24 szep 22, 11:22:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195648 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4875 Dátum: 11 aug 13, 22:09:45 »

Egy kérdés ehhez. Melyik chunin vizsga. Amikor megkezdődött a csata vagy amikor még egymás ellen küzdöttek az elzárt terület központjában. Mert ha az első van terítéken akkor nem olyan egyszerű a feladat Gaara Shukakuja nélkül sem mivel ott már bejátszhat Gamabunta érkezése és Sasuke chidori és sebessége is. Közelharcban pedig Neji képes lehet egyiküket megfogni. Tévedés ne essék. Én is a kardozókra fogadnék (főleg úgy, hogy többen vannak ami kicsit nonszensz geninekkel szemben rutinos gyilkosokat indítani) de nem lenne ez olyan egyszerű ha azt az időpontot vesszük alapul.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4876 Dátum: 11 aug 14, 11:03:54 »

idézet az első hsz ből..
Idézet
Moderátor:

Téma újra megnyitva, az alábbi feltételekkel:

- Minimum 3 teljes soros hozzászólások,
- Érvekkel alátámasztott gondolatmenet,
- Veszekedés kizárva.

Ha ezekből egy is nem lenne betartva, a hozzászólás megy a süllyesztőbe, az írója pedig kapja a strigulát. Talán szigorúnak tűnő feltételek, de a korábbi tapasztalatok azt mutatják, hogy szükség van rájuk. ^^

...  smirksweat
új harc1: jiraja vs. minato:  hát jiraja (rasengan sennin mód... tűz és olaj jutsuk békák idézése) minato (hirashin no jutsu másik sebesség jutsuja(nemugrik be a neve) rasengan ... de a harcot minatónak adom mivel minato egy pillanat alatt rasengant nyom jiraja hátába és a harc eldőlt ...szerintem  új harc 2 shikamaru most vs shippu elején naruto hát nemtudom.... ha elkapja szerinem shukamaru nyer de az úgyrémlik nem tudja sokáig fenttartani szóval kétesélyes a dolog 51-49 shikamarunak...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 11:05:30 írta kiskakas2 » Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4877 Dátum: 11 aug 14, 14:32:36 »

Naruto(shippuu eleje) vs Shikamaru:
Shikamarunak adnám a győzelmet, mert ha naruto nem figyel akkor elkapja az árnyékkal, aztán beveti azt a jutsut (nem jut eszembe a neve) amivel hidant is szétdöfte, és akkor narutonak meszeltek... Naruto hiába vetné be az árnyékklónokat, mert shikamaru ezzel a támadással több irányba is képes támadni, így akár egyszerre szétdöfheti az összes árnyékklónt. Ugyhogy szerintem a mostani Shikamaru betudná darálni a shippu elején lévő narutot.  Másnem amikor naruto szalad felé egy rassengannal. akkor öszekapcsolja az árnyékkal magukat, és ő azzal a kezével amelyikben narutonak is van a rassengan azzal megcsapja magát, így neki nem lesz baja, de naruto viszont magába csapott egy rassengant...

Új harc:
Darui vs Kakashi
Nem tudom ki győzne mert mind a 2 nek vannak erős támadásai,Kakashinál: chidori, raikiri, kamui, sharingan, víz és villám elemű jutsuk.... daruinál pedig: fekete villám, jó kardforgatási képesség villám elemű jutsuk, víz jutsuk, lézercirkusz...
Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is Nyelvesít
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4878 Dátum: 11 aug 14, 15:18:43 »

A naruto( shippu eleje) vs shikamaruban én is shikamarunak adnám a győzelmet, mert az árnyékklónokat shikamaru le tudja győzni az árnyékával, amikor az árnyékok kiemelkednek a földből. ha shikamaru elkapja narutot, akkor pedig leszúrja vagy robbanó kunaiokat dob rá.

Új harcnak pedig a Sasori vs Orochimarut mondanám, ők régen csapattársak voltak, szerintem érdekes harc lenne, mert esetleg tudnának egymás gyengepontjairól. Én orochimarunak adnám a győzelmet, mert ha tudja, hogy hol van Sasori gyengepontja, akkor a kusanagival leszúrja( ha meghosszítja a kardot, közel sem kell mennie). Ha esetleg bekerülne orochimaruba a méreg, akkor egyszerűen levedli gyorsan azt a bőrét, és egészségesen kibújik belőle, és esetleg beidéz hatalmas kígyókat, amik széttörik a bábjait.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4879 Dátum: 11 aug 14, 15:52:35 »

Naruto vs. Shikamaru: az előttem szólókkal egyetértek, Shikamaru győzelmi esélye úgy 80%.

