24 szep 24, 21:26:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198936 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5730 Dátum: 12 jan 12, 13:51:08 »

Az Itachi és Jirayra esetet nem kell megmagyarázni mert ez csak megmagyarázás részedről. Ez tény, mivel Itachi kimondta. Másrészt egyetlen jutsu hatására Itachi teljesen szétesett mert előtte a chakrája nagy részét. Nem egy kategória a kettő, sem a tapasztalat, sem a tudás sem a chakra mennyiség szintjén. Ha akkor ott maradnak harcolni akkor Kisamevel együtt meghaltak volna. Ha annyira erősnek érezte volna magát akkor bármikor letámadták volna őket útközben az erejében bizakodva. Ehelyett trükközni kezdett, hogy elkerülje a vele szemben levő harcot. Amikor pedig arra került a sor akkor megpucolt. Itachi jóval többet tudott Jirayráról ANBU tagként mint azt gondolnánk. Az persze rendben van, hogy belátta, hogy felesleges még Narutoért harcolni és ezért jobb felhúzni a nyúlcipőt mint esetleg meghalni.

Azért egy olyan genjutsu amelyet nem a szemével hoz létre jóval gyengébb mintha azt a szemével tenné. Szóval onnét könnyebb kitörni is, ráadásul a hatása sem olyan erős. Ez körülbelül csak az olyan mamlaszoknak elég amilyen Naruto és a hasonlóan intelligenciája szegény ninják.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5731 Dátum: 12 jan 12, 14:02:32 »

Na jó, én akkor most hagyom ezta  témát. Veled én nem állok le vitatkozni soha töbebt semmiről,de itt van még pár cáfolhatatlan tény a mangából, amit valaki valamikro kijelentett:
-A sharinagnma byakuganból feejlődött ki.
-Tobi Madara
-Tobi jófiú
-Itachi meg akarja szerezni Sasuke szemeit
-Sasuke megölte Orochimarut
-Az emberek nem hazudnak, még akkor sem, ha nyilvánvalónak tűnik, hogy így van, és megmagyarázhatjuk (ami k*rvára nem az, mint a kimagyraázás), hogy miért tették, mivel jó és nyilvánvaló okuk volt rá.
-Pein legyőzhetetéen
-A mangekyou sharingant csak a legjobb span megölésévcel lehet megszerezni
-stb. stb.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5732 Dátum: 12 jan 12, 14:33:25 »

Itt nem velem vitatkozol hanem Kishimoto kijelentésével. Éppen az író kijelentését kérdőjelezed meg. A többi hülyeséget ne nekem célozzad mert én is tisztába vagyok azzal, hogy nagyrészt alapból hülyeség. Ráadásul van benne olyan is amit sem igazolni de megcáfolni nem tudunk, másrészt az emberek álláspontjától, nézeteitől függnek. A kedvencek iránti áhítatról pedig még nem is beszéltem. És a legnagyobb probléma az, hogy ezzel a nézettel szinte minden más kijelentés is megkérdőjelezhető.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 14:47:07 írta rini67 » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5733 Dátum: 12 jan 12, 15:25:14 »

Idézet
Itt nem velem vitatkozol hanem Kishimoto kijelentésével. Éppen az író kijelentését kérdőjelezed meg.

Kishimoto azokat is mondta amit stm írt le és kiderült, hogy azok közel se úgy vannak ahogy le van írva. Azt hittem ilyen ember már nincsen aki azt hiszi, hogy jiraya egyedül elverte volna kisamet+itachit XDDD Már az is alapból vicces, hogy azt mondod, hogy itachit elveri jiraya, de hogy még kisamet is elverje miközben itachit is és mind ketten meghalnak jiraya meg tovább éldegélne hát ez kb. olyan hozzászolás amihez én tuti nem fogok hozzá szólni mert nem ér annyit ez az egész kijelentésed. Ez az 1hozzászolás is sok szerintem mert most jönnek az indokaid ami alapból vicces ha már ilyet kijelentesz, hogy jiraya kisamet meg itachit is elveri:) Na csak ennyit akartam, ha tovább írsz erről és netalántán nem reagál rájuk a többiek akkor nem azért van mert te érved jobb és meggyőzted őket, hanem azért mert aki ilyet kijelent annak nem hinném, hogy fognak magyarázni mert az eléggé elfogult ember és nem akarnak belemenni ebbe az egészbe. Szóval én itt befejeztem a mondani valómat:)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5734 Dátum: 12 jan 12, 15:37:22 »

