24 szep 22, 05:43:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195120 alkalommal)
0 Felhasználó és 94 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4785 Dátum: 11 aug 07, 20:43:28 »

Shika és Temari jó páros, a Shino-Chouji kevésbé tűnik annak, mivel vélhetően kevésbé ismerik egymás képességeit. A bogárkákat Temari szele távol tudja tartani, az igazi gond Chouji pillangó alakja. Csakhogy a srác semmilyen extrát nem mutatott fel védelem dolgában, úgyhogy Temari szélpengéi vagy akár még Shikamaru Árnyszövése is kiiktathatja - a Kage Mane nem tudná lefogni, legalábbis hosszú időre nem.

80-20 a ShikaTema duónak.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4786 Dátum: 11 aug 07, 22:21:24 »

Ez valóban húzós mérkőzés és valamilyen szinten igazságtalan is. Nézzük Shikamaru elemzését. Okos, magas intelligenciával és gyors tervező és elemző képességgel. A taijutsuja átlagos és nem ért a genjutsuk használatához, viszont gyorsan felismeri, ezáltal képes gyorsan ki is törni belőle. Egyedi képessége az árnyékok irányítása. Nagy hátránya, hogy az árnyékok erősen befolyásolhatják a képességeit illetve a hatótávolságát. Közel és közel-távoli harcos alapvetően. Temari képességei: szintén okos és jó stratéga de valamennyire elmarad Skikamarutól. Taijutsuját nem ismerjük és azt sem,hogy hogyan áll a genjutsukkal. Mivel intelligens így feltételezhető, hogy ő is képes hamar felismerni és semlegesíteni az átlagos genjutsukat. Szél alapú ninjutsut használ és képes az idézésre is. Szereti gúnyolni az ellenfeleit amivel képes annak idegeit borzolni és meggondolatlanságra késztetni. Közel-távoli harcosnak minősül.

Shino képességei: Okos, higgadt és intelligens. Körülbelül olyan szintű stratéga mint Temari. Hasonló szintű lehet a taijutsuja mint Shikamarunak, talán egy kicsivel Shikánál erősebb. Egyedi képessége a rovarok irányítása és ez mellett közel-távoli és nagy távolságú harcos. A testükben lévő rovarok miatt immúnisak a genjutsukra. A gyenge pontjuk a rovarhasználóknak a tűz. Nem lehet jelenleg megmondani, hogy milyen rovarokat használ. Itt mondom az igazságtalanságot mert Shinoról nem tudunk jelenleg semmit mivel nem találkoztunk vele nagyon régóta. Míg mindegyikükről vannak új képességek és hírek, addig őt nem láttuk. Csak a régi képességeivel lehet számolni míg a többieknél lehetséges az új képességekkel is.

Chauji: nem igazán egy zseni de nem is buta. Átlagosnak tartom az intelligenciáját. Nagyon erős közelharcban és képes a testét a helyzetnek megfelelően alakítani. Ezenkívül tovább növelheti az erejét és chakráját a gombócokkal, bár most már nemigazán van rá szüksége. Hátránya, hogy könnyű kibillenteni a lelki egyensúlyából, könnyű elbizonytalanítani. Legalábbis az volt. Tipikus közelharcos amely óriási sebzéseket tud kiosztani de elviselni is.

Úgy gondolom ezek figyelembevételével és azzal, hogy Shino is mennyit fejlődhetett időközben hogy Shinoék szűken behúznák ezt a meccset. Ha a régi Shino képességgel számolok akkor veszítene a Shino-Choji páros. Szerintem a meccs döntése azon múlna, hogy Shino mint távolsági harcos mennyire tudja sakkban tartani Temarit. Itt azért meg kell említenem Temari idézését is mert akár el is döntheti a harcot. Chojit Shikamaru képtelen lenne megfogni. Temari képes lehet a széllel megfogni egy ideig Shino bogarait de azt is tudjuk, hogy mindegyiket képtelenség. Ráadásul neki védeni kell Chojitól Shikamarut és magát is, mert egy pofon egy Baika no jutsutól végzetes lehet számukra. Shikának viszont mindenáron Shino közelébe kellene jutatnia magát mert csak ekkor van esélye. Tehát képesek e valamennyire semlegesíteni Shinot.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 07, 22:45:33 írta rini67 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4787 Dátum: 11 aug 08, 13:52:23 »

Off: Itara, az nem macska, hanem menyét, bár ez részletkérdés.

