24 szep 22, 21:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196426 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5010 Dátum: 11 szep 02, 21:20:09 »

Új kérdés szerintetek ki nyerne Suigetsu vagy Zabuza ?
Azért jött fel az vs mert érdekel szerintetek ki forgatja jobban a lefejező pengét?
Én csak azért tippelnék Suigetsu-ra mivel láttuk menyi vizet képes teremteni amikor Bee ellen harcolt azért szerintem Zabuza nem tudd annyi vizet semmilyen jutsuval visszaverni ő csak a ködben rejtőzik és lecsap szerintetek melyik az erősebb?
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 21:22:23 írta Balegh » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5011 Dátum: 11 szep 02, 21:25:54 »

A Sennin Naruto vs. Itachi viccnek is rossz, 3 perc se kéne Itachi győzelméhez. Kyuubi formában már kicsit szorosabb lenne a harc. Mindenesetre azt valaki magyarázza már el, miért ne hatna Narutora a genjutsu? Mert a Kyuubi segít neki? Előbb tépné ki a saját belső szerveit, minthogy Narutonak segítsen. Plusz mivel el van zárva valószínűleg ha akarna se tudna mit kezdeni Itachi genjutsuival.

Kenton, én a posztodnál teljesen lemaradtam. Először azt írod, hogy Itachinak vannak technikái amivel leverheti Narutot. Rá egy mondatra, már azzal jössz, hogy Naruto nyer 55-45-re. Egy pár mondat múlva már csak 52-48-ra hozza. Döntsd már el melyik...

Azért Sasuke kezdetleges Susano'o-ját ne hasonlítsuk Itachiéhoz, amely rendelkezik a Yata tükrével... Sasuke Kirinjét meg se érezte, teljességgel áttörhetetlen. Valaki, talán Zetsu mondja is, hogy a Yata tükre és a Totsuka kardjával együtt teljességgel legyőzhetetlenek. Persze csak amíg aktiválva vannak, de mivel ti egészséges Itachit mondtatok nem egy percig bírná fent tartani.

Az hogy Naruto okos, meg egy vicc. A Shippuuden előtt több esze volt mint jelenleg... Aki napokon át elhiszi hogy egy S osztályú küldetés abból áll hogy tatunemiszerveket bámul, az nem okos, hanem hülye mint a seggem. És még viszonylag szépen fogalmaztam.

És még azt is mindenképp megszeretném említeni, hogy Itachinak nem csak a 3 Mangekyo technikából áll a fegyvertára.   Sőt, pont hogy nem ezek miatt tartom a Naruto világ egyik legerősebb karakterének, hanem a félelmetes genjutsui miatt. Narutonak elég ellenfele ujjára nézni, és már vége is a harcnak. Tegyük fel (én kizártnak tartom, de most tegyük fel) hogy a Kyuubi segít Narutonak, és a sima genjutsukból kihozza. Az még így is eltart 1-2 másodpercig, amit ha kihasznál Itachi 1 kunaial vagy tűzjutsuval befejezheti a harcot. De ha a Kyuubi olyan raj gyerek, hogy rögtön kihozza a genjutsuból, Itachi meg rossz lábbal kelt fel és nem használja ki az adandó alkalmat, a Tsukoyomival akkor is nyert ügye van. Az ő Tsukoyomija egy "kicsit" különbözik Sasuke-étől. Ez a "kis" különbség, pedig az időérzékelés manipulálása. 1(!) másodperc alatt 3 napig tudja kínozni Narutot, Kakashi lehet bele is halt volna ha nincs Sharinganja, vagy Itachi megakarta volna ölni... Tehát lényegében Naruto nagyon kemény az új - pillanatok alatt kitalált - Rasenganjaival, de még közelében sincs Itachi szintjének.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 21:43:12 írta Mistich » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5012 Dátum: 11 szep 02, 21:35:59 »