Csak azt tudom neked is írni amit az előbb írtam. Különös tekintettel az utolsó mondatra. Előszeretettel ragaszkodtok egyes esetekben ahhoz amit leírt Kishimoto, míg másik esetekben pedig nem fogadjátok el ugyanannak a személynek az állítását. Csak azt ami benneteket igazol. Erre világít rá éppen az az utolsó mondat, hogy úgy értelmezitek a leírtakat ahogy akarjátok. Természetesen én is így vagyok ezzel csak ez nem reális dolog.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5735 Dátum: 12 jan 12, 17:09:59 »

Nem akarok neveket írni és mutogatni, de ami itt megy az már vicc...

Itachi kijelenti, hogy Jiraiya agyon verné őket->Szerintem amikor Kishimoto ezt írta, nem gondolt bele mekkora erőt fog adni a két Akatsukisnak. Persze Jiraiya-t akkor nagyba kellett tenni, hiszen ő volt az egyik sannin.
Ha meg kéne válaszolni akkor ki nyert volna, Jiraiya-ra szavaznék. Viszont most az Akatsukisok nyernének. Mint fent írtam túl nagy erőt kaptak Jiraiya-hoz képest és mindkettő elég kellemetlen ellenfél a számára.

A azt mondja, mit sem ér ellenem a sharingan->ebből azt következtetjük, hogy nem ér ellene semmit a genjutsu. Kérdem én miért is? Ott gondolhatott az Amaterasu-ra is vagy arra, hogy hiába követi a mozgását, lépést nem tud tartani vele. Naruto-n is ott a palást, akkor ő is immunis, mert összezavarja a chakráját?

Itachi-Nagato vs A-Oonoki -> Oonoki mit sem ér, ha amint összefutnak Itachi kiüti a Tsukuyomi-val. A ellen pedig elég Nagato. Amilyen agresszív állat egyből neki ront és, mint Bee esetében volt palást/villámpajzs->nincs palást/villámpajzs.
Utána szépen kikaphatja belőle a lelket. Nem hiszem, hogy tud annyit a Rinnegan-ról, mint Naruto és ha tudna is ugyanazt eljátszaná.
Ja és az idézett állatokról se feledkezzünk meg.
Nagato miért is képtelen elszívni a por elemet? Ha nem tudná, akkor Oonoki miért nem azt nyomta Madara ellen, miután Tsunade meggyógyította? Akkor Madara szét porladt volna és mire összeáll le lenne pecsételve. De nem, mert segítünk A-nak széttörni a Susanoo egyik bordáját, miközben /egyesek szerint/ a por elem ellen ez se érne semmit.
Nagato simán elszívná a por elemet. Maga előtt létrehoz egy mezőt és ami hozzá ér (és chakrából van) azt elnyeli (lásd Naruto FRS-e), de érintéssel is képes chakrát szívni (lásd Bee). Szóval semmi akadálya az elszívásnak.

