24 szep 21, 20:46:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194675 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4650 Dátum: 11 júl 25, 13:03:50 »

Nos,az hogy muu ereje mekkora valójában,azt még pontoan nem tudjuk.És pontosan azt sem tudjuk hogy hogy működik a jinton,mert az nem semmi hogy onoki az egész szigetet eltudta volna tüntetni Pontosan.A hiruzen vs. átokp.sasukét tényleg elnéztem,sasuke abszulut esélytelen.Azt azért jó lenne tudni,hogy mennyi chakrát fogyasztanak a tér-idő ninjutsuk,mert a muu vs. minató harcot ez nagyon befolyásolja.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4651 Dátum: 11 júl 25, 14:58:50 »

Így van Istenkirály Minato-t senki nem tudná legyőzni elvégre ö a Szőke herceg ,az igazi istencsászár akitől még Chuck norris retteg ,és Itachi mellett a leginkább fanolt karakter.

Szerintem Muu szétkapná Minatot. Mivel a Tsuchikage is képes repülni szerintem Muu is tud de ha nem is tud , amikor minato szétszórja  kunaikat szépen egyesével elpusztitja őket a por elemmel, aztán csinál 1 óriási olyan por jutsut ami elpusztit mindent és mivel Minatonak nincs hova teleportálnia meghal. Ennyi.

Minato nem volt gyenge de Muu szerintem szétkapná. Ha meg tud repülni még ennyi esélye sincs Minatonak.

Minato - Muu 15-85%
Naplózva


Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4652 Dátum: 11 júl 25, 15:09:35 »

Idézet
Szerintem Muu szétkapná Minatot. Mivel a Tsuchikage is képes repülni szerintem Muu is tud de ha nem is tud , amikor minato szétszórja  kunaikat szépen egyesével elpusztitja őket a por elemmel, aztán csinál 1 óriási olyan por jutsut ami elpusztit mindent és mivel Minatonak nincs hova teleportálnia meghal. Ennyi.

Valószínű, hogy míg elpusztítaná a kunaiokat addig minato nézné őt.. minato nagyon gyors volt és okos is, mire muu rájönne a technikájára addigra minato már ötször leüti.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4653 Dátum: 11 júl 25, 15:44:09 »

Úgy volt, hogy ezt lezárjuk egy ideig, de látom nem ment ^^ Akkor megint elmondom. Minato Mitől is gyorsabb az alap mozgásában egy átlag jouninnál? Nem azért volt sárga villanás, mert olyan gyorsan futott, hanem mert teleportált. Amíg nem szórja szét a kunaijait nem teleportálgat. Ráadásul ez a jutsu sem annyira erős, mint amilyennek beállítják. Szerencsétlen ellenfeleket kapott, de pl ha egy erősebb szél elem használóval, vagy pl tendo peinnel összefutna, meg se tudná közelíteni. Se ő maga, se a kunaijai. És mivel  kekkei touta nem vér által öröklődik, valószínű, hogy a föld/szél/tűz elemek magas fokú használata kell hozzá. Nem csak jintonnal lehet kivégezni valakit. Mellesleg, az is már vagy3x említve lett, hogyha az egy szigetet el lehet tüntetni a por elemmel, akkor valószínűleg lefedhető az összes kunai.

A másik dolog, hogy minato okos? Ezt mire alapozod? Semmi olyan bravúrt nem mutatott, amivel egy jounin feletti intelligenciára utalna. Okos és okos közt is van különbség. Ennyi erővel Muu is Okos, sőt ahogy néztem ő volt a legösszeszedettebb a feltámasztott kagék közt. Egy észre utaló momentumot mutass manga alapján. Mert az, hogy a saját technikáját már 10 éve használja, és van pár trükkje, az nem azt jelenti, hogy okos. Shikamaru például okos. Ő stratéga. Minato, csak ugyan azt a 2-3 jutsut használja, és győz, mivel legtöbben nem tudnak ellene védekezni. Vagy az, hogy létrehoz egy technikát szintén nem az eszére vall, hanem pl a chakrairányítási képességeire. Ha ezeken felü van valami vmi bizonyítja az eszét, akk tessék nyugodtan linkelni.