Na,ezt vártam,tökéletesen egyetértek.Abban az egyben viszont nm,hogy a jelenlegi narutó nincs a közelében itachinak.Azért a jelenlegi narutó már méltó ellenfele lenne itachinak.Azért azon ita is nézne egyet,hogyha narutó bvetné  töege árnyékklónjutsut,és még használná a bolygó rasengant.Ezt a kombinációt itachi csak a sussanóval tudná kivédeni.Persze narutó chakrája sem végtelen,ő sem tud korlátlan kagebunshint létrehozni.Itachi genjutsujihoz azért meg jól jöhet a sebesség.Én azt mondom a jelenegi narutó vs. itachinál igenis is van esélye narutónak.A sennin-narutó vs. itachinál viszont tökéletesen egyetértek veled.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5013 Dátum: 11 szep 02, 21:42:11 »

mistisch: már mondtam a rasen shuriken szél elemű és nem villám és nem érdekel sasuke kezdetleges susanooja mert danzou csak A szintű szél jutsuval támadta vagy B-vel és naruto rasen shurikenje nagyon erős még erősebb is mint S de annál magasabb nincs de ha lenne akkor ennél erősebb szintet kapna mert szinte széttép mindent és vág és 5-6X erősebb a rasen shuriken mint danzou szél jutsuja + itachié lehet erős lehet nem törik meg de a rasen shuriken ellen megnézném hogy védi ki a susanoo mivel a kirinnél 3x erősebb a hatása.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5014 Dátum: 11 szep 02, 22:01:45 »

Mistich: Bee-nél a nyolc farkú is bevan zárva, akkor meg miért ne tudna a Kyubbi segíteni a Naruto-nak? Aműgyí már korábban is segített neki amikor régen meg kellet idéznie a béka nagyfőnököt akkor kérte az meg adta a chakrát, biztos nem haverok de azért segít neki mivel szerintem ő is szopik ha Naruto meghal.

Amúgy meg a Susano nem legyőzhetettlen csak erős ezt csak úgy példaképp mondták, hogy 100%-os a védelme de azóta már a Raikage is oda***-ot Sasuke susano-jának sőt a Mizukage majdnem elolvasztotta ha Zetsu akkor nem add Sasuke-nek Chakrát csúnyán kikapott volna a Mizukage-től. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a Susano állatira eszi a használót Sasuke is mondta az összes sejtje fáj meg minden míg Naruto a Kyubbi formába nem haldoklik szóval ha már azt nézzük ki bírja tovább az ultimate jutsuját az Naruto.

A Genjustu az kényes de ha Naruto nem néz Itachi szemébe akkor Tsukoyomi kiütve a többiből meg kiszabadulhat a róka chakrájával vagy ha nem akkor sztem a gyengébb Genjutsuknál be kell jönnie annak a trüknek amit Shikamaru használt, hogy az éles fájdalom kizökkenti a genjutusból szóval ha Naruto eltöri egy úját vagy valami akkor is kitörhet belőe, viszont szerintem Naruton azért nem alkalmazott Itachi genjutust amikor még irányítás alatt volt mert nem tudott volna Naruto gyorsasága miatt ha Naruto összevissza ugrál akkor szerintem nem bírja genjutsuval elkapni ezért is harcoltak normálisan Itachival amikor egymásnak estek. Hisz Itachinak élve kellet volna elkapni Narutot és annál sztem a genjutsunál nincs jobb szóval szerintem van oka amiért nem azzal támadott.  
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 22:02:48 írta Balegh » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5015 Dátum: 11 szep 02, 22:13:22 »

