24 szep 23, 03:14:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196780 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5100 Dátum: 11 szep 15, 14:25:46 »

A Tsukoyomi elvileg a ellenség látásán keresztül aktiválódik, de nem csak ha Itachi szemébe néz, ö is mondta hogy egy kézmozdulat elég a genjutsuba eséshez, 2 mint Shikamaru is, Bee is kitörhet ugy hogy növeszt egy csápot és pofonvágja magát ikszdé A c4 mi? Gondolkozik Nem tudom, talán Hachibi elég okos és valahogy észre veszi Nevet

3 rai vs Akatsukisok?Kíváncsi vagyok ki mit gondol erröl Pojén
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 14:26:25 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5101 Dátum: 11 szep 15, 14:53:34 »

a c4 nem hat mivel sasuke egyszerűen semlegesítette magán használta a chidori nagashit vagy mit de kiirtotta villámmal a testéből a nano méretű bombákat 2x is 1 amikor deidara nagy képe volt 2 amikor bezárta egy labdába deidara és onnan is úgy menekült meg hogy szét villámozta a testét. killerbee is megteheti mivel villám elemű és én a Killerbee vs deidara harcot : 62-38-ra adom bee-nek.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5102 Dátum: 11 szep 15, 15:03:09 »

IndianA: Köszönöm, hogy helyettem is a népet a C4 működéséről, cserébe én is helvilágosítalak téged Bee genjutsukkal szenbeni ellenállásárol.
Hachibi és Bee (attól függően, hogy melyikük irányítja épp a testet) képesek kirántani egymást a genből. Mindketten egyszerre nem eshetnek genjutsuba jelemlegi tudásunk szerint. Bizonyíték: Sasuke Tsukoyomija teljesen hatástalan volt. Szal Itachinak tényleg csak a Susanoo marad.

Kentonsama: Bár Bee képes lenne megtenni, amit mondasz, de nem teszi, mert nem tudja, hogy benne vannak a bombák.
Most komolyan, mi nem világos ezen?

OFF:
G-man
Figyelmeztetés
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 15:09:29 írta gman » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5103 Dátum: 11 szep 15, 15:23:18 »

Jó,akkor én is felvilágosítalak valamiről:sasuke genjutsuja sehol sincsen itachiéhoz képest.Olvasol mangát egyáltalán?Világosan ki van jelentve hogy ita genjutsujából pusztán egyszerű módszerekkel nem lehet ki törni.Kentonsama:bee  nem tudja olyan jól használni a villám elemet sasuke,a másik az,amit gman mond,szerintem elég érthetően elmagyarázza.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5104 Dátum: 11 szep 15, 15:45:06 »

Hogy valaki kitörjön egy genjutsuból, légyen az bármilyen erős ahhoz bőven elég ha más chakrája  megzavarja a genjutsuban levőt. Nem azonos kategória a saját magadtól megpróbálod megtörni vagy más megteszi ezt helyetted. Bármilyen erős is a genjutsu, egy idegen de gyenge chakra is kiránt belőle.  A feltétel, hogy időben vegyék észre, hogy beszoptad a genjutsut. És ez itt a probléma, hogy mások észreveszik e ezt az eseményt hiszen Itachinál is láttuk, hogy csak egy másodperc az egész, ami örökkévalóságnak tűnhet a genjutsuban lévőnek. Bee ilyen szempontból teljes védelmet élvez bármilyen nagyságú és erejű genjutsuval szemben, mivel a nyolcfarkú démonnal szimbiózisban él. Ezáltal azonnal észreveszi a problémát. Viszont ha a nyolcfarkú állapotában szopná be akkor nem vagyok olyan biztos, hogy Bee észrevenné, hogy a démon beleesett.

Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5105 Dátum: 11 szep 15, 15:54:52 »

Hogy is mondjam... a fórumozók többsége egyáltalán/néha-néha olvas mangát.Én folyamatosan olvasom.Íme it a bizonyíték hogy igazam van: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/257/9 na erre mit mondtok Nevet Beetől meg semmilyen formai manipulációt nem láttunk,sasuke sokkal jobban használja mint bee,ez nem is kérdés.Te jó ég... a tsusokyumi ishogy le lett már alacsonyítva... pár nap és pein shinra tenseijét kivédi konohamaru komolyan mondom... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 15, 15:55:25 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5106 Dátum: 11 szep 15, 16:58:57 »

deidara és bee: ( ucssó hozzászólásom róluk de tényleg )
deidarának 3 előnye van : 1. meszirről és egyben magasból tud támadni 2. amivel támad az robban és irányítja is 3. a c4-es az a technika amivel khozhatja magát de.......hátrányok: 1. villám elemű használóval van szemben és bee erős abba hogy miért?? ( mikor sasuke bee ellen harcolt bee is felnyomta a kardját és sasuke chidoris kardja nem vágta át bee villám csakrával bevetett kardját ennyit erről tehát ugyanolyan erős a villám elemük vagy bee-é erősebb mivel idősebb és tapasztaltabb is ) 2. bee át tudja magát változtatni 8 farkúvá ami nagy és elér dei-hez + a bijuu bomba meg a többi formája 3. bee gyorsabb mint dei. ennyit nyilatkoznék ehhez kész kifújt.
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5107 Dátum: 11 szep 15, 19:02:26 »

