24 szep 25, 21:09:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199517 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #6060 Dátum: 12 feb 28, 15:09:38 »

fera: azt írtam, hogy nem Naruto szintjén van Nagato chakraszívásának határa, te ezt (idézőjelben, kiemelt betűkkel) belekarcoltad a hozzászólásodba, egyedül a nevet írtad át. Ha annyira gyengeelméjű vagy, hogy nem tudod mikor kell idézőjelet rakni, és hogy milyen értelmet nyer ezzel a mondatod, akkor ott bajok vannak.
Nem az értelmezésemmel, a kódfejtő képességeimmel vannak bajok, viszont ezt jól látod. A Halotti beszédet sem tudtam magyarórán hibátlanul a ma használatos nyelvre lefordítani, így szerintem nem várható el, hogy a te... izédet tökéletesen megértsem.
Mellesleg kikérem magamnak, ha ilyen szánalmasan gyenge postokat produkálnék csak, akkor bevetném magam a legközelebbi emésztőgödörbe. Ez közel sem az én stílusom volt.
Sasuke (mikor megkapta a CS2-t) vs. Hashirama harcot először sajnos elhittem, hogy komolyan gondolod, mivel ehhez hasonló hülyeségeket vésel be kb. 2 naponta.

CsukIce:
Tobi megtámadta, aztán kiszabadult a Kyuubi, és leléptek. Minato-nak ez idő alatt volt ideje hazamenni, hazavinni a feleségét és a kölykét, majd visszatérni a faluba. Azután valóban megtámadta Tobi, de Minato lereagálta a helyzetet, és el is húzott onnan a picsába, szóval a rajtaütés előnyének mértéke majd, hogy nem nullára csökkent. Naruto és a róka a képben se voltak már, mikor a két shinobi egymásnak esett, szóval nem nagyon értem, hogy ez miért hátrány Minato-ra nézve. A felesége bármelyik pillanatban meghalhatott, ez való igaz, Minato-nak mégis volt ideje felvenni a sukár fehér elefántbőr köntösét, meg elpakolni a cuccait (mert itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/17 kicsit több cucc van a falon, mint a következő oldalon). Tobi ezalatt elmehetett onnan? Nem hiszem.
Mivel győzte volna le? Mondjuk azzal, hogy már tudott volna a teleportációról, sokkal védekezőbben harcolt volna, valamint a Sharingannal nézte volna a mozdulatait [hisz erre való a Sharingan, nem? (ez a kérdés nem fera-nak ment)].

A "nem ölt meg senkit" résszel arra akartam célozni, hogy az igazán nagy ellenfelei képesek voltak tartani magukat ellene, hiszen még ma is élnek. De magyarázhatom sokáig, akinek nem szimpatikus ez a megfogalmazás, az úgysem fogja elfogadni azt, amire gondolok.
Nem értem, ha te is úgy véled, hogy lassabb, mint a Bijuu-dama, akkor mi itt a gond? Lassabban szívja magához, több réteg lesz a "mag" körül. Mire Minato odaér már nem tudja elküldeni sehova a centrumot, hiszen a bombát is a közvetlen közeléből küldte a falun kívülre.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #6061 Dátum: 12 feb 28, 16:29:46 »

Ott az események párhuzamosan történtek. Amíg Minato elteleportált Narutoval, addig Tobi kiszedte a Kyuubit, amíg Minato hazateleportált a feleségével és felvette a köpenyét, esetleg néhány Kunait (a két oldalon nem ugyanannál a falnál áll), addig Tobi megidézte a Kyuubit Konohában. A Bijuu bomba után már egymás ellen harcoltak, de még itt is sietni kellett, hiszen a Kyuubi tombolt a faluban, a felesége a halálán volt. Amikor Tobi megjelent mögötte a Hokagék "képénél", még mindig nem tudta ki ellen harcol és milyen technikákat fog bevetni ellene. Ez azért elég nyomós érv. Utána is csak arra jött rá, hogy valószínűleg Uchiha Madara a maszkos, de még ekkor is hátrányban volt, mert ha tudott is Madara technikáiról, teljesen mások mint amiket Tobi használ.

A Sharinganos kérdés itt nem állja meg a helyét. Sasuke nem látta MS-sel a Raikagét, akkor Tobi hogyan tudta volna követni az A-nál gyorsabb Minatót 3 pontos Sharingannal?

