24 szep 22, 13:28:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195806 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4905 Dátum: 11 aug 20, 10:37:05 »

Sobbi: szerintem tsuyokomi is elég a leveréséhez de kitudja :/ 
Egy új harc: kakuzu vs hiruzen sarutobi (3. hokage): én szerintem sarutobi nyer ilyen 54-46 arányban. de viszont ha ilyen halál isten pecséttel akarja megölni kakuzut és nem tudja hogy 5 szive van akkor csak kakuzunak tenne szivességet mert 1 szive halna meg :/ de ha tudja akkor is nehéz lenne legyőzni neki kakuzut aki 5 elemét kombinálgatja csak úgy. egy jó taktikai csellel nyerhet a hokage.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4906 Dátum: 11 aug 20, 11:32:46 »

őő off: nemvágom mit nel lehet megérteni azon hogy 3 teljes sor...  smirksweat

On:
... sarutobi vs. kakuzu... lehet hogy 5 szíve van de nem a szívét pecsételi le hanem a lelkét.. smirksweat erről ennyit Mosolyog
itachi vs. yondaime szerintem itachi.. mivel lehet bármilyen gyors ha itachi  fel van készülve.. akkor a susano'oba nem jut be... 55-45 itachinak.. másik harc itachi vs kisame nemtom szerintem döntetlen..  mivel  mind2 elég jó harcos... es az is lehet hogy samehada valamilyen szinten el tudja szívni a susano'ot mivel az chakrából van... és a genjutsu sem nagyon hat mivel ha itachi el is kapja... samehada ha egy kis chakrát ad átt neki akkor a genjutsu megtörik..
mivel itachit sem kell félteni: 50-50
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4907 Dátum: 11 aug 20, 12:05:12 »

Ez jó meglátás, de azt nem tudhatod a szívekről, hogy ezek nem e Kakuzu lelkének darabjait netán másolatait hordozzák. Tehát nem egyértelmű az a lepecsételés. Ráadásul Kakuzu intelligens, jó stratéga sok chakrával és nagy tapasztalattal, mind az öt elem használatával. Én éppen ezért Kakuzura tenném a voksomat.

Itachi vs. Yondaime - Nem értem, hogy érted azt, hogy Itachi fel van készülve. Ha szó szerint érted akkor ez azt is feltételezi, hogy a Yondaime is felkészült Itachiból. Tehát ugyan ott vagyunk mintha nem lenne felkészülve egyik sem. Például ne felejtsed el, hogy a Yondaime nem csak magát hanem mást is tud teleportálni. Ebből pedig az következik, hogy a Susanno is elteleportáltató. Én Yondaime győzelmet várnék ettől a csatától.

Itachi & Kisame - Nem sok esélyt adok Kisame számára Samehada ide vagy oda. Ráadásul ha azt feltételezzük, hogy Samehada képes kirántani Kisamet a genjutsuból, netán képes elszívni a chakrát Susannoból akkor azt is feltételezhetjük, hogy Yata tükre képes lehet lepecsételni Samehada chakraelszivó képességét.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4908 Dátum: 11 aug 20, 15:25:09 »

Sobbi: szerintem tsuyokomi is elég a leveréséhez de kitudja :/  

Szerintem meg nem! Mosolyog Minden tiszteletem Itachié, de Nagato neki is nagy falat. Kabuto irányítása alatt is simán befogott 2 jinchurikit egyszerre. A chibakuból meg nincs olyan ember aki kitörne ha nem tud teleportálni. Kishi nem véletlenül demonstrálta ezzel, hogy a Rinnegan valójában milyen erőt is képvisel. Akkor még a gedo mazuról nem is beszéltünk (mert ha már Nagato és rinnegan, mégis csak a saját technikája az is) Ahhoz képest még a Susano'o is eltörpül. Mivel nem tudjuk miként reagálna a genjutsukra ezt kár fejtegetni. Bár minden bizonnyal nem fogja nagyon a földhöz verni. Persze ez csak spekuláció,de az eddig látottak alapján Kishi is a Susanno'ot írta bele ez által mondva nincs más lehetőség.

Itachi vs. Yondaime: Nos, ha nem ismerik 1mást Itának van esélye megfogni Yondit genjutsuval. Két nagyon intelligens ember csatája, egy remek harc lenne. 50-50re adom ezt a harcot, mivel Ita Tsukiyomi-ja valódi fenyegetés Minato számára, de Konoha sárga villanása is pillanatok alatt el tudja intézni Itát. Na jó, talán Yondi az esélyesebb. Mosolyog

Itachi vs. Kisame.: Itt Itachi győzelmet adnék. Kisamenak nagyon rossz ellenfél az Uchiha. A brutális jutsui nem érvényesülnek az illuzió mester ellen és a chakra szívása sem. Így bukott a szitu. 1v1ben nagyon kevés ember veszi fel a versenyt Itcahival. 70 - 30 Itának.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 20, 15:34:02 írta Tr4nCe » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4909 Dátum: 11 aug 20, 17:19:10 »

nagato vs itachi:nagato erösebb bevallom de nem mindig az számít :/ mivel ott van a sima narutoba naruto vs gaara harc amibe naruto gyözött. miért? mert gamabuntát megidézte ami az erejéhez tartozik narutonak holott gamabunta nélkül le se veri gaara-t tehát mindenkinek an gyengepontja és egyben jó felhasználható technikája egyes esetekben tehát itachi is nyerhetne.
itachi vs yondaima:hát én döntetlenre tippelek de nem tudom mivel a yondaime gyors itachi meg erös védekezö és támadó típus :/ én inkább yondaime-re adom a voksom.
itachi vs kisame:kétesélyes....:/ ha itachi belekerül a vízgömbjébe akkor itachinak befellegeztek de ha itachi ügyesen kikerüli azt akkor kisaménak annyi de inkább 60-40-re adom ezt itachinak.

új harc: MS Sasuke vs MS Kakashi és naruto amikor már tudta a rasen shurikent:én kakashiéknak adom 59-41 arányban de nem tudom.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4910 Dátum: 11 aug 20, 18:45:27 »

Kisame vs Itachi Szerintem kétesélyes, mert Itachi az amaterasu val ha elkapja kisamet akkor a cápasrácnak lőttek. A genjutsu szerintem kétesélyes mert a samehada egy chakralökettel kitudja szedni belőle. Ha Kisame elkapja egy olyan hatalmas vízburokkal Itachit akkor nyer, főleg ha még fúziónál a samehadával is, mert akkor az ereje, chakrája és gyorsasága is hatalmasra növekszik(legalábbis így gondolom). A Sussanot ha Itachy előhozza, akkor Kisame rálövi a Elnyekem a chakrád és nagyobbleszek cápabombát, amit gai ellen vetett be, és mivel a sussano chakrából van így azt elnyeli a cába ezáltal hatalmasabb lesz, beleverődik Itachiba és ott nem-biztos hogy túléli. Szerintem 50-50% Itachi csak az amaterasuval tudja legyőzni.

Új harc: Kisame vs Kakuzu
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4911 Dátum: 11 aug 20, 21:41:16 »

kisame vs kakuzu: szerintem itt is kétesélyes mert ha vízburokba kerül kiüti simán a kakuzut de kakuzu meg távolharcos az erős kombinált ninjutsujaival hát nem tudom :/.............esetleg kakuzunak adom 52-48 arányban. kisame vs itachi: hát igazad van most hogy belegondolok  Gondolkozik...........szerintem a samehada nélkül kisame lecsökken kakashi szintre ikszdé a samehada a kulcsa mindennek a csakra adás/szívás meg minden de itachi azt eltüntetné akkor leveri.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #4912 Dátum: 11 aug 21, 12:40:56 »

3 Teljes soros szabály van a fórumon amit te írtál 2 sincs:D
egyébként szerintem dei vs perverznél deinek több esélye van mert nincs villám eleme amivel hatástalanitani tudná a bombákat kakuzu ellen inkább kakuzo mert neki több a tapasztalata +5 elem nagato ellen már volt egy ilyen küzdelem...
itachi ellen inkább itachi sasori ellen 80% jiraiyának hidan ellen szerintem biztos hogy nyer
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4913 Dátum: 11 aug 21, 12:44:21 »

Ha  Jiraya- kakuzu 50-50,
ha Jiraya - Kisame 60-40 ,akkor nem gondolod ,hogy Deiderának adott +20% picit erős???
Gondolom a repülés miatt adtál sokat neki + a c4. de gondolkozz ,nem kell a sivatagba várnia Jiraya-nak,hogy jéé repül deidera,+  nem kell megvárnia,hogy rábassza a bombáját. pl: ott van  arejtőzködés, Vagy fáról ráugorhat,és egy ütéssel kinyírja,mivel közelharcban a legnyengébb deidera,hisz ő művész és nem harcos,(a szószoros értelemben..).
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 21, 13:49:00 írta jonin » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4914 Dátum: 11 aug 21, 16:56:08 »

Itachi vs. Nagato:Nagato tényleg brutális,de egy valamit mindenki elfelejtett.Az amaterasut.Az jó nagato,gedou mazo,chibaku tensei ellen.Persze itachi csak 1-szer,maximum 2-szer tudja amaterasut használni,de bármelyik ellen jó.Az igaszság az hogy nagató-nak sokkal több esélye van ha a 6 testet veti be,ha saját magát veti be,akkor veszít az amaterasu miatt,tsusokyumiból meg nem tudom ki-e tud törni.Persze amaterasura lehet azt mondani,hogyha jó a chibaku ellen,akkor miért nem vetete be.Én erre azt mondom hogy azért nem vetette be,mert kihi megakarta mutatni a chibaku gyengepontját,meg azt hogy ita milyen okos.
Kakuzu vs. hiruzen:Én kakuzura fogadok.Shiki fuujinnal sem biztos hogy megtud fogni 5 testet.Kakuzu használja mind az 5 elemet,és a taijutsuja sem rossz,nagyobb tapasztalata van mint a sandaimennek,chakratartaléka is több.Én 65:35 arányban kakuzura fogadok.
Jiraya vs. akatsuki tagok:Pein/nagato és Itachin kívül mindenki esélytelen ellene,sennin-mód nélkül is megizzasztaná a legtöbbjüket,sennin-móddal meg e 2 karakteren kívül mindeggyiket könnyűszerrel elverné.
Deidara vs. jiraya:Előbb mondtam a véleményeet,de ezt jobban elmondom.Ha jiraya esetleg nem veti be a sennin-módot,akkor szt. veszít.
Kisame vs. kakuzu:Kisaméra fogadok,megcsinálja a vízburkot és kész,mieéőtt bárki mindaná hogy azt csak úgy tudja megcsinálni hogy sok chakrát szív a kard,akkor én erre azt mondom,hogy gai ellen amilyen jutsukat csinált,meg pein is mondta hogy neki van a legnagyobb chakrája a szervezetben,akkor simán létrehozza a vízbuborékot ígyis-úgyis.
3 Sannin vs. Nagato(oronak nncs edo tensei).Most rátok bízom ezt a harcot inkább.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 21, 17:03:18 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4915 Dátum: 11 aug 22, 13:19:17 »

3 sannin vs nagato: a 3 sannin győz mivel eléggé erős jiraiya senjutsuja meg orochimaru is van majdnem olyan szinten meg tsunade brutál ereje/gyógyítása.......a 3 sanninnak adom ezt a győzelmet 60-40 arányban..........eléggé erős nagato is bár 3 sannin együtt az komoly. új harc: orochimaru (olyan erőbe mikor a 3.hokage ellen harcolt és a segitsége az 1. és a 2. hokage) vs jiraiya (minden erejével gamabunta, gakamken, gamahiro meg senjutsuval meg a 2 bölcs békával)
én jiraiya-nak adom a meccset 53-47 arányban.
azért nem kell jiraiyat se tápolni indiana mivel mindennek van előnye és hátránya és mindenkinek :/...........szerintem
jiraiya vs hidan: 80-20 jiraiyanak
jiraiya vs konan: 70-30 jiraiyanak
jiraiya vs sasori: 60-40 jiraiyanak
jiraiya vs deidara: 65-35 jiraiyanak
jiraiya vs kakuzu: 55-45 jiriayanak
jiraiya vs kisame: 52-48 jiraiyanak
jiraiya vs itachi: 40-60 itachinak
jiraiya vs pein 6 testel: 42-58 peineknek
jiraiya vs mindenképességel tudó nagato: 35-65 nagatonak
jiraiya vs zetsu: 65-35 jiraiyanak
kisame is elbirna vele
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 22, 17:50:09 írta Kentonsama » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4916 Dátum: 11 aug 22, 16:22:29 »

Idézet
jiraiya vs pein 6 testel: 42-58 peineknek

Ezt a harcot már mutatták és szerintem jiraya nem szerzett ellene olyan sok százalékot. 6test volt abból hármat megtudott "ölni" azokat se ölte meg teljesen. Ráadásul a legerősebb pein nem is harcolt ő meg szerintem többet ért mint bármelyik a maradék öt peinből. Szerintem ha ezt százalékokba kéne tenni akkor olyan 38-62 lenne peinneknek.
Ne feledjük, jiraya 3testet "ölt" meg és a legerősebb pein nem harcolt ellene pedig az a pein a hat farkú kyuubi ellen is állta a sarat:) Szerintem jiraya vs pein 6 testtel: 38-62 vagy 37-63 körüli.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4917 Dátum: 11 aug 22, 16:26:59 »

Kentosama a % felsorolásokból kihagytad Kakuzut
Szerintem a Jiraiya vs Orochimar meccs az Jirailya meccse lenne, de csak a remete forma miatt, azzal orochimaru nemsokmindent tudna kezdeni, már ha lehívja(és mint írtad őket, de csak őket lehívhatja) a 1. és a 2. hokaget, akkor viszont lehet hogy a remete Jiraiyat is megtudja fogni. Esetleg ha Oro. átalakul azzá a nagy fehér ronda kígyóvá akkor még nyerhet is mert a teste tele van kígyóval, így a Taijutsu kizárva mert megharapják Jiraiyat a kígyók és veége, és ha jól tudom a kígyók mérges gázt engednek ki vagy valami ilyesmi is volt nem?... és az meg nem egy előny Jiraija számára.
Meg Jiraiya mondta hogy majdnem meghalt a 4 farkú naruto ellen, orochimaru meg legyengülve is könyedén felvette vele a harcot, több brutális és bekapott pofont is  túlélve. De a békák és a Sennin mód miatt Jiraiyanak adom a nyertes címet..

Új harc: Orochimaru(edo tensei nélkül, de fulltáp állapotban mint ahogy a hokage val harcolt, vagyis semmi betegség, legyengülés ilyenek nélkül) Vs. Akatsukis tagok
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4918 Dátum: 11 aug 22, 16:50:43 »

Orochimaru vs Pain: egyértelmű

Orochimaru vs Kakuzu: Ha oro edot használhat akkor már 5v3 lenne de a víz elem nem sokat érne kakuzu kakuzu vas bőre ellen a fákkal meg nekem az a baj ha vízből és földből készül akkor villámmal és földdel elpusztítható de ez csak egy feltételezés. Én inkább kakuzura kacsintgatok 3-5%-al.

Orochimaru vs Sasori Akármennyire is szeretem sasorinak az egyik legkellemetlenebb ellenfele Orochimaru. Mivel volt csapattársa elég sok dologról tud sasorival kapcsolatban pl hiruko, vagy a céltábla a mellkasa közepén. Nem tudom hogy a méreg hatásos-e ellene szerintem igen mert kakashi azt mondta hogy védetté tette sasuket ezzel a méreggel szemben tehát én nem tudok bíztosat állítani ha immunis a méregre akkor orochimaru ha nem akkor inkább sasori

Orochimaru vs Itachi: egyértelmű Itachi

Orochimaru vs Deidara: Orochimarunak ez elég kellemetlen ellenfél mert ő inkább közép-táv közelharcos mint hogy le tudná kapni a madárról viszont dei a C4-el könnyedén leszedheti mert ugye orochimaru nem látja mit hol kit hogyan talál meg vagy hogy mi a képesség és még villám eleme sincs. Ez egyértelmű Deidara.

Orochimaru vs Kisame: Ha rálövi a "mindenjutsutelnyelikésfelerősítemveleacápát" jutsut akkor azt orochimaru bekajálhatja elég rendesen. Illetve Kisame szétzabálhatja a chakráját a samehadaval és gyógyítani is tudja magát nem beszélve arról hogy képes egyesülni is vele akkor orochimaru nem sokat tud tenni ellene. De a vízben megidézheti mandat ami kihozhatja a szarból teszem azt lenyeli orcsit és kiúszik a vízbuborékból ez is egy lehetőség.

Orochimaru vs Konan Ha konan fel van készülve akkor biztos nyer ha nincs akkor meg nem tudom Nyelvesít Csak ezt a felkészült állapotot használta harcban anélkül meg nem nagyon tudjuk mire képes de ha nincs felkészülve Orochimaru nyer.

A többi akatsuki tag képességét nem igazán ismerjük így ezt még nem részletezem.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4919 Dátum: 11 aug 22, 18:53:19 »

Mach5: előszöris 4 testet ölt le mert amikor a genjutsuval ölt le 3-at azokat felélesztette a másik pein és amikor béka csapdát csinált akkoris rasengannal szétnyomta az egyiket pl itt hátmat - http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/379/10
itt meg még 1-et - http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/381/4 és 4-el elbír :/ ha nem vetted volna észre.

vegita: hát nem pontosan mert nem volt sennin formába jiraiya a 4 farkú naruto ellen és akkor is nem minden erejét használva mert nem akarta megölni narutot :/ ennyi orochimaru meg igen.

orochimaru vs konan: orochimarué a győzelem 57-43
orochimaru vs zetsu: 58-42 oronak
orochimaru vs kisame: 53-47 oronak
orochimaru vs kakuzu: 55-45 oronak
orochimaru vs sasori: 54-46 oronak
orochimaru vs itachi: 39-61 itachinak
orochimaru vs hidan: 75-25 oronak
orochimaru vs nagato 6 testel: 40-60 nagatonak
orochimaru vs nagato: 33-67 nagatonak
orochimaru vs tobi: 38-62



Naplózva
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!