24 szep 24, 09:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198476 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5565 Dátum: 11 dec 28, 15:29:17 »

Nekem sincsen semmi bajom, hogy így soroljátok be őket. Az is igaz, hogy néhányat másképp látok, de ez mondhatni mindenkire igaz lehet. Ki áll közelebb hozzá, kit utál vagy netán ki mennyit mutatott. Erre jó példa Kakashi akinek mindenki a kevés chakrával húz le és no lám? Még mindig bírja azzal a kevés chakrával és megint eljátszotta Kishimoto Kakashinál a megfelezem a chakráját a klónokkal. Röviden ennyi harc után már régen az ágyban lenne. Ez is tökéletesen rámutat arra, hogy hogyan kell használni minőségi szinten a chakrát, hogy ne fogyjon ki belőle olyan könnyen. Az is lehet, hogy Kakashinak pont a klónok a gyenge pontja és ez a többiekhez képest több chakrát emészt fel mint másoknál. Ezért hívja fel rá a figyelmet Kishimoto Kakashinál.

Mellékesen pont nemrégen olvastam újra azokat a fejezeteket ahol Danzouval derbizik Sasuke. Ott pedig Karin többször is kisegítette Sasukét amikor elmondta neki, hogy merre van Danzou. Gondolj bele ha nem találja meg akkor könnyen áldozat lett volna belőle. Többnyire Tobi volt az aki magában társalgott. Ezért úgy vélem, hogy ott Danzou erősebb volt mint Sasuke legalább egy tizeddel. Ha még Sishui szemét idejében sikerült volna aktiválni akkor pedig még sokkal erősebb is mint egy tized. Hogy most milyen lenne azt nem tudom de Sishui szeme miatt még mindig veszedelmes lenne Danzou mindenki másra is.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5566 Dátum: 11 dec 28, 15:41:44 »

Iiiigen, kifejezetten hasznos információk voltak. Például ha hallgat Karinra, már jó eséllyel halott lenne, mivel elég nagy baromságokat mondott neki. Egy hasznos dolgot közölt vele (szóval ez a fél másodperces dolog, még ha csak ironizálás is akart lenni, akkor is hülyeség). Tobi pedig egyszer szólt neki, hogy menjen arrébb, azt is azután hogy Danzou már halott volt. Szóval a legyőzésében nem volt sok (semmi) szerepe.

Az értékelésemből kikövetkeztethetted volna, hogy az akkori Sasukét elveri a Raikage, de nem könnyen. Tehát a "gyökér logikádat" nem értem minek hoztad fel.

Gaara nem az Amaterasu ellen képes védekezni, hanem annak a manipulálása ellen. Mint mondtam, nem ugyanaz. Ha közvetlen Gaara fejét gyújtja fel Sasuke, cseszheti a homokját.

Akkor mégis, mi alapján ítéljük meg? Sasuke ellen is csak addig tudott keménykedni, amíg az Uchihának szinte semmi chakrája nem volt. Amint feltöltődött, rögtön lerázta magáról őt az Uchiha.

Amit a hadsereg csinált ITT az a Haku elzárása, vagy a Zabuza lefogása rész volt? Tudom, hogy kifejezetten ennek a támadásnak nem volt haszna, de tekintve hogy a harcuknak csak egy kis töredékét láttuk, nem jelentheted ki hogy csak álldogáltak Kakashi mögött, aki egyedül lealázta őket.
Plusz az egész terv nem működött volna a Yamanaka tag nélkül... Lásd: ITT.
Bee épp a Yonbit fogja le, Gai-al pedig a csata kezdete óta folyamatosan harcolnak. Nem csak egyet foglal le az a gyökér, hanem többet is egyszerre. Csapatmunka amit csinálnak ketten, nem csak Kakashi üti őket.

Ez ment renato első hsz-ére.