Kakashi vs. Darui: tyű, hát ez kemény dió. Ninjutsuban egyenlőek a maguk 3-3 elemével, amik nem is ütik egymást túl drasztkus mértékben. Kakashi genjutsuban jobb, Darui nem taijutsuban, csakramennyiségben pedig mindketten a középosztályba taroznak. Jó ötletekért egyiküknek sem kell a szomszédba menni. Kakashinál viszont ott van az idézés, a klón és a kamui, így szerintem ő győz 65%-ra.

Sasori vs. Orochimaru: a kígyók nem immunisak a méregre, Marcsi meg nem tud örökké vedleni, mert elfogy a csakrája.
Ha Sasori folyamatos zárótűz alatt tartja ellenfelét, akkor az rendesen megizzad. Mindazonááltal Oro nem piskóta, ha megidézi a két hokagét, azzal jó nagy zöld turhát helyez el Sasori levesében.
Nekem ez fifty-fifty.

OFF: 1000. hsz. Partyyy
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4880 Dátum: 11 aug 14, 17:46:54 »

naruto (shippuu elején) vs shikamaru: szerintem itt igenis shikamaru nyer de max 60-40-re és azért naruto is erösödött. kakashi vs darui: itt azért énis megnéznék egy csatát énis köztük de én azért a helyszínt nézem de akárhogyis akkor is kakashi nyerne ilyen 52-48-ra. orochimaru vs sasori: én szerintem mindenképpen orochimaru nyer de egészségesen (ha a 3.hokage által nem lenne beteg) akkor 60-40-re nyerne ha viszont betegen meg 52-48-ra.
új harc:

mizukage vs kakashi és gai: én szerintem gai-ék nyernek 58-42-re

Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4881 Dátum: 11 aug 14, 18:27:22 »

Szerintem meg a mizukage nyerne. Egyrészt, kekkei genkait kakashi nem tud lemásolni. Gai nem tudna a közelébe kerülni, ha alkalmazza mei a futtont, ami szétmarná őket. Sőt, ha egy Meinek sikerült elszigetelni őket a lávájával egy kisebb térbe, akkor ott szétmarná őket.

Orochimaru már régen meggyógyult a shiki fujin technikától elszenvedett sérülésből!!!! Nem tudom, de alaposabban kéne néznetek animet, mert semmi baja a kezének!!!!
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4882 Dátum: 11 aug 14, 19:24:38 »

Ja, mert Kakashi eddig csak másolást mutatott, semmi Raikirit, villám dögöt, suitont, dottont és Mangekyou Sharingan jutsut sem láttunk tőle. Gaial meg tök véletlen még a csapatmunkájuk is szuper lenne, Kakashi figyelné a chakráját, Gai meg ezalatt szépen benyomná a kapukat, majd megtámadná a Mizukagét, aki ha ne adj Isten klónokkal próbálkozna egyből lebukna, mert Kakashi észreveszi, ha a chakrájából eltűnik egy kis mennyiség is.
Én 70-30ra saccolom Kakashiéknak a meccset.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4883 Dátum: 11 aug 14, 19:54:40 »

A Mizukage vs Kakashi és Gai meccset én is Mei nek adom, mert a láva és a savas gőz igazán kemény dolog és külön is tudja használni az elemeket, és ellene még Sasuke is majdnem fűbe harapott, ha nem jelenik meg zetsu.
Más-nem ez a harc egy hatalmas Gruppen XES- be torkollik és akkor biztos kakashiék nyernek, de amúgy a Mizukage.

A darui vs kakashi harchoz visszatérve: Az ms segítségével Kakashit soroljuk előtérbe, de nem tudjuk, hogy mire képes még ez a fekete villám, mert a parton a shinobik és a Gin-Kin tesók is megijedtek/leesett állal nézték a fekete villámot.
és a 2 harcos kb egy szinten van, szinte ugyanazokat az elemeket használják, mind a 2 nek van különleges támadása Kakashinak: saringan, MS daruinak: Fekete villám, lézer cirkusz.  Én egyenlőre 51-49% Kakashi javára mondanék.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4884 Dátum: 11 aug 14, 22:26:28 »

mizukage vs gai és kakashi: gai olyan gyors a kapukkal hogy a háta mögé kerülhetne és sorozhatná és akkor azt mondom ez legyen olyan meccs hogy ''nem érdekel milyen bajom lesz de akkoris nyerek akár belehalok is'' és gai-t vegyük gyilkoló ösztönben meg kakashi szépen előkészítheti a kamuit amig gai harcol ellene és amikor elfáradnak akkor kakashi beszippantja kamuival a mizukagét szépen de ha nem akkor kifáradásik küzdenek de akkor is kakashiék nyernek.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4885 Dátum: 11 aug 15, 11:53:48 »

