24 szep 30, 09:19:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 326159 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #90 Dátum: 10 jún 27, 21:24:08 »

Három betű: YAY!
Nekem tetszik az egész Mosolyog Tök jó, hogy lehet egy új hülyeséget várni Nevet

Nagyjából milyen időközönként várhatóak a részek?




Idézet
Na most ovatosan írok mert bannoltak tegnap 1napra
lol Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Mello-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #91 Dátum: 10 jún 27, 21:36:03 »

Nos...Nem nagyon akarom összehasonlítani a EAÉ-vel, így nem is teszem. A rajzolás tényleg nem tökéletes, de kit érdekel? Végülis ez egy paródia, szerintem bőven elfér, hogy a szereplők kissé gyökérül néznek ki. Ráadásul a második részben ezt már figyelembe se vettem, a poénok jobban érdekeltek. Amikből azért akad néhány ütős (megjegyzem, ha a hangod nem lenne ennyire verhetetlen, valószínűleg nem ez lenne a véleményem, DE... a hangod verhetetlen). Az első részben már az megfogott, ahogy Szászke benyögte: "úúúúú de meg foglak ölni....", ezután  "a kva édesanyját..." . Hibátlan volt. Lehet, hogy a karakterek kicsit különböznek az eredetiektől, de megintcsak azt tudom mondani, hogy kit érdekel? Ha az eredeti karakterek jellemvonására vagyok kíváncsi, akkor az eredeti művet nézem. Visszakanyarodva "Addnekematested"Szászke-kun beszólásához, a káromkodás teljességgel kötelező! Az egésznek ad egy stílust. Hűűű...sok mindent tudnék még írni, de nincs kedvem. Várom a folytatást...(ja, és a Juugo-s rész tényleg sz@r volt, de a többi kompenzál) Mosolyog
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #92 Dátum: 10 jún 27, 21:43:59 »

Igen, ad egy igen Bunkó stílust. Ajánlom figyelmedbe a Kémkutyák paródiát elrettentő példaként

Ha kevés káromkodás van, mint itt, az már mindjárt más stílust ad az egésznek. És sokkal sikeresebb lesz. Mondjuk ha egy részre egy-két beszólás szerű káromkodás jut.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #93 Dátum: 10 jún 27, 22:18:21 »

Szal amiket leszűrtem:

MINDENKINEK TETSZIK A HANGOM!
SENKINEK NEM TETSZIK AZ 5. RÉSZ.
Hm...
KiégtemXD Pedig az 5. rész egyedi. na mind1, akkor nem nagyon tervezek hozzá hasonlót.
Pedig volt 1 előre kinézve. De ha azt mondom, hogy abban Suigetsu szerepelne (tudjátok, a jóhangú srác kacsint ) akkor mit szólnátok. Na mind1, addigra lehet teljesen más ötletel állok elő.

Ja és am: Van pár 100%-ig megbízható infóm a további részekről, szal aki akar annak írhatok egy kis spoilert.
Csak, tudjátok, pár infót, ami felfokozza az érdeklődéseiteket.
Várok pár komit még, és ha több "akarom" lesz, mint " menny má' a f..." akkor mondok párat (előre jelezve, h spoiler lesz)
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #94 Dátum: 10 jún 27, 22:22:35 »

Szerintem Zoli jól csinálja csak annyi "Káromkodás"  van benne ami kell, sőt szerintem  az ezután említett karakterek ha bekerülnek a sorozatba akkor dumálhatnak bőven tőlük úgy is megszoktuk már ( most gondolj bele Hiddan és Kakuzu az eredetiben is kicsit elengedték magukat) ( amúgy meg nem is káromkodás mert az Isten nevét nem is említi szal csak csúnya szavakról beszélhetünk)

Suigetsu jöhet alapból laza a srác Nevet

OFF:na hát igen azok a kémkutyák tényleg nem sikerültek jól kicsit túl monoton az egész meg hát a szóválasztás sem ideális egyesek túl könnyen megsértődhetnek, (rám nem vonatkozik)

de van itt egy kis Tom & Jerry Metál az ész paródia szerintem itt jól eltalálta aki csinálta. a linket töröltem nehogy baj legyen belőle de akit érdekel az úgyis megtalálja, vagy rám ír. Am csak azért említettem, hogy vannak olyan paródiák is ami tele van csúnya szavakkal és mégis szét röhögi az ember magát rajta. ( bár az is igaz, ha csak az van benne akkor is unalmassá tud válni)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 22:54:34 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #95 Dátum: 10 jún 27, 22:28:46 »

Más paródiái máshová valók. A Kémkutyák csak elrettentő példák voltak, de a metál az Észnek akármien jó, nincs itt helye ikszdé

Zoli: Nem a rész stílusával volt baj, hanem hogy uncsi volt, nem volt vicces és valamint túl komoly volt egy paródiához képest. Hogyha több nevetés lesz a Suigetsuban, és nem ilyen szomorúság árulás és egyéb túl drámai elemek, akkor simán jöhet egy ehhez hasonló drámai rész kacsint
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #96 Dátum: 10 jún 27, 22:43:52 »