A másodikban amiket linkelgettél az szép és jó, de azokból a hatalmas mentésekből 2 Danzou halála után történt.

rini67, ezekről a többszöri kisegítésekről egy linket adhatnál, mert én csak egyre emlékszem. Shisui szemével nyilván erősebb, tekintve hogy annak egyenlőre semmilyen gyengepontját nem ismerjük. (ugye az időkorláton kívül)
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5567 Dátum: 11 dec 28, 16:09:40 »

Mint kiderült (ezt beismerem, elb*sztam) Karin meg se szólalt. Tobi nélkül már Danzouba lenne pecsételve Szöszike, szóval igen, volt egy HATALMAS mentés. Viszont ha Karin nem ugrik oda hogy lerúgassa magát Danzouval, Sasuke feje már hiányos állapotban mutatna a nyakán. Igazából Sasuke is meghalt volna az átszúrás következtében, ha Karin nem adja át a chakráját. Szóval a legyőzésében volt egy kicsi (sok) szerepük.

A Raikage úgy "kapta szét" Sasukét, hogy a keze szénné égett, a lábát meg más mentette meg. - ezt úgy hoztad fel, mintha egált jelentene egy kéz és láb elvesztés a halállal..

De az Enton még mindig az Amaterasu egy kissé megspékelt változata... és Sasuke is a tökéletes védelemre hivatkozik, mikor Gaara elkapta az Enton lángját (ami 7 napon át ég, elolthatatlan, de nem Amaterasu).

Igazából addig tudott "keménykedni", míg a Zetsu spórák ki nem hajtottak. Aztán megjelent Tóbiás, a félszemű, és beszívta Sasukét Karinnal együtt.

Belinkelted valóban, a hadsereg egyetlen, és legfölöslegesebb megmozdulását. Azt a kettőt láthatod, hogy Kakashi intézte el, nem tudom mit csináltak a többiek, de hogy ott egy kis életjelet se mutattak, az is szent.
Valóban odavezették Kakashit Zabuzához, utána Haku blokkolt, így a Yamanaka munkája kimerült egy Hakus elfogásban.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/568/5 - Kakashi háta mögött van, amit Gai támad, Gai háta mögött amit Kakashi. Nekem az még mindig egy darab hatfarúnak tűnik.
A Yonbit valóban Bee tartja fel, bár nem lesz sok dolga, mert Naruto mindjárt megoldja az egészet.

A másodikban amit linkeltem minden szép és jó, de mint mondtam 2-től ott helyben meghalt volna a szemes gyerek. Az a 2 ami Danzou halála után játszódik valójában 0, mert az egyik a halála pillanatában, a másik kettő előtte van.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5568 Dátum: 11 dec 28, 16:14:16 »

Olvasd el még egyszer a 477 és 478-ast. Simán kétszer kihúzta Sasukét szarból, egyszer pedig Tobi segített neki, ami mondjuk arra volt csak jó, hogy ne döntetlenre végződjön a mérkőzés.

Honnét gondolod, hogy nem Gaara fejét akarta leégetni az Entonnal? Az Enton, ahogy korábban is írták semmi más mint az Amaterasu lángjainak formai manipulációja. Amitől igaz, hogy nem lesz erősebb de alakot adhat neki. Ez pedig azt jelenti, hogy Gaara igenis képes kivédeni az Amaterasut a homokjával. Ettől független azt gondolom, hogy Sasuke erősebb mint Gaara, még ha nehéz meccs is lenne.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5569 Dátum: 11 dec 28, 17:20:30 »

"Viszont ha Karin nem ugrik oda hogy lerúgassa magát Danzouval, Sasuke feje már hiányos állapotban mutatna a nyakán. "

Nézd meg azt a linket mégegyszer. Karin közbeavatkozása után, még ugyanúgy rajta van Sasukén a pecsét, tehát semmi köze nem volt az eltávolításához. A pecsétből azért szabadult ki, mert Danzou felb.szta agyilag, és emiatt szintet lépett a Susano'o-ja. Tehát ezzel kb. semmit nem ért el Karin. Ez az egy olyan helyzet volt, amit megmentésnek lehet értelmezni, a másikat amit rini mond nem találom... Legalábbis nem ebben a 2 fejezetben.