A nem ölt meg senkinél azért értetlenkedtem, mert ha a megölés számít, akkor pl Kakuzu-t is Kakashi győzte le, nem Naruto. Minato elintézte Tobit, 1 vs 1 harcban a 4. Raikagét is.


Holnap megnézem gépen is, de én teljesen úgy emlékeztem, hogy mind a hármat letarolta a bijuu-bomba.
Egyébként igen, én arra gondoltam, hogy végigtolta a Kyuubit a hídig az erdőn keresztül, vágom, hogy előtte a "kráter" a Kyuubi érdeme Mosolyog
Letarolta mind a 3 kaput a Bijuu bomba, de a mangában és az animében is látható, hogy az első kapunál robban a bomba, a többit már csak a lökéshullám éri el.
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #6062 Dátum: 12 feb 28, 16:52:47 »

Ja értem, arra a képre emlékeztem hogy a kráterben nincsen kapu és Orochimaru fejjel a földben, akkor így volt pontosan.
Juugo vs Suigetsut láttuk a mangában, nincs értelme tovább beszélni róla. Suigetsu kicsit megfullasztja, és Juugo kikapcsol, aztán ha akarná már kettévághatná.
(De az nagyon látszik, hogy nyomásra hozta vissza a hebis karaktereket Kishimoto, ahogy Karin bénázott meg Suigetsu indoka hogy el akarja választani Karint és Sasukét nagyon erőltetett volt.)
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #6063 Dátum: 12 feb 28, 17:02:38 »

Igazából Kakashi pontosan ugyanannyit tett a Kakuzu elleni harchoz, mint Naruto (2-2 szívet öltek meg mindketten).
Tobi simán látta a Jinchuurikikkel Naruto mozgását, aki megközelítőleg Minato szintjén van sebességben. Ebből kiindulva pedig szerintem jogosan gondolom, hogy Minato mozdulatait is látná a maszkos idegen.
A sietett rész pedig nem teljesen világos nekem. Miért is? Elvégre Hiruzen és a többiek már védték a falut. Meg amúgy is, pontosan a helyén volt a negyedik, hisz a genjutsu feloldása volt a valódi célja a Tobi elleni harc során.
Minato se tudta, de Tobi sem ismerte minden moccanását az ellenfelének (annyit tudott, hogy gyors, azt nem, hogy teleportálni is tud).

Vitatkozhatunk erről, mert benne vagyok, de eredményt úgysem érünk el, és már teljesen el is kanyarodtunk a Nagato vs. Minato harctól Nevet
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #6064 Dátum: 12 feb 29, 00:09:07 »

Minato még mindig nem a "hűdeszar", hanem a "ha látnánk tőle még valami technikát akkor hűdeerős lenne" kategóriába tartozik. Az rendben van, hogy biztos tudott még valamit (talán még az is, hogy megpróbáljuk elképzelni), de ezekből az elképzelésekből születnek a legnagyobb hülyeségek. Szerintem éppen ezért ezt a témát el kéne napolni.

Kakashi vs. Gaara: Ha jól emlékszem Lee azt mondta a Sasuke vs. Gaara közben, hogy ő nem tudna így nekimenni a chidorival, mert nincs sharinganja. Gaara ráadásul már akkor is elég erős volt. Ezek után szerintem egyértelmű Gaara győzelem. (Most azért sem írok részletesebb indoklást. Nyelvesít)

(De az nagyon látszik, hogy nyomásra hozta vissza a hebis karaktereket Kishimoto, ahogy Karin bénázott meg Suigetsu indoka hogy el akarja választani Karint és Sasukét nagyon erőltetett volt.)
Lehet, hogy hülyeség, de simán el tudom képzelni, hogy Suigetsu csak poénkodott. ikszdé
Karin nekem se hiányzott, engem nagyon idegesít.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #6065 Dátum: 12 márc 02, 20:47:30 »

Madara vs. Itachi-Nagato:

