24 szep 23, 23:19:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198087 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5400 Dátum: 11 dec 13, 15:33:35 »

Sennin jiraiya vs gaara: Érdekes harcot vetettél fel mach5. Jiraiya tapasztaltabb sokkal gaara meg még fiatal. Igazat adok neked abba hogy Attól amiért valakinek sok technikája van nem lehet a legerősebb, de jiraiyanak több választéka van mint gaara-nak mert gaara homok jutsuból él és jiraiya meg 3 elemmel meg a sennin móddal stb.....igen ez nem teszi a legerősebbé de mit tudjam én pl gaara ellen a víz jó és pl gaara-nak nem csak homok eleme van hanem föld is ami veri a vizet akkor gaara a nyerő és remélem érted mire célzok azzal hogy bővebb választék. A sennin forma lesz jiraiyanak az esélye a győzelemre mert felerősíti a támadó sebességét és erősségét meg átlagon felüli reflexe van a sennin módba. Gaara jól tud védekezni a netán bekapott gyors ütésektől de támadni is jól tud. Eddig semleges az állás de jiraiya megidézheti a nagy békákat is amik lefoglalják és bevihet neki sok ütést mert azért 2-3 személyre nem tud egyszerre figyelni. 55-45-re adom ezt a meccset jiraiyanak.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5401 Dátum: 11 dec 13, 15:41:49 »

Idézet
Eddig semleges az állás de jiraiya megidézheti a nagy békákat is amik lefoglalják és bevihet neki sok ütést mert azért 2-3 személyre nem tud egyszerre figyelni. 55-45-re adom ezt a meccset jiraiyanak.

Igen, de levegőbe elég nehezen foglalják le, én azért tartom gaarat kicsit esélyesebbnek mert ő levegőbe is ugyan ugy bír támadni meg addig megy ameddig akar meg védekezni is jól tud levegőbe. Most a nagy békák hiába lövöldöznek ha gaara a homokkal akármerre bír mozdulni és bír falat is állítani maga elé hogyha békák lövöldözik őt. Meg olyan magasságra felmegy amennyire akar meg levegőbe is jól tud védekezni, támadni is és jiraya meg szárazföldön esélyesebb sennin mód miatt, de hiába van jirayanak nagy béka idézései akik majd lövöldözik gaarat amikor gaara egyszerűen felhúz maga elé egy masszív falat és arra megy amerre akar, oda repül ahova akar.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5402 Dátum: 11 dec 13, 16:09:48 »

Mach5: nem sértésnek szánom, de a hsz-ed első felébe ugyan azt írtad le, mint a másodikba...

Jiraiya vs Gaara: Azért Gaara esélyesebb, mert tud repülni? Gamabunta elég szép nyálmennyiséget köpköd, ami elég hogy elvonja Gaara figyelmét, hogy a másik két béka (Naruto vs Pein harc beli, gondolom Jiraiya is képes megidézni őket) csináljon pár ugró gyakorlatot és leszedjék Gaara-t. Sőt az se biztos, hogy Gaara védeni tudja Gamabunta összes víz támadását.
Jiraiya is képes tüzet köpködni messzire (gondolom én), ha szükséges. Plusz azt elfelejtitek, hogy ha Jiraiya átmegy sennin módba, akkor a vállán ülő két kövület képes genjutsu-ra, amit Gaara biztos, hogy bekapna. Én eddig nem láttam, hogy Gaara-n valaki genjutsu-t használ, tehát nem tudjuk, hogy képes kitörni. Addig vegyük úgy, hogy nem és tudtommal a békák genjutsu-ja elég erős.
Egyértelműen Jiraiya win.

Naruto vs Pein harc óta olvasom a mangát, szóval lehet hogy valahol hülyeséget írtam, illetve kihagytam valami ütőkártyát, ami végképp az egyik vagy másik oldalára dönti a mérleget. Persze régebbi részekbe is beleolvastam Mosolyog.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5403 Dátum: 11 dec 13, 18:44:06 »

rini67: 1. föld 2. tűz 3. szél. Ne kérdezd honnan szedem mert a hallottak alapján mondom ( Naruto valamelyik részébe de nem fogom visszakeresni mert sok idő ).

Új harc: minato vs A ( 4. raikage ) és minato vs 3. raikage ( A apja ): elég érdekes mert ez az összecsapás a taktika és a gyorsaságra épül. Minato jobb gyorsaságba meg taktikázásba de nem veri le ha csak kikerülgeti A-t. 55-45-re adom minatonak mert egy-egy rasengant csak bevisz.
minato vs 3. raikage: itt az a baj hogy nem kell minatonak sebességre kapcsolnia mert a 3. raikage valamivel lassabb mint a 4. Ebbe az a baj hogy ha nem is tudnak semmit se egymásról akkor szívta minato mert gyengepontja is alig található meg a 3.-nak. Ezt a harcot 51-49-re adnám minatonak mert azért mégis okos meg jó elemző és megtalálná a gyenge pontot a 49%-ot azért adtam meg a 3.-nak mert időbe telik míg minato megtalálja a gyengepontját és erre az időre kerülgetnie kell a 3.-at mert nem fogja gondolom kivárni míg rájön minato ezért addigra kifárad de nyer.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5404 Dátum: 11 dec 13, 19:22:20 »

Pont azért kérdezem. Másrészt ne is keresgessed mert Jirayra nem tud szélelemet. Csak a földet és tűzet ismeri. A szélelem szerintem úgy keveredett ide, hogy a két idős béka használja és ezért egyesek idekeverik azt is, de önmaga képtelen annak használatára.

Minato & 4. raikage: Minatot abban a korban jobbnak tartottam de most, hogy ő régen meghalt már, így nem is fejlődhetett tovább sajnos. Másrészt sok technikát nem is látunk tőle. Ilyen ismeretek mellett jelenleg a 4. raikage ilyenformán legyőzné Minatot. A 3. ellen meg a rasengan teljesen hatástalan ha nem trükközi ki mint Naruto. Ítéletnapig kergetnék egymást akkor sem jutnának dűlőre. Az egyik képtelen megsebezni a másikat míg a másik soha nem érné utol Minatot.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 13, 19:31:10 írta rini67 » Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5405 Dátum: 11 dec 13, 20:14:02 »

Tudom hogy a Gaara vs Jiraya már mindenkinek unalmas úgyhogy csak egy lezáró hsz:
Anejezen eldönthetö harcok akkor születnek mikor 2 karakternek teljesen különböznek a képességei. Ilyenkor egy valami döntö: környezet. Nyitott környezetbe gara eséjesebb, zártba Jiraya, sivatagba nem is mondo stb.
Minato vs Raika 4.: Minato halott, megállt a fejlödésben. Raikage rengeteget fejlödött. Én ennek ellenére azért mégis Minatónak adnám a harcot.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5406 Dátum: 11 dec 13, 20:17:28 »

2 új harc:
Kakuzu & Hidan vs. Tsunade
  Kakuzu és Hidan hiába oltják folyton egymást, szerintem zseniálisan kombinálják a támadásaikat. Ráadásul Kakuzunak nem is kell ügyelni a ninjutusnál Hidan testi épségére, nem baj, ha őt is eltalálja. És Kakuzut is 5x kell megölni, vagy legalább 4x, hogy harcképtelen legyen. Képes hazsnálni az összes elemet, és ott van az a föld-alapú testszilárdítása, így Tsunade brutális ütései sem érnének sokat ellene. Hidannak elég 1 csep vér, és vége a csatának. Meg egy 20 kilós haszával hadonászó őrültet egyébként sem szabad lebecsülni.
  Tsunadének brutális erejű támadásai vannak, ami szép és jó, de ezek ellen semmit sem ér. A gyógyító ninjutusát is félig-meddig a hajára kenheti. A homlokán lévő pecsét fölturbózza, de nem tesz neki túl jót. Viszon az idézésekben jó, azzal a hatalmas csigával már lehet kezdeni valamit.
 szerintem: 28-72% Kakuzuéknak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5407 Dátum: 11 dec 13, 21:47:19 »

Nem akarlak megsérteni de egyenként is levernék Tsunadét, nem hogy ketten. Dea Kakuzu biztos. De Hidan meg a Tsunade leveréséhez tökéletes mer a nyanya tajjutsuzik tehát rátámad hidanra ököllel, semmit nem ér el vele mer halhatatlan, de közben cért vesz vagy egyböl levágja. Kakuzu meg börkeményítés ugyhogy Tsuna megint szopta, és Kaku elintézi. Egyenként is leverik nem hogh együt. De mielött mindenki letámadna ezért a kijelentésemért felhoznék valamit a sima Narutobol:
 Gondolom mindenki emlékszik a sanin találkozóra. Mégis mi volt az hogy Kabuto leverte Tsunadét. Könyörgöm egy sanin. Kabutónak mégcsak hosszabb idejig talpon se kellett volna lennie nem hogy földrekényszeríteni Tsunát. És Tsuna mondta hogy kabuto precízebb mint ö volt. Elvileg Tsunade híres a szanitétségéröl. Ha valaiki jobb nála benne akkor aztán tényleg elbujhat. Na most bombázhattok az ellenséges hsz eitekkel. >.<#
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5408 Dátum: 11 dec 13, 22:05:18 »

Persze, hogy bombázunk. Nem azért mert ez a véleményed hanem azért mert ezek a dolgok nem ilyen egyszerűek kage szinten. Például Kabuto akkor volt képes harcolni Tsunadéval amikor annak vériszonya volt. Ezután egyértelműen komoly verést kapott Kabuto. Másrészt ki tudja, hogy mi történne Hidannal ha Tsunade telibe kapná. Vagy Tsunade megidézi a Katsut amelyik savval leköpi. Röviden ne csak azt feltételezd, hogy csak Hidan képes találni. Gondoljál arra is, hogy akár egy pofon után lerobban a feje. Persze én is azt gondolom, hogy Tsunade amit eddig mutatott nem lenne képes megállítani őket, de azért nem is kellene annyira leírni, főleg úgy, hogy ez még aránylag a manga elején történt. Azóta mindenki felkeményedett. Talán most a Madara elleni harcban mutat néhány dolgot, hogy miért is tiszteli a többi kage. Ezután lehet, hogy a véleményünk is megváltozik róla. Például mekkora lenne a döbbenet ha most nekiállna ő is fákat teremteni, holott eddig soha nem mutatott ilyesmire hajlandóságot. Szerintem nagyon ledöbbentené a mangaolvasó közösségét.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 13, 22:28:46 írta rini67 » Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5409 Dátum: 11 dec 13, 22:27:43 »

Kabu vs Tsuna: Ha jól emlék szem a harc így zajlott: Kabuto ugrált Tsunade  ütései elöl->Kabuti a chakra szikéivel földre kénydzeríti Tsunadét -> Kabu elbambul és Tsuna ad neki egy nyakast amitöl kabu ráxzopik -> Kabu meglepöen gyorsan rendbejön -> Tsunára támad Jirayaék megmentik Tsunát( nem mondom hogy olyan nagy veszéjben volt de eléggé úgylátszott) -> Tsunade készül megölni Kabut és csak itt jön képbe a vérfóbia. Nos azért vérfóbia kihasználása nélkül is kicsit megadagolta Tsunadét és szentem elég cikis hogy sanin létére egy ilyen kis seggdugasz így elintézte. De egyet értek: Tsunade ütései elég pusztítóak és valahogy nem nagyon vágynék rá hogy megüssön. Viszont nem mondanám hogy Hidan "szétrobbanna" töle, de ha mégis, Hidan se hagynámagát azért, el tudna ugrani, mert azért elég gyors hozzá, de Tsunade elég sebezhetö egy ütés után úgyhogy Hidan tudna vért venni. Csak egy elmélet. De nem lenne könnyü dolga az biztos.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5410 Dátum: 11 dec 13, 22:40:40 »

a vérfóbiája az egeket verte,úgyhogy,sztem megtudná állítani őket. mach 5 egy inci-fincit nehéz a felfogásod. smirksweat pont azt mondtam,hogy a sima narutóban nem vázolták fel rendesen az erő viszonyokat. itachi és kisame elbánt volna narutoval,sasukéval,valamint jiraiyával is. gaara-t megverné 52-48-ra jiraiya. hiába,azok a nagy békák ellen nem sokáig tud menekülni,valamint jiraiyát először el kell,hogy érje a homokkal. az pedig,hogy minato-nak kétségbe vonják egyesek az erejét az felháborító.ő volt az egyik legerősebb shinobi, én 80-20 ra mondanám akármelyik kagéval való harcát. itachi vs minato: nah itachi a másik személy,akinek nem vonnám kétségbe az erejét. hát itachi-nak ott vannak a genjutsui,a sharinganja,a távolsági tűz technikák,a susanoo,aminek a kardja gyors,és tán elkapná minatot. ott van az amaterasu,ami szintén lehet elkapná minatot. minato viszont gyors,mint a fene,és ha szétszórná a csatamezőn a kunai-okat,akkor talán a susanoo-ba is be teleportálhatná magát. akkor pedig itachi bekap egy jó nagy adag rasengan-t és kampó.de lehet,hogy itachi meg el pusztítaná a kunaiokat,mert mint tudjuk,az esze is egy eléggé nagy ereje.és kifigyelné,hogy minato miken keresztül ugrál. minatot nem láttuk még genjutsu-val szemben,de sztem eléggé bírja,bár lehet,hogy itachi-ét nem. eléggé kiegyenlített lenne ez a harc,de talán itachi nyerne 55-45-re.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5411 Dátum: 11 dec 14, 19:20:08 »

külön-külön kérdéses, hogy le tudnák-e verni, d eketten szintet tuti. már csak a csapatmunkájuk miatt is. amikor a konohaiakka harcoltak, ha nem választják szét őket, akkor szinte tuti, hogy megölnek mindenkit.
új fight: Kisame vs. Kakashi
ugye kisame ellen a chakra-támadások gyakrolatilag nem működnek (gai sem yőz le, ha nem nem a taijutsu a gyengepontja), és még ha halálosan meg is sebzik, ha nem hal meg azonnal, akkor Samehada meggyógyítja. Kakashi tűz, villám, föld, és víz elemű (ezeket legalább is használja)  és a föld alapesetben veri a vizet. de ez még nem feltétele a győzelemnek, hiszen Kisame rengetek csakrával rendelkezik, hihetetlen méretű víz elemű jutsukat tud létrehozni. de Kakashinak mmég ott a villám azzal ha ügyes, agyonb*ssza Kisamét (xD). de én még is inkáb Kisamére szavazok mert ott van viszonítási pontként a yonbi: lávát köpött-össze vissza, és Kismének még a ruhája sem lett piszkos. Én nem tudom elépzelni, hogy azt a csávót Kakashi ugyanúgy lenyomja (és a sharinganj is sok csakrát vesz el tőle).
sztm 75-25 Kisamének
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5412 Dátum: 11 dec 14, 19:36:14 »

Kakashi vs Kisame: Ha engem kérdeztek Kisame leverné kakashit. Gai is a tajjutsujának köszönheti hogy gyözött meg Kisame amugy se volt soha a toppon ellene: Konohában eleve nem komojodott meg a harc, a shippudenben nem is Kisamével harcolt(nincsenk részleteink a használt teknikájukról), a mangába meg már eleve le volt gyengítve. Emellett Kakashi technikáji csakrásak ugyhogy Samehada ellen semmit sem érnének. Kakashi vízverö földtechnikái meg... eddik egy föld falat húzott fel(úgyemlékszem) és az azért nem mutatja hogy valami profi lenne föld jutsukbol, Kisame vízjutsujai meg kb. a legjobbak. Kakashi egyettlen eséje az MS, amit nem tud sokáig fenntartani. Kisamének adom a harcot.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5413 Dátum: 11 dec 14, 20:31:30 »

Szerintem Kisame nyerne, de nem túl sokkal. Hiszen Kakshinak ott a villám elem, ami üti a vizet. Ha Kisame egyesülne Samehadavla, és a vízburokban harcolnának, akkor kakashi valszeg megfulladna, de egy döntetlent ki tudna hozni, ha benyom egy Raikirit, hiszen, akkor az elektromosság végigmegy a vízburkon.

Másik csata: Szerintetek Roshi mely jinchurikik ellen nyerne?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 14, 20:32:11 írta Domynyk » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #5414 Dátum: 11 dec 14, 20:36:16 »

Igen az elektromosság végig megy a vízburkon és mire oda ér kisaméhoz olyan gyenge lesz hogy meg se érzi...
Egyébként kakashi tűz elemét hol láttad? Szerintem ő csak 3 elemre képes és már az is nagyon sok.
Szerintem is kisame nyerne mert a csakra mennyisége egy bijuuéval vetekszik kakashinak meg egy konohamaruéval...Nevet
Esetleg a kamui miatt lehet egy kis esélye.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!