31, 21:05:27 »

Na, szivecskéim, ez Hebis barmokról szóló rész, ezt ne itt értékeljük^^ Youtube-on a vidi alatt egyelőre^^

Na, de hogy ne legyen off, még valami a Hebis cucchoz: A cím ikszdé Az az, ami szerintem nagyon nem lett eltalálva xD De nem baj, most már úgysem lehet változtatni  Hümm-hümm
Naplózva

yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #397 Dátum: 10 júl 31, 21:17:34 »

Am. ajánlom neked, hogy nézegesd az 1AE-t hátha ihletet kapsz Nevet

Nos ha így tenném akkor valószínűleg tényleg kapnék ihletet, de akkor gyakorlatilag ugyan azt csinálnám. És akkor tényleg koppintásnak lehetne nevezni nyugodt szívvel. (XP-ből beszélek Szomorú ) Szal ez 100%-ig mellőzőm.

Am kösz mindenkinek akinek tetszik.
Már megint mi bajotok a címmel? Nevet

A cím ikszdé Az az, ami szerintem nagyon nem lett eltalálva xD De nem baj, most már úgysem lehet változtatni  Hümm-hümm

Sajnos valóban nem lehet már változtatni. De am meg mikor elkezdtem nem gondoltam, hogy...hogy ...áá nem tom Nevet Nem tom mit gondoltam. Az biztos hogy nem a címre.

Monduk az hogy: Egy Hebi-s Élete ...kilőve
Hebi4ever, Hebinapok, Takacuki, KréjziHebi, Bolondos Hebi, stb. ikszdé Ezek is viccesek, meg szóba se jöhetnek ikszdé ÁÁ már megint csak kavarok itt mindent Mosolyog

Ja és igen, (az utánam írt komiból jutott eszembe kacsint ) Amiért ilyen soká jelent meg még1X elnézést, de tudjátok, hogy tropára ment a gépem, szal emiatt volt a nagy késlekedés. --> Am meg sajnos emiatt a 9. rész is elég soká fog megjelenni.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 21:23:59 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #398 Dátum: 10 júl 31, 21:20:45 »

Jól van az igy. Nekem tetszik a cim. Karin is állat meg Suigetsu.ikszdé Még csak most jött ki a 8.rész, de már várom a 9.-et.xD
Naplózva

Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #399 Dátum: 10 júl 31, 21:24:18 »

Nikol igazad van, az első benyomásom a névről, hogy kissé gyerekes és kevés benne a fantázia.

Am ez a 8. rész lehetett volna jobb is, ez az Összemérős dolog jól indult, de...


Kedvenc jelenetem, az amikor Saske és Sui mondják, hogy Kezdődjék hát a Shaolin leszámolás. Ilyenekből kellene több.
Ennél a jelenetnél hangosan nevettem.

Am a Hebinapok és a Takacuki, főleg az utobbi nagyon nanáci lett volna.

Nem azt mondom, hogy másolj ki dolgokat az 1AÉ-ből, csak nézegesd Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 21:26:16 írta Ali-G » Naplózva
tokosokos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #400 Dátum: 10 júl 31, 21:25:46 »

Hět ez a 8.rész nagyon ütött  Nevet Nevet Nevet
-Panda ne!!!megölted a 2. kedvenc háziállatomat
-és ki volt az 1.?
-Most is benne lakom

ez a kedvenc rézem belole
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #401 Dátum: 10 júl 31, 21:25:58 »

Nah hazaérve az volt az első dolgom, hogy megnéztem az új részt, de csalódnom kellett. Ahoz képest, hogy mennyit vesződtél vele, Zoli, elég gyengére sikerült. Neeem
Poént igazából egyet se tudnék visszaidézni. Ami még nem is lenne baj, de ennek az epizódnak kb 5%-ban volt köze a Narutohoz.
Mert az addig oké, hogy jó kis karaktereket pakolsz bele, meg sztorikat, de ez menne rajzfilmsztárok nélkül is. Arra akarok célozni, hogy kezd kissé fillerbe átmenni a "paródia".
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #402 Dátum: 10 júl 31, 21:29:39 »

Valamit kezdhetnél Orocsi-val is, sztem vicces, hogy pofázik Saske hátán. Nekem nem jut eszembe semmi, de biztos lehet vele kezdeni. Pl vhogy kijön és üldözik őt, vagy akármi.
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #403 Dátum: 10 júl 31, 21:30:54 »

Dani, mondtam hogy lesznek sztorik, amiknek tényleg csak anyi közük lesz a Naruto-hoz hogy a szereplők megegyeznek, szal emiatt bocs, azoktól is akik Dani-féleképp gondolkodnak.
Am meg ez most pont jó példa volt arra amit anno írtam. (eleje:) Naruto-ban lényeges dolog (többi) Naruto-hoz semmi köze ergo új történet általam....leegyszerűsítve
Am meg nekem ez még csak a 8. részem Mosolyog Easy

Am meg az az igazság, hogy a 8. részben nem a teljes mecs volt bemutatva (mivel már így is 9 és fél perc lett). Az eredeti szerint az utolsó meccs előtt fújják le a sztorit. Akit érdekelne, hogy eredetileg hogy folytatódott volna a meccs, annak megírhatom.  Ide vagy (ha vki netán nem látta a 8. részt és neki spoiler lenne akkor esetleg) privibe.  Eldöntitek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 21:46:17 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #404 Dátum: 10 júl 31, 21:39:22 »

sztem írd ki ide sárgával
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!