24 szep 23, 13:20:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197486 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5265 Dátum: 11 okt 30, 17:18:29 »

Mind a 2 esetben madara nyerne fölényes.Nagatrol/peinről tud mindent,jirayát meg megenné reggelire,egyszerűen rájuk küldi a meteort,jiraya ha nem is hal bele,de mindenképpen eszméletét veszti,és utána végezzhet vele ezer féleképpen.Nagatórol meg annyit,hogy madarának nem tud mutatni semmi újat,madara viszont rengeteg újat tud neki mutatni,nagyon nagy szintű alázás lenne madara részéről.Ne becsüljük már le,ha belegondolunk,már ems-sel is szinte legyőzhetetlen volt,most adjuk hozzá a rin'negant,és a fa elemet.
Epic madara win.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5266 Dátum: 11 okt 30, 17:30:42 »

a több test nem egy ilyen szintű ellenfél ellen kéne mint ami madara szerintem hanem mondjuk max. erős jounin szintek ellen
Itt a "max. erős jounin szintek ellen"-t nem tudom, hogy lehet másképp érteni... Ebből az jön le, hogy "erős" jounin szint felett már használhatatlanok.
Azért a 6 hat testnek sokkal nagyobb a látásszöge, mint egyedül Nagato-nak. Ráadásul, ha a hat test meghal az Nagato-nak meg se kottyan (inkább küldenék "halhatatlan" bábukat a csatába, mint magamat).

Igen és madara szerinted nem tudja? Te is tudod, hogy tudja, szóval fölösleges volt azt leírni szerintem.
Ezt még véletlenül se Madara-hoz írtam... Ezt a "max. erős jounin"-okhoz. Jiraiya kicsit erősebb a jounin-oknál és mégis kikapott, mert nem tudta a titkukat...

OFF (és lehet, hogy sértő is...):
Mach5 te megtudsz normálisan fogalmazni egy 3 soros hsz-t?
Eléggé idegesítő, hogy olvasok tőled egy hsz-t és ebbe csak két különböző mondat van, mert folyton ismételed magad...
Pl.:
madara ellen az lenne a jobb mert ő egyedül van és nagato legalább kibírja használni így a teljes erejét is, de ha megosztja a tudását a hat testtel akkor nem olyan gyors és nem bírja az egész chakráját kihasználni. Sok pein test megtévesztésre jó és a sok emberek ellen, de ennek az a hátránya, hogy nem olyan gyors és nem bírja az egész chakráját kihasználni.

Szerk.: IndianA, "az egyszerűen rájuk küldi a meteort" támadásba Madara is meghalna... A manga-ban is csak azért "élte túl", mert Edo-s zombi...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 30, 17:33:11 írta laci1005 » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5267 Dátum: 11 okt 30, 17:37:22 »

Hahó!! NEM Edo Tensei-es Madaráról van szó. A meteort most is csak azért merte használni, mert regenerálódik. A meteor nélkül ez marad: Rinnengan (ami mivel az ellenfélnél is jelen van, úgyszintén haszontalan, mint Nagatoé), Susano'o, Mokuton. Mokutont Naruto is szétzúzta, Nagatoéknak is összejönne, egyedül a Susano'o a bajos, bár 2/7v1be csak le tudnák gyűrni...
Jiraiya: idézés, 2 elem, remete mód
Nagato: 6 elem, Rinnengan technikák (mondjuk nem értem, hogy miért ne tudná kirántani Madara lelkét Nagato...)
És mégis Madara nyerne. Ennek oka pedig a Kyuubi megidézése. Viszont ha ez nem lenne, Madarát lenyomnák Nagatoék.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5268 Dátum: 11 okt 30, 17:38:37 »

Idézet
OFF (és lehet, hogy sértő is...):

Ez tudtommal nem a vita topic te meg rögtön úgy kezdted már, hog yoff meg, hogy sértő is. Mégis le írtad. Ennek nem itt a helye.


Idézet
Mach5 te megtudsz normálisan fogalmazni egy 3 soros hsz-t?