Most hirtelen ennyire reagálnék.
Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5736 Dátum: 12 jan 12, 17:26:55 »

Akkor szavazzuk meg hogy Nagatot csak 1 vagyis 2 ember képes legyözni ennyi erövel, Gai és ha arra téved Chuck Norris, ugyan már, nemsokára ott tartunk h hozá se kell érjen senkihez mert leszívja még a fiai chakraját is, A pedig nem a villám pajzs miatt olyan erős ha nem tűnt volna fel, És nem chakrával támad hanem puszta erővel, a villám pajzs csak a fokozás miatt kell. De ha csak ennyi a gond h leszívja a chakrájuk akkor Gai tuti elveri, kapukkal.... erre meg ennyit felelek aki érti az iróniát az felfogja...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5737 Dátum: 12 jan 12, 17:31:31 »

Annak az esélye hogy OOnoki bekapja a tsokoyomit öööö.... 10-1 kb. Miért? Mert OOnoki még az originál madarával is harcolt aki még az 1. ninja háborúnál is harcolt következtetés OOnoki 4 ninja háborúban járt már és egy Uchiha nem tud sokat tenni ellene mert az Uchiha trükkök 90%-át ismeri. Ezzel együtt nem kétlem hogy OOnokiék kikapnak de OOnoki nem egy tsukoyoi és nem is 1 amaterasu az biztos. Az öregapó mivel harcolt uchihák és madara ellen annyira megkönnyebíti magát hogy szinte száguldd és akkor az amaterasuval nem fogja tudni itachi leszedni nem beszélve arról hogy klónokkal is tud operálni. A kagek kikapnak csak nem annyira mint amennyire leírtad.

Én ezt a harcot úgy módosítanám hogy 3. Raikage & MUU vs Itachi nagato így már sokkal neccesebb lenne itachiék győzelme mert se nagato se Itachi nem tud mit kezdeni a láthatatlan chakraérzékelő repülő muu ellen aki szintén nagy tapasztalattal van az uchihák terén.  

Tehát 3. raikage és Muu vs Nagát- Itách
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 17:40:37 írta Itara » Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5738 Dátum: 12 jan 12, 17:35:25 »

Téged nem hiszlek el, Gery. (Látom itt az erősítés laci személyben *.*)
Grey, te tápolod nagyon túl a Raikagéket. Elv a  3. erősebb volt, mint a jelenlegi, és naruto mégis legyőzte. ha tényleg anniyra gyors, akkor kitér előle. pont. És ugy Itachiék erősebbek, mitn Naruto (könyörgöm, ezt ne vond legalább kétségbe), és a mostani Raikage gyengébb, mint a 3. Ebből következik, ki nyerne? Oonoki meg megsütheti a porelemét.

És most adom föl a harcot. Nem elég, hogy téged nem lehet meggyőzni, témát sem vagy hajlandó váltani. Hihetetlen. Az, hogy már STM is elment (ahogy én is el fogok) nem az az oka, hogy neked van igazad, hanem, hogy a falnak beszélünk. Már szinte várom renato és Putir betoppanását, bár ha kimaradnak ebből, akkor megkímélik magukat pár ősz hajszáltól.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5739 Dátum: 12 jan 12, 17:54:07 »

LoL STM nem miattam ment el és nem ti beszéltek a falnak hanem én kb, Az hogy a 3ik erősebb volt nem jelenti azt hogy gyorsabb is volt, sőt a mostani Raikaget tartják a leggyorsabbnak.  Az meg hogy a Kage-t Naruto legyőzte, lol nem az eredeti Kage ellen harcolt és türközve győzte le aztán lepecsételték Nevet Veled is az a baj hogy csak azt veszed ki ami neked fontos a többit hagyod. Mind1 én már 1x lezártam csak közbe még mások is beszállnak és reagálni kell az ellenzéknek is. Egyébként meg ennek az elszivosdinak is van határa megnyugtatlak ez hogy már maga előtt létrehoz 1 falat már lassan Susanot formál belőle ikszdé, Madara Naruto Odama Rasenganját sem szívta el mert váratlanul érte, ergo azt szívja el amit időben észrevesz, nem automatikus mechanizmus, sajnos sosem lesz ilyen csata de azért megnéztem volna manga szerint és akkor mi hogy lett volna mert ez igy csak kapálozás, 2-3 technikával eddig mindenkit elvert Nagato és Itachi(végtelen chakrájuk van és mondom csak Gai és Chuck Norris verheti el őket).