Én különben a helyetekbe nem nézném le a remete formát. Láthattuk, hogy az is nagyban növeli a sebességet és a támadások hatékonyságát drasztikusan megemeli. Egy hátránya van. Nagyon hamar kifogyhat ez a chakratipus és fárasztja a használóját. Ezzel szemben viszont jelentősen megnő a használó ereje és sebessége a természeti chakrának megfelelően. Ráadásul most már talán a két béka is kapcsolódhat a harchoz azzal, hogy elzárta a rókát. Ez pedig ilyen szempontból kizárja a Naruto elleni genjutsu használatot pontosabban csökkentheti annak hatékonyságát. Ráadásul most Sasuke kerülhet genjutsu veszélybe hiszen a két béka a genjutsuit a hallásra építi. Tehát a sharingan ezen nemigen tud segíteni és Naruto mindezen idő alatt szabadon mozoghat. Az a néhány másodperc ugyan úgy elönyt jelenthet Sasukénak mint ahogy Narutonak is. A különbség csak annyi, hogy Narutot a két béka még ekkor is védelmezheti míg ez a lehetőség Sasukénél nem áll fenn. Bár úgy gondolom, hogy Naruto a történet végére megkapja a kyuubi teljes erejét és a remete formát is összehozza valamiképp, hogy egyszerre használja az összeset. Szüksége is lesz rá.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 22:33:07 írta rini67 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5016 Dátum: 11 szep 02, 22:32:33 »

Először is, a nevem nagybetű, köszönöm hogy mostantól így használod. Másodszor a Kirinnek ott jóval nagyobb pusztító ereje volt mint a Rasenshurikennek. Ugyebár felhasználta az Amaterasu hőjét, plusz a természeti energiákat, aminek hála sokkal erőteljesebb technikát lehet készíteni, mint saját chakrából. Bár amilyen konkrét számadatokat használsz, biztos vagyok  benne hogy jobban tudod mint Kishimoto, de én azért maradok a mangában leírt tényeknél.  Egy kicsit segítek a fogalmak értelmezésében is, ha már neked nem tanították meg. Mosolyog Az áttörhetetlen, azt jelenti hogy NEM lehet áttörni. Akármekkora Naruto fanok is vagyunk, ez az S osztályú technikákra is vonatkozik. A szél elemnek meg semmi köze a Susano'o nem létező gyenge pontjához. Egész pontosan ez így nem igaz, mert van neki gyenge pontja, de csak az aránylag magas chakrafogyasztása. Ott Sasuke legalapabb Susano'o-ját nem volt nagy szám meggyengíteni, 10 perccel később már nehezebb dolga lett volna Danzounak. Azért az aranyos, nem érdekel hogy Itachi Susano'o-ja (fogalmazzunk Kentonosan) 153x erősebb annál amit Danzounak sikerült áttörnie.

Még a posztoddal kapcsolatban: nem semmi, hogy egy 3 és fél soros poszt alatt, 5-ször indokoltál olyan érvekkel, amiknek az égvilágon semmi alapjuk nincs, leszámítva persze a saját elképzeléseidet, amik semmit nem számítanak. Azzal nincs bajom hogy oltani próbálgatsz, azt én is szoktam, de veled ellentétben én reális alapokkal rendelkező érveket is írok a megfogalmazás mellé.

Balegh:

Naruto külön le is pecsételte a Kyuubit, http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/16 itt látszik. Abból a ketrecből, chakra nélkül semmit nem tehet.  
Ismét egy kis szövegértelmezés. Én ITACHI Susano'o-járól beszélek, ami még MINDIG sokkal ERŐSEBB védelemmel rendelkezik mint Sasuke-é. Amíg nem látjuk hogy akármivel áttörik Itachi végső védelmét, addig én még mindig maradok a mangában leírt dolgoknál. Majd ha áttörik valamivel utána lehet beszélni a Rasenshurikenes dologról.
Susano'o eszi a használót? ikszdé Azt hogyan? Lerágja a kezét, vagy mit csinál?

A genjutsuból való kiszabadulás módja: Egy másik személy chakrát ad át, ezzel megzavarva a chakraáramlást. Tehát a Kyuubinak kéne önként adnia a chakrájából (amit Naruto elvett tőle), ami a mangában történtek után kizárt hogy megtörténjen.
Itachi meg a gyengébb genjutsuk? Nevet Biztos nem használna komoly harcban olyat. Amikor Itachi 70% chakrájával találkozott Kakashiékkal, akkor is egy pillanat alatt elkapta Narutot. Nem tartom kizártnak hogy mikor aktiválta az MS-t rögtön Tsukoyomizott volna, bár ezt sose fogjuk már megtudni.

