24 jún 29, 09:02:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 314536 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BenJoe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 9



« Válasz #75 Dátum: 10 jún 27, 09:09:53 »

Így az árnyék alapján látszik, hogy pár régi karaktert viszontláthatunk az anti-hebi soraiban.

Úgy, mint spoiler: kisbogár, fogkrém, stickman, garfield, az a cs fickó stb.
Naplózva
niederbalint
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #76 Dátum: 10 jún 27, 09:27:37 »

Nekem nagyon tetszik. A legütősebb poén szerintem a Shaolin leszámolás xD. Egyet tudok érteni abban is, hogy Suigetsuhoz nagyon illik a hangod. Karin hangján először majdnem hátast dobtam. A grafikán tényleg van még mit javítani, de előbb-utóbb úgyis sokkal jobb lesz. Orochimaru hangja nagyon hasonlít az Egy akatsukis életében lévő hangjára. Mindent egybevéve szerintem szuper sorozat és csak annyit tudok mondani, hogy így tovább.
Naplózva

Az avatar átalakítása saját alkotás. Légyszi, nem elcsórni.
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #77 Dátum: 10 jún 27, 10:37:21 »

Kösz.
Akinek kell a zene: az Sharingan728 megkereste, és megmondta a pontos címét csak annak a zenének.
1000 Köszönet érte!!! Nick Kamarera & Deepside Deejays - Secret Ride (Original Mix)
Am a ruhákról csak annyit, hogy Sasuke-nak új ruhája lesz, mert ami rajta van az tönkre megy:D
A többieknek nem tom.
A káromkodásról meg csak annyit: Sajnos én is észrevettem így a 4- résztől kezdve már nem sok van benne.
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #78 Dátum: 10 jún 27, 10:50:08 »

jééééé ezt ismerem a Youtube-ról Nevet emléxem a -2. -1. 0. részekre is Nevet
és sztem jólett Grat
Naplózva

nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #79 Dátum: 10 jún 27, 12:52:00 »

Nekem nem igazán jött be ez a sorozat, de azt el kell hogy ismerjem hogy a férfi hangok (Sasuke, Suigetsu) nagyon jók.
Gyenge túlzással magyar szinkronhangoknak is elmehetnétek  Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 12:52:54 írta nonomage » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #80 Dátum: 10 jún 27, 13:48:43 »

Nekem határozottan bejön eddig, habár a grafikát (ami késöbb tényleg javult, nem is kicsit) az első részekben azért szokni kellett és például a cs-s rész anynira nem tetszett.
Mondjuk én így utólag megnézném ezeket a korábban emlegetett 0., -1. és -2. részeket is, biztos oka van, hogy nem vállalod fel őket, de kíváncsi lennék azért.. meg a háttérhez biztos hozzá tesznek valamit.
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #81 Dátum: 10 jún 27, 14:31:34 »

A  0., -1., és a -2. részt inkább neakarjátok megnézni Nevet , aki meg látta még régebben, az törölje a fejéből, főleg a pindúrpandúros jelenetetXD. Lehánylak
am most szervízben van az egyik  "hangadó eszközöm", a másik meg be van rekedve Ibiza party után, szal a rajzzal nemsoká kész vok, már csak várni kell amíg a 2 teljesen eggggyé nem lesz. Nevet
És kösz a sok jó komit.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 14:33:36 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #82 Dátum: 10 jún 27, 15:34:06 »

a pindúr pandúros jelenet az a vízágyas volt nem ? Nevet
az nagyvolt Nevet
szerintem jóvolt Nevet
annak a résznek a vége nagyot ütött xD
Naplózva

martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #83 Dátum: 10 jún 27, 16:06:32 »

Na most ovatosan írok mert bannoltak tegnap 1napra

Nagyon tetszett a kis sorozatot Zolthann nekem semmi kifogásom én Karin hangját megszoktam de nem elég morbid és kevés a trágárság attól viccesebb lenne

Am a rajzolás egész jó de az EAÉ rajzolásást nem üti

Am faxa így tovább
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #84 Dátum: 10 jún 27, 16:50:02 »

Már régebben én is láttam youtube-on de most megnéztem az összes részét Mosolyog Suigetsu hangja nekem nagyon bejön, Sasuke-Orochimaru beszélgetések is viccesek meg úgy átlagban a beszélgetések, a szlengekkel Nevet a grafikája sem rossz de szerintem fog fejlődni ^^
Gratula  hozzá Mosolyog

