24 szep 22, 21:27:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196450 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5025 Dátum: 11 szep 03, 10:56:57 »

Nem igaz Sasuke nem kerülte ki a Kawarimi no Jutsuval,hanem Itachi állította meg az Amaterasu,mert mit érne egy égettszemmel,meg amúgyis nem akarta megölni...Én meg nem emlékszem arra,hogy Bee kikerülte volna az Amaterasut...Amógy meg ha jobban megnézzük akkor van valami furcsaság azon a képen   http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/17  jobb oldalt a vékonyabb fénycsíknál,mintha egy pajzs lenne vagy valmi hasonló.....szerintem...
Naplózva

Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5026 Dátum: 11 szep 03, 11:07:18 »

Bocs, hogy ki ábrándítalak de 1.
-Az animében mutatták, hogy amikor elkapta az Amaterasu akkor bújt ki a bőréből Sasuke ott még égett is egy darabig de kimászott le az alag sorba aztán állította le Itachi az Amaterasut, Sasuke már ott röhögött a markába amikor az ment felé vedlés felé.

2.
-Bee Kikerült úgy, hogy amikor Sasuke levágta az egyik csápját amivel Karint ütötte volna agyon abban a csápban elbujt és így Amikor Sasuke támadt az Amaterasuval akkor őtt egyáltalán nem érte támadás.

3.
- Az amit a képen látsz csak egy fentről jövő fény sugár ami azért van ott mert Sasuke szétverte a barlangot és így beszűrődik a fény. Pajzsa meg eddig is volt a Sasuke Susanojának...
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/478/13
Az ott a Susano kezén szeritnem nem csak az íj az olyan mint akár egy pajzs is arra is simán használható...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 11:21:42 írta Balegh » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5027 Dátum: 11 szep 03, 13:11:34 »

Orochimarunak hiába van a kawarimi no jutsuja,nem tudna kivédeni az amaterasut.Hogy miért?Hát mert a sussanóval a fejét is célozhatja,és akkor game over.Bee meg csak azért tudta kivédeni mert levágott sasuke 1 csápot karin miatt,bár lehet bee lehet mindenképpen megmenekült volna,nem tartom kizártnak.Kakashi se érne sokat a kamuival,ha a fejét célozza az amaterasuval.Mondjuk nem tudom lehetséges-e ez hogy a fejét célozza valakinek,valaki régebben felvetette.Amúgy igenis az egy pajzs sasukénél,olyasmi mint a Yata tükre.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5028 Dátum: 11 szep 03, 14:14:48 »

Nem tűnik fel, hogy a Yata tükre az az egész palást ami a Susano-n van? Egész eddig teljesen más volt Sasuke Susano-ja mivel nem volt rajta ilyen palást és Itachi-étól csak ebben a kettőben különbözött A Toska no Tsurugi és a Yata tükre, szerintetek ha a Yata csak egy pajzs a kezén akkor ennyiben különbözött volna Itachi-étól egyértelmű, hogy az a palást a Yata tükre teljesen befonja a Susano-t hát nem ennek kell a teljes védelemnek lennie einkább mint egy pajzsnak?
De ezt hagyjuk abba mert le leszünk *****, hogy ezt a technikák topicban kell megbeszélni térjen vissza a duma arra, hogy ki nyerne ehhez kérdés:
Tsunade vs Mizukage
én a Mizukage-ra voksolok az a dupla Kekkei genkai nagyon kemény valaki szerint Tsunade letudná győzni őt?
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5029 Dátum: 11 szep 03, 16:50:35 »

naruto rasen shurikenje olyan mennyiségü széllel csakrával rendelkezik hogy az egy 600-800 méteres krátert csinál és persze a szél elem az vág mint mondta kakashi hogy a legjobb a közel és távolharcba és csak S szintü tüz jutsu veri le mert csak megnagyobbitja a tüzet a és szét szaggatná a susanno-t szerintem de most ne vezsekedjünk mert nem láttuk milyen hatással lenne rá tehát arról beszéljünk amit tudunk.
új harc: rinji és gozu és guren vs kakashi és naruto
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5030 Dátum: 11 szep 03, 17:15:27 »

Tsundae vS Terumi? Gondolkozik

A dupla kekkei tényleg durva, de ha csak egyszer is betalál Tsunade, a kis ütéseivel és Meinek annyi, ezzel az a problém hogy Tsunde sebesége nem valami nagy.Plusz ott van Tsunadénak a homlokán lévö csakratároló és az a jutsu ami összecseréli az idegpontjai(amit Kabuto ellen használt).szerintem 55-45 Tsunadénak(hacsaknem Meinek van még valami tápos jutsuja)
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5031 Dátum: 11 szep 03, 17:26:11 »

