24 szep 24, 21:28:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198940 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5715 Dátum: 12 jan 11, 20:45:53 »

hát igen, az csak olyan páros lehetne, amiben STM is benne van ^^ a másik meg... Minato? de ezt a harcot sem adnám egyértelműen Madaráéknak. És ha Iatchi és Nagato gonosz, és világuralmora törnek duóban, akkor meg is szerzik. A jelenleg élő emberek közül ők a legerősebbek, ha őket élőnek vesszük xD És STM jól modta, őket nem győzték le, csak meghaltak, ellentétben a többi, szintén kage-szint felett álló Akatsukival (most vegyük kageszintnek gaarát). Oké, Nagatót igen, de a lábán is alig állt első körben edo-ként, ráadásul ismerték a képességeit.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #5716 Dátum: 12 jan 11, 20:47:09 »

Egy ilyen topic még szép, hogy konfliktusokat szül, mit vársz, megegyezik mindenki valamiben és happy end minden harcnál? Két hozzászólás se lenne akkor itt.
Nagato is legyőzte volna Naruto-t ha előtte nem veri agyon fél Konohát. Ha hozzá tesszük, hogy még annál is erősebb Nagato "magányos" formájában, akkor egyértelmű a harc.
Igen, ők majdnem mindenkit le tudnának győzni egy harc során.

Darui vs Kankuro olyan 20 másodperces harc lenne. Az első fekete villám szétszedné még a lelkét is a bábhasználónak.
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5717 Dátum: 12 jan 11, 20:47:45 »

ezt a kérdést viccnek szántam, nagyon jól tudom, hogy miért halottak, de azért kedves, hogy így kifejtetted. egyébként szeretem mindkettőt, sőt itachi az egyik kedvencem, csak nem szeretem amikor a fórumon már-már istenként kezelnek egy-egy karaktert, azért ne legyünk túl elfogultak. ez a megjegyzésem csak ennek szólt. de ahogy te fogalmaztál, hogy nagyon-nagyon kevesen győznék le őket az teljesen korrekt, maximálisan egyetértek
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5718 Dátum: 12 jan 11, 20:49:22 »

Aha nem vagytok elfogultak egyáltalán, miért lett beteg? Mert a szuperhypererös szem technika megette a testét, pedig alig használta nem mint Sasuke... ugyan így Pein is... Az meg hogy olyan szinten vannak mint Madara igen 2en együtt mert ami bennük van az Madarába mind megvan egybe... és Oonoki meg a Raikage elég jól bírják ellene így is, szóval annyira nem írnám le őket. 1 épkézláb érvet nem mondtatok csak találgatok mikor a topik elején le van írva hogy akkor irj ha alá is tudod támasztani, ez amivel érveltek mint találgatás és olyan dolog amit nem látunk nagyrészt, lefegyverezte a 2 junchuurikit aha Naruto 1000nyi klónra osztotta az erejét, ezt te se veszed figyelembe hogy kb a chakrája 1/10ét se használta annyi fele osztotta magát... Ahoz képest hogy jó formán öngyilkos lett, elég jól összeverte Sasuke 3 pöttyös sharingánnal még akkor is ha hagyta magát a végén... Oro-t lenyomta igaz, 1 akkora formába mint 1 háztömb és lepecsételte a susanoo-val az nem volt csata... igazából annyit tudunk róla amit Sasuke ellen mutatott jóformán és ebböl alapoztok ennyire? Az tény hogy nagy stratéga volt és hihetetlenül jól használta amije volt, de ne feledjük hogy még Gai is tudott a Sharingan ellen harcolni, Raikage biztos nem tud. Nagato is meghalt, látunk tőle annyit h lenyomott 1 olyan Narutot aki kb 0át ért, meg 1 Bee-t aki nemtudta h ki ellen harcol... Jól van én itt befejeztem azért STM tőled komolyabb érveket vártam ennél.