Igencsak itachiék nyernének. A spórák chakrákból állnak, nagato rin'neganja ugye látja a chakra színét, eltudná nyelni. Ezenkívül madara nem kizárt hogy olyan szinten használja  a fa elemet mint maga Hashirama, de azzal se megy túl sokra, nagato elszívja azt is, Kirabi bijuu-palástját 2 sec alatt elszívta, ez se tartana többet úgy 4-5 secnél. Ezenkívül a győzelmi kulcs
itachi kezében van. Totsuka no Tsurugi/Amaterasu.
Amúgy ez csak a jelenlegi tudásunk szerint van így Madara igazából szerintem elverné a párost. Kabutó azt mondja az ütőkártyája Hashirama-Madara egyesítéséből áll, ebből nekem az jön le hogy Madara minden jutsuját birtokolja Hashiramának, ugyanolyan erősen is tudja őket használni. És egy kis logika( Nevet): Hashirama erősebb volt Madaránál, Kabutó szerint teljesen más szinten van mint bármelyik ma élő ninja. Nos, ha ehhez hozzáadjuk ems-sel-rin'negannal rendelkező madarát, akkor olyan harcost kapunk, aki kb. az egész akatsuki ellen eséllyel indul.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #6066 Dátum: 12 márc 02, 21:01:19 »

Új csatát vetnék fel : Tobirama vs Mei
Szerintem Mei nyerne, mert 2 kekkei genkai, és 3 elem, azért jobb mint a víz, bár igaz, hogy azt Tobirama magas szinten használja. DE Mei föld elem jobb a víznél, szóval, ha Mei abban is elég képzett, megakadályozhatja a víz támadásokat. A lávát a hokage legyőzheti, de a futtonnal nem tudom mit tenne. Nem tudjuk, hogy Tobirama milyen elemet használt még.

És ki nyerne a Mei vs Kakuzuban?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 02, 21:46:26 írta Domynyk » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6067 Dátum: 12 márc 02, 21:24:42 »

Indiana:amm,madarát csak a kagék ölték volna meg eddig  kb. 3-4-szer. Most hogy indulna eséllyel az akatsuki ellen? ez szerintem nem igaz. Plussz, madara koránt sem használja olyan jól a faelemet,mint hashirama. Hashirama a faelemmel nőtt fel,a régi háborús korszakban is sokat harcolhatott vele,ő fejlesztette ki az álom szert(szerintem). Teljesen hozzá kompatibilizálódott. Madara csak egy kísérlet a DNS-ével. Bár kicsit jobb,mint yamato,és sokkal jobb ,mint danzou,de akkor is csak egy kísérlet. A mei vs tobiramaban,meg egyetértek. Annyi ,hogy szerintem mei,a forráselemmel is letudná győzni őt,mert zabuza is egy helyen tudja tartani a ködöt,sztem ez meinek is megy. Új csata: Tobi(bijuukal ,meg mindennel) vs 5 kage.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #6068 Dátum: 12 márc 03, 13:26:10 »

Tobi simán látta a Jinchuurikikkel Naruto mozgását, aki megközelítőleg Minato szintjén van sebességben. Ebből kiindulva pedig szerintem jogosan gondolom, hogy Minato mozdulatait is látná a maszkos idegen.
A sietett rész pedig nem teljesen világos nekem. Miért is? Elvégre Hiruzen és a többiek már védték a falut. Meg amúgy is, pontosan a helyén volt a negyedik, hisz a genjutsu feloldása volt a valódi célja a Tobi elleni harc során.
Minato se tudta, de Tobi sem ismerte minden moccanását az ellenfelének (annyit tudott, hogy gyors, azt nem, hogy teleportálni is tud).

Vitatkozhatunk erről, mert benne vagyok, de eredményt úgysem érünk el, és már teljesen el is kanyarodtunk a Nagato vs. Minato harctól Nevet