A másikhoz amúgy sztem valószínű hogy lámpás mode-ba Naruto is immunis a genjutsura, mivel végig keveredik a chakrája, ugyan így a másik csatánál valószínű ha leidézi a Békákat és "fuzionál" velük akkor ö is immunis mert neki is végig keringetve van a chakrája. És amúgy ennek hogy Itachi újjal is képes Genjutsut formálni, ennek is van magyarázata, nem hinném hogy az úgy működik ahogy hiszitek 1 jelet neki is kell legalább formáljon h a chakráját kitudja bocsátani(bár ez csak feltételezés, de sztem annyira gyorsan formálja a jeleket hogy nem látszik vagy valami hasonló, mert az igaz hogy kézjeleket nagyon gyorsan formált).

A másik meg nem azt állítom hogy Raikage v Oonoki 1 ütéssel elveri őket, de az is fail hogy szerintetek ez fordítottan így van... Én csak reálisan nézem a dolgokat amit láttam azt írtam le, És amit irt Itara azt is számításba kell venni, mert igazat ír, Oonoki már akkor Uchiha-k ellen harcolt mikor még Itachi meg sem volt, és olyan ellen akinek már akkor MS-e volt szóval biztos ismeri a módszereket hogy cselezze ki, a tapasztalat valószínű mellette szol.

Jirayahoz visszatérve, kb Laci véleményén vagyok, a sima Narutoba lenyomta volna őket, de itt már nem az ö erejéhez mérten vannak a dolgok, itt most ők valószínű táposabbak, ez olyan példa mint anno volt az edo-s Első és Második akkor kb olyan Naruto sennin mode nélküli szintnek voltak bemutatva, most meg kiderül hogy olyan tápos volt az Első hogy lenyomta Madarát aki ugyan túlélte de ettől függetlenül kikapott., és a 3ik mégis elverte mind2-t, 1 sima papír bombával majdnem...

Sabaku legalább a nevem írd le helyesen 2 hsz-be amiben említesz mind2x rosszul írtál le 1 4 betűs becenevet. És igen szeretek vitázni ha van kivel, mert leköt, és engem is meglehet győzni de nem ilyen légből kapott dolgokkal, hogy leszívja ha hozzáér meg falat állít maga elé ami elszívja a chakrát lol mikor erre nemvolt példa a mangában sem, ennyi erővel Raikage meg kifejlesztett 1 atom fegyver jutsut és avval bombáz vagy szól Chuck Norrisnak és lekaratéz mindenkit.
Naplózva


--->3D Modeller<---
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5740 Dátum: 12 jan 12, 18:44:06 »

Mit is akartam írni? Ja igen, az, hogy Oonoki harcolt MAdarával, mivel mindketten túlélték, talán azt jelenti, hogy Oonoki vagy Madara megfutamodott. Én inkább az öregről feltételezném, mert hiába keménylegény, de mégis... na jó, mindegy igazából. A léyneg, hogy ha harcolt is vele, a tény, hogy Madara (elvileg) az elsővel vívott harcban halt meg, de mindenképpen túlélte az összecsapást Oonokival, így ez legfeljebb arra érv, hogy nem halna meg csak úgy könnyedén.
Itachi ellen meg pont nem ér semmit az, ha nem nézel a szemébe, plusz azt sem látod, mikor éeti le a fejed egy amaterasu.
Oonoki ITachi ellen teljesen esélytelen, a genjutsuk miatt. Persze nem tudjuk, neki menynire fekszenek, de Itachi ellen tökmindegy is. Ha nincs sharinganod és nem félholt nem törsz ki belőle. Orochimaru is kitűnő genjutsu használó volt (ezt a dtaa bookos max. pontszámára alapozom, meg arra, hogy szemkontaktussal is csinált genjutsufélét), amúgymeg kb. halhatatlan és keméynebb mint a szikla, de Itachinak nem volt ellenfél.
Továbbá én még mindigf kétlem, hogy ne hatnának rá Nagato gravitáció manipulálós jutsui, a raikagét könnyíteni, nehezíteni meg nem jó ötlet, mert ahhoz egy helyre kell állniuk.
Arra meg egy mangekyou sharinagnos Uchiha, és egy minden idézett léyne szemeivel látó ellenfélnél ne számítsunk, hogy bármilyen támadása Oonokinak, vagy a raikagénak felkészületlenül éri őket bármilyen elterelés ellenére.
A raikage amúgy elsősorban nem azért halna itt meg maximum percek alatt, mert gyengébb az ellenfeleinél, hanem mert egy állat, és mert pont azon kevés csaták egyike ez, ahol olyanokkal kell harcolnia, akik fokozottan veszélyesek lehetnek rá közelről villámpajzzsal együtt.