Az Enton az kb annyira jó, hogy a már létrehozott fekete lángokat, képes mozgatni, ennek köszönhetően nem kell újból megidéznie a lángokat, tehát spórol vele egy kis chakrát. Sima manipulációja az Amaterasunak. Én az előbb arra céloztam, hogy ha már közvetlen Gaara fején hozza létre a lángokat, a homokvédelme MÖGÖTT, akkor nem tudna védekezni a Kazekage.

Azt a kettőt pedig nem egyedül intézte el Kakashi. Nem ő pecsételte le őket, és a megsebzésüket is csapatmunkával hajtották végre.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/567/12 ---> Itt viszont Gai is elég keményen üti a Jinchuurikiket. (Következőn is).

A hsz-ed utolsó részét tényleg benéztem, de egy kis vágástól még ugyanúgy képes lett volna a befejező Chidorira. Erre  azért volt szükség, hogy Kishimoto megmutassa mekkora köcsög lett Sasuke. (Végsőkig kihasználja Karint, aztán eldobja a 'csába.)
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5570 Dátum: 11 dec 28, 17:41:44 »

Akkor sikerült megidéznie a Susano'o-ját, addig nem. Itt másodperceken múlt az élete, amit Karin nyert neki. Így értettem ezt.

Akkor Itachi itt Entont használ? Ő is húzza a levegőben az Amaterasut, pedig Sasukéra koncentrál (ez a "homok mögé koncentrál" dolog meg hülyeség, de mindegy).

Egyedül intézte el, az más dolog, hogy nincs pecsételő jutsuja/a chakrája legapróbb darabkáit sem akarta elhasználni, ha más megteszi helyette. Ő kényszerítette őket rá a regenerációra, így elméletileg ő "ölte meg" őket.

Amit linkeltél gyönyörű, de ott csak azt nézték, hogy melyik Pein erejét melyik Bijuu használja. Ez csak egy próba volt, nem a darabolásra hajtottak.

Azért attól a "kis vágástól" Danzou szerint veszített volna Sasuke, én személy szerint tartom annyira jó helyzetfelismerőnek Danzout, hogy megállapítsa az ellenfele kondícióját, és hogy mekkora csapást képes átvészelni.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5571 Dátum: 11 dec 28, 19:02:20 »

Ha nincs Karin, akkor Danzou előbb kezd el magyarázni "Itachi szégyenéről", ebből adódik hogy Sasuke előbb idegesíti fel magát, amiből adódik hogy előbb lép szintet a Susano'o-ja.

Mangában ez nem látszik, animében annál inkább. Itachi nem húzta Sasuke után a már létrehozott lángokat, hanem folyamatosan újabb lángokkal próbált az öccse mögé "lőni". http://www.youtube.com/watch?v=PR7FONfsCys 7:40
Azon kívül, az Amaterasu az eddig látottak alapján úgy működik, hogy a használó "beméri" az ellenség távolságát, helyzetét, és a fekete lángok közvetlen ott jelennek meg. Mi ezen a hülyeség?

Az lehet hogy ő kényszerítette rá őket a regenerációra, de ha nincs ott a hadsereg, cseszheti. Ha nem tudják lepecsételni, még egy Edo Tensei-es Konohamaru is megölné egy idő után.

Attól még harcoltak, ráadásul ahogy láttam Gai is elég keményen ütögette őket (hat kaput poénkodásból csak nem nyomná be...)

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/480/4 Itt mondja hogy ő nyert, de csak azért mert azt hitte még van egy Izanagija.  Viszont számos animében mondanak ilyet az ellenségek, hogy most már esélye sincs a másiknak, pedig rendszerint fordítva szokott lenni. Ha valaki ennyire biztos a győzelmében, rengetegszer még utána veri agyon az ellenfele. Nevet Példa konkrétan itt is van. Danzou összeesett Sasuke kardja által, míg az Uchiha "simán" talpon maradt.
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5572 Dátum: 11 dec 28, 19:37:38 »