Csak annyit fűznék ide, hogy nyilván nem látja Minato mozgását hisz, ahogy te is írod a végén, teleportál....
Egyértelműen kijön a Sárga Villanás harcstílusából, hogy ő bárkinek a közelébe tud férkőzni és nem a megsemmisítő erejű jutsukkal kényszeríti térdre ellenfelét, hanem elveszi tőle azt amitől már nem lesz képes védeni magát, avagy támadni. Sok kisebb de eredményes ütés mint 1 mindent elsöprő. Egyébként nincs is szüksége bivaly technikákra, hisz (szerény véleményem szerint) a sebesség jóval többet ér mint a szimpla erő. Kicsit visszafordítva Nagatohoz, annyival problémásabb a helyzet, hogy a Shinra Tensei esélyt sem hagy a közelkerülésre, viszont Minatot sem lehet elkapni.
Nem tudnám eldönteni kinek is adnám a győzelmet... Talán 1%-al Nagato felé hajlanék, mert ha 1 chakra rudat valahogy Minatoba tud küldeni akkor teljesen megzavarhatja a chakrajat és onnantól lesz alkalma behúzni úgy, hogy onnan többet nem teleportál el. Bár ez pro/kontra, hisz ha Minato rá tud helyezni pecsétet Nagatora, akkor ott is változhat a dolog, csak én erre kevesebb esélyt látok.
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #6069 Dátum: 12 márc 03, 14:19:13 »

Teljesen kiment a fejemből, hogy nekem itt vitatkoznom kellene  Ördögi

Tobi simán látta a Jinchuurikikkel Naruto mozgását, aki megközelítőleg Minato szintjén van sebességben. Ebből kiindulva pedig szerintem jogosan gondolom, hogy Minato mozdulatait is látná a maszkos idegen.
Ez így nem igaz. Mikor Narutot megállította a Raikage, ő 2-szer vagy 3-szor megpróbálta kikerülni. A kage még nem is váltott a gyorsabb módra, mégis visszapofozta. A végén pedig Bee és Tsunade is figyelmeztette Narutot, hogy A teljes sebességgel fog támadni, azaz fel tudott rá készülni. Ja és ezután hozott létre 12 klónt, amivel finoman fogalmazva is megtizedelte az erejét.
Ahogy előttem is írta Tr4nCe, a teleportálás és a gyors mozgás két különböző dolog. Egyébként amikor Tobi feldobta Narutot, hogy elcsalja Minatot Kushina mellől, pecsétek és kunai nélkül is elég gyorsan elkapta a fiát a Hokage.

Idézetet írta:
A sietett rész pedig nem teljesen világos nekem. Miért is? Elvégre Hiruzen és a többiek már védték a falut. Meg amúgy is, pontosan a helyén volt a negyedik, hisz a genjutsu feloldása volt a valódi célja a Tobi elleni harc során.
Sietett mert a felesége haldoklott és szerintem azzal is tisztában volt, hogy a Kyuubi ellen a faluban senkinek sincs esélye.

Idézetet írta:
Minato se tudta, de Tobi sem ismerte minden moccanását az ellenfelének (annyit tudott, hogy gyors, azt nem, hogy teleportálni is tud).
Minatot mindenki ismerte, elég híres volt a Szárga villanás. A 4. Raikage is egyből felismerte, miután meglátta a kunait. Azt is tudta Tobi, hogy Uzumaki a felesége, így a különböző pecséteket is ismerheti. Ezzel szemben Tobi létezéséről, technikáiról senki sem tudott semmit.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #6070 Dátum: 12 márc 03, 14:31:11 »

Úgy csináltok, mintha Minato nem Shushin no jutsuval nyomulna csomó ideig. Teleportálni is képes, de -mint annál az egy harcánál láthattuk- ezt preferálja jobban. A teleportálást való igaz, hogy nem látja, de ezt a jutsut igen.

Hiába figyelmeztetik, ha nincs meg a kellő sebessége, akkor ott hal meg Naruto.

Viszont ahhoz, hogy legyen valakinek esélye (neki, és a Sandaime-nek) le kellett győznie Tobi-t. Kushinával csinálhatott volna bármit, akkor is meghal, viszont a falu még menthető volt, ráadásul a fiának teremtett jövőt a falu megmentésével. Véleményem szerint ezzel tisztában is volt.

Mindenki ismerte, mégis mindenki csak pislogott, mikor elkezdett teleportálni.

