24 szep 27, 23:18:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325946 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Diablord
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #60 Dátum: 10 jún 26, 14:39:35 »

Szija!
Szerintem rendkívül jó lett, főleg a Sasuke és a beszélő orochimaru Nevet A rajzolás is egyre inkább fejlődik így sztem ne nagyon foglalkozz vele mert egyre kidolgozottabb lesz, a hangokhoz annyit, hogy szerintem te egy őstehetség vagy énekben de komolyan és engem nem zabvar karin hangja csak pl énekben is egy kicsit erőteljesebb is lehetne bár engem nem zavar így is szakadtam a röhögéstől:D és csak így tovább kacsint
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #61 Dátum: 10 jún 26, 15:25:00 »



Ami szvsz a legnagyobb pozitívum,hogy jó a hangod.EAÉ-vel ellentétben nálad nem is lenne szükség a feliratra,mert a hangod tiszta és érthető.
Rajzolás:Ha jól emlékszem EAÉ is így kezdte,aztán nagyon sokat javult,de a FWA ilyen rajzolással is a világ legjobbja...
Történet:Elég unalmas szerintem,inkább csak a kisebb poénok jöttek be...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 26, 15:25:34 írta trees » Naplózva

Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #62 Dátum: 10 jún 26, 15:29:59 »

Énis csak gratulálni tudok, a rajzolás egyedi de megszokható, néha voltak unalmas részek, de összességében nekem tetszett többször felnevettem rajta, kedvenc jelenetem mikor Sasuke új csapattagokat keres, az a meghallgatás xD

Sztem még sokat fejlődhetsz de nagyon jó úton haladsz nekem tetszik, csak így tovább Mosolyog
Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #63 Dátum: 10 jún 26, 15:43:17 »

Rajzolás:Ha jól emlékszem EAÉ is így kezdte,aztán nagyon sokat javult,de a FWA ilyen rajzolással is a világ legjobbja...

Hát azért az EAÉ nem így kezdte, de nem tudom. Nekem külön felüdülés, hogy így van rajzolva. Mosolyog
Hát az első rész annyira nemvolt jó, de a többi már úgy bejött.
Naplózva

Sharingan728
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #64 Dátum: 10 jún 26, 15:49:18 »

Nekem tetszett, rajzok se rosszak csak így tovább Zoli Nevet
1.résznél röhögtem a madaras részen, meg ahogy veszekedik a 2. részben Sasuke Orochimaru-val Nevet "Énekeld a boci-boci tarkát ikszdé Shaolin leszámolás Nevet---> 2.rész nagyon ütöt Mosolyog
3.rész is jó volt csapatválasztás Nevet Stickman, Fogkrém Jutsu ikszdé egykérdés mi annak a számnak a címe a 3.részben az új intrónál?
Nick Kamarera & Deepside Deejays - Secret Ride (Original Mix) ez a szám címe, rákerestem lyricsre Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 26, 15:50:14 írta Sharingan728 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #65 Dátum: 10 jún 26, 17:03:22 »

EAÉ-vel ellentétben nálad nem is lenne szükség a feliratra,mert a hangod tiszta és érthető.
Azért remélem nem csak az első részeket láttad 1AÉ-ből, mert nem véletlenül váltottam jóval minőségibb mikrofonra A Film óta. smirksweat
Nah de nem akarok offolni.

Hosszú idő után újranéztem az elejétől a sorozatot, és még mindig Orcsi a kedvenc. Nevet
Karin hangját meg szerintem fölös leszólni, így legalább egyedi.xD
Kiváncsian várom a 7. részt, Zoli. Főleg, hogy végre az Akatsukiról is lesz szó. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #66 Dátum: 10 jún 26, 19:15:21 »

Ma megnéztem a 6. részt is. Személy szerint én már az egy EAÉ sem bírtam az énekeket, itt is átpörgettem, nem a hang miatt, csak szerintem nem illik bele. Ha tudnád tartani azt a minőséget rajzban, ami akkor volt, amikor Tobi és Dei megjelent, az nagyon jó lenne. Tobi hangja is bejött, Kariné nekem sem tetszik.