Példának okáért Muu meg Oonoki már talán nyerhetne egy hosszabb bújócska-meccs után, csak az a  baj, hogy az ő támadásaik meg Nagatot tápolják megintcsak. Ha egy bijuupalástot le tudott szívni, a porelemű támadásokat is (mármint ezt a chakramennyiség miatt modnom így), továbbá ha Oonoki nem használt por elemet Madara ellen, akkor talán a Susanoo is mégiscsak felfoghatja, de ennek a használati ideje korlátolt. Ha elég sokáig húzódik a harc, Itachi túlzottan lefárasztja magát... habár a Rinnie tenseiel feltámasztható, és Kakashi chakrája is fullon volt utána, szóval... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 18:45:29 írta STM » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5741 Dátum: 12 jan 12, 19:16:43 »

a jiraiya vs itachi harc az abszurd......(itachi szépen szétrugdossa a s..ggét) azt hol olvastad,hogy naruto nem az eredeti kage ellen ment ?hogyne,biztos egy genjutsu volt,de neked már ezt is elmondta kishi. a mázlistája. ennyi erővel én meg azt mondom,hogy ő meg nem az eredeti naruto ellen ment,de legalább ez igaz is. és látszik,hogy kishi jó haverod,mert neked azt is elmondta,hogy itachinak nem különleges az a genjutsuja,amit újjal formál,hanem kézjeleket is csinál előtte.
oonoki mehet a tapasztalataival a francba. ennyi erővel,meg naruto azért veri meg nagatot,mert kívülről-belülről fújja a képességeit,és hogy hogyan kell ellene védekezni,márpedig láttuk,hogy ez nem igaz! hogyne ezt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/18 a légből kapta sabaku,sőt ezt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/435/5 is,ja várj ezt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/377/11 is. de a falas témára is adok egy linket,ha kell http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/377/11  a mangában nem volt rá példa,mi találtuk ki. sőt,mi rajzoltuk,és japánul megírtuk(mert ki az a magyar aki nem tud japánul?),csak hogy nekünk legyen igazunk. többet én sem tépem emiatt a szám,remélem ez eléggé kézzel fogható indok,ha ezt is a légből kaptam,akkor a felhőkön élünk. hátha jön renato és ő is kioszt titeket. jah,és itara,ez feltétlen kevésbé vitát szülő téma (muu vs nagato) lehet,hogy egyértelmű,de itt egyértelművé vált,hogy egyesek nagyon nincsenek tisztában a mangával és eseményeivel.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5742 Dátum: 12 jan 12, 21:05:39 »

