24 szep 23, 05:23:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196962 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #5130 Dátum: 11 szep 25, 15:30:36 »

Szerintem MS Sasuke 53-47-re verné Narutot mivel Sasuke nagyon de nagyon erős MS-el és susanoo-val bár mondjuk lehet hogy a véleményembe az is közbe játszik hogy a kedvencem a Narutobol Sasuke  Nevet Nevet.De viszont az átok pecsétes Sasuke vs Naruto harcban már inkább Naruto nyerne mert igaz hogy Sasuke nagyon erős átok pecsét szint 2-be de naruto remete módba sokkal erősebb mert ott van a fuuton rasenshurikenje narutonak meg az dubla oodama rasenganja és még egy pár dolog
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 25, 15:47:44 írta pappsebi » Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5131 Dátum: 11 szep 29, 06:31:19 »

Kitaláltam a shinobi világ egyik legpusztítóbb csatáját: 2. Tsuchikage&2.Mizukage vs Nagato&Itachi?
A 2. tsuchikagenek elméletileg nincsen chakrája tehát immunis a genjutsukra(muu délibábot használ nem? nem a chakraáramlást zavarja meg?, ha mégsem akkor bocs) chakraérzékelő repül és 4 elemet használ(tűz, víz, szél, por) és mizukagenek meg már ismerjük a képességeit. Tegyük fel hogy a kage duo nem pofázza el a képességeit és annak lényegét.
Ezzel szemben van a doujutsu duo akik ugyebár kétszemélyes hadsereg stb.
Az az érdekes a kagekban, hogy fizikai valójuk látványa teljesen eltűnik a térképről tehát nem tudom mit lehetne kezdenie naga ita párosnak. A tsuchikage itachi mögé lopakodhat és úgy megtámadhatja és a mizukage addig sem maradna tétlen. Nagato idézne állatokat és nem valószínűtlen hogy levegőből nyomná de muu ott is lekaphatja tehát nem tudom Pojén
Én a kage párost adnám győztesnek 65-35-re de kíváncsi vok más véleményére is.
Vélemények?
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #5132 Dátum: 11 szep 29, 14:14:51 »

Természetesen ez a csata is - részedről - kicsit el van nagyzolva, mert azokat fanolod, akik jelenleg szerepelnek. Ebbe a hibába szinte mindenki beleesik. (Amit nem kell félreérteni: nem is igazán hiba. A sorozatnézés velejárója.)

Azonban, ha kicsit elgondolkozol: a láthatatlanságra például Nagato - és ezáltal Itachi is - képes. Az pedig egy dolog, hogy a Mizukage nem pontosan ott van, ahol gondolják, de Nagatónak vannak olyan támadásai, melyek még így is hatásosak lehetnek és lesznek is. Természetesen játszik még Itachi susanooja is, amit azért annyira nem túl egyszerű áttörni, és mint tudjuk, a totsuka no tsurugi elég könnyen betalál, főképp, ha van valaki, aki megkeresi az ellenfelet és addig kicsit lefoglalja azt. Egy kis ügyeskedéssel pedig Amaterasut is tudna használni... Akár úgy, hogy az egész környéket lángokba borítja.
És persze Nagato a saját részéről pedig, Gedo mazou-t is tud idézni, illetve valószínűleg - Tobi kijelentéséből kiindulva - az esetlegesen eleső társát, Itachit is képes lenne feltámasztani.

Na persze én most a dojutsus páros előnyeit írtam le, szóval egyoldalúan fogalmaztam. Azért ennyire nem lenne sima a harc, de semmiképp nem mondanék olyat, hogy 65:35-re nyernek a kagék... Nagyon abszurd.

Számomra ez 55-45 az Itachi-Nagato párosnak
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 29, 14:18:06 írta Rachet » Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5133 Dátum: 11 szep 29, 16:13:08 »

A 65-35 tényleg abszuurd volt reggel írtam fáradt voltam bocs. A tsuchikage tud repülni és láthatatlanná nem beszélve a por elemről. A susanoo a por elem ellen nem sokat ér mert mindent atomi részecskékre beleértve susanoot is. A mizukage meg a klonjával lefoglalja nagatot egy darabig. Igazából nekem per pillanat nincs olyan sok véleményem kicsit gondolkodok még.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5134 Dátum: 11 okt 01, 08:18:14 »

Lenne egy érdekes harcom. Danzou vs Killer-Bee szerintetek hogy nézne ki a csata és ki nyerne? Én a Killer-Bee-re tippelek mivel sasuke mind a két személy ellen harcolt, de danzout elverte a bee-vel meg kb. döntetlenezett úgy, hogy segített neki a csapata. Mondjuk danzou ellen killer-bee után harcolt és addigra kicsit fejlődött már a susanooja,de danzout egyedül sikerült elvernie, killer-bee ellen meg döntet lenezni tudott (Az szerintem döntetlen, hogy killer-bee inkább meglógott minthogy harcoljon tovább sasuke ellen, ebből látszik, hogy killer-bee-be se volt már sok erő meg sasukeba se) Olyan 54-46%ra killer-bee-t tenném nyertesnek.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5135 Dátum: 11 okt 01, 08:41:55 »

2 kage vs. Nagato és Itachi:

Nos szerintem nem lenne annyira nagy előnye a kagéknak azért mert rejtőzködnek meg illúzionálnak. Meg is mondom miért!

