24 szep 22, 08:33:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81842 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #225 Dátum: 08 márc 21, 14:57:41 »

Akkor te is mész kínaizni ? ~csillogó szemek~ UGYEUGYEUGYEUGYE IIIGEN? ~Shrek cicus nézés~
Te is most veszed majd meg a jegyeket? Nyelvesít
Cart te am nem fogsz menni? Nevet (kínaizni  Nevet utána Moonieval meg Gáborral tudsz menni együtt konzoltalira Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 21, 14:58:44 írta Csillus » Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #226 Dátum: 08 márc 21, 15:04:35 »

Én még ezt beírom, vállalom a következményeket. Nyelvesít Én is mennék kínaizni és viszek Arvael kisunokámnak narancslevet, hisz megígértem neki. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #227 Dátum: 08 márc 21, 15:12:52 »

Cart nem tud menni mert ő az egyik szervező és neki helyszínen kell lennie. ... ÉS IGEN !!! Most... esett le! ... Frankón... ilyen kevesen jönnek a konzoltalira Hmm? :sleep: > folytatás ott < ~Ti még nem is mondtátok h nem jöttök~ Hmm?

 Sly Zemori,  Sly Arvael,  Sly Kenshin,  Sly Ördög

- Cart idegességében átalakul Super SaiyaJin 3219-be, mint Son Goku miután Freeza felrobantotta Krilint - xDD
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #228 Dátum: 08 márc 21, 15:18:51 »

Héhé azt se tudom, milyen konzoltaliról van szó....!!! Nálam csak egy bibi van, hét elején naivan bejelentkeztem a fodrászhoz 12:00ra, mert azt gondoltam, h egy bolt csak délelőtt nyit ki... na itt tévedtem egy hatalmasat, mert mint kiderült a Sarazukások se koránkelők... Nevet Nevet Ez kb egy óráig tart, utána újra tudok csatlakozni a csapathoz... csak tudnom kéne miről van szó!!! Pirul
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #229 Dátum: 08 márc 21, 15:20:22 »

Cart, az utsó mondatodhoz (amit dőlt betűvel írtál) van valamilyen értelmező kéziszótár? Kúl
Egyébként én mondogattam én, hogy nem megyek konzoltalira... konzol + én = 3 különböző világegyetem, szóval sok értelmét nem igazán látom :'X Bocsánat, Apush Pirul

Bakker, de akkor ki jönne kínaiba és ki nem és Sakurazakába hánykor mennénk? x'DD Most már komolyan kezd rámtörni a röhögő görcs... amilyen ramatyul indult a nap (szomszéd megint felordibált engem hajnalok hajnalán, olyan 8 óra körül??), ahhoz képest... már volt szerencsétlenségem belebotlani egy idiótába, akin jót nevettem már kínomban... ehm... mindegy... inkább megyek folytatni a fordítást... már az 51-el készen vagyok! Pattog Szal alakulamolekula! Nevet
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #230 Dátum: 08 márc 21, 15:21:33 »

Kár Kárt Nyelvesít Szomorú
Az én információim szerint Gábor meg Moonie mennek épp ez okozta a bonyodalmat ,hogy odaérjenek... Szervezés miatt...
És Syzygy is fog menni veletek Sakurazakába és kínaiba Nyelvesít Közvetítek elvileg konzoltalira is megy Nevet 5 perce mondta telefonon Nyelvesít (most Pesten van emiatt nem ő ír  :'X )
Tipp: tali Kálvin tér ahol le kell menni a metróhoz Nevet 10:45 Nevet (Csakhogy mindenki odaérjen mindenhova pl fodrászhoz és konzoltalira  Izé José... )
Kenshin: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=766.msg136982#new
13:30-14:00 Deák tér  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 21, 15:23:24 írta Csillus » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #231 Dátum: 08 márc 21, 15:23:35 »

Oké...
1) Ki az a Syzygy, akinek nemhogy leírni, de kiejteni se lehet a nevét?
2) Miből gondolod, hogy tudod, mit gondolok, pedig nem kéne ennyi gondolkoznod azon, hogy mit gondolok xD (szeretnék magam nyilatkozni a továbbiakban arról, hogy miről, mit gondolok, hisz' le tudom írni a gondolataimat - szégyen is lenne, ha nem és úgy akarnék írói babérokra törni :'X )

