24 szep 22, 16:25:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81980 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #105 Dátum: 08 márc 03, 14:08:34 »

1* Nyelvesít De Csang Úrhoz is eltaláltam másodszorra Nyelvesít ~most nagyonnagyon büszke megára  Nevet Nevet~ És még az aluljárónál is tudtam hol kell kimenni Nyelvesít
Meg a követséget is tudtam hogy ott van a Nemzeti Múzeum mellet Nevet
Ha kinyit a PeCsa szombaton oda is mehetünk  >.<# Legalább már azt is tudni fogom merre van Nyelvesít
Apushnak biztosan a pocky-kon járt az esze Nyelvesít 
Lehet nem akarom tudni min járt az esze ikszdé
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #106 Dátum: 08 márc 03, 15:14:59 »

PeCsa jegypénztárai sztem szombaton nincsenek nyitva :'X
Mit akartam? Ja, igen... de melyik követség is? Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #107 Dátum: 08 márc 03, 15:48:40 »

PeCsa jegypénztárának nyitvatartása:

Hétköznap: 14.00 - 19.00 óra
Szombat: 09.00 - 14.00 óra
Vasárnap: zárva

(Forrás: www.pecsa.hu)

kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #108 Dátum: 08 márc 03, 15:52:01 »

Köszi, remélem még aktuális Nevet (jártam már úgy, h. elavult volt a honlap ilyentéren >.<# )
...
Hehe... tényleg kiadtak egy ilyen domainnevet? xDD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #109 Dátum: 08 márc 03, 20:15:38 »

Miért ne...?
Hiszen "mozaik"szó. ikszdé
És a domain-szolgáltatónak mindegy... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #110 Dátum: 08 márc 03, 20:21:24 »

Köszönjük Chakra az információt! Nevet
Hát télleg nem minennapi név az biztos.. Nyelvesít
Mindenestre én támogatom a Sakurazaka ötletét továbbra is és akkor ott mindenki kiélheti anime mániáját a jegyvásárlás mellett Nevet
Ellenvetéseket elfogadom Nyelvesít Egyéb ötletek a jegyvásárlással kapcsolatban? Nevet
És hát izé... Megnézem ígérem milyen követség Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #111 Dátum: 08 márc 03, 21:28:15 »

Sedna kishugom és én is szivesen mennénk velete sakurazaka-ba. Lehet, hogy mi előbb vesszük meg a jegyeket, de a társaság miatt tuti elmegyünk. Mosolyog Viszont lenne egy kérdésem. Hány órára érdemes kimenni a conra? Mármint nyitás előtt mennyivel? Mert akkor még el lehetnénk egy sort előtte, pláne cp-ben Mosolyog
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #112 Dátum: 08 márc 03, 21:39:20 »

Ugyanazt tudom mondani mint nagyapám, lehet h előbb megveszem már a jegyemet, de azért veletek leszek Nevet

Hát, érdemes minél előbb ott lenni, mondjuk mire én kiérek általában már jó hosszú a sorXD De eddig az első kivételével az összes animeconra egy barátnőmmel mentem (meg most osztálytársammal), és nem szívesen szakítanám meg a hagyományt^^ Viszont veletek is akarok lenniXD Esetleg majd ha nem baj csatlakozok hozzátok miután megérkeztem a PeCsa elé, nem lesz nehéz kiszúrni titeket Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #113 Dátum: 08 márc 04, 11:53:32 »

Sakurazakás(esetleg PeCsa-s(?):p) ötletet támogatom:D Mármint a szombatost:D Csak... melyik szombat lesz? (Mert a mostani nekem lőve:p) De utána mennék én is veletek:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #114 Dátum: 08 márc 04, 12:01:08 »

Nah akkor reagálva a kommentekre:

> Én meg eltalálok a WC-re egyedül! - jajdejójajjdejó *büszkevagyokmagamrahogyjajjdejószuperjófejügyesgyerekvagyok*
> Vannak akik várjanak a jegyvásárlással mert lehet h VIP jegyük lesz >.<# (Team tagokra értendő) Ez ki fog derülni 1-2 héten belül, szóval még időben fogok szólni, hogy mi a stájsz. Aki vidéki és szeretné hogy megvegyem neki előre a jegyet és ismerem xD akkor megdumálhatjuk, hogy elszaladok a jegyekért, csak mivel a pénzem egyenesen arányos az IQ-mal, így hmm... megbeszéljük... kontakt: PÜ.
> Conon általában már 8kor kint szoktunk dekkolni és nézzük a növekvő tömeget. (van az a híd szerűség, ott a közlekedési vagy milyen múzeumnál. Az a rendszeresített Naruto-Kun talihely. Visz' ha most ennyien jönnek a Fórumról lehet hogy helyszínt kéne váltani x'D No, majd még kider'.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #115 Dátum: 08 márc 04, 13:57:48 »