---------------------------------------
Sabaku az nem érv h szerinted az van hogy Itachi 1 Isten akit Madarán kívül senki nem győzhet le, utána pedig Nagato jön, és igen ilyen semmit mondó érvekkel nem hiszem el, ez nem érvelés hanem kapálózás, ép ezért írtam amit írtam. Ennyi voltam nem írok 2 sort se ehhez a csatához mert értelmetlen ez olyan mint anno volt Sasuke MS-el vagy Pein aki mindenkit legyőzött mikor meglátták mit tud azóta meg lassan mindenki elverné aki új képességet mutat. 1 fun-t úgysem lehet meggyőzni mert csak egyet fúj kb... én elismertem ami az övé az az övé, de lassan Isten mode-ba van, mikor 1 taknyos épphogy legyőzte(igen most jön h hagyta magát, ami nemvolt kijelentve, sehol csak Tobi szerint volt így, de kb úgy le volt harcolva h ha nem is hagyja magát ö sem húzza sokáig még ha meg is öli Sasuke-t, attól mert ö eltervezte, hogy ez lesz ha legyőzi attól még nem hagyta hogy el verje, az Oro elleni "csata" meg csak hab a tortán mert azt nem lehet harcnak nevezni, majdnem olyan style volt mint Sasuke vs Oro). És ti erre alapozzátok azt hogy milyen táp, Fentebb írtam h igen van amivel mesze felülmúlja a többit(stratégia, tehetség, és jól használja az "eszközeit" de mindenkit le lehet győzni).
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 21:17:49 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5719 Dátum: 12 jan 11, 21:00:06 »

Téged miért is nem tettek ki a Taügetoszra? Mi az, hogy nincsenek érvek? Visszaolvasás no jutu!Az előző két oldalra szerinted miket írtunk? Sütirecepteket???! Belinketük neked a fél mangát, tökjó tudni, hogy arra sem vetted, hogy megnyisd... Én érveltem, te ellenérveltél, amit kb. 3-4 hszemmel ezelőtt kb. úgy ahogy van, lerombotam. Genjutsu elleni védelme van a raikagének, mi? Már azért nem érvelünk ADATOKKAL, mert 1) már megtettük, 2) neked ha maga Kishimoto mondja is meg, hogy Itachiék győznének, te akkor sem hinnéd el. Ez, hogy átugrod az érveket, valami új, farkasvakság-szerű betegség? Mert akk remélem rólad nevezik el.
Könyörgöm, olvasd visza. akár többször is. az írástudás-szövegértés képességek nem szégyen.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 21:01:31 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5720 Dátum: 12 jan 11, 21:11:06 »

Nos, azt elismerem hogy tényleg kevés páros van aki nyerne itachi-nagato ellen. De felsorolok egy-kettőt, akik esélyesek, kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá Mosolyog (Amúgy a párosba nem veszem bele madarát, mert úgy már egyértelmű)
3. raikage-Minato,2. Mizukage-3. raikage,3. raikage-Jiraya,Muu-Oonoki Most ennyi jutott eszembe. Véleményem szerint e párosoknak van minimum 30% esélyük a győzelemre.
Új harc:
2. Mizukage vs. Itachi? (Tegyük fel a sharingan nem lát át a ,,ködön", szerintem ez így is van, de akik szerint nem, azok fogják most úgy fel a harcot)
Akárhonnnan nézzük itachi bajba lenne... a vicces fiú egy olyan technika amit ha itachi el is szív a sakeraki pengével, akkor újra összeáll a jégesőböl, és akkor egy kicsit gáz van. És ugye itachi csak a sakeraki pengével tudja legyőzni a 2. mizukagét, és ha azt a vicces fiún használja akkor a 2. mizukage már felkészül rá. De itachi mellett áll a hihetetlen intelligencia. Én olyan 51-49-re mondom a 2. mizukagénak.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5721 Dátum: 12 jan 11, 21:19:36 »