És a kínai? Jó, akkor látom, nem lesz... majd elmegyek egyedül a héten vlmikor...
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 21, 15:25:07 írta Arvael » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #232 Dátum: 08 márc 21, 15:26:25 »

Végül csak itt lettem vhogy^_^ Üdv minna:D
"Most akkor mivan?" *néz ki a fejéből igen értelmesen*

Akkor nem Kossuth princess sütisnél és nem lesz kínai?
Konzolra gomenne, de nem tudok menni, mert még aznap du dolgom van az ország másik felén:p
(jah, és csillus:p betelt a postaládád Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 21, 15:27:23 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #233 Dátum: 08 márc 21, 15:27:44 »

Már kitöröltem mert hülyén hangzott ikszdé De am Moonie is örült volna ikszdé
De miért ne mennétek? Már most van 3 ember aki menne kínaizni ? (Gábor,Ördög,Syzygy) És szerintem Moonie is tutti menne veled...
Vagy már megint én értettem vmit naon félre.... :'X
Syzygy: fórumos csak inkább olvas mint ír,de nagyon rendes szerintem.. Azthiszem Cart ismeri is de ebbe nem vagyok biztos...
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #234 Dátum: 08 márc 21, 15:30:29 »

> folytatás ott <
xDDDDDDDDDDDDDDDDD Ehhez képest ... Nevet

Az utolsó mondatomhoz értelmező szótár:
Son Goku wa ii ko da
Krilin = A jófiú legjobb barátja
Freeza = A gonosz bácsi vagy néni.. igazából nemt'om

Pedig Arvael örült volna.. Szomorú
Képzelem... valszeg annyira örült volna nekem, mint én annak hogy csak egy hónap múlva kapok fizetést és >&@&#@#&@&#> - Ká U eS eS (ja és nincs meg a cenzored szmájli se) < - szal kb ennyire ^^ És ha jól sejtem még nem is túloztam ^^

Syzyt ismerem ^^
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #235 Dátum: 08 márc 21, 15:32:59 »

Csillus köszi, közben önállósítottam magam, és sikerült megtalálni... kezd tisztulni a kép!!!  Nevet Napi programom bővült egy konzoltalival, bár szerintem a versenyből inkább kimaradok... Pirul

Sakurazaka 11? vagy hamarabb?
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #236 Dátum: 08 márc 21, 15:33:32 »

x'P
Na tessék, most már össze-vissza félreértelmeztek mindent, amit írok vagy épp nem írok x'DDD váháááááá!!!!! ~hajtépés~
Mindenkinek örülök, ha jön.
Főleg, ha kínaiba is jönne velem is.

Csillus, csak nem láttam, hogy az egészbe hogy férne bele a kínai a variációid szerint. Egyébként is, el kéne dönteni, 10 órai kínaizzunk vagy Sakurazaka után kínaizzunk? És kicsit nehézkesen férne bele, pont, hogy többeknek is van programja délutánra Technikai KO

Szótárt köszönöm szépen xD
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #237 Dátum: 08 márc 21, 15:36:54 »

Részemről a 10 órai kínai megléphető és érdekes lenne:D Vagyis oks:D
Onnan meg ha - nem tom hol van ezért írom így - átérünk 11-ig a Sakurazakához, akkor 11-kor meg ott találka:D
Na?
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #238 Dátum: 08 márc 21, 15:38:13 »

Én ezt úgy írtam ,hogy magamból indultam ki én örülök,ha bármelyikütökkel talizom....  Pirul
Arvael,Gábor,Cart, Moonie stb.. Nincs fontossági sorrend és teljesség se...
Ha 10:45 Kálvin tér akkor utána irány Sakurazaka gondolom ott kb fél óra 3/4 óra elmegy utána eljutás kínaiba negyed 1 és kb fél 2ig kínai...
Ez egy ötlet... És szerintem kivitelezhető is...

Vagy amit Zemori ír Nevet De ez rajtatok áll Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #239 Dátum: 08 márc 21, 15:41:12 »

Na tessék, most már össze-vissza félreértelmeztek mindent, amit írok vagy épp nem írok x'DDD
Nyehehehehe ~ Magyarázkodás no Jutsu xDDDD Kád-Kun wa Big Brother da Ördögi

Napi programom bővült egy konzoltalival

Igeeeeeeeeeeeen!! Yóóóó Mindenki hozzon magával még 1 embert! Hozod Balint? Nevet ~létszámnövelés no Jutsu~
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!