A full peint úgy értettem,hogy tendo nem használta el a big shinra tenseit.Kakashi&gai vs. 5. mizukage:Szerintem kakashiék nyernének,kakashi használja a kamuit,addig gai kinyitja a kapukat,és akkor szerintem megnyerik a harcot.Orochimaru vs. sasori:Simán orochimaru,betegen felvette a harcot narutóval,amikor 4 farkú-kyuubi módba "váltott,, egészségesen felvette volna a harcot a 6,vagy akár a 7 farkú kyuubival(javitsatok ki ha tévedek,mármint hogy orochimaru teljes erejében volt-e akkor),elég gyors ahhoz hogy sasori egyszer se tudjon hozzá érni,megidézi a kígyókat,azok lefoglalják a bábokat,és oro az egyik lleginteligensebb karakter,ezért biztos se perc alatt rájönne sasori gyengepontjára,egyszerűen szólva oro egy más szinten van.(Mondjuk hozzá kell tennem,hogy orochimaruval,peinnel és kisaméval szemben elég elfogult tudok lenni.)Új harc:jiraya vs. sasori&kisame samehada nélkül?Nos,jiraya sennin-mód nélkül még egyenként sem tudná egyiket sem legyőzni.Amíg a remete átalakul addig sasori simán megmérgezheti jirayát hisen ott van kisame is,ezt úgy értem hogy ameddig jiraya kisaméra figyel,addig sasori simán megmérgezheti,és onnantól sennin-mód ide vagy oda,a harc jiraya számára véget ért.De ha jiraya áttud alakulni remete formába,akkor onaótl szerintem nyert ügye van.Sokkal nagyobb teljesítményre képes,a mérgezett tűket is simán kikerüli,és a 3.kaekage így megse koggyanna neki,kisame viszont 1-szer 2-szer megszívathatja mizu bunshinokkal,de többször nem.Szerintem először sasorit intézné el,és utána jönne kisame.Aki,így hogy nincs nála a samehada,nem tudja használni a vízburkot,csak azokat a jutsukat,amiket gai elen használt.Szerinem jiraya nyerne.Ez a harc szerintem ott dől el,hogy jiraya át tud alakulni,vagy előbb megölik.Én jirayának adom a győzelmet 80%-kal.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 12:53:26 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4886 Dátum: 11 aug 15, 13:31:52 »

IndianA: igen igazad van gyorsabb mint sasori viszont amikor naruto ellen harcolt akkor még nem volt teljes erejében mármint gyógyult valamennyit de mikor beteg volt max 10% os harci ereje volt mikor meg a 4 farkú narutoval harcolt akkor meg kb 60-70 % körüli volt meg azért nem kevés idő kell a meggyógyuláshoz de csak akkor gyógyult volna meg 100%-osan ha sasuke teste az övé lesz.

új harc:
naruto senjutsuval és amikor elfogy átváltozik 6 farkúvá vs raikage:

tehát ha narutonak elmegy a senjutsuja akkor 6 farkusan probálkozik. szerintem naruto nyer 56-44-re.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4887 Dátum: 11 aug 16, 16:14:03 »

Ez a csata érdekes lenne,2 részre kell bontani.1:Sennin-narutó:A harc ,,A" számára 1 jó kis erőpróba lenne.Sokkal gyorsabb,és erősebb mint sennin-narutó.Ráadásul sennin-narutó gyorsan kifogy a természeti energiákból,a másik:ha a chidori csak egy karcolást okozott a kagénak,akkor a rasengannal se megy sokra naru,az frs-t meg lazán kikerüli.2:A harc viszont azonnal érdekesebbé válik ha naru átváltozik a 6 farkú kyuubivá,végülis a kage szószerint nem tud mit kezdeni vele,persze naru se,mert hozzá sem bír érni a kagéhoz,egy patthelyzet alakul ki.Én azt mondom ez a harc kétesélyes,attól függ kifogy ki hamarabb a chakrából.

Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #4888 Dátum: 11 aug 16, 22:02:52 »

Mi az hogy ki fogy ki hamarabb  a chakrából..A rókadémon szerinted hamarabb kifogy mint a Raikage..Gondolkozzál ha átváltozik tiszta chakrából fog állni,na akkor sz.ted ki fogy ki hamarabb.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 16, 22:03:41 írta jonin » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4889 Dátum: 11 aug 16, 22:16:55 »

IndianA: először is a raikagénak villám védelme van és naruto mehet egy fuuton: rasen shurikennel  kacsint tehát a szél az veri a villámot a villám a földet a tűz meg a szelet stb.....és sok esélye lenne narutonak na de naruto nem olyan gyors mint a raikage tehát nem megy senjutsuval a legyőzése max 60%-ot verne ki belőle de narutonak adom mivel a 6 farkúvá alakulás után szép kis bijuu bombát láthatunk. én 53-47-re adom ezt narutonak.

jonin: am miért fogyna ki? o.O ha hallottad volna a raikagénak is a chakra szintje a bijuukén áll és karin mondja ott alul:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/9 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!