Milyen érveket akarsz? Mert eddig minden amit leírtam tényszerű volt, amennyiben nem emletem ki külön, hogy feltételezés. Jobb, mint ha azt szajkznám, hogy "de a raikage gyors". Én és mások is szépen levezettük miért nem érne ez semmit, de itt van, ténykere alapozva pár szempont, ami bizonyítja, hogy tök esélytelenek A-ék. Többet én sem szólnék bele, de ami a sebességet illeti..
Sasukét láttuk Itachi elen nyomulni, és akkor, Itachi betegen, félholtan, talán egy nagyobb csata után (Zetsu megjegyzésére utalok) még egy hajszálnyival gyorsabb volt. EGy későbbi, hidegebb chakrájú, már tegyük fel valamivel gyorsabb Sasuke votl elég gyors ahhoz, hogy ha nehezen is, de azért egyenlő félként harcoljon a raikagéével, és ha Gaara nem szól bele, mindketten ott halnak meg. EGy egészséges Itachi legalább ilyen gyors, elvégre semmi nem utal rá, hogy Sasuke sebessége különösen sokat fejlődött volna, és azt hiszem az nem túl merész feltételezés, hogy ha nem haldokolsz, jobban mozogsz. Az amaterasu formázás, mivel lassú, semmit nem ér itt pont, ellenben a "friss" amaterasu elöl a raikage ha valami éppen feltartóztatja (például egy Susanoo, amibe éppen belefejel) lehetetlen, hogy kitérjen. Kemény volt, mikor Sasuke amaterasuja elöl kitért, de ugyan, akkor optimális helyzetben volt ehhez, és látuk, mennyit mozdult el. EGy nagyobb amaterasu elöl még ilyen helyzetben sem tudna kitérni. A Susanoot meg ha megpróbálja áttörni, akkor nem tud folyamatosan ide-oda villogni, amíg üt, picit le kell hogy lassuljon. Másfélméterre az instant haláltól ez nem nyerő.
Kifejtettem korábban azt is, Nagatohoz mért nem kéne közel menni, de ighaz, őt nagyobb eséllyel kapja el. Ha nem áll be a Susanooba, és nem küldi onnan az áldást. Az idézett lények szintén feltartják, és a banshou tennin meg miért ne működne rajta? Elég felemelni, és tehetetlen célpont Itachinak. Miért ne működne rajta ez a technika. Ez azonnal hat, még gyorsabb, mint az amaterasu. Amint egy helyben marad egy pilalatig, a palástba öltözött Beenél sokkal gyorsabb (az a palást amúgy biztosít beenek közel akkora sebességet, mint az egyes szintű villámpajzs, különben annál a kis összezördülésnél Narutova máshogy festettek volna a dolgot), vagy akár enélkül, miért ne működne rajta a jutsu? Vagy mit tud tenni, ha az ellenfelei a SUsanooban állnak, és ha támad, azzal csak tökéletes célpontot biztosít két olyan ellenfélnmek, kaik egy intéésel, pislantással megölhetik? Még az sme biztos, hogy a villámpajzs tényleg jó a genjutsuk ellen, ez inkább csak feltevés, amit inkább tiszteletben tartok, mert mért ne.

Itachi és Nagato egyszerűen egymáshoz és Sasukéhez haosnlítva vannak oylan gyorsak, hogy a raikage sebességfölényét tudják kezelni. A támadásaik pedig sokkal evszélyesebbek és hatékonyabbak, mint amit akkor tudott Sasuke, a védelmük meg sokkal keményebb.  A raikage veszít.
Oonoki meg lassú. Jók a technikái, de nem tudná itt bevetni.

2. Mizukage vs. Itachi
Szerintem ez azon múlik, hogy Itachi hogy harcol. Ha elterelésül Bunshinokat alkalmaz, és valahogy megkeesi a kagét, az jó lehet.Más működő stratégiát nem igen látuk, ha a mizukae egyszerre használja a kagylót és a vicces fiút.. bár az eső már felfedheti a helyét, főleg egy sharingan elött, úgyhogy nem oylan jó stratégia a kege részéről.
Mangekyoura szerintem egyébként nincs szüksége,  hacsak nem úgy oldja meg a dolgot, hogy felégeti az egész tájat amaterasuval, de ezt nem úgy értem, hogy anélkül is könynedén győz, csak van elég általános ninjutsu ehhez a harchoz és nem hiszem, hogy itt előnyösebb lenen a megterhelő mangekyou techinkák használata, így hát jóformán csak hátrány lenne... hacsak nem szorul rá a Susanoo védelmére, ami előfordulhat.
Igazából nem tudom itt elképzelni, hogy nem Itachi nyer végül, de jó kis csata lenne. Na persze pár százalék esélyt látok a mizukage győzelmére, mégis megölte Muu-bocit, és sok mindent tudhat még, csak hát amit nem láttunk, arra nem építhetünk.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 21:31:51 írta STM » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5722 Dátum: 12 jan 11, 21:42:36 »