Ráadásul Muunál egyértelmű volt, hogy csak Oonoki tud végezni vele. Erre jöhettek azzal, hogy minato azért nem jött szóba, mert nem él. De ez hülyeség. Ennyi erővel a raikage rámehetett volna nyugodtan, ha szimpla gyorsasággal legyőzhető. Vagy egy shikamaru/shikaku által kitalált terv alapján egy speciális csapattal is le lehetett volna verni. De ilyen lehetőség fel sem merült. Pedig szinte minden infójuk megvan róla. Egyértelműen nem kispályás. Emellé még ott a kivételes csakraérzékelése, mivel semmi összpontosítást nem igényelt, hogy megállapítsa az ellenség számát, ráadásul olyan pontossággal elemezte a csakrájukat, hogy falunként, sőt személyenként is le tudta bontani. EGy ilyen képesség kombinálva láthatatlansággal, és a saját csakra teljes elfedésével, bőven elég erőssé teszi őt minato ellen.

Ez a vita csak azért értelmetlen már, mert újat senki sem tud mondani, az ilyen megszállottakra meg észérvekkel sem lehet hatni.

Úgyhogy Lewnek adok igazat...






Szerk: Hahó, linket kértem, nem mellébeszélést Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 16:00:46 írta Zer0 » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4654 Dátum: 11 júl 25, 17:11:08 »

Nem vagyok minato-fan,de az nagyon nagy túlzás hogy nem okos.Igenis rendkívüli intelligenciája van neki,tobit is rögtön kielemezte,meg is dícsérte,azért ezt vegyétek figyelembe.Persze muu nyerne,legalábbis szerintem,de még egyszer mondom,nem ismerjük teljesen az erejét ennek a karakternek,szerintem 1 maximum 2 hét múlva újra lehet tárgyalni ezt a harcot.Ez a harc a könyökömön jön már ki,legyen egy új:hidan&kakuzu vs. taka(amikor sasukénak csak átokpecsétje volt)?Én a "zombiikreket,, esélyesebbnek látom.Rendkívül jó a csapatmunkájuk,kakuzu birtokolja mind az 5 elemet,és ráadásul ő használja a legjoban(javítsatok ki ha tévedetek Nevet).Mondjuk azt nem tudom kakuzu mit tudna csinálni a Yamato No Orochival,lehet ez ellen tehetetlen lenne.Így inkább azt mondanám 50-50%.(Különben ZerO:Kabutó nem azt mondja hogy eltudta rejteni a chakráját,hanem hogy nincsen chakrája,lényeges különbség.Csak ennyit akartam mondani Nevet).
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 17:19:08 írta IndianA » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4655 Dátum: 11 júl 25, 20:06:38 »

Megint bágorkodok új harcokat feldobni:
Jiraiya vs Kakuzu.
Ebben a harrcban én jiraiyara fogadnék, de csak a remete forma miatt, anélkül szerintem meghalna.
Deidara vs Jiraiya
Ez szerintem egyértelműen deidara győzelmével zárulna

+1kérdés: deidara a robbanó agyag jutsukon kivül tudna használlni más elemi jitsukat is pl. Föld eleműeket?
És kakuzu ha benyomja a vasvőrt akkor még dei bombái se sebzik meg?
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 21:53:09 írta vegita » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4656 Dátum: 11 júl 25, 21:44:48 »


A másik dolog, hogy minato okos? Ezt mire alapozod?

Ráadásul Muunál egyértelmű volt, hogy csak Oonoki tud végezni vele. Erre jöhettek azzal, hogy minato azért nem jött szóba, mert nem él. De ez hülyeség. Ennyi erővel a raikage rámehetett volna nyugodtan, ha szimpla gyorsasággal legyőzhető. Vagy egy shikamaru/shikaku által kitalált terv alapján egy speciális csapattal is le lehetett volna verni.