Anti-Hebi. Garfield
Punker Kiröhög
Naplózva


 
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #67 Dátum: 10 jún 26, 19:20:17 »

Nekem az elejénél sem kellett a felirat az EAÉ-nál,legfeljebb kakuzu hangja miatt:D de az is így jó,már hozzászoktam:D

azt még nem írtam,de a legjobb a sorozatban szerintem amikor Sasuke osztja Orochimarut xD
azt nagyon bírom xD
Naplózva

dei01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2

Jounin honlapszerkesztő


WWW
« Válasz #68 Dátum: 10 jún 26, 19:24:37 »

Nekem teccet igaz hogy a rajzoláson lehetne javítani de am. én kussolok mert én még ijet se tok.  Nyelvesít >.<# TECCETŐS és DEI-n dolgozhatnál ő a favorit ÍGY TOVÁBB!!!!!! Figyelmeztetés bow kacsint
Naplózva

Visszaolvasás no jutsu!
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #69 Dátum: 10 jún 26, 22:24:02 »

Nah, gondoltam, én is hozzá szólok, bár nem vagyok nagy fórumozó, de mivel egy picit ismerem az ilyesfajta videók készítésének a csínját, ezért.... belebonyolódtam a saját mondatomba, remek. ikszdé
Szóval, a szinkron nagyon jó, bár egy kicsit nekem túl sok benne a káromkodás. Nyelvesít A feliratoknál néha van egy-egy helyesírási hiba, de igazán nem zavaró. A rajzok nem tökéletesek, viszont a mozgások nagyon jól ki vannak dolgozva.
Ja, és a 6. részben, Rikudo, nem Ridoku.
Ömm... mit is mondhatnék még... Hát....nem lennék Ninbikun helyében. ikszdé Szerződtessétek őt is! bow
(Háháááá, Matten, veled is kéne beszélgetni msnen, hamár felvettél. ikszdé)
Nézzük csak, mi van még... Gondolkozik
Oké, mivel semmi nem jut eszembe, következzék az összegzés:
- jó hallgatni (még a dalokat is Nyelvesít)
- ötletes (ha ez a címről annyira nem is mondható el)
- a rajzok nem bűnrandák, csak még fejlesztésre várnak
- .... Ja, igen! És plusz pont a bátorságért, hogy (habár Dant-C ajánlásával került fel az oldalra) volt elég kurázsitok ahhoz, hogy ne ijedjetek meg attól.... a fene a bonyolult mondataimba!  Technikai KO
Szóval, plusz pont, hogy nem ijedtettek meg az esetleges, felháborodásra hajlamos, túlzott EAÉ fanoktól! És hajrá, hajrá, csak így tovább, én nézni fogom! Nevet

.... ide akartam írni egy idézetet valamelyik részből, de egy sem jut eszembe, YEEEEEEAAAAAAAHHHH!
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Sasori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Chunin


« Válasz #70 Dátum: 10 jún 26, 22:42:37 »

sziasztok
Sztem aki ez leszolja az elöbb mutasson jobbat!
sztem nagyon jó és én nem tom h az EAÉ a jobb e mer nem lehet összehasonlitani sztem
ebk valaki küldje má el nekem a 4-résznek az opjét mer nem tom letölteni sehol smirksweat
ebk elismerés csak igy tovább én már várom a következő részt bow
Naplózva
Beast
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 73


« Válasz #71 Dátum: 10 jún 26, 22:44:37 »

Egy kérdés ezt a mixet hol találom meg? Nevet
Dj Neptun Vs Dj Bec Summer Party Mix 128

Sehol nem találom pedig az elmúlt fél órában átnéztem pár oldalt.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #72 Dátum: 10 jún 26, 22:51:50 »

Én is megnéztem az eddig fent lévő részeket, jó kis sorozat ez Mosolyog
A rajzok tényleg szemmel láthatóan fejlődnek, és ez így is fog maradni.
Továbbá nekem mint Sasuke fannak alapból pluszpont, hogy ő a főszereplő, így én is nézni fogom a továbbiakban is Mosolyog
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #73 Dátum: 10 jún 27, 08:47:31 »

Nekem nagyon bejöttek a részek Nevet Most ne kövezzetek meg,de nem lehetne csinálni egy topicot a zenék címével mint az EAÉ-nál?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
554
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #74 Dátum: 10 jún 27, 08:48:57 »

alig varom a 7.reszt Anti-Hebi talan es sasuke vs Deidara csak az a kar hogy Sasuken nem az igazi ruhaja van a kimonova
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!