Ahogy olvastad és ahonnan kivetted a szöveget láthattad, hogy az bőven meg volt három sor, és ha leveszed azt a fél sor ismétlést akkor is van vagy 5,5 sor, szóval ezt megint értelmetlen volt leírnod:) Le írtam a véleményemet és most be is fejezném mert ahogy elnézem te kötekedni szeretnél abba meg nem megyek bele:) Csáó
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5269 Dátum: 11 okt 30, 17:47:08 »

Azért egy férfiasabb Shinra Tenseitől tuti bedarálódna az a "kis" erdő, amit Madara eresztett Narutora.
Igaz, felesleges volt a 7v1et emlegetni, Preta Pein odamegy, rákönyököl a Susano'o-ra, és csurig leszívja a chakrát, ami felépíti. Maximum közben Jiraiyáék támadják jobbról-balról, hogy eltereljék a figyelmét. Köszönöm, hogy szóltál Mosolyog
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5270 Dátum: 11 okt 30, 18:23:17 »

Igen,madara említette hogy rég élvezte már ezt a látványt,vagyis valahogy túl kellett élnie,persze,jirayáék is túlélnék,de madara utána támadhat rájuk többféleképpen.Amaterasu.Ezzel a technikával bármelyiküket végleg elpusztítaná.Persze ott van tendo pein,de ezt madara is tudja,simán kitalálhat valamit.A fa elem ellen nem tudom mit találnának ki,talán a chakraelszívós pein is szóbajöhet,de ismétlem,madarának nem tudnak meglepetést mutatni jirayáék,míg madara bőven,ezenkívül ő is az emberi birodalom képességével képes kivenni bármelyiküknek a lelkét(mondjuk aláírom erre nagató/pein is képes),de mmint előbb említettem,madara felkészülhet erre.Az idézésekre annyit,hogy megkell említsem az osztódó kutyát,ami csak akkor hal meg,ha a használót megölik,vagyis a harc végére már ki tudja mennyi kutya lenne.Ezenkívül madara az amaterasuval többször is támadhat,mivel örök ms-e van,és azt egyikük sem bírná elkerülni,esélyük sincs jirayáéknak.
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5271 Dátum: 11 okt 30, 21:09:03 »

Jiraya, Nagato vs edo nélküli Madara.
Először is miért nem veszi senkise figyelembe azt, hogy a mostani edomadara az egy továbbfejlesztett madara, sokkal erősebb mint a valóságban. Jirya-át meg miért kell lenézni? Ha Nagato tud elég időt szerezni a perverznek, akkor a békás genjutsuval  elfoghatja Madarát egy kis időre, ami pont elég ahhoz hogy Jiraya vagy  Nagato megölje a félisteneteket.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5272 Dátum: 11 okt 30, 21:21:12 »

Idézet
Először is miért nem veszi senkise figyelembe azt, hogy a mostani edomadara az egy továbbfejlesztett madara, sokkal erősebb mint a valóságban.

Csak, hogy én a rinngean+fms+fa elemes madarát mondtam, szóval ugyan olyan erős azzal a kivételel, hogy nincs edo tensei.

Idézet
Jirya-át meg miért kell lenézni? Ha Nagato tud elég időt szerezni a perverznek, akkor a békás genjutsuval  elfoghatja Madarát egy kis időre, ami pont elég ahhoz hogy Jiraya vagy  Nagato megölje a félisteneteket.

Biztos majd maga uchiha madarát a békás genjutsuba beleejtik és megölik, mi?Mosolyog Genjutsu az uchihák terepe, miből gondolod, hogy a legnagyobb uchihát így ölnék meg? Hamarabb ejtené ő genjutsuba mint ők a madarát, ha meg mégis abba ejtenék (amit kétlek) akkor szerintem se perc alatt kijönne belőle. Meg amúgy senki nem nézi le jirayát, csak egy madara szintű krapek ellen nem érne valami sokat, pein ellen súlyosan kikapott madara meg kb. kitesz vagy két peint is:) FMS-el a világ legjobb shinobija volt ehhez még hozzá jön a rinnegan+fa elem (fa elem hashiramának volt, rinnegan peinnek) és ez a két út nem kis plusz erőt add hozzá az amúgy se gyenge madarához. Ja és még persze ott van a nagy harci tapasztalat is.
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5273 Dátum: 11 okt 30, 21:32:15 »

Az a baj, hogy ezek csak feltételezések. Míg nincsenek konkretizálva Madara képességei, addig részemről Jiraya békás genjutsuja megfogja Madarát.
+ akkor most egy olyan Madara harcol szerinted (mach5) aki sohase létezett?
(tudjuk hogy sikerült szert tenni a fa elemre, illetve rinneganra még a halála előtt, azonban nem tudta úgy használni, mint az edos Madara, ami egy tökéletesített Madara.)