Na még 1 hsz Nevet utána tényleg nem írok többet, nem érvelés nem kötekedés vagy kicsit igen Mosolyog) STM lehet hogy úgy indul a csata hogy Itachi egészséges de akkor is túlzás hogy csak MS technikákkal dobálózzon végig, azzal hogy Susano megvédi őket legyen, Amaterasu(ha a mangát vesszük alapul Sasuke jobban használta és avval neki sem ment), tsukuyomi legyen ha netán elkapja vele de vegyük úgy hogy lehet hogy nem használ a Kage ellen, mind3 MS képesség tuti kiütné Itachit amivel te sem számolsz, anélkül meg valjuk be halót lenne elég rövid idő alatt, és azért annyira ne szakadjunk el a mangától, mert itt még csak arról volt szó h Susano és Amaterasu, ezek így nemfognak menni tuti, lehetetlen fenntartani nem1x láttuk már, és úgy dobálóztok vele mintha Madara lenne FMS-el, ennyi erővel akkor a Raikage meg nemég meg az amaterasutol ha itt tartunk Mosolyog), plusz azért Oonoki nemhiszem hogy annyira lassú hogy 1 jól elterelt támadás alatt amit a Raikage mondjuk elterelésnek indít, 1 por elem jutsut ne tudna rájuk "nyomni". A másik meg honnan vesszük azt hogy a Susano teljesen védené Nagatot is? Erre se volt példa sehol még. Egyezzünk ki 1 döntetlenbe mert ez így nem Fair annyira elrugaszkodtatok hogy csak susano meg full MS technikákkal dobálóztok amikor ez se fedi a valóságot(erre írtam hogy ez így nem érvelés)...
És ehhez tényleg ennyi, én itt lezártam. Csak még ennyit akartam leírni.
Amúgy emiatt tartom ütősnek ezt a párost, nem kell feltétlen 2 külön helyen legyenek, először súlytalanítja utána meg szuper tömöré teszi 1 ütéssel átütötte a Susanot teljesen, ez ha így telibe kapja Itachi meghal nemkétség... Amúgy ebbe Madara is belehalna ha nem lenne élőhalót, és ha visszalapoztok 1 párat akkor láthatjátok hogy a Raikage ereje a gyorsaságában van ép ezért mondtam h az a nagy előny, és sztem 1-es Villámpajzsal is lazán gyorsabb Nagatonál v Itachinál, Madarához képest is gyors, és sztem ö harcosabb alkat Itachinál v Nagatonál. 
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/563/15

Minato/3. Raikage, sztem ez win a 2 kagenak, gyorsaság plusz még nagyobb pusztító erő náluk... És Minatoról nagyon keveset tudunk, kitudja valójában mire képes...
 
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 22:19:25 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5723 Dátum: 12 jan 11, 21:58:23 »

Akkor nézd Nagato szemszögéből és ne Itachiéból. A por elem ellen ott az elszívás, de ha ez nem működne akkor Shinra Tensei. Nagato megidézi a kaméleont és elbújhat benne (akár Ita is). Ita bármikor genjutsuba ejti Onokit, de ha már MS akkor ő nem tud az Amaterasu ellen védekezni. Azt most nem fejtem ki hogy mi történik ha megfájdul a dereka Onokinak, hiszen ekkor mozdulni sem tud. Tsukoyomira nincs szükség, mert elég ha pár másodpercig hat a genjutsu valamelyik Kagéra. Nagato idézései, esetleg sziklás támadásai figyelemelterelésnek tökéletesek vagy Ita klónjai bőven elegendőek mert elég egy félresikerült támadás és nekik annyi.
Ha Itachi sem MS-sel kezd, akkor a Raikage sem fog a 2. szintű villámpajzzsal támadni. Ezen a szinten pedig Itának és Nagatonak is látható a Kage.
Azt miből gondolod hogy ha Nagato bekapja a Raikage egy ütését akkor nem az fog történni ami Bee esetében? Nem hiszem hogy erősebb lenne mint Bee Bijuupalástos ütése.