Szia, nem szeretném újra elmondani, amit előttem már elmondtak vagy 100 an ezért nem mondok semmit. Na, de mégis: Tetszett, nekem az intróval semmi bajom, a hangod jó Mosolyog, a grafika majd idővel javulni fog, ahogy már most is látszott a 6. részben. Engem nem zavarnak a filler szerű részek, érdekel mások fantáziavilága, de csinálj, amit szeretnél. Szerintem a káromkodás akkor tesz viccessé egy paródiát, ha kevés van belőle, mert így meglepetésként éri az embert. Alapvetően a váratlanság a humor egyik alapfeltétele...vagy mi. Én elsőként a shaolin leszámolásos poénnál röhögtem, de előtte a boci boci tarka is nagyon jó volt. Ha rövid ideig tart az éneklés, az engem nem zavar, de ha egy percen túlnyúlik, az már kicsit unalmassá teszi. Nagyon tetszenek az effektek, sokat tesznek hozzá a sorozathoz. Egyébként nagyon szeretek minden ilyen fan munkát. Matten, ha olvasod, neked üzenném, hogy jobbulást! Hát akkor ennyi lettem volna, most megyek, mert van egy béka a szobámban és kényelmetlen az asztalon ülve gépelni...fel kell keltenem a cicámat, hogy megölessem vele a békát. Várom már a folytatást, bár azt szomorúan olvastam, hogy Hidan nem lesz benne, pedig ő a kedvencem. De így is biztos nagyon jó lesz az eddigiek alapján. bye bye
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 22:58:23 írta Ninbikun » Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Lillien
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #97 Dátum: 10 jún 27, 23:46:45 »

Nekem kimondottan tetszik a rajzolása Nevet Amikor megláttam először: O___o.... aztán: XDDDD
A poénok is halálosak , én könnyesre röhögtem magam:D

Én egy negatívumot írnék...az pedig a helyesírás! Arra tessék odafigyelni:D
Naplózva
Mello-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #98 Dátum: 10 jún 27, 23:54:26 »

Matten, petromanjanos: azt hiszem, egyről beszélünk. Én se túlzásra gondoltam, hanem "pontelég"-re. Amennyi van, annyi elég. Se több, se kevesebb. Mosolyog

Zoli: Suigetsu jöhet. Igazából bármi jöhet, ami kipattan az agyadból, legfeljebb UTÁLNI fogjuk. ;P
Én személy szerint nem akarlak korlátozni az alkotói szabadságodban.

Spoilerrel meg vigyázz, mert kétélű fegyver. Vagy érdeklődést vált ki, vagy éppen nem. Persze ez a te dolgod.
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #99 Dátum: 10 jún 28, 00:04:50 »

Na jó, nem leszek, köcsög . Igazából nem akartam spoilert mondani, csak olyat, mint pl. Suigetsu szerepelni fog a következő részekben, Juugo-nak narancssárga haja lesz, meg ilyenek Nevet
Bocs, mindenki. Tényleg.
Am meg most komolyan: Ki idáig a kedvenc karakteretek? (feltételezem Sui bow)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 00:05:23 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Mello-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #100 Dátum: 10 jún 28, 00:13:12 »

Abból a kemény 3 (4, Orochimaruval együtt) állandó szereplőből? Természetesen Garfield...Nevet
Még annyira nem körvonalazódtak ki a karakterek, de azt hiszem, én Sasuke-t akarom. Suigetsuval együtt.

Fúúúú...na ezért nem akartam, hogy spoilerezz. Most hogy nézzem meg a következő részt élvezettel, ha tudom, hogy mi lesz benne? Ez rohadék húzás volt....
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #101 Dátum: 10 jún 28, 00:53:21 »

kedvenc karakter? mm.. Garfieldra én is adok egy voksot, eszméletlen lett az a jelenet, de megnéztem volna Dinkát és Hülyét is.olyan szépen csengő neveik vannak ikszdé nem meglepő módon Suigetsuval szimpatizálok legjobban, bár ott van még Tutu is  Gondolkozik ő elég ellentétes benyomásokat kelt nálam..ha Karin szemgolyóját csócsálná meg akkor egyből a pozitív oldalra billenne a mérleg ikszdé
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #102 Dátum: 10 jún 28, 01:17:45 »

egyértelműen Orochimaru xD
amúgy milyen spoiler?én nem látok sehol semmiet xD(nem azért mondom mert szeretnék,csak nem látom hol van xD)
Naplózva

Guitarmaster 2.0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17

Sasu2 & Tutu 4ever


« Válasz #103 Dátum: 10 jún 28, 09:49:45 »

Mivel az Eaé - ben Sasu2 volt a kedvencem , itt 1 értelműen Tutu Mosolyog
Naplózva

,,Öngyilkosság , depresszió , legyél inkább EMO ,, xDxDLol
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #104 Dátum: 10 jún 28, 10:09:19 »

Az EAÉ-ben nekem is Sasu2 a kedvencem, mivel nekem van egy madaram, akiről mintázom Tutu-t és én madármániás vok így abban is nekem a madár a kedvencem:D
Nyugi nincs spoiler.
Am remélem nem halt meg. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 10:32:43 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!