I. Nagato beindítja az eső jutsut, így mindent érzékel.
II. Itachi szemei látják a chakra színét.

Nem lenne számukra nagy durranás megtalálni őket. Szemtől szembeni ütközetben meg esélytelen a 2 zseni ellen mind a Mizukage, mind a Tschuikage. Sőt, inkább Nagato tud eltűnni a gekkóban, bár teljesen felesleges lenne számára. No de amint megvannak jöhet a banshou tennin meg 1 amaterasu, totsuka kard, vagy tűzlabda azt csoki. Mosolyog Nagato olyan mint egy élő pajzs, szinte teljesen áthatolhatatlan ninjutsu és taijutsuban is és mellé csúnyákat üt vissza. Itachi meg kedvére illúzionálhat a védelme alatt.
Nagatot meg Itachit szerintem ne nagyon rakjátok egy oldalra mivel az ő harcstílusuk és erejük brutál kemény.

Nálam ez a harc:

Kagek kontra Akatsuki brutal force 30 - 70%
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5136 Dátum: 11 okt 01, 10:32:58 »

Azért túl egyszerűen "megoldottad,, a harcot... Itachi és nagato semmilyen technikával nem fogják kiszurni a 2.mizukagét vagy muu-t.Hiába látja a sharingan a chakra színét a köd megzavarja,jó példa erre hogy a 2.mizukagét nem tudtakiszúrni egy chakra-érzékelő,a sharingan és a rinnenegan sem fogja és semmelyik tehnikájuk sem.A másik az hogy muu teljesen képes lefedni  chakráját.Ennek ellenére a a két akatsukis nyerne.Muu se tud örökké láthatalan maradni,a 2.mizukagét meg eőbb,utóbb kiszurnák,és akkor nagato elintézheti léekszippantássl,vagy itachi a sussanoval.Muu-t meg egy banshou-tennin  sussao kombóval tudnák legyőzni,vagy a Gedou Mazou-val,ami egy isteni technika.Szóval jól mondjátok hogy a két akatsukis nyerne,de nagyon lebecsülitek azt a két kagét... Muu rendelkezik a kekkei-toutával,ami a vérvonal képességek felett áll,és muu mondatát idézem:"Egy ilyen por elem használónak mint én,nem számít mekkora sereg áll előtte,, Ezt azért vegyük figyelembe.A 2.mizukage meg megincsak egy brutáis harcos.Én adok a kagéknak 45%-ot,mert nem kizárt,hogy muu képes eltüntetni a por ellemmel a Gedou Mazout.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 01, 10:35:42 írta IndianA » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #5137 Dátum: 11 okt 01, 10:56:54 »

Danzou vs Killer-Bee harchoz annyit hogy nagyon lebecsülöd danzou-t amikor a kage gyülés volt 4 kagét átvert a Kotoamatsukami amit nem hiszem hogy bárki megtudd csinálni úgyhogy szerintem killer bee se érne többet ellene
2 kage vs nagat és itachi szerintem is inkább itachi és nagato indiana szerintem muu azt úgy gondolta hogy az ilyen átlag shinobikat nagyon könnyen megöli ,de szerintem egy Gedou mazou-t nem tüntetne el:D
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5138 Dátum: 11 okt 01, 11:15:48 »

Csak ugy megjegyzem a Killer Bee vs Sasukénál böven nem 56 -44 volt... Pontosan
Killer Bee 2x is megolte volna Sasukét.(Egyszer a sok karddal, akkor Suig védte meg és Karin gyógyította, a második pedig a lariat volt ahol betörte a mellkasát és Juugo nélkül megint csak meghal... bye bye)És szerintem ha Sasuke legyözte Danzout akkor Killer Bee is megteszi.Föleg hogy már alpból olyan gyors h az Izanagi miatt bár halhatatlan, de hozzá se tudna érni K.B. hez, és neki egy egy ütés nem számít sokat, egyszer csak elfogynak a szemei:D
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5139 Dátum: 11 okt 01, 11:45:15 »