Hamisjoe értem a támpontjaidat és igazad is van csak anyit tennék ,hozzá, hogy
1 Biztos van még valami tápos jutsuja Terumi-nak
2 Mindig csak azt állítottad fel mi van ha Tsunade betalál és mi van ha a Mizukage talál be a dupla Kekei Genkaial?
Én úgy hiszem ha azzal a Savas Marós jutsuval betalál Tsunade-nak annyi neki nincs olyan pajzsa mint a Susano vagy hasonló én Tsunade győzelmét csak úgy tudom elképzelni ha megidézi Katsuyut és Terumi-nak nem lenne idézhető állata bár szerintem ez Kage-szinten már követelmény úgyhogy szerintem biztos van még ütőkártyája a Mizukage-nak.
De neked is igazat adok...
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5032 Dátum: 11 szep 03, 19:03:44 »

mei vs terumi: semmi esélye tsunadénak miért mert: 1. mei távolság harcos ésa lávával távol tudja tsunadét taartani magától. 2. mei eszes és a gyengéjét az előnyére fordítja. 3. tsunade nincs olyan hülye hogy közelmenjen ha tudja hogy mei mire képes. én ezt a harcot mei-nek adnám 56-44 arányban mivel távol tudja tartani magától tsunadét és eszes és nem hiszem hogy bedőlne egy kis trükknek amit tsunade csalna elő.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5033 Dátum: 11 szep 03, 19:23:14 »

Én Kenton-al értek egyet kivéve a mei vs Terumi itt valami nem stimmel Nevet
Hamisjoe a tiédre válaszolva szerintem:
60-40 Ino-Shika-Cho-nak
Miért? Én így összegeztem :
Shikamaru vs Shino 55-45 Shika-nak mert jobb stratéga mint Shino
Choji vs Kiba 65-35 Choji-nak mert a pillangós módot vagy akár a Baika no Jutsut nem bírná legyőzni szerintem még a kett fejű farkassal se...
Ino vs Hinata ez nagyon nehéz számomra mivel szerintem Hinata erősebben harcol de Ino-nak hatékonyabbak a jutsujai Hinata mellet szólna még a Byakugan de mint réggeben is szó volt róla Hinata félénk természet ezért nem tudd olyan erővel hacolni mint amire képes Ino meg szerintem apai anyait bele addna amikor harcol (ha csak nem törik le egy körme ikszdé) és ha elkapja az elmeirányító jutsuval Hinata vesztett szóval ezért én 55-45 arányban Ino-ra voksolok.

Szóval a kérdésre válaszolva az Ino-Shika-Cho nyerne szeritnem...
Bár mivel Ino fan vagyok lehet, hogy rossz az ítélő képességem és csak azért mondom mert emiatt szűk a látó köröm szerintetek melyik?
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 19:26:53 írta Balegh » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5034 Dátum: 11 szep 03, 19:44:07 »

Én pont az ellenkezőjét gondolom. Igaz, hogy Shikamaru jobb stratéga mint Shino de ő sem a rosszak közé tartozik ebből a szempontból. Ráadásul Shino nagyon jó közel és nagy távolságra is. A bogarai nagyobb pusztítást képesek okozni mint Shikamaru árnyékai. Choji például baromi erős de megnézem, hogy mi lenne vele amikor rászáll egy halom chakraszivó bogár. Ino is baromi nagy bajban lenne mert Kibával de Hinatával is nehezzen hiszem, hogy bírna. Pontosan itt a sebesség lenne a döntő közöttük. Ha pedig Shikamaru egyedül marad akkor esélye sincs főleg úgy, hogy Shinonak nem kell mozognia ahhoz, hogy a bogarak azt tegyék amit akar. Tehát ha még meg is fogná Shikamaru az árnyékával, akkor is támadhatja. Shikamaruék ereje nem az egy az egy elleni harcokban van hanem az egymást segítő és támogató támadás az erősségük. Röviden, egy baromi erős ellenfelet könnyen leverhetnek de ha meg kell osztani az erejüket akkor nem elég erősek.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 20:03:02 írta rini67 » Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5035 Dátum: 11 szep 03, 20:11:12 »