Hát, első néhány conomon még én is nyitás előtt nemtoménsokkal ott dekkoltam (jellemzően azért is kell megvenni előre a jegyet kézbe venni még con előtt, mert akárki, akármit mond, az előre kifizetett, de helyben átvevős megoldás azért se jó, mert később fogsz beérni, mint aki ott helyben veszi meg Technikai KO persze a mostani conon már az volt a necces, h. nem nagyon tudtad helyben megvenni >.<# ).
Szóval részemről megnézem a műsort és aszerint megyek, mi, mennyire érdekel - általában... és a megnyitóra szerintem nem sok értelme van elmenni, úgyis mindig ugyanazt a szöveget nyomják x'D
Viszont, ha mégis lesz némi esélye, hogy elkészül a Tenten jelmezem, akkor Nagypapiékhoz csatlakozom az Örsön és akkor velük együtt megyek... ha nem... öööö... akkor, ha kész lesznek akkorra már NKW pólok, mindkét nap abban leszek és... ööö... majd eldől, mikor, hogyan jutok oda és ki(k)hez csapódok xD
De van jó néhány ember/társaság, akikkel szeretnék talizni ^^+ Sebaj, őszi conon egyiktől elvesztem, de megtaláltam egy másikat, szóval azért csak lesz valahogy :'X


Dejó, Apush tud egyedül vécézni (nemtom, minek kellett ez az infó) >> szóval ezek szerint Te már nem félsz a klotyómanótól? Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 04, 13:58:40 írta Arvael » Naplózva

Rogue
Vendég
« Válasz #116 Dátum: 08 márc 04, 15:00:50 »

Hmmmmmmmm con. Mosolyog Hmmmm jó lesz! Mosolyog Hmmmmmm megyek cpben. ikszdé Szombaton ráadásul Narutosban: ha egy Asuma nélkül (hál Istennek), özvegyen kóválygó Kurenait láttok, én leszek az. ikszdé (Najó, ha vki ellenálhatatlan vágyat érez arra, hogy magára öltse "malacfej" gúnyáját, szóljon, és kóvályoghatunk együtt.. ikszdé) Btw én tanultam az eddigiekből: nem fogok hajnalban odamenni, hanem előre veszek jegyet, és majd a program függvényében odaesek, amikor akarok, és amikor már lement a tömeg. A vásárlási láz már nem gyötör annyira (felfedeztem mangabeszerző helyeket, plusz a zakától 5 percre lakom), a műsorok, programok ellenben érdekelnek. Én azt mondom, ha csak valaki nem akar elsőnek mangát, egyebet venni, nem éri meg hajnalban kimenni, és ott dekkolni órákig... A PeCsaban eddigis elfértünk, ha a Millenárison lenne (mint volt egyszer), akkor lenne értelme hajnalban menni, oda ugyanis ha 2 órát nem álltam sorba, egyet sem... Itt viszont sztem nem kell parázni. Csak beférünk! Egyébként kíváncsi leszek, egyenesen arányosan növekedni, vagy csökkenni fog-é a Naruto - cosplayerek száma... A Sakura - dömping néha azért kicsit elámít...
Naplózva
DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #117 Dátum: 08 márc 04, 16:01:47 »

És ide ugye nem muszály cosplay cucosba menni ??? de azé lehet hogy beöltözok ien ruhát hol tok szerezni??? Nevet 90% hogy elmegyek Nevet
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #118 Dátum: 08 márc 04, 16:22:12 »

Nem muszáj cp-ben menni, és ha ruhát akarsz 3 lehetőséged van:

1. varrónő
2. ebay v hasonló helyek
3. megcsinálod magad Nyelvesít

Én az uccsót fogom választaniXD Az egyik napon biztos h Yondi cp-ben megyek, a másikat még meglátom Mosolyog Ha kész lesz a Kan'onji cucc akkor vasárnap azzal versenyzek, ha nem akkor vasárnap megyek Yondi cuccban és szombaton meg... még nem tudom Hümm-hümm

Hmm, én is talizni akarok veletekXD Szal még meggondolom ezt a "hogyan is menjek el" dolgot, de az Örsre nem megyek ki az tutiXD
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #119 Dátum: 08 márc 04, 21:09:25 »

Júj, de happy vok, bnőm monnya, nicns kedvem-e elmenni. xDD Első conom lenne, ha összejön! Tökre jóóó! Hmm, de akkor mit ajánlotok, hogy vegyek jegyet? Nincs sok türelmem várakozni. XP
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!