Killer bee vs. Danzou:Én is bee-re fogadok.A Kotoamatsukami meg kivan lőve.Akármilyen erősségű genjutsu megszüntethető egy idegen chakra "átadásával,,.Kirabi viszont nem egy észkombályn,nem fog egyhaar rájönni az izanagira.De a hachibi nem buta,előbb-utóbb rájönne.De danzou sem kispályás,adok neki egy jó 45%-ot,annyit megérdemel Nevet A 2kageharcához visszatérve,muu szerintem tudj használni azt a technikát ami oonoki,amivel el tudta volna tüntetni az egész szigetet,na ha azt beveti muu,akkor gedou mazou-na annyi smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 01, 11:49:53 írta IndianA » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5140 Dátum: 11 okt 01, 11:48:26 »

Azért túl egyszerűen "megoldottad,, a harcot... Itachi és nagato semmilyen technikával nem fogják kiszurni a 2.mizukagét vagy muu-t.Hiába látja a sharingan a chakra színét a köd megzavarja,jó példa erre hogy a 2.mizukagét nem tudtakiszúrni egy chakra-érzékelő,a sharingan és a rinnenegan sem fogja és semmelyik tehnikájuk sem.

Előbb írtam le, hogy képesek megtalálni. Mosolyog Az eső elől nem tudja elrejteni a chakrát, na meg a mozgását is érzékeli. A por elem technikát meg egyszerűen elnyeli Nagato. Ja még valami, ha Muunak nem számít egy sereg sem, a gedou mazunak még úgysem mint láthattuk (2szer is). Mosolyog Akkor még Itachiról nem is beszéltem... Ez közel sem döntetlen közeli meccs lenne. Ezeknek a kageknak a megtévesztés lenne az erősségük, ami itt sajnos megbukik. A 2 legerősebb doujutsu egy csapatban nem kevés inteligenciával megspékelve esélytelen..
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #5141 Dátum: 11 okt 01, 11:54:07 »

Én a 2kage vs itachi és nagato hoz szeretnék hozzászolni. Szerintem kicsit lebecsulutek a kagekat... muu a por elemmel a sussanot és nagato bármely idézését képes kiiktatni és mivel ha elrejti a chakráját és be megy láthattlanba itachi nem fogja megtalálni a sharingan al. A mizukage pedig genjutsu használo,vagyis a legrosszabb ellenfél nagato nak. Meg ott van a kagylo és a délibáb, de azt itachi lehet képes lenne megszuntetni, vagy kiszurni a sharinganal a kagylot, bár azt még chakraérzékelo harcosok se tudták kiszutni, tehát ha itachi nem tudja felderiteni a kagylot akk a nyakukba kapta egy illuzio mizukaget aki támadni tud de ő sérthetetlen és nagatoék ha nemismerik ezt a technikát nemis tudják h egy délibábba vannak. De ha vlahogy kiszurják a kagylot akk már szorosbb a harc.. én 49-51%ot adok a kageknak, mert nagyoneros technikáik vannak, és az akatsukisok technikájita is megvan az ellenszeruk
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5142 Dátum: 11 okt 01, 11:55:41 »

...Amikor a ködöt bevette a 2.mizukage,akkor a chakraérzékelő nem tudta megtaláni,itachi sem fogja tudni és nagato sem.A por elemet meg nem fogja elnyelni nagató,amaterasut sem tudta elnyelni,ezt sem fogja tudni,csak a shinra tenseijel fogja tudni kivédeni,semmi mással.De,hogy bizonyítsam hogy itachi nem fogja kiszurni a mizukagét,a sharingan nem tud átlátni zabuza rejtett köd jutsuján Nevet Ezen se fog Mosolyog Mégegyszer hangsúlyozom,a két akatsukis nyer,de nehezen.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 01, 11:57:05 írta IndianA » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5143 Dátum: 11 okt 01, 12:01:57 »

Én is két akatsukira tenném a győzelmet olyan 52-48%-ra és azért mert az a két akatsuki nagyon erős és még hozzá jön a nagy intellegencia is. Ha másnak ezek a képességek meglennének, de nem használnák a fejüket akkor kikapna ettől a két kagetól, de nagato,itachi nemcsak, hogy jó képességekkel rendelkeznek, de még eléggé okosak is. Szóval a két akatsukisra tenném én a győzelmet 52-48%ra.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #5144 Dátum: 11 okt 02, 09:50:38 »

Itt egy új harc, sőt 2:
1.  Juugo vs Kimimaro! Szerintem Juugo esélyesebb, bár Kimimaro állóképessége hatalmas, de viszont juugo nem csak a csontjait hanem a testrészeit is képes formálni, így létrehozni akármilyen fegyvert, és persze ott vannak azok a chakralövései mint amit a raikage ellen használt, na meg ha sorul a hurok akkor fullosan használja az átokpecsétet mint a raikage ellen.
2.Juugo vs kakashi!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!