De te ezzel az állításoddal azt mondod Shino alázná egyedül az egész Ino-Shika-Cho-t ?
Az beismerem, hogy Shin a legerősebb a Kurenai Team-ben de azért nem hiszem, hogy egy maga elverne egy egész csapatott neki is nagyon kell a Csapat munka hisz Kankuro ellen is ha nem jön az apja, hogy adjon neki ellen mérget be halt volna.
Azt pedig meg se próbáld nekem beadni, hogy a chakra szívó bogarak elbírnák szívni Choji chakráját ez úgy abszúrd ahogy van Choji csinál Oriás baika no jutsut aztán egy Nikudan Senha-t amivel az egész csata teret le taroja az előle Shino és Bogarai se nagyon tudnának védekezni de még ha igen Chojinak ott a a pillangó forma szóval az egyáltalán nem igaz, hogy Shino erősebb lenne Chojinál.
Azt alá irom még, hogy Ino-nál talán erősebb de könyörgöm nem egyenkénti csatákról volt szó hanem csapatról én csak összegeztem a csapat tagok erősgégét de még ha igaz is, hogy Shino legyőzné Shikamarut akkor 2-1 Ino-ék javára szóval enyi.
De mivel csapat munkáról van szó és ahogy azt te is mondtad abban az Ino-Shika-Cho a legjobb ezért nem hiszem, hogy a Kurenai team lebírná őket győzni pl harc:
Shino jutsujának mindig van bevetésí ideje sosem egyből támad mivel fell kell erősítenie a bodarait ezét Kiba és Hinata támad, hogy neki időt nyerjenek Choji letámadja Kibát Ino pedig Hinatat, Choji neki megy Kibának a Nikudan Sensha-val és Shikamaru már el is kapta Choji-nak már csak ki kell ütnie, Ino húzza az időt Hinata-val mert mondjuk nem bírja elkapni az elmeirányítóval addig meg Shino Rá segít Hinata-nak a spéci Bogaraival és ahogy mondtam itt Choji be addna egy óriás Nikudan Senhsat Abba minimum Hinata ki esne és még ha Shino meg is maradna Akkor is 3 az egy ellen...
Oké ez csak szeritnem egy elméleti harc máshogy is alakulhatna de azért remélem érthető mit akartam 1 erős tagtól még nem lesz az egész csapat erős...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 20:12:59 írta Balegh » Naplózva

trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5036 Dátum: 11 szep 03, 21:01:31 »

Shino...  vs Ino...
Shikáék mellett szól:
- remek csapatjáték, - Choji brutilás ereje, -Shika gondolkodása és csapatsegítő árnyékteknikái  -Ino spéci jutsuja
Shikáék ellen:
-Shika gyorsan kifárad  -Choji pöcsölése -Ino technikájának a veszélye (mozgók ellenfelek ellen nem érdemes bevetni)
Shinoóék:
- Byakugan!! (nem elhanyagolni), -Shino bogarai mellyel egyszerre több ellenfél ellen is bevethet+ ő se rossz stratéga -Kiba sem egyedül van, ott van akamaru.
Ellenük:
-talán nincsennek annyira összeszokva mint Shikáék -Kiba önfejűsége

Harc nálam így nézne ki:
Shinóék szétfüstbombáznák a terepet, a füstben pedig nyert ügyük van (Kiba ill. Akamaru szaglása + Hinata byakuganja.) Shino meg valahogy csak túlélné. Shikáéknak annyi.
(direkt nem írtam bonyolult csatát)
nálam ez a harc 60-40 Shinoéknak.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5037 Dátum: 11 szep 03, 21:21:25 »

