24 szep 21, 18:25:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81532 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #465 Dátum: 08 ápr 21, 19:12:41 »

Engem tavalyi Sakuraconon kiröhögött 2 srác a Rukia cosplayemben a buszon Szomorú Egyszer megkeresem őket, és vérüket veszem!!XD
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #466 Dátum: 08 ápr 21, 19:18:07 »

A narancsléről jut eszembe... Nálam meg lettél örökítve, miközben, (inkább) foggal és körömmel küzdöttél az utolsó csepp narancsléér ikszdé.........
Rólam tuti nincs kép? ikszdé Gondolkozik
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #467 Dátum: 08 ápr 21, 19:20:44 »

Haku Hugi, én láttalak valamelyik képen... csak egybe van ömlesztve nálam minden... de sztem vlmelyik csomagban benne vagy az animeconos fórumban :'X

Csak foggal Nevet Különben se hagyhattam kárba veszni, ezt el kell ismerned Hmm?
Tényleg, azt PÜ-ben elküldöd? x'D Akarok egy jót röhögni magamon, ha már elfogyott a narancslé Nevet
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #468 Dátum: 08 ápr 21, 19:22:24 »

Bocsi, de új mobilomat, nem tom összepárosítani a géppel, de majd pár nap múlva megoldom.... Addig is várj.....
Egyébként ki is volt az, aki Mooniet és engem, sapiban lefotózott? ikszdé
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #469 Dátum: 08 ápr 21, 19:23:02 »

ááá nekem is valaki PÜben egy CRISPY nyuszis képet. kéééérleeeek *_* xDxD
Naplózva

acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #470 Dátum: 08 ápr 21, 19:48:02 »

Goku olyan édi volt. Aludt 8 órát, kijön tök morcosan, hogy nem volt meg a 10 órája és fáradt Nevet
Amúgy meg én se ittam sokat  Gondolkozik
Két citromos vodka felest -egyet sunyiban- meg négy bögre -fél literes bögre -VBK-t -4:1-hez keverve Nevet
Szal max fáradt voltam
De az nagyon...
Naplózva

Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #471 Dátum: 08 ápr 21, 22:06:56 »

Gato mi is majdnem összefutottunk, szó szerint. Én siettem ki a sátorhoz, de rohantál be és majdnem egymásnak mentünk. Utánad kiáltottam egy hellot de úgy látszik nem hallottad. Nevet
E--?o_O;; Tényleg nem hallottam, hogy valaki rámköszönt volna. Nem is vettelek észre, pedig egyike vagy azon keveseknek, akiket össze tudok kapcsolni névvel is. Vagy nagyon siettem vagy nem ismertelek fel hirtelen. Bocsánat emiatt. Technikai KO
Idézetet írta: Mester
Akkor AMV-vetítésen. Tapion mondta, h az Gato, én meg nem szóltam, mert fórumról se ismerlek. ikszdé
Oh, akkor kicsit megnyugodtam.ikszdé Volt egy olyan érzésem, hogy nem ismerjük egymást, de aggódtam, hogy teljesen leégek. Na, igen, kicsit bele kellene húznom ezen a fórumon, hogy jobban megismerkedjek az emberekkel, de nem vagyok épp a Naruto rajongásom csúcspontján.

Amúgy akit érdekel nagyon rossz minőségű videó Tonyáék Boci, boci tarkázásáról, ide feltöltöttem.
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #472 Dátum: 08 ápr 22, 06:05:08 »

Tudja valaki mi a címe annak az AMV-nek, amin a rajzfilmslágerek szóltak?
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #473 Dátum: 08 ápr 22, 09:46:06 »

Arvael igen elkísértem Csillust a keletibe és onnan mentem haza egyedül. Nevet Itachi nem fél semmitől. xD
Gato semmi baj, nem haragudtam meg, a haverom sem ismert meg, csak miután ráköszöntem. Nevet
Ha már AMV akkor szombaton 11 után volt egy nagyon jó Final Fantasy-s AMV abból kellene a zene, de nem emkéxem pontosan a címére valami olyasmi, hogy You spin me right round vagy hasonló  Gondolkozik :'X

és egy kis könnyed cikk a conról: http://www.origo.hu/teve/20080421-magyar-anime-tarsasag-animax-2008-sakuracon.html
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 22, 09:59:27 írta Gabor-sama » Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #474 Dátum: 08 ápr 22, 12:21:21 »

A cikk remek volt Nevet
...
A magyarok pedig ismét sikeresen bebizonyították a hozzászólások közt, mennyire szűklátókörűek, milyen kevés a szókincsük és mennyi gondjuk van a felfogóképességükkel Hümm-hümm

(khömm... kucc, de ezt képtelen voltam magamban tartani... :'X )
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #475 Dátum: 08 ápr 22, 12:24:41 »

Én is pont a hszeket olvastam... épp most regelek hogy beírjak kamu nickel xD Nem adom a nevem ahhoz amit írni fogok xD Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #476 Dátum: 08 ápr 22, 12:27:58 »

Igen, gomen elfelejtettem mondani, hogy a hsz-eket nem érdemes elolvasni. De sajnos abban igazatok van, hogy elég korlátolt a felfogóképességük. De mind1 mi úgyis tudjuk, hogy az animék jók. Nevet Egyébként reggel olyan jó volt látni, hogy a mi képünk lett kirakva az oldalra. Mosolyog Arigato Cart-dono. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #477 Dátum: 08 ápr 22, 12:45:37 »

He he!  Nevet Most néztem meg a Con-os képeket! Egész jók lettek! (igaz némeik eléggé homályos)
Ki volt az a csaj azzal a lila fehér robotszerű jelmezzel? Majdnem leestem a székről amikor megláttam!  Nevet
A padon ülő Zetsus kép meg tényleg jó!  Nevet Esküszöm ha éppen arra megyek kocsival, neki megyek az első oszlopnak!  >.<#
A tobinak öltözött srác egyáltalán látott valamit?  Hmm?
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #478 Dátum: 08 ápr 22, 12:49:08 »

Látott bizony, bár csak amikor fotóztak akkor viselte a maszkot ugyanis nagyon melege volt alatta. Nevet Meg hát maga az Akatsuki ruha is eléggé meleg volt, de így legalább szombaton nem fáztunk. Nevet Vasárnap reggel meg mikor vártuk, hogy beengedjenek Zetsu barátom ilyet szól: zöld vagyok és melegem van, engedjetek be. xD
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #479 Dátum: 08 ápr 22, 12:56:00 »

Hát elolvastam én is a cikkhez tartozó HSZ-eket... 50 pontot esett az IQ-m, és ugyanannyival nőtt a vérnyomásom...
Ennyi barmot! Sajna ez a mai felfogás! Egy jelmezbálba beöltözik valami idióta 20 évvel ezelőtti rajzfilmes jelmezbe, de a animés jelmezben lévőket leugatja!  :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!