Miközben kerestem az áttörhetetlen Susano'o-s részt, megtaláltam az elemmanipulációra vonatkozót. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/391/6 Elég egyértelműen kijelenti Zetsu, hogy magasabb szint.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/11 Itt pedig a Susano'o-ra vonatkozó rész.

Na, hányan írtok még? Nevet

A Sennin mód sebességnöveléséről légyszíves linkelj majd egy oldalt, mert én úgy emlékszem, hogy csak a fizikai erőt, a ninjutsut, és az állóképességet növeli.

Ha valamit nem lehet érteni, szóljatok, kicsit álmos vagyok már, fogalmazási problémák előfordulhatnak. Mosolyog
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5017 Dátum: 11 szep 02, 22:34:07 »

Az a baj narutót összekeveritek jirayával.A sennin-formája lehet nagyon felerősíti,de jirayával ellentétben hamar elfárad.Ha nem a jelenlegi narutóról beszélünk,ha nem a sennin-narutóról,akkor a genjutsunak óriási jelentősége van.Itachi mint már mondtm,a genjutsuival először letesztelné narutó erejét,és aztán ellentámadásba lendülne.Amaterasu,sussano,ezek kivédhetetlenek narutó számára.A Totsuka kard láthattuk milyen gyors,oro még egy szót sem tudott ki mondani,és már megvágta ez a kard.És miből áll a sakeraki penge?Abból,hogy akit megvág,azt örökre elzárja 1 genjutsuban.Ezt a jutsut megint csak sebességel,izanagival,tobi mindent átengedek magamon jutsujával,és repüléssel,láthatatlansággal lehet kivédeni.Mással nem.Ezek közül egyikkel sem rendelkezik narutó.Tsusokyumit meg hanyagolhatjuk,mert naru nem hinném hogy belenézne itachi szemébe.A jelenlegi narutónál a remete forma már egészen más,hiszen a 2 béka rátd ülni a vállára,és valóban kihozhatják a genjutsuból,azzonnal.A másik nagyon lényeges dolog meg az,hogy narutónak mostmár folyamatosan termelik a chakrát,ami azért nem semmi.Ha narutó nem is,dea 2 béka nagyon jó stratéga.
A genjutsuból meg egészen biztos hogy kitud törni itachi,a tsusokyumi úgyanúgy,mint ez a jutsu,az idegeket,az elmét támadja,és szinte biztos hogy erősebb mint a béka-dal genjutsu,vagyis ezzel kitörölhetik a seggüket.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5018 Dátum: 11 szep 02, 22:46:15 »

Sennin Naruto vs Ita harc kb olyan lenne mint a Naruto vs Pein. Úgy tudná legyőzni Naruto Itachit, hogy ha Sasuke Kirin támadása utáni Itachival harcolna. Nagy optimizmusom miatt kap Naruto 10 %-ot.
A mostani Narutonak talán van esélye, de ... nem tudom hogy. Itachi Susanooját ne hasonlítsa senki se Sasuke csontvázához. A Yata tükör és a kard miatt teljesen más szinten van. Az egyértelmű, hogy Naruto még Sennin módban is 2 RS-sel elintézte volna azt a csontvázat, amit Danzou majdnem. Ezzel szemben Itachi-éra talán egy Bijuu bomba már veszéllyel lenne, csak ő sem hülye, sőt! Szóval sajnos ez is Itachié lenne kb 65 %-kal.

Kentonsama: Többen írták már, hogy Itachinak van olyan fegyvere ami Sasukénak szerintem nem is lesz. Ez pedig a Yata tükör. Naruto RS-e talán megkarcolná, esetleg ha Kyuubi formában szórná rá ezeket, akkor lehetne némi esélye (szerintem még Sasuke az FMS-sel is igencsak szenvedne a bátyus ellen).

Még vmi. Itachi és Nagato ellen nagyon kevés shinobinak lenne esélye (szerintem senkinek), főleg ha együttműködnek mint a mangában. Na akkor inkább mindenki meneküljön.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5019 Dátum: 11 szep 02, 23:16:58 »

Sasuke fms-sel erősebb mint itachi,ez egyértelmű.Már csak az eddig látott sussano alapján is,neki is van yata tükre(nem biztos hogy az,de ha nem mindenképpen egy erősebb pajzs).Ha kishi ennyi ideig tartogatta sasukét,akkor biztos hogy rősebb lessz mint itachi,narutó alapján is.Mert sasuke mindig 1 lépésel narutó előtt szokott járni,vagyis gondolhatjátok hogy sasuke most milyen erős.Amúgy igen,itachi és nagató ellen nagyon kevés shinobinak van esélye,az 1 kezemen meg tudom számolni kiknek,itachi-nagato párost meg csak a jelenlegi madara tudna legyőzni.Itachi vs. jelenlegi narutónál meg vegyétek figyelembe azt hogy narutó képes a tömeges árnyékklón jutsura,és ha ezt kiegészítjük a rasengan-kombókkal,akkor azt  kapjuk,hogy narutó lenne a nyertes.De amúgy tényleg ondoljatok bele:mit csinálna itachi 100 vagy még több narutóval,akik olyan gyorsak mint minató,vagyis gyakorlatilag el sem lehet egiketsem találni.Bár talán genjusukkal tudna mit kezdeni ellenük.Narutó egszerűen túl gyors,az igaz hogy a sharingan tökéletes a mozgás követésére,de 100 ilyen sebességű narutó klónnal itachi sem bírna mit kezdeni,még 1-et is nehéz eltalálni nem hogy 100-at.A jelenlegi narutó túl sok lenne itachinak szerintem.
A másik meg hogy a tömegesárnyékklón technika tökéletes a genjutsura,mert amikor itachitól narutó bekap egy genjutsut,akkor amíg feloldja itchitól símán megvédhetik az árnyékklónok a raengan kombókkal.És narutó simán a hátamögé kerülhet itachinak,és a rasengannal akár megis ölheti.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 23:48:30 írta IndianA » Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5020 Dátum: 11 szep 03, 09:18:55 »

Mindeki a Yata tükör az a palást amit felvesz a Susano hisz az alatt a Susano csak csont és bőr és legújabb hírek szerint már az is van Sasuke-nek mivel beültették neki Itachi szemeit úgyhogy szerintem a Tsoka no Tsurugi-n kivül mindent tudd amit Itachi...

Mistich étrem amit mondasz, hogy Sasuke Susano-ja nem volt olyan erős mint Itá-jé akkor de attól is Susano volt ugyan az a technika na szóval attól, hogy Itachi-é erősebb nem jelenti azt, hogy törhetettlen hisz Sasuke-é is megtört Itachi-é is megtörhet csak ahhoz nagyobb erővel kell támadni enyi, igaz, hogy a mangában azt írták a Susano törhetetlen de azt is mondták a Tsukoyomiból csak egy másik MS használó tudd kitörni Sasuke meg még is kitört sima Sharingannal akkor ez, hogy lehet ha minden amire azt mondják sebezhetetlen akkor az is, nos?

A másik a Kirin attól, hogy az amaterasu hőjét használta fel attól ****-ra nincs benne az amaterasu ereje az az egész csak arra volt, hogy vihart csináljon ennyi többet nem segített az amatersu az csak egy erős villám alapu támadás volt amit nem saját csakrából hanem természetiből csinálta mint a Naruto a Sennin mód-ban a kirin-ről enyit, alá írom, hogy az egy erős jutsu volt...

 Amúgy meg megfeledkeztek valamiről ami Naruto mellet áll még pedig a Kyuubi forma hisz Pein-t se a remete móddal győzte le csak majd nem aztán Pein elkapta és Hinata feláldozásának köszönhetően előjött a kyubbi onnantól kezdve az aprította Pein-t nos Szerintettek mi lenne ha Itachinak a kyubbi 5 farkúval kellene harcolnia?
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5021 Dátum: 11 szep 03, 09:33:30 »

Yatta tükre ez (nem palást, egy "pajzs"). 
Itt még csak hasonló dolgot sem látok.