Igazából csak az a gondom, hogy úgy állítod be azt a harcot, mintha Minato-nak ezer dolga lett volna, fél másodpercnyi ideje volt csak a harcra, mégis nyert, holott ez nagyon nem így volt.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #6071 Dátum: 12 márc 03, 15:33:03 »

Új indolást nem tudok írni, ennek ellenére nem hiszem hogy valamelyikőnk is engedni fog.  Mosolyog

1. Tobi nem láthatta Minato mozgását, mert gyorsabb mint a Raikage, akit Sasuke MS-sel nem tudott követni.

2. Láttuk hogy gyorsabb volt Naruto mint a Raikage, ez igaz, de a Tobi elleni harc előtt 12 klónt létrehozott, azaz jóval kevesebb charkát használhatott, a klónok is kifáradtak és már meg is szüntetett párat

3. Az egyértelmű, hogy Tobit le kellett győznie, de más lett volna a helyzet, ha az erdőben találkoznak hátráltató tényezők nélkül. Ha Kushina meghal mielőtt végez Tobival, akkor nem tudja belepecsételni Narutoba a chakráját.

4. Igaz lehetne ez az állításod, ha pl Shikamaru ellen harcolna Minato. Hiába van árnyék jutsuja és tudja, hogy a Hokage teleportálni fog, nem tudna mit tenni ellene. Tobi már más lapra tartozik, azért mert mindketten teleportálást használnak. Ha ezt tudja Minato, akkor nem hagyja hogy hozzáérjen Tobi és beszippantsa.

5. De így volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 15:33:35 írta CsukiIce » Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #6072 Dátum: 12 márc 08, 11:53:00 »

Új csatát vetnék fel: Minato vs Eternal Mangekyou Sharinganos Sasuke . Szerintem itt egy igen nagy csata lenne,ha Sasuke végig Susanoo-val nyomulna,mert akkor Minato nem tudná megsebezni Sasukét,de haa megtalálná a gyengepontját a Susanoonak,akkor gyorsan véget érne a csata.Minatot meg Sasuke nem nagyon tudná eltalálni szerintem,mert hát,elég gyorsan mozog...én egy 60-40 -et adnák Minatonak.

+Még egy másik csata... Sage Naruto vs Mangekyou Sharingan Sasuke (Danzou elleni harcnál lévő erejével,de kipihenten Susanoo nélkűl
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 12:06:01 írta naruto96ricsmond » Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6073 Dátum: 12 márc 11, 17:39:20 »

Legyen egy új: Tsunade vs Sandaime hokage(vagyis sarutobi).  Szerintem ezt Tsunade nyerné. Sarutobi édeskevés tsunadéhoz. Van egy pár tűz és föld jutsuja,ott van emma,klón jutsu,meg a halál isten,de azt ne is számoljuk be. Szerintem Sarutobi volt a leggyengébb hokage. Nem is volt gyors,nem is volt erős. A tűz jutsu az mondjuk erős volt,meg a földdel keverése,de mást nem tudok a javára mondani. Tsunade bika erős,sokkal gyorsabb,mint sarutobi. Azt a föld/tűz jutsuját kikerülné,vagy meggyógyítaná magát. Ott a pecsét ,amivel eléggé megturbózza magát. Ott a csiga idézése,ami(ha jól tudom)képes savat köpni,és gyógyítani akárkit. Szerintem Tsunade nyerne kb. 65-35,vagy 70-30-ra.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6074 Dátum: 12 márc 11, 17:45:30 »

Tsunade vs Sarutobi

Ha az öregember ellen harcol, akit Marcsi is megszivatott, akkor igen. Ha meg néhány évvel fiatalabb Hiruzen-t vesszük, akkor nem.
Feraaaa32, Sarutobi nem volt gyenge, csak öreg. Egyszer láttuk harcolni, tehát ne vonjunk le belőle téves következtetéseket. Nem akárkivel, hanem Orochimaruval harcolt.

Tsunade lenne a győztes, ez szinte kétségtelen. A pecsét feloldása után vessen be Hiruzen bármilyen jutsut, a banya regenerálódik. + még ott vannak a hatalmas ütései is. Elég lenne 1 ütés a nagypapinak belőle, hogy minden csontja darabokra szakadjon.  Vegyük csak a nem rég mutatott jutsuját, amellyel áttörte Madara susanoo-ját...
A halálistenes jutsut meg nem muszáj kihagyni. Tsunade sokkal erősebb (fizikailag), mint Orochimaru, abból a helyzetből ő ki tudott volna szabadulni.
Viszont Sarutobi-sensei-ből se hiába lett Hokage, szal adok neki egy 30 százalékot.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 17:46:50 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!