Kérdés, hogy ismerik-e egymás képességeit? Mert ha igen, akkor Shikamaru biztosan ki tudna találni valamit. De mivel ez nem magyarázat, vegyük úgy, hogy nem tudnak egymásról semmit, csak a párok egymás közt ismerik a képességeiket.

Rang: Ez ugyebár Jounin&chounin vs. Jounin&chounin. Szóval ez kiegyenlített lenne, ha csak ezt figyeljük.

Statok: Most nem írom le, de megnéztem, Kb ez a sorrend: Temari, Shikamaru, Shino, Chouji. Azaz ebben nagy az előnyük.

Jutsuk: Ezt se fogom kilistázni 4 emberre levezetve, de a következő gond az, hogy Chouji, ha megnöveli a testét az árnyéknak, és a szélnek is könnyebb támadófelület. Shino bogarai szintén adhatnak árnyékot, ha emlékszünk a Hangninja kiscsaj esetére, valamint, nem hiszem, hogy nagy ellenállást tudnának tanusítani egy szélvihar ellen. És mivel egy óriáschouji testét könnyedén felszelné Temari, és Shino bogarai sem jelentenek nagy védelmet temari ellen így már ez eldönti a meccset. Felhozható a pillangó mód Chouji mellé, bár ilyen erő kiengedéséhez érzelmi trauma kell ha jól sejtem.

Legalább 70%ot tippelek Shikamaruéknak.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 13:52:57 írta Zer0 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4788 Dátum: 11 aug 08, 14:56:00 »

Valaki írta nemrég a Kakuzu vs Sasori harcot. Ezt már egyszer asszem kitárgyaltuk, és én is írtam hozzá, szóval ehhez most nem fűznék semmit.

Új harcnak a Nagato va Orochimarut hoznám fel, amiben én Nagatonak adnám a győzelmet. Bár kétségtelen hogy ők ketten azok akik a legtöbb technikát tudják( szerintem Nevet), Orochimaru szerintem alulmaradna, hiszen ha Nagato beveti a 6 utat( külön emberekkel) akkor Orochimaru nem lesz képes 6felé figyelni, és bármennyire halhatatlan, akkor sem élne túl mondjuk egy lélekkiszívást vagy a chakra elszívás is necces lenne, vagy ott van a shinra tensei, ami megállítja csaknem az összes jutsuját.

Ja és egy csata még nagyon érdekelne: a Sasori vs Sandaime Kazekage(a vashomokos) ugyebár Sasori 35 éves korában halt meg. Kb 20 éve hagyta el Sunagakurét, azaz kb 15 évesen. A kazekage akkor halt meg amikor Sasori elszökött, szóval a kérdésem ezekből: Hogy tudta Sasori 15 évesen megölni Sunagakure legerősebb kazekagéjét? Ezekből én arra következtetek, hogy Sasori már akkor is baromi erős volt, és sok bábja lehetett, és nem egy ezekből emberi báb. Bár az elhangzott, hogy meggyűlt a baja a kazekagéval.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 15:03:40 írta Domynyk » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4789 Dátum: 11 aug 08, 15:13:15 »

ez attól függ:
sasori hány bábbal rendelkezett báb volt e már segített e neki valaki ilyesmi... mivel azt én is túlzásnak tartom hogy sasori egyedül győzte volna le a kazekaget..aztán lehet... miért ne  Hmm?
új harc kakashi vs. kisame
mielőtt elkezdődne hogy kakashi esélytelen meg hasonlók.. gondoljunk bele ami a mangában volt: kakashi kijelentette hogy felhúzták meg stb...szval gondolom nem ütik ki könnyen és mivel több mint ezret lemásolt kitudja a chidorin kívül mi mindent fejlesztett még ki bár kisame se semmi ha fúzionál a samehadával de én ezt a harcot kakashinak adom 60-40%ra
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4790 Dátum: 11 aug 08, 16:01:59 »

Nagato vs. orochimaru:Orochimaru mind2 esetben esélytelen,ha testeket vet be nagato akkiris,ha nem,akkoris is.Kisame vs. deidara meg 50-50% szerintem.Danzou&hiruzen vs. Betegitachi?Szerintem itachi nyerne.Bár a két öreget sem szabad lebecsülni.Szerintem ezt a harcot nem árt elemezni:
Hiruzen:
Remek elemző,jó stratéga.A ninjutsuja remek,kiválóan alkalmazza a doton és katon jutsukat.Végső esetben ottvan neki a shiki fuujin,és persze enma.A taijutsuja és elég jó.
Danzou:Ő engem eléggé meggyőzött.Mivel testébe belett ültetve hashimara dns-e,így sokkal nagyobb teljesítményre képes,és használ egy jutsut,amivel bármilyen típusú/erősségű támadást kivéd egy bizonyos ideig.A szél eleme rendkívül erős,még sasuke sussanoján is lyukat vert.Sajnos gyenge a genjutsuval szemben,ami itachi számára jó hír.Viszont tudja a képességeit,ami nagy előny.

Itachi:Ő ha egészséges akkor a narutó világnak az egyik legerősebb szereplője.Remek elemző képesség,katon jutsuk,3 mankegyou technka,genjutsu tudása kiváló,a taijutsuja is remek.Betegen is erős,csak ugye azért nagyon hátráltatja,nem tud annyira koncentrálni,és a tűz jutsujai sem annyira erősek,és a mankegyou technikák még jobban megeröltetik.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 16:25:24 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4791 Dátum: 11 aug 08, 20:04:17 »

2 új harc

tűz ország vs villám ország: 2 ország egymás ellen és kiváncsi lennék kik a legjobbak mármint chunnin és jounin szinteken is. meg azért akkor úgy nézzük hogy a mostani raikage és a 3. hokage hiruzen idejében lenne a harcuk egymás ellen. szerzetes naruto vs Fms tobihm...kétesélyes? kétlem mivel rikudou 3 útja megvan neki de mire képes azzal naruto ellen?,
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 20:06:30 írta Kentonsama » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #4792 Dátum: 11 aug 08, 20:37:58 »

Tűz vs. Villám: ezt nem gondolhattad komolyan. Tűz országából ismerünk vagy 50 ninját, míg villámból jó, ha 10et. Semmi esélye a villámnak szerény véleményem szerint ennyi ember ellen.
Tobitól meg MS-t se láttunk, nem, hogy FMS-t, de Sennin Narutot a Minato elleni formájában is lehozná szvsz... feltéve ha szerzetes alatt Sennin Narutot érted...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 20:55:42 írta renato » Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #4793 Dátum: 11 aug 09, 15:08:56 »

Sziasztok, megint ittt vagyok én, és lenne egy jó ötletem!!!!Szerintem kellene egy olyan ehhez hasonló topicot nyitni, ami a bleach vs. naruto ki nyerne   címet viselné. Nekem nagyon tetszene, várom a véleményeiteket. Ömm... szerintem a nagato vs oro-ban oronak semmi esélye sem lenne nagato ellen, a kakashi vs. kisame-ben egyértelmű kakashi, a kakuzu vs sasoriban szerintem kétesélyes, deh kakuzu nyerné. a tűz vs. villám a villám nyerné, mert ott van az a 4 ninja, aki körbeállja a falut, és ami a jutsujuk hatókörébe kerül, ami ez esetben a varrejtek lene, az megsemmisül.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 16, 16:46:18 írta fefe1200 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4794 Dátum: 11 aug 09, 15:38:12 »

fefe1200 ajánlom figyelmedbe http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6021.0   Nevet
Tűz Vs. Villám: Alap, hogy Konoha. Az a 4 krapek csak fillerben volt és le is győzték őket, ha jó emlékszem.^^  Kakuzu Vs. Sasori az jó harc lenne. Szerintem Kakuzu kerülne ki győztesen még ha nehezen is. A 100 bábot hamar bedarálná a tűz-szél kombó. A sokk mérgezett fegyvert szint úgy elfúja a szél. A vashomok lehet megfoghatná Kakuzut de az 5-ből elég ha csak egy szív megzavarja Sasorit. Sasorinak úgy van esélye győzni ha egyesével bedarálja a szíveket mert Kakuzu vasbőr technikája számára elég kellemetlen.
És egy Deidara Vs Raiga ?  Dei megint a kedvenc eleme ellen mehetne, a villám ellen ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 15:41:48 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #4795 Dátum: 11 aug 09, 15:53:18 »

Bocs ki az a raiga(gondolom a raikage) aki ellen győzne mert a raikage közelharcos és lehet akármilyen gyors a levegőbe úgy se tud feljutni és dei addig kitalál valamit mint gaara ellen vagy egy jól időzített C4-el elkaphatja és raikage még csak a közelébe se tud menni villám elem ide vagy oda.
Nagato vs Oro ez valami vicc? Nagato lazán odaveri minden létező támadását aztán elszívja vagy kitépi a lelkét 100-ból orochimaru 1-szer nyerne ha nagato éhenhal harc közben vagy szívrohamot kap.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #4796 Dátum: 11 aug 09, 16:08:09 »

Nem, Raiga az egyik fillerben volt. Ő a Köd 7 kardforgatójának az egyike és villámokkal operál. Nevet Szereti bevonni magát villámmal így védve lenne a C4-ellen és rendes villámokat tudd idézni az égből, ami elég rossz Deidarára nézve főleg ha repül.^^  Deidara talán a C3-mal meg tudná fogni mert az elég nagy területre hat, de nyilván pár villámmal azt is lehet hatástalanítani. Raiganak is hasonló villámpáncélja van, mint a Raikagének de szerintem Raikagéje szerintem egy kicsit jobb.
Nagato Vs. Orochmiraru jó vicc. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4797 Dátum: 11 aug 09, 17:16:56 »

Új Harc(ok): Mizukage vs Tsuchikage (a mostaniak, a csaj vs az öregsrác)
                        Mizukage vs Itachi (a mostani mizukage)
                   Tsuchikage vs Itachi


1. szerintem az első harcban a Tsuchikage nyerne.
2. a másodikba szerintem a Miuzkage nyerne, szerintem simán elolvasztaná a susanoot mint sasuke ellen, onnan meg nyert ügye van, de még lehet hogy a sussano előtt nyerne.
3. ban egyértelmű szerintem az Öreg győzelme.

De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
(a a Mizukage eleme az melyik elemekből adódik össze?)
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4798 Dátum: 11 aug 09, 17:32:47 »

Hát ha bekap egy tsukoyomit akk tényleg itachi az esélyesebb, de egy Kage már lehet van olyan tapasztalt hogy nem néz a szemébe amikor tudja hogy az a veszte lenne. és azért ennek a 2 kagenak az elemei Eléggé erősekk, ami még lehet a sussanot is legyakná, + még külön is tudják őket használni, nem kötelező belőlük kombinálni egy új elemet. Én a Mizukagenak mondjuk kevesebb esélyt adnék Itachi ellen mint a tsuchikage nak.

És a Tsuchikage vs Mizukage harcról mit gondoltok?

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hozzászólás, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 17:48:28 írta Chakra » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4799 Dátum: 11 aug 09, 18:34:34 »

Azért ne felejtsük el, hogy eddig a mizukage 2 jutsut mutatott, egy lávásat, meg egy forrás eleműt. Ezenkívül képes tüzet, vizet és földet használni, azokkal is tud sok jutsut( szerintem). Amúgy ha  a nagypapinak elkezd fájni a dereka, akkor a fiatalabb győz Nevet

Új csata: Sasori vs Konan szerintem Konan, mert ő befedi papírral sasor bábjait, amit így nem tud irányítani, valamint a papírjával elvághatja a chakra fonalakat, mert a papírban chakra van.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 19:11:53 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!