Hol mondták, hogy csak másik MS-sel lehet kitörni a Susano'o-ból? Ha jól emlékszem Kakashi is csak a Kekkei Genkai hiánya miatt nem tudott kitörni belőle a simába.

Naruto meg kénytelen Itachira figyelni, így a szemébe is bele fog nézni valamikor, Gai hosszú ideig edzett Kakashival, ezért képes "láb alapján" megjósolni a mozgását.

5 farkú Naruto vs. Itachi: ezt szerintem egy egyszerű Amaterasuval elintézné Itachi. Vagy ha kell, még a Totsuka kardjához is nyúlhatna Itachi, de a győzelme számomra itt is egyértelmű.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 09:42:51 írta renato » Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5022 Dátum: 11 szep 03, 10:05:22 »

Attól, hogy palást nem jelenti, hogy nem véd chakrából van az egész szerinted csak is pajzs formája lehet? Amúgy onnan lehet tudni, hogy az a palást a Yata tükre mivel Sasuke Susanojról csak az hiányzott...

Itachi mondta még régen és még Zetsu is mondta amikor a testvérek harcoltak, hogy a Tsukoyomiból csak Ms-el lehetne ki törni még is, hogy van ez? De én pont arra hoztam példának, hogy lehet, hogy azt mondták rá de még sem igaz szóval ne úgy mond má mintha én azt állítanám, hogy a  Tsukoyomiból nem lehetne kitörni...

Naruto is képes lenne úgy harcolni, hogy nem néz a szemébe csak pl: Hív pár klónt akik harcolnak addig az eredeti nem nézz Itachira, de ha ez nem is müködne akkor Naruto elég gyorsa ahoz, hogy ki kerülhesse Itachi támadásait köztük a Szemtechnikákat.

Hát én nem hiszem, hogy Amaterasuval olyan könnyen legyőzné a kyuubit Bee is simán megúszta a Raikage is simán kikerülte akkor a róka azzal a fene nagy sebességével, hogy nem tudná kikerülni? Azt írom egyedül alá, hogy a Toska no Tsurugi-val lebírná győzni az igaz mondjuk...
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5023 Dátum: 11 szep 03, 10:20:55 »

Sebesség tekintetében az egész narutó történelemben 3 ember képes kikerülni az amaterasut:Minató,jelenlegi narutó,és a 4. raikage.A kyuubi ellen igenis hatásos lenne az amaterasu,és a sakeraki penge is.Itachit narutó csak úgy tudja legyőzni,ha végig a sárgalámpás módban marad.Legyen egy olyan harc ami még nem volt:Hiruzen vs. gaara?Szerintem ez 1 elég érdekes harc lenne,gaara homokja gyors,és nagyon erős,elvégre 2 kagét megtudott tartani 1 kis ideig.Vagyis ha hiruzen megidézi enmát,akkor is nyerhet.Tűz ellen is jó a homokja,a föld jutsukkal meg simán felveszi a harcot a homokja.63-37 gaara javára.
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #5024 Dátum: 11 szep 03, 10:31:05 »

Indian már megbocsáss de sokan kikerülték már az Amaterasut:
- Sasuke Orochimaru féle Kawarimi no Jutsu
- Madara bár nem tudjuk hogy de telibe találta még is túlélte
- Killer Bee ami ennél lényegel, hisz Bijuu formában kerülte ki akkor a Kyubbi miért ne tudná ?
- Raikage
- Garra úgy emlékszem láttam egyszer a homokkal védte ki
- Kakashi a Mangekyou Sharinganjával
stb...
Szóval az Amaterasu nem kivédhetettlen csak erős ha el kap anyi de igen is ki lehet kerülni főleg szerintem a Kyubbi Naruto-nak ,szóval erről enyit.
Amúgy azt aláírtam előbb is, hogy a Toska no Tsurugi-val elkapná szóval nem tudom miért hoztad fel megint...

A te kérdésedre pedig egyértelműen Garaa nyerne persze csak a mostani Kazekage a kölyköt szerintem még elverné a 3.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!