( kedvencem a jugoo ne szívjál füvet dal xD )
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #85 Dátum: 10 jún 27, 16:52:42 »

hátez odacsapott ikszdé a grafika először fura volt, de ha figyeled a szöveget mellette teljesen befogadja az ember. imádom a storyt, kellett már a Hebi paródia is (Ave Hebi! : D).a karakterhangok zseniálisak,első gondolatom : 'mérnem szinkronizál ez az ember?',annyira jó Karinnak ez a hang, gonosz,Nagyon gonosz,de megérdemli  Ördögi (elnézést a Karin-fanoktól öö..van ilyen? smirksweat )
Orochimaru a belső hang,beteg,az oltó szövegei meg aratnak! ikszdé
jó sorozat,gratt!
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #86 Dátum: 10 jún 27, 18:41:53 »

Kösz.
Akinek kell a zene: az Sharingan728 megkereste, és megmondta a pontos címét csak annak a zenének.
1000 Köszönet érte!!! Nick Kamarera & Deepside Deejays - Secret Ride (Original Mix)
Am a ruhákról csak annyit, hogy Sasuke-nak új ruhája lesz, mert ami rajta van az tönkre megy:D
A többieknek nem tom.
A káromkodásról meg csak annyit: Sajnos én is észrevettem így a 4- résztől kezdve már nem sok van benne.


Örülök Szöszke új ruhájának. Ez télleg gusztustalan volt. Szerintem azokat a nagy bevágásokat a ruhákon tüntesd el. De te tudod, te csinálod kacsint

A Káromkodásokról: Nekünk (igen, magammal jövök, sorry) az első Sorozatunk Káromkodós volt, és nem volt sikere. De az direkt olyanra volt tervezve. A Mostani és jövőbeli sorozatainkban alig van káromkodás, nekünk mégis rohadtul bejönneka  forgatókönyveink. Csak nálunk magyaroknál (meg talán a Franciáknál és németeknél) megszokott, hogy a paródiákban káromkodjanak. Máshol ez nem szempont. Én spec betegre röhögöm magam Bármely Abridged sorozaton, pedig azokban ritkán káromkodnak.

Egyébként az Angol nyelvű országokban a paródiáknál divat lett a Dalok használata éneklése! És tényleg nagyon jó. Mi is beterveztünk egy karakterhez ilyet, szóval nyugodtan, folytasd így! Hidd el, ki fog fizetődni!
Az értelmes vicc, a legjobb vicc! Gálvölgyin sem azért röhögtök mert azt mondja 'vaze'!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Katrin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


WWW
« Válasz #87 Dátum: 10 jún 27, 19:18:17 »

áh ugyan jó ez a vacak... meg én már hallottam szárazföldön rekedt bálnát amint jódlizik (  >.<# Hmm? ) és elhihetitek, nem is rossz az ipse hangja ×)
kellenek az ilyen elmebeteg alkotások, mert addig is el tudok lenni vmivel, pláne h ilyen frenetik időjárás uralkodik nálunk.
nah jó, így tovább... ömm emlékszem ám a nevére... uhh hogyaza... ez csöppet égő dehát frász strapálja magát hiába...
nah csigiri =)
Naplózva

..мiкoя яáנössz нogч мiт sєм έя a נózaи έsz, έs мiкoя döитєssz нogy мéят is иє нiszeи єgчszєя έlsz..
Saman Itachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6

Itachii


WWW
« Válasz #88 Dátum: 10 jún 27, 19:42:16 »

Nekem így ahogy van tetszett, habár a képeken télleg javíthatnáál Mosolyog   Hajrá!
Naplózva

\"A túlélésért az ember abba kapaszkodik amit ismer és  tud. Ők ezt nevezik valóságnak... De a tudás és az értelem bizonytalan dolgok... A valóságuk lehet csak illúzió!\"
By Itachi

Ezt nézd meg és kommentálj!
http://www.youtube.com/watch?v=4CqmjnG96ZQ
Itachi forever! Mangekyou forever!
Dani-Sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 2

idemegmitírjak?:D


« Válasz #89 Dátum: 10 jún 27, 19:52:14 »

Szerintem iszonyat jó;) Nekem nagoyn tetszenek a részek,és a rajzolás is nagyon jó;) Én anno így a Bleach-et próbáltam megcsinállni,de nekem még ennyire se lett jó a rajzolásom! Sztem jó a hangod:D Nagyon is!:D Én Karin hangját eleinte nem szeretten,de most már elfogadtam:D Várom a következő részeket:D
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 19:53:41 írta Dani-Sensei » Naplózva

Aláírtam;)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!