Nálam Jiraya + Nagato nyerne 54 - 46 % arányban.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5274 Dátum: 11 okt 30, 21:58:26 »

Szerintem valamilyen szinten igazad van, de sok másban nincs. Miért? Azért mert genjutsuból több fajta van és az Uchihák sem kivételek ezek alól. Ugyan úgy hat rájuk a genjutsu, főleg ha más érzékszervet támadnak vele és nem a látószervet. A békák a hangot használják amely jelenlegi tudásunk szerint a legerősebb genjutsu típus. Tehát semmi védelemmel nem rendelkezik ellene eddigi tudomásunk szerint. Amiben igazad van ezzel kapcsolatban, hogy mivel meglehetősen jártassak a genjutsukban így könnyebben felismerhetik és semlegesíthetik azokat. Ez viszont nem jelenti azt, hogy immúnisak lennének rá. Mire felismeri és azt megtöri, addig ütemveszteséget szenved el. Egy normális embernél ez lehet pár másodperctől akár örökké ható is, ha valaki meg nem töri azt. Az ilyen rutinos és tapasztalt fickónál ez lehet, hogy csak pár másodpercet vesz igénybe, viszont ez a pár másodperc reakcióidő veszteséget okoz. Ha másik shinobik ekkor jól időzítenek akkor akár ezzel ki is üthetik  a célpontot. Ismétlem. Jól kell időzíteni, tehát akkorra időzíteni a támadást amikor ő megpróbálja megtörni a genjutsut. Hasonlóan mint Naruto és Kakashi próbálta tenni Peinnel. Itt az 5 másodperces határra gondolok.
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5275 Dátum: 11 okt 30, 22:17:57 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/5
Itt írja: "Úgy készültél, mint fénykorodban" .  Madara fénykora az első Hokage elleni küzdelemig tartott, azonban ekkor fa elemet biztosan nem tudott használni + rinn-je se volt még. A harc után meg nem "volt a régi önmaga", ezt párszor elmondta Tobi. Kell ennél több tény, hogy ahhoz, hogy kijelenthessük azt, hogy ez az edos Madara, ilyen szintű képességekkel a valóságban sosem létezett?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5276 Dátum: 11 okt 30, 22:31:21 »

trafo90: nem értem mit gondolkodsz ezen, fel hoztam egy érthető harcot ahol madara rendelkezik a rinnegan+fa elem+fms képességgel és nem halhatatlan.. szóval olyan erősséget kell nézni ami most az edo tenseiel kivéve nem halhatatlan. Ilyen egyszerű, nem értem mit kell ezt túl bonyolítani, de ha jobban meg akarod érteni akkor olyan madarára gondolok aki most harcol a narutoék ellen kivéve, hogy halhatatlan.. nem gondoltam, hogy ilyen nehéz felfogni ezt az egész dolgot, hogy ennyi minden fölösleges dolgot leírsz még.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 30, 22:41:08 írta Mach5 » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5277 Dátum: 11 okt 30, 23:31:31 »

Huuu de rég írtam ide Nevet nos ehhez a Madara vs Jiraya/Nagato harchoz én is hozzátennék valamit... Mach5 azt emlegeted hogy Madara tudja Nagato "titkát" és technikáit, öhm ezt a feltevést honnan veszed? Valahol ez ki volt így jelentve hogy tudom hogy Nagato hogy használja a Rinnengant és ismerem a testeinek a titkát... eszméletlen hülyeségeket írsz néha Nevet Az meg a másik hogy Madara szemei miért lennének erősebbek mint a Nagatoé mikor lehet hogy 1 a 2 szem és Nagato majdnem 100%an kitudta használni a 6 testel... és ha a testek bekrapálnak még akkor is ott van ö maga, amit látunk hogy nem kis miska ha "felszívja" magát, és ö mellette még ott van 1 Jiraya is aki megint csak nem 1 kis mitugrász... szerintem is a békás genjutsu használhat hisz Pein testeit is kiütötte úgy hogy azok csak irányítás alatt voltak, tehát nem saját elméből küzdöttek külön külön mégis kiütötte őket. Szerintem ez egyértelmű hogy ki nyerne lehet ott van Madarának a Rinnengan+fa elem, és FMS de Nagato majdnem ugyan ezekkel az erőkkel rendelkezett és ö az egyetlen karakter aki 1 FMS ellen hatékonyan védekezhet... Emelett Jiraya remete mode-ban nem kaphat genjutsut mert a chakrája folyamatosan keveredik, és Naruto szavaiból merítve Remete mode-ban sokkal gyorsabb és jobban tud reagálni a támadásokra, + olyan meg nincs hogy 55-45 százalékban ez vagy az nyer aki nyer az nyert ha mákkal akkor is. Szerintem egyértelműen Jirayá-ék nyernének ez nem kétséges vagy a meteorjával megölne mindenkit bár 2 ilyen kaliberű shinobi sztem azt is megoldaná...
Naplózva


--->3D Modeller<---
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5278 Dátum: 11 okt 31, 01:42:30 »

Idézet
(tudjuk hogy sikerült szert tenni a fa elemre, illetve rinneganra még a halála előtt, azonban nem tudta úgy használni, mint az edos Madara, ami egy tökéletesített Madara.)

Honnan veszed, hogy nem tudta úgy használni mint az edos madara? Ugyan azok a képességei amik voltak, se több se kevesebb. A megidézett edos zombik ugyan olyan erősek azon kívűl, hogy halhatatlanok.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/5

ezen kívül még van pár dolog amit szerintem tisztázni kéne Nevet
1. a bazinagy meteort ha használja Madara aki halandó akkor ő belehal Jiraya meg lelép egy fordított idézéssel Nevet
2. Madara amikor kardozgatott Gaara védte homokkal a katonákat nem olyan gyors mint a homok... (Naruto támadását is Susanooval védte)
3. egyáltalán nincs tisztázva, hogy az EMS minden képességét birtokolja a Rinnengan ami ugye fordítva lehetetlen, tehát ha rinnengan van nem biztos, hogy van mozdulat jóslás, szem genjutsu, amaterasu.
4. Madara gyerekként ismerte Nagatot aki mint tudjuk a csakravezető rudakkal 18éves kora körül került kapcsolatba
tehát több mint valószínű, hogy nem tudja a nagybetűs"PAIN TITKOT"
ennek a másik fele az ha tudja a "PAIN TITKOT" akkor se tudja lekövetni az igazi testet.
5. Sajnos nem vagyunk tisztában egy EMS Susanoo és a várost pusztító shinra tensei kölcsönhatásával.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5279 Dátum: 11 okt 31, 09:52:11 »

Idézet
Mach5 azt emlegeted hogy Madara tudja Nagato "titkát" és technikáit, öhm ezt a feltevést honnan veszed?

Igen, majd a madara aki kb. 4x annyi idős mint nagato és kb. 4x annyira tapasztalt és aki a rinnegant adta nagatonak majd az nem fogja tudni azt, hogy hat testtel is bírja használni a képességeket? Igen majd biztos nagato többet tud maga a rinneganról mint a madara aki adta neki, igaz?Mosolyog Láttad peintől azt a technikát vagy nagatotól azt amit madara használt? (Meteor féleség) mert én egyáltalán nem láttam, viszont olyat láttam amit pein is használt.

Idézet
Az meg a másik hogy Madara szemei miért lennének erősebbek mint a Nagatoé mikor lehet hogy 1 a 2 szem és Nagato majdnem 100%an kitudta használni a 6 testel...

Jó akkor egyezzünk ki abba, hogy nem erősebbek (amit kétlek) hanem ugyan úgy használják a rinnegant. Na és? Peinnek,nagatonak mivan? Rinnegan és kifújt:) Madarának nem csak rinnegan van hanem még fa elem (amit nem egy danzou,yamato félén űz hanem jobban, de tegyük fel ezt is, hogy ugyan úgy használja mint yamato,danzou (csak, hogy ne köss ebbe is bele, hogy nem használja jobban) még akkor is eléggé sok kellemetlen dolgot okozhat fa elemmel) és még ezen kívűl ott van a sharingan magas szintű használata és a rengeteg tapasztalat.

Idézet
Szerintem ez egyértelmű hogy ki nyerne lehet ott van Madarának a Rinnengan+fa elem, és FMS de Nagato majdnem ugyan ezekkel az erőkkel rendelkezett és ö az egyetlen karakter aki 1 FMS ellen hatékonyan védekezhet...

Nagato majdnem ugyan ezekkel az erőkkel rendelkezik? Max. a rinnegan képességei ugyan ezek, és még ezen felül ott van madarának fa elem,fms, és majd valószínű tud védekezni fms ellen nagato amikor még nem is tudjuk fms képességeit mi?Mosolyog Nagato kb. úgy nézne ki, hogy madarával felvenné talán a versenyt rinnegannal, szóval kb. kiütnék egymást a rinnegannal és még ott lenne madarának a fa elem+fms is.

Idézet
Szerintem egyértelműen Jirayá-ék nyernének ez nem kétséges vagy a meteorjával megölne mindenkit bár 2 ilyen kaliberű shinobi sztem azt is megoldaná...

Hát igen, meteort még ez a két ilyen kaliberű shinobi is megoldana mi?Mosolyog Akkor viszont madara is megbírná ha ők ketten is, de ahhoz, hogy ők megoldják eléggé sok chakrát kéne felhasználniuk szerintem. Na, de én már túl tárgyaltam ezt a madarás témát, be is fejezném.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!