renatonak igaza van,ha karin nem lép közbe,akkor sasuke feje már rég amputálva lenne. tehát danzo minimális csakra veszteséggel képes lett volna legyőzni sasukét. szerintem kakashi bőven van egy kage szintű,mint rini is írta. danzo magáról is bevallotta ,hogy nem nagy durranás,amikor visszaemlékezett és mondta,hogy soha nem volt bika/nagy durranás,valamint soha nem volt olyan erős mint a 3.hokage. feltehetőleg danzo volt egy átlag kage szinten. sasukét meg minimális-közepes csakra veszteséggel összeverte volna. az akkori sasuke százas,hogy nem veri le gaarat,a raikagét meg se "izzasztotta". kakashi akkor,amikor a sima narutoban leverte zabuzát,és haku-nak pedig ő adta be az utolsó ütést,akkor még hol volt kakashi a mostani szintjéhez képest? valahol jól a béka s...ge alatt. ne mondjátok már,hogy most a legyőzésükhöz kellett volna segítség. lehet,hogy segítettek neki,de ez nem azt jelenti,hogy ő nem bírt volna el velük. valamint a 7kardforgatóval ő küzdött csak,nem hiába volt az az epic bevezetés a harc előtt. darui vs kisame ?válaszoljatok,és majd én is kifejtem véleményem,csak most nincs kedvem,se erőm.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5573 Dátum: 11 dec 28, 19:56:31 »

renatonak igaza van,ha karin nem lép közbe,akkor sasuke feje már rég amputálva lenne. tehát danzo minimális csakra veszteséggel képes lett volna legyőzni sasukét.

Ezeket a vicceket bírom. Nevet

A Sasuke vs Danzou harc eléggé döntetlen szagú ha nincs ott Karin és Tobi. Volt pár jó mozdulata, támadása Sasukénak, de az Izanagi miatt Danzou-é lenne a harc. Lehet hogy rájött az Izanagi működésére az emo kid, de ahhoz kellett pár perc, néhány szem. Ahhoz hogy a "közös szúrásig" eljusson Sasuke, kellett a segítség. Utána már övé volt a győzelem, egészen a pecsét megjelenéséig. Ott viszont kellett Tobi. Az egyértelmű, hogy a harc első fele Danzoué, a második Sasuke-é. A baj csak az hogy el kell jutni a második részig. Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5574 Dátum: 11 dec 28, 20:18:06 »

Addig is folyamatosan próbált kiszabadulni Sasuke, az csak plusz löket volt.

Köszönöm a megerősítést. Az általad linkelt videó 7:50-től mutatja, hogy Itachi Amaterasuja követi Sasukét.

Ha nincs ott a hadsereg (ami amúgy még mindig hadosztály), elküldi az egész testét Kamuival a másik dimenzióba. Ott regenerálódhat kénye-kedve szerint, nem zavarja vele a Copy Ninja-t.

Képzelheted, hogy milyen erős lehet 6 kapus Gai, ha Sharinganos Kakashi ugyanannyit ér el egy Raikirivel, mint ő a taijutsujával. Amúgy is, 6 kapu még nem öli meg, ha egyből 7. kapuval nyitott volna, akkor már lenne súlya a helyzetnek.

Az Izanagi miatt mondta, hogy ő nyert. Meg azért, mert Sasukén súlyos sebet ejt. Valamint itt kezdett eluralkodni rajta a Senju DNS. Sasuke valóban kemény legény, nem esett össze, csak itt. Ekkor pedig egyből odaugrott Karin, és tartotta a kezét, hogy gyógyítsa a drágaságot.

feraaa: azért ne túlozd el, Danzou is megszívta volna a harcot, viszont a segítségek nélkül ő nyert volna.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 20:19:28 írta renato » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5575 Dátum: 11 dec 28, 21:05:43 »

Na, már csak te hiányoztál... Költői kérdés, tudom rá a választ, de azért még is felteszem: te elolvasod egyáltalán amit írok? Csak remélni tudom hogy nem, mert ha az után is komolyan gondoltad a hsz-t, akkor ott bajok vannak... Na nem mintha ezt eddig nem vettem volna észre, csak most ismét feltűnt.
A te (feraaa) hsz-ed részeit dőlt betűvel másolom be, és a régebbi posztjaimból idézgetve (vastag betű) meg is cáfolom.