Pont ezért írtam már nem egyszer az Óriás Baika no Jutsu-s Nikudan Senshat azt ne mond, hogy a füst bomba nem tűnne el ha erdő méretű pörgő gömb ott elkezdi aprítani a terepet egyedül az a gondom azzal, hogy Shino-ék legyenek az erősebbek, hogy Choji már az Asuma ellenes csatában megmutatta mekkora erő tudd kifejteni akár órás Baika no Jutsuval akár a pillangós móddal az ellen se Shino bogarai se Kiba Gatsugaja se a Byakugan nem bírhat el max akkor lenne esélyük ha Choji egydül lenne a Kurenai Team ellen.... De Choji is erős egyaránt távol egyaránt közle harcban, szóval nem mondjátok már, hogy Shino legyőzné ?
Egyedül Hinata-nak adnék esélyt ellene de ő is csak akkor nyerhetne ha még mielőtt be bírná adni a jutsuját Hinata beadná Chojinak a Yuukent és akkor ki iktatva a Chakrája de azért arra kevés szerintem az esély, hogy az előtt be adhassa a yuuken mielőtt mondjuk Choji nyomna egy Nikudan Senshat....
A Másik meg Kiba a leggyengébb szerintem de ha nem lenne az akkor is Shika elkapja árnyékkal Ino meg az apja elmecserélő jutsujával az oldalukra állítja de ezt akár hinataval is ell lehetne játszani és akkor má is 4-en a 2 ellen szóval Ino-t se kéne leírni főleg, hogy ha Shikamaruval együtt harcol pik pak elkaphat bárkit de amellet tud gyógyítani, ismeri a mérgeket, és jó a távolsági harcban is (itt a kunaiokra és robbanó pecsétkre gondolok)
És akit szerintem nagyon lenéztek ebben a harcban az Shikamaru az egyértelmű, hogy Shinot hiába kapja el mert a bogarai nélküle is támadnak így egyértelmű, hogy egy 200% IQ-s stratéga nem őt próbálja majd elkapni sokkal inkább Kakashit idézve "Egyikőtöket elkapják és már is túszként használhatják" ez isegy megoldás lenne, hogy elkapják Kiba-t vagy Hinata-t és túszként használják és Shino is ki van iktatva szerintem.
De ha ragaszkodunk a tiszta játékhoz ami ugye ebben a világban nincs Nevet Shikamaru akkor is kitalálhat egy olyan stratégiát amivel elkaphatja őket nem csak Kiba használ füst bombákat hanem Shika is meg fény bombákat amivel akár mindhármat is elkaphatja egyszerre stb..Szóval Shikamarut se kéne lenézni...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 21:24:09 írta Balegh » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5038 Dátum: 11 szep 03, 21:38:12 »

Egyáltalán nem mondtam olyat, hogy Shino leverné az egész csapatot. De azt igen, hogy Shinoék csapatként, harcban több ellenfél ellen is képesek megállni a helyüket. Ezt kevésbé tudják megvalósítani Shikamaruék, mivel egy az egyben kevésbé hatékonyak Choji kivételével. Másrészt ne felejtsed el, hogy például Hinatának is teljesen mindegy, hogy mekkora Chouji ha belép a körzetébe simán leblokkolja a chakrapontjait, hiszen látja őket. Choji meg igaz, hogy nagydarab és baromi erős lesz de ezzel arányosan csökken a sebessége is. Tehát hiába marha erős ha nem találja el az ellenfelet. Lásd Kakashi szövegét Sakurának. Shikamaru hátránya, hogy aránylag hamar kifárad és jóval kisebb a hatótávolsága Shino technikáinál. Ino pedig a technikájával szóra sem érdemes amíg valakit le nem fognak vagy le nem lassítanak. Addig haszna egy száll se. Másrészt azért láthattuk már nem egy jelenetben, hogy nem kevés az a bogár amit Shino harcba képes küldeni mivel nem csak azt képes használni ami nála van hanem a természet bogarait is. Egyszerűen a több lúd disznót győz elv érvényesülne. Nálam egyértelmű Shinoék győzelme és ezzel nem megsérteni akarom Shikamaruékat vagy az erejüket, hanem azt, hogy nem ilyen feladatra vannak a képességeik kihegyezve. Mint korábban írtam, egy piszkosul erős ellenfelet hárman képesek könnyebben elkapni mint Shinoék tennék de nem alkalmasak Shinoék ellen harcolni.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5039 Dátum: 11 szep 03, 21:46:22 »

emlékszetek mikor a gurenes fillerbe hinata meg kiba harcoltak az ellen a 4 ellen közbe shino loppl hálót vont volna köréjük tehát ha shikamaru meg ino meg chouji leverné kibát meg hinatát közbe már nem eszmélnének fel hogy shino csapdába ejtette őket tehát ha így lenne a meccs akkor shino csapata nyerne 58-42-re ha meg 3-3 ellen csak úgy és shikamaru lefogja shino-t shino kieresztheti a bogarait és szépen elkaphatja közbe ino - chouji vs kiba - hinata mennek
+akamaru és chouji felvehetné kibával a harcot persze hinata kiüthetné a pontjait ino meg előbb elfoghatná az elmerablóval vagy a másikkal amivel a testében marad de irányítja persze kiba eltalálhatná gatsuuga-val de chouji utját állhatná tehát inkább az ilyen esetbe shikamaruékak adom 55-45- arányban.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!