Nem kötözködésből, de http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13 ,de érdemes az egészet elolvasni...lényeg, hogy nagyon hamar átlátott a dolgokon, logikus következtetést hozott a látottak alapján és neki nehezebb dolga volt, mint Kakashinak, hisz az ő idejében még mindegyik Uchiha életben volt.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/370/14 az, hogy semmit, se tett ok nélkül bölcsességre és előrelátásra utal, megfontolt személyre

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/367/13 ennél nagyobb dicséretet elég nehéz találni, zseni volt, nem vitás, Jiraya ismerte Shikaku-t és Shikamarut és Itachi-t is mégis Minato-t különlegesnek emelte ki.

Egy korábbi hszdhez hozzászólva még, szépen összeszedted Minato képességeit, de kifelejtetted a legfontosabbat, hogy nála nem voltak jobb reflexei senkinek, nyilván egy Sharingan használónak vannak max hozzá hasonló képességei, de ha nincs meg hozzá a sebesség, hogy elkerüld a csapást mit sem ér a dolog, neki viszont a sebessége is meg volt hozzá, hogy bármit elkerüljön. Éppen ebben rejlik az ő ereje, ezért van esélye szinte bárki ellen.


Muu vs Oonoki harcnál Muu honnan ismerhetné a Raikage képességét? Jó a harmadik lévén gondolhatja, de mire odaér a negyedik, addigra súlyos áldozatok lehetnek, logikátlan az egész. Ott a harcmezőn valóban csak Oonoki képes megállítani, ismeri a képességeit, gyengeségeit, és hasonló technikákkal van megáldva.

De amúgy meg egyetértek, hogy értelmetlen a vita, mert amúgy MINDKÉT oldalnak igaza van, nem csak az egyiknek és ennek a harcnak a kimenetele egy örök misztifikum marad.

Lew hozzászólásához : Minato haza is teleportálhat, otthon is tartott Kunaikat, max a visszaút lenne necces ha nem marad a csatatéren semmi. Nevet Plusz a Jinton téridőgáttal kivédhető, a Muu vs Oonoki csatában úgy nézett ki, mintha lőtték volna, akkor azt képes elnyelni a téridő gát. De ha mégis csak megjelenik az illető körül, ha Tobi képes volt Sasukét kimenekíteni, Minato is csak ki tud teleportálni már belőle. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/466/15
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 21:49:25 írta Sobbi » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4657 Dátum: 11 júl 26, 11:33:56 »

Mert miért nyerne Kabuchimaru?  Onnantól, hogy Itachi behozza az ms-t, kabuchimarunak esélye nem lenne a győzelemre.  Ita elkapja Tsukoyomival, vagy ha kabuto edo tensei hullákat küld ellene, azokat elégeti ametarasu val, és kabutonak nincs olyan jutsuja ami a sussanot lenyomhatná....  Egyértelműen itachi harca lenne.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4658 Dátum: 11 júl 26, 12:00:53 »

Szerintem is Ita nyerne, de nem egyértelműen. Az amaterasus Zombik lehet hogy égnek, de sohasem porladnak el, sőt, még veszélesebbek lennének, mert amint ellepi a testüket a tűz, amihez hozzáérnek azt is felgyújtják, és nem halnak bele. A Tsukuyomira ellenszer lehet Orochimaru csakrája, ami ott kering Kabutoban, és lehet, hogy kirázná egy genjutsuból. Persze lehet, hogy ezzel leverné Itachi, de ez rizikósabb, hogy sikerül.  A Susanoo a kemény dió, és azzal győzne mindenképp Itachi. A pecsételő kard a legjobb ellenszere az edo tensinek, valamint nem tudok olyan jutsuról, ami átütné Ita susanooját.