"renatonak igaza van,ha karin nem lép közbe,akkor sasuke feje már rég amputálva lenne. tehát danzo minimális csakra veszteséggel képes lett volna legyőzni sasukét."

"Nézd meg azt a linket mégegyszer. Karin közbeavatkozása után, még ugyanúgy rajta van Sasukén a pecsét, tehát semmi köze nem volt az eltávolításához. A pecsétből azért szabadult ki, mert Danzou felb.szta agyilag, és emiatt szintet lépett a Susano'o-ja. "

"szerintem kakashi bőven van egy kage szintű"

"Kakashi alapjában véve erős, de én nem tartom Kage szintűnek. Mondjuk ha Tsunade Kage szint, akkor fél Konoha is annak számít."

"hogy soha nem volt bika/nagy durranás,valamint soha nem volt olyan erős mint a 3.hokage"

Erre mondjuk külön írnám, hogy csak azért mert valaki nincs a Sandaime szintjén (aki egyedül elverte az elsőt és a másodikat + Orochimarut) még közel sem akkora szerencsétlen mint egyesek.
És még folytathatnám, de meguntam. A lényeg hogy a hozzászólásodnak annyi logikai alapja van, mint amit a Nagato vs. Bee-nél alkottál.

CsukiIce:
Úgy reálisabb, ha 3 részre bontjuk a harcot, mert az elején inkább Sasuke dominált. Danzou azon kívül, hogy megállapította a Susano'o fő funkcióját (védelem), és kb 10-szer meghalt, semmit nem csinált. A harc közepénél (kb az Itachis illúzió után) párszor megszívatta Sasukét (az a bénító pecsét, plusz az idézése), azonban a végénél megint az Uchiha irányított.

renato:
Lehet, de azután sikerült is. Ez a párbeszéd Karin nélkül is lezajlott volna, és ennek köszönhetően tört elő az erősebb Susano'o.

7:40-nél viszont az látszik, hogy folyamatosan újrateremti a lángokat. Nem véletlen jelentették ki Itachiról, hogy nem képes a manipulálására.

A Kamuit képes használni asszem kétszer, legfeljebb háromszor. Van 7 ellenfél. Ezt hogyan akkor? Nevet

Danzou annál a jelenetnél jóval több sérülést szerzett Sasukénál. A Susano'o nyila is átlőtte a vállát, és Sasuke kardja is elég alaposan átbökte. Míg Danzou csak egy kunait használt ami talált is. Sasuke inkább saját magát strapálta le az "öngyilkos" technikáival.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5576 Dátum: 11 dec 28, 21:28:07 »

Az első rész inkább egál, mert Danzou fárasztotta ott Sasukét. Aztán Danzou uralma érvényesült, majd Sasuke "győzött".

A nekem szánt első részre nem reagálok, mert lehet nézni úgy is, ahogy te teszed, és úgy is, ahogy én. Szerintem Karin megmentette ezzel Sasuke bőrét, szerinted nem. Igazából jól érveltél itt, úgyhogy ezt hagyom is.

Itt viszont nagyot csalódtam. Ilyen érvelést inkább az általad emlegetett "gyengébb felfogású" emberektől várok, ennél kicsit értelmesebbnek gondoltalak. 7:50-nél tisztán látszik, hogy megszakítás nélkül megy az Amaterasu, míg 7:40-nél méteres lyukak vannak egy-egy lángcsóva között. Meg mellesleg el is szállnak a picsába.

Mert ki mondta, hogy Kakashi a hét kardforgató Edo Tensei-es alakja ellen eséllyel indulna? 7v1 túl nagy túlerő pláne ha azt nézzük, hogy majdnem a összes kard ott volt. Mellesleg szerintem négyszer is képes, csak nem egymás után.