Az hogy itachi-Kisame kikapott volna jiraya ellen az egy vicc... sőt, véleményem szerint itachi is elverné egyedül, kisaméval meg lealáznák...
3.raikage-Muu vs. Itachi-Nagató:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/466/15 itt látszik hogy oonoki milyen gyorsan veti be a por elemet. Ezzel arra akarok utalni, hogy nagato nem biztos kitudná védeni. Bár amilyen gyorsan kirabi chakráját leszívta... viszont a jinton 3 elemből áll, nem is biztos hogy egyáltalán eltudja szívni, jó példa az amaterasut, nagato azt se tudta elszívni http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/16 de ez nem igazán nevezhető bizonyítéknak végülis. Így a végén én is azt mondom nagato eltudná szívni a jintont.
A harc viszont így már majdnem egyértelmű, De mégsem. Én elhiszem azt, hogy ,,A" valóban immunis a genjutsura, de akkor a 3.raikage is, vagyis itachi nem tudja genjutsuba ejteni. Marad a sakeraki penge.
Ha materasut használna, nem járna vele jól szerintem. Ugyanis a kage bőre annyira kemény, hogy kéne vagy 5 nap mire porrá égne, vagyis egyszerűen szólva itachi technikáját maguk ellen fordíthatja.
Muu láthatatlanságára mondjuk nagatonak ott van az eső, amivel érzékeli a chakrát, kiszúrhatja ezzel muut. Viszont hogyha nagato átmegy láthatatlanba, akkor muu is kiszurhatja hisz chakraérzékelő.
A tsusokyumi a legproblémásabb muu részéröl. Elég egyszer a szemébe néznie, és vége a csatának.
Amúgy az idézésekről annyit, hogy a sandaime másodpercek alatt darabokra szedné akármelyiket. Az osztódó kutyát meg muu a jintonnal tüntetni el véglegesen.
Ez a harc leginkább a taktikázáson múlik.
De a két akatsukist esélyesebbnek látom. A tsusokyumi túl veszélyes, láthattuk hogy muu amikor támad akkor látható, és akkor itachi megölheti a tsusokyumival, utána a sandaime raikagét ketten elintéznék. Nagató elszívhatja a villámauráját amitől lassabb lessz, és akkor itachi leszúrhatja a sakeraki pengével, vagy nagató kitépheti a lelkét.
60:40 arányban nyerne a két akatsukis nálam.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5743 Dátum: 12 jan 12, 21:24:40 »

Ha van genjutsu elleni védelme akkor a tsusokyumi is hatástalalan. Ugyanis, a chakraáramlás megzavarásával akármilyen erősségű genjutsut meglehet törni Hali  Nevet Ha nincs tényleg védelme a genjutsuk ellen akkor meg a harc majdnem egyértelmű, úgy 95-5 itachiék részéről, ha nincs védelme. Ha van védelme akkor is nyernének, de necces lenne a harc nagyon.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hozzászólás, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 20:23:25 írta Chakra » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5744 Dátum: 12 jan 12, 21:26:15 »

feraaaa32 nem minősítelek, olvasd el amit írtak előtted utána posztolj, én feltételeztem nem kijelentettem -.-". Aki itt normális módon tud érvelni STM ebben a csatában, legalább levezeti amit akar nemcsak dobálózik a semmire mint te...
Nem is méltatom magamat arra hogy válaszoljak, mert már mindenre van válasz feljebb...

Muu/3.Raikage vs Ita/Nagato
Nem tudom ez az amaterasus dolog sztem nem lényeg h milyen a bőre ugyan úgy elégne sztem, mert a fekete lángok mindent elégetnek amihez hozzáérnek, Muu-t elég okosnak nézem ahhoz hogy ne sétáljon bele a csapdákba, a 3.Raikage meg hogy mondjam sztem rosszabb lehet mint a 4.ik ha azt nézzük hogy ki milyen arányban gondolkodik csata közben xD Sztem ez a kombó sem lenne hatékonyabb a másiknál, sőt talán még annyi esélyük sem lenne hisz ők nem tudnak semmit, még 4ik meg Ooniki elég informált mind2-röl. A 3ik meg Muu sztem meg nem is ismeri őket mert mire mozgolódni kezdtek már mind2-en halottak voltak nagy valószínűséggel. Bár a 3ik tudja használni a fekete villámot ami elég táposnak néz ki, és iszonyat szívós meg erős, Muu-nak meg ott van még a láthatatlanság meg a ketté válás amit sztem úgy tud használni mint a DB-ban Piccolo mi előtt egyesült Nail-el. Nem tudom esélyesek ők is az én szememben.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!