Megj.: A Yata tükör szerintem is csak egy irányból véd, hiszen "csak" egy pajzs. A por elem ellen nem tudna ezzel védekezni Ita.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 21:59:38 írta CsukiIce » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5724 Dátum: 12 jan 12, 08:14:28 »

Én egy pillanatig sem gondoltam amúgy azt, hogy Itachi folyamatosan szórja ezeket a jutsukat. Bár az tény, hogy Sasuke elen a SUsanoot jhó ideig hazsnálta, éss SZöcske sem spóroltz az ms-el késöbb, de inkább alternatívaként hivatkoztam rájuk. A Susanoo az amit biztos hazsnálnia kellene. Amaterasut talán. A Tsukiyomit szeintem nem. De az biztos, hogy annyit tudná hazsnálni az ms jutsukat bármilyen csatában, mint Sasuke és Orochimaru ellen, az meg pont elég. És az oyl mindegy, hogy a csata végére mennyire sérül le Itachi, és mennyit romlik a látása. Ezek itt élethalál hjarcok.

Minata és a raikage már tényleg olyan gyors, hogy atalán csak ez elég legyen, kettőjüket egyszerűen nem ehetne egyszerre követni annyia, hogy védekezni lehessen. Bár egy jól időzített shinra tensei sokat számít.
 Az amaterasu mondjuk a sebezhetetlen kage ellen pont jó, mert meg sem próbálna kitérni előle, ahogy a chakraszívásra sem számít talán. Meg a lélekkitépésre sem, amihez nem is kell megsebezni. Vagy egy Tsukiyomira, bár azután kinézem belőle, hogy felkel. De sima ms-es bénító genjutsuk is jöhetnek. A Susanoora mint védelemre itt megint könnyen lehet, hogy időnként szükség lenne.

Jiraiyák szerintem kikapnak, Jiraya hiába jó stratéga, a 3. Raikage azt hiszi, ő Chuck Norris, leöleti magát, a sannin egyedül meg sajnos Iatchi és Nagato ellen külön-külön is 0%-os esélyel indulna... na jó, a békás genjutsu esetleg érhet valamit, de arra nincs sok esély, hogy tudja hazsnálni.

Muu és Oonoki bármiylen kemények kikapnak, mert szerintem NAgato el tudja szívnni a por elemet. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5725 Dátum: 12 jan 12, 12:58:57 »

a békás gentutusra az esélye kb. 0%. hogy használni tudja xD ha esteleg túl is éli addig, hogy megidézhesse a két berkit, azoknak is kell idő, mire behnagolnak, és a genjutsu szem hat azonnal, kb. fél perc. Annyi idő alatt meg nagyn sok minden történhet. Egyáltalán a rinnegnra hat a genjutsu? Mert ki tudja. De az MS-re szinte biztos, bár nekem van egy olyan sejtésem, hogy a sharinganhasználók jobban ki tudják védeni, mint az átlag shinobi.

a minato vs. 3 raikage már nehezebb kérdés. Minatonakk nem tudjuk a valóidi erejét, de nagyon gyors, és okos is nagyon. a raikaeg nem lenne hosszú életű, ha nem ismeri a képességeiket, és nem hiszem. meg ha naruto rájött, hogy mi sebezi meg, ők is rá fognak, nem mintha szükség lenne rá. Minatót ha egyedül marad, ketten nehezen, de szerintem lenyomják. 1 vs. 1be nem tudom mi lenne, de a kettő egy ellen, ha az a kettő Itachi és Nagato, esélytelen.  Mm eddig egy olyan embert sem láttunk aki képes lenne rá. Más dolog lenne, ha mindnkinek ismernénk a a valódi erejét.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5726 Dátum: 12 jan 12, 13:21:40 »