Danzou benyelte azt a sérülést, hogy elintézze Sasukét. (Most egy hülye példa következik, alacsonyabb rendű élőlények ne próbálják ezt otthon utánozni!) Biztosan játszottál verekedős játékokkal (Tekken, etc..). Ott is, ha valakinek már nagyon kevés élete van, elég egy sima rúgás is, és kifekszik, közben ő használhat egy szuper thaibox combo támadást, mert a másiknak van élete, kibírja. Itt is hasonló történt, ha Danzou Izanagija működött volna, Sasuke a korábban elszenvedett sérülések miatt a kisebb támadástól kifeküdt volna, míg a fáslis faszi ment volna Tobi ellen a Kotoamatsukamival. Csak ugye ez nem jött össze.
Azon a kunaion volt egy szél jutsu is, nem csak simán a kunait használta.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 29, 13:48:10 írta renato » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5577 Dátum: 11 dec 31, 17:39:52 »

Még régebben kérdeztem a Sasori vs Konan harcot, és valaki Konannak adta a győzelmet, mert Konan belepi papírral a bábokat, és vége a harcnak. Hát én őszintén szólva nem vagyok ennyire biztos a győzelemben, mert én Sasorit elég erősnek tartom. Bár lehet, hogy Konan nyerne, sok robbanással tuti, de ki tudja. Nos ti hogyan vélekedtek?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 31, 19:01:47 írta Domynyk » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5578 Dátum: 11 dec 31, 17:44:53 »

,,A" vs. Gai:

Ez a harc olyan mértékű alázás lenne mintha konohamarut küldenénk madara ellen. Először is: ha semmit sem csinál, csak áll egyhelybe, akkor is nyert ügye van, hiszen gai nem fog tudni sehogy sem áthatolni a villám pajzson, ha 3-szor fejre áll akkor sem, gai jó ha 2 másodpercet bír a kage ellen. 100-0 ,,A" javára.
3 sannin vs. 3. raikage:

Itt jirayán múlik minden. Ha nem jön rá arra hogy a raikage támadását sját maga ellen fordítsa, akkor a 3 sanninnak lőttek. Mégha egyszerre támadnak a legerősebb támadásukkal, akkor sem történik semmi a sandaiméval, akinek a rasenshuriken egy karcolást sem okozott, arra a shinobira nyugodtan rá lehet mondani hogy sérthetelen, csak a saját támadása tudja megsérteni, semmi más. Attól függ valamelyikük rá-e jön erre, és akkor jirayának ki kell viteleznie. Mivel a 3 sannin mindegyike okos, szerintem rájönnének, és jiraya ki is tudná vitelezni(ahogy narutó) ezért 60-40 a 3 sanninak.

Új harc:
Kakashi-átokpecsétes sasuke vs. Kakuzu?
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5579 Dátum: 11 dec 31, 20:05:04 »

Hatake Kakashi & C.S.Sasuke  vs. Kakuzu
Itt szerintem ha sasuke nem működne együtt sasukléval, akkor nem nyerhetnek. Mivel cs sasuke ezért csak sima saringannal gondolkozhatunk a harcon? Mert ha igen, akkor kakuzu nyerne 55-45 arányban. Ha ms-e is lenne az emo-fighternek akkor meg simán 70-30 kakashiéknak. Mert susanoo kamui amaterasu tsukuyomi ....   
Új harc: Hatake kakashi vs Sarutobi Hiruzen
Lehet, hogy kicsit vad ötletnek hangzik, de szerintem kakashi és a vén füstfaló kecske egy sebességen nyomulnak, ezért kakashi is nyerhetne ha kitapasztalja klónokkal, meg helycserékkel  a gyenge pontjait. De attól még nem változtat a véleménymen, hogy:  55-45 hiruzennek.
Új harc(még egy): Sasuke(csak olyan erős, mint itacsi ellen a shippuuban) & Kakashi(ms-sel, meg mindennel, amit eddig láttunk tőle) vs Itacsi(amikor sasuke ellen harcolt,. és nem beteg, meg nem haggya magát)   Szerintetek?  Szerintem itt sasukéék nyernének némi csapatmunkával. 60-40 sasukééknak. Két különböző méretű erejű raikiri/chidori + kamui+kakasi másolása+mindketten okosak hát ennyi lenne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!