.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 16, 16:45:10 írta fefe1200 » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5108 Dátum: 11 szep 15, 19:21:00 »

Mr. busta:te csak neoltsá le engemet,mert eddig semmifélehozzászólást ne írtál,azért,mert egyből kitiltanának a fórumból,úgy hogy te vagy az amit írtál Nevet Kentonsama... hányszor kell még neked elmondani,hogy hiba hasznl bee villám elemet ha eleve nem tudja hogy nano-méretű bomák vannk körülötte... most ezen mitnem lehet érteni?Sasuke se tudta volna kivédeni a c4-et,ha nincs a sharinganja,amivel látta hogy bombák vannak körülötte.
Naplózva
mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #5109 Dátum: 11 szep 15, 19:39:40 »

Tanulj meg írni...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5110 Dátum: 11 szep 16, 06:44:04 »

Moderátor:

Mr.busta, te pedig kérlek, tanuld meg, hogy ebben a témában 3 soros szabály van, ami azt jelenti, hogy a hozzászóláspadnak minimum 3 teljes sornak kell lennie, máskülönben törlésre kerül. Továbbá az egész fórumon 4 szavas szabály van érvényben, ami azt jelenti, hogy a hozzászólásodnak minimum 4 szónak kell lennie ("a, az" nem számítanak).
Azért bátorkodtam ezt így beírni neked, mert lehet, hogy IndianA helyesírása hagy kivetni valót maga után, de te meg beleestél az "Ő sem jobb a Deákné vásznánál" szállóige vonzási körzetébe.

Kommentet nem várok, csak a szabályok betartását.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5111 Dátum: 11 szep 16, 12:49:19 »

Idézet
Nah sziasztok, megint én vok az, lenne egy érdekes csatám, az összes akatsuki tag egyszerre, vs narutoo kyubi és remete forma,   szerintem győzne a naruto. Pl.: a csakrályától més a gyorsaságától, maximum itachi tudná genjutsuba ejteni, de a többinek semmi esélye nincsen. Ha madarát is beleveszük az akatyukiba, akkor az akatyuki nyerne. Akkor ugyanez a felállás, csak nartuo helyett sasuke! Nah várom a válaszokat, véleményeket. A kage találkozón megjelent kagék egyesítve madarsa ellen?

Erő viszonyokat szerintem eléggé elnézted. Mi az, hogy összes akatsuki vs naruto?:O naruto tudtommal nem rikodou sennin, hogy összes akatsukist elverje egyszerre:) pein,itachi is nagy ellenfél lenne neki 1vs1be, nem hogy még az összes akatsuki vs naruto. Meg mi az, hogy kagek vs madara? 5vs1? Madarának se adok így sok esélyt, max most. hogy megvan a 3útja neki, talán felvenné a versenyt két kageval, de mind az öttel még ő se bánna el. Szóval szerintem eléggé túlbecsülőd a narutot meg a madarát vagy pedig akatsukisokat meg a kagekat nézed le, de ahogy feladtad ezt a harcot szerintem kagekat,akatsukisokat lebecsülöd, madarát,narutot meg fel:)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 16, 12:50:44 írta Mach5 » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5112 Dátum: 11 szep 18, 08:42:16 »

Félholt Itachit és fele, vagy annál is kevesebb chakrával rendelkező Nagatot győzték le.
Azért Nagatoék győznének, mert erősebbek a másik kettőnél. Naruto még így is csak a Kyuubi miatt győzött, Itachi pedig egy EMS Sasuke ellen is eséllyel indulna. Túl nagy az erőkülönbség a karakterek között.
Viszont egy Nagato&Sennin Naruto vs. Uchiha Itachi&Mangekyou Sharingan Sasuke harc sokkal másabb lenne. Ezt már érdemesebb levezetni.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5113 Dátum: 11 szep 22, 20:20:23 »

egy új harcot nyitnék miszerint: ms kakashi és gai vs danzou: szerintem kakashi lefoglalja amíg gai ki nem nyitja a kapuit mert nem lenne sok esélyük mert a támadás hasztalan de ha kakashi lefoglalja addig gai kinyitja a kapukat és repesztő gyorsasággal elküldi a marsra. ezt ilyen 60-40-re adom kakashinak és gai-nak. nektek mi a véleményetek? kiváncsi vagyok rá.
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5114 Dátum: 11 szep 23, 12:27:10 »

.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 16, 16:45:36 írta fefe1200 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!