30-70 Itachinak...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4659 Dátum: 11 júl 26, 12:14:12 »

Dehogy nem látunk olyan jutsut. A Susanoo nem képes kivédeni a légnemű támadásokat, de nem áll ellen sokáig a sav alapú támadásoknak sem. Még azt is megmerem kockáztatni, hogy a bijuu bomba is romba döntené vagy ha nem is de elrepítené. Ezek közül Kabuto azt a légnemű támadást tudja használni. Például mint az a méreg amellyel megbénította Yamatot. A Susanoo alapvetően a fizikai támadásokat képes elhárítani mindaddig amíg a támadó erő meg nem haladja a Susanoo védelmi erejét. Ha ennél nagyobb akkor jobb nem benne lenni. Én a mostani Kabutora tenném a szavazatom.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4660 Dátum: 11 júl 26, 12:35:33 »

Nem a támadások mennyiségén van a hangsúly a Susanoo esetében hanem a támadó jutsu erején. Ilyen támadó erőt Kabutó nem tud felmutatni de a megidézett személyek bizony tudnak. Gondoljál csak Muu képességére aki egyszerűen elporlasztja a Susanoot. Kabuto mérge lebénítja és lehetne sorolni a sort. Mire a sok idézett személyt leveri annyi ereje sem marad, hogy nyöszörögjön.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4661 Dátum: 11 júl 26, 12:44:50 »

Nem 100vs1ről volt szó szerintem:) Mert ha így vesszük akkor kabuchimaru mindenkit elverne még talán rikodou sennint is... Nem hinném, hogy úgy szaladgál mindenhova h feltámaszt 4hokaget,7kardforgatot,7jinchurikit meg még sorolhatnám kiket. Ha az edo tenseiesek+kabuchimaru vs itachi lenne úgy tényleg nem lenne sok esélye, de úgy senkinek se lenne kabuchimaru ellen esélye. Jó pár edo tenseiest lehet elbírna intézni itachi úgy, hogy amikor koporsót felhozná kabuchimaru akkor valahogy végez velük, mert Orochimaru vs Sarutobinál is úgy volt, hogy Sarutobi egyik edo tenseiest akkor intézte el amikor feljött a koporsó (Ezen lehet vitázni, hogy lehet amúgy se sikerült volna orochimarunak, de sarutobi vén róka volt és sok tapasztalattal gondolom tudta, hogy ha akkor végeznek az edo tenseiesekkel amikor felhozzák a koporsóból őket akkor nem kell harcolni azzal akit el intézet)
Amúgy Kabuto nem hinném, hogy mindig úgy szaladgál, hogy 40ember dnsével.Meg 40 hullával.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4662 Dátum: 11 júl 26, 12:53:18 »

Egyébként nem Itachi Suasnoo-ja volt az amit megolvasztott a sav meg a légnemű támadások sem az ő Susanoo-ja ellen mentek. Mivel neki ott volt az a Yata tükör vagy mi ami mindent visszaver...hát. Sasuke változat pedig egy "sima" Susanoo, ráadásul akokr még nem is volt teljes.
Még, ha úgy is szaladgálna, hogy Edo tensei zombik veszik körül, ő is megmondta, hogy nehéz annyit irányítani sőt inkább lehetetlen ezért van az, hogy egy-kettőt csak "beállított" hogy öljön viszont ebből kifolyólag nem nagyon gondolkodnak  szóval nem olyan veszélyes ellenfelek mintha élők lennének.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4663 Dátum: 11 júl 26, 13:04:16 »

Itachinak esélye se lenne kabuchimaru ellen.Gondoljatok bele:muu-nak a halhatatlanság nélkül is esélyt adtok itachi ellen,akkor:halhatatlan testtel meg plusz még tegyük fel a 3. raiakge ellen mi esélye van itachinak?Ezt úgy értem hogy itachinak muu ellen 70% esélye van maximum,ha edo-testtel nézzünk,akkor maximum 40%.És ha ott van még a raikage edo-testtel,akkor meg itachinak máris 0% esélye van.Szerintem ez egy teljesen logikus gondolatmenet,0-100% kabuchimaru javára.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4664 Dátum: 11 júl 26, 13:10:45 »

 Gondolkozik..............................

itachi 2 ember ellen megy :/ nem gondolod egy kicsit hogy igazságtalan? xD tudom hogy nem az de akkoris ha megisütné muu-t akkor a raikage meg hátba veri o_O 1 vs 1 azért normálisabb de háborúban mindent szabad és nem 0% esélye lenne szerintem max 20% mert kabuchimaru kedve szerint irányitja őket és ugyanigy ebbe az esetben megkereshetné kabuchimarut akárholisvan és megpörköli és vége az irányitásnak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!