Ugye tudod, hogy ez hülyeség. Az idézéshez nem kell több mint 2-3 másodperc. Nézd meg a Naruto Pein harcot. Amint elérte őket a támadás azonnal megálltak. És igen. A rinengannal és sharingannal rendelkezőkre is hat a genjutsu. Nézd meg a Nagato és Jirayra harcot. Másrészt azért egy ilyen kaliberű ninja mint Jirajra ha nem bírná 30 másodpercig, az elég gyenguska lenne részéről. Főleg annak tudatában amit a korábbi harcánál is láttunk tőle úgy, hogy nem is tudott semmit Peinről. Másrészt szerintem Ithachi közel se ellenfele Jirayának. És ezt nem én állítom hanem Itachi saját maga. Ő tisztában volt a köztük levő erőviszonnyal. Ráadásul ha nem nézel közvetlenül a sharinganos szembe akkor eséllyel nem is lesz hatásos. A hangalapú genjutsut viszont képtelen vagy így kikerülni.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5727 Dátum: 12 jan 12, 13:27:23 »

AZ idézéshez nem kell sok idő, de a senninmódba váltáshoz igen. És szerintem azt a két békát amúgy nem idézné meg.
Azt, mikro Itachi elmenekült, hagyjuk már. Mint ketten megmutattáák, mit tudnak, és amit Jiraiya felvonultatott, összevetve azzal, amit Itachi művelt, Ero-sennin sajnos messze nem éri el a szitnjét.
AZ egyetlen oka annak, hogy megfutamodott az, hogy a legkevésbé sem állt érdekében harcolni, azt meg mégsem mondhatta Kisaménak, hogy "Hé, nem akarom elkapni a kyuubi kölyköt,. igaziból Konoha oldalán vagyok".
Plusz nem is valószínű, hogy a sannin képességeiről egy-két apróságon kívül bármit is tudott volna, így, bár elég lett volna szétamaterasuzni/tsukiyomizni/simán szétgenjustuzni ettől függetlenül, mikor szemtől szemben áltak, a hírneve elég komoly volt ahhoz, hogy Kisamét megfutamítsa a segítségével.

És mégegy megjegyzés.. Itachinak nem kelél a szeme a genjusuhoz. VAgy kézjel. ELég ha rád mutat. Utána már azt csinál veled, amit akar,Ero-sennin pedig közismerten gyenge genjutsukban.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 13:28:52 írta STM » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5728 Dátum: 12 jan 12, 13:30:20 »

Jiraya vs Pain volt rá példa hogy hatott a gejutsu még a bábokra is Mosolyog) Azonban szerintem se nyerik meg a csatát, bár ki tudja h a 3. Raikage mit tudott elméletileg erősebb mint A, és ö volt az egyetlen aki a 8 farkú ellen is megállta a helyét 1v1-be, úgyhogy ennyire nem írnám le öt sem... Jiraya meg hát nehogymár ne bírja 30 mp-ig, Istenem már... annyit túlzol hogy nem igaz. Muu és Oonoki vs Nagato és Itachi pároshoz még visszatérnék, annyi ideig ha el is szívja a por elemet Nagato, mint láttuk Madara sem volt képes mindent elszívni csak amire számított, most ha nem számít rá és úgy kapja be akkor nagy kakiban van Nevet meg amúgy is ennek is kell legyen 1 határa hogy meddig képes elszívni a támadásokat.

Nah megelőztek ikszdé
Naplózva


--->3D Modeller<---
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5729 Dátum: 12 jan 12, 13:45:43 »

már ténylegrég láttam a pein vs. jiraya harcot, de emlékszem, hogy egy csómó ideig idézte a két békét, és összetette a kezét közben  Gondolkozik vagy a genjutura váltásra várt volna? már nem rémlik. és genjutsu alatt, a doujutsut értettem, arra szerintem immunisabbak a sharinganosok, akinek van, és uchiha, az a tsukoyamiból is ki tud jönni egész jól, erre gondoltam.
és nem azt mondtam, hogy nem bírná ki 30mpig, de biztos nem a nehézfegyverzettel indít. és mier megidézi őket, átvált sennin módba, és a kezét sem használhatja egy ideig. Aztán ha addig túléli, akkor még 30mp mire hat a jutsu, és valszegItachiék rájönnek, hogy kevés idejük van, szal ha addig nem sütötték el a nehézfegyvereket, akkkor megteszik, pl rádobnak egy amaterasut. monduk elég baj, hogy azt külön le kellett írnom, én azt hittem, logikusan következik, mire gondolok, de sebaj.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!