24 szep 21, 15:31:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194447 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4635 Dátum: 11 júl 22, 19:01:51 »

Ez már volt. Onnan tudom, hogy én találtam ki. Nyelvesít 283. oldal.
Dei v. Itachi: A C4 Itachi ellen lett kitalálva, tehát nem biztos, hogy nem veti be rögtön.
Dei v. Yondi: Kérdem én, felfelé nem lehet teleportálni?
Új: Zabuza vs. Tayuja.
Tudom, Zabuza kicsit magasabb szinten van, de a csajnak pont olyan képességei vannak, hogy ki tudjon cseszni egy közelharcossal.
Vélemények?
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4636 Dátum: 11 júl 23, 10:23:33 »

szerintem Tayuját könnyedén veri Zabuza, hiszen Zabuza erős közelharcban, Tayuya nem tudna elrejtőzni ráadásul a fuvolájával pont hogy messziről elárulja Zabuzának hogy hol van, és még a zombik sem védhetik meg őt ha zabuza használja a ködöt, hiszen nem látja hogy honnan fogja levágni a fejét. valamint Zabuzának eléggé erős víz jutsuai is vannak amikkel akár távolról is támadhat ami megint csak jó pont ellene, de a leg jobb pont Zabuzának hogy a vízklónjaival meg is tévesztheti Tayuyát és lefoglalja a zombijait ami idő alatt meg megint csak végezhet vele.

Tayuyának szerintem az egyetlen esélye ha sikerül használnia a genjutsuját, bár nem tudom hogy működik e ha nem látja hogy Zabuza hol van, és ekkor még mindig tud Zabuza támadni klónokkal meg víz jutsukkal

én ezt a meccset kb 98%ban Zabuzának adom.(de lehet hogy elfogult vagyok, ugyanis Zabuza az egyik kedvencem)
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4637 Dátum: 11 júl 23, 11:02:17 »

Hát ha még Tayuya élt volna pár évet, akkor sztem ő nyert volna, de így inkább Zabuzát mondanám első nekifutásra...
Azonban, ha a Databook szerint nézzük:
     Zabuza | Tayuya
¤¤¤¤¤¤¤¤¤|¤¤¤¤¤¤           Ninjutsu
¤¤¤¤¤¤¤¤¤|¤¤¤¤               Taijutsu
      ¤¤¤¤¤¤|¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤   Genjutsu
      ¤¤¤¤¤¤|¤¤¤¤¤¤¤         Intelligencia
  ¤¤¤¤¤¤¤¤|¤¤                   Erő
  ¤¤¤¤¤¤¤¤|¤¤¤¤¤¤           Gyorsaság
  ¤¤¤¤¤¤¤¤|¤¤¤¤¤¤           Csakra
  ¤¤¤¤¤¤¤¤|¤¤¤¤¤¤¤¤       Pecsétformálás

NEM egyértelműen veszítene Tayuya. Ráadásul többet ésszel mint erővel alapon ő a jobb. Alapjában véve úgy tudom elképzelni a harcot, hogy ha a köd létrehozása után genjutsuba tudja ejteni Tayuya Zabuzát, mielőtt az levágja, akkor nyerhet. Bár itt nem fog olyan szépen végigmenni a dallamokon, mint shikamaru ellen. Vagy sikerül az elején vagy nem. Szerintem.
Meg ugye azt se felejtsük el, hogy A hang4es kb egy erős Chuunin csapat volt (azért nem hang5öst írtam, mert kimimaro inkább jounin szintű volt), míg Zabuza a köd 7 kardforgatójának egyike. Ha Tayuyának nem pont Zabuza gyengéjére lenne fegyvere, esélytelen lenne.

Ezek alapján
Tayuya 28% - 72% Zabuza
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 11:09:39 írta Zer0 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4638 Dátum: 11 júl 23, 15:36:52 »

Asszem hogy volt már valahol Asuma vs Deidara említve erre, most nagyn nem akarok belemenni ( bár nekem 8 ), viszont Asuma képességei tényleg jobbak, csak Deaidara pontrossz ellenfél neki. Bár az sem biztos. Most a háborúban láttunk távolsági szél elemű támadást is asumától, és tűz eleme is van. De ez olyan, hogy (most csak példának mondom) a fecske erősebb, mint az oroszlán? Mert az oroszlán se tudja elkapni a fecskét, ettől függetlenül nem gyengébb nála. Mellesleg ha megnézed, látszik, hogy összesítve az erejüket csak a Nin és taijutsuban van különbség (erő és csakra kiegyenlített) és Deidara Ninjutuja jobb, mint Asuma Taijutsuja. Ránézésre 1 ponttal Deidara erősebb, szóval megnyugtatlak, működik a Databook xD


   Asuma
   Deidara
   Egyenlő
          Ninjutsu
         .Taijutsu
          Genjutsu
         .Intelligencia
        ..Erő
          Gyorsaság
        . Csakra
          Pecsétrofmálás
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4639 Dátum: 11 júl 23, 18:16:16 »

(A fecske rossz hasonlat én maradnék a bombázó-oroszlán hasonlatnál mert asuma ellen C1-nél erősebb képesség nem kellene)
És én deidarat okosabbnak tartom mert sokkal jobb taktikákat láttunk tőle mint asumatól valaha is fogunk.

Vegita beelőztél Nevet

A második egyértelműen kakuzu, de az első csata érdekesebb lenne így nem tudom megállapítani melyik nyerne 50-50%
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 18:18:11 írta LordHidan » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4640 Dátum: 11 júl 23, 18:26:23 »

off:Új vagyok és folyamatosan követem a mangát,ezért hozzászólok a csatákhoz:
Deidara vs. Itachi:Deidarának esélye sincs...itachi-nak ott van az amaterasu,ami abszulut győzelmet jelent.Mondjuk eggyel egyétértek:ha deidara beveti a c4-et akkor itachi bajban van,de itachi megoldaná valahogy.100% itachi győzelem.
Muu vs. Itachi:Itt viszont én muu-nak adnám a győzelemet.A genjutsu véleményem szerint kilőve.2 ok miatt:láthatatlanság,és az miatt hogy muu-nak nincs chakrája,ami igazán érdekes,ezek szerint muu soha nem fárad el? A tsusokyumi amúgy hatásos lenne,ha muu nem lenne láthatatlan.Amaterasu kilőve,és a sussano is,muu egyszerűen megvárja amíg elfárad itachi és kész,vagy használja a por elemet,ami simán áttörné a sussanot.Muu nem hiszem hogy tud repülni,de ez a láthatatlanság,a chakra nélküliség,a por elem rendkívüli erőt mutat.Abszulut mu győzelem.
Muu vs. minato:Én itt is muunak adom a győzelmet.Minatonak egy láthatatlan shinobi a lehető legrosszabb ellenfél.Ezzel a harc meg is oldódott.
Deidara vs. minato:Az a baj hogy deidara annyira távol van minatóhoz,mint kis túlzással kakashi itachitól.Deidara tényleg erős,de közelében sincs minatónak.A harc valószínűleg úgy zajlana le,hogy deidara bombákkal támadna minatóra,amit minató ráteleportálna deidarára egy tér-idő gáttal.És a harcnak vége.De ha ez mégse jönne be akkor hiraishin nojutsu 1.szint.Deidara alig tudta követni egy shippuden eleji sasuke mozdulatait,akkor minatóét abszulut nem is látja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 18:28:31 írta IndianA » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4641 Dátum: 11 júl 23, 18:45:56 »

Dei v. Asuma: Ahogy jófej töritanárom is megmondta, a C4 nagyot szól. Persze odáig el is kell jutni, de a szöszinek erre minden eséje meg is van.
Sasuke v. Kakashi: A víz üti a tüzet, Sasuke villáma üti a földet, de villámot Kakashi is tud. Taijutsuban mondjuk, hogy egyenlők, genjutsuban Kakashi jobb(?), Sasuke viszont erősebb idézéssel rendelkezik. Sasuke cs2-ben jóval erősebb lesz, mint volt, Kakashinak meg ott van a kamui, ha minden kötél szakad. Ha talál győz, ha nem, akkor veszít.
Nekem nagyon fifty-fifty szagú ez a kűzdelem.
Sasuke v. Kakuzu: Itt szerintem nincs mit írni, Sasuke max kétszer megöli Kakit, aztán durván be lesz darálva.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4642 Dátum: 11 júl 23, 18:59:00 »

Szerintem sasuke verné kakashit.Erősebb,gyorsabb,több a chakrája,kakshinak csak a stratégiája jobb és a tapaszt több.Kakashi akkor van egálba sasukéval ha nincs átokpecsétje,akkor a harc 50-50% lenne.Az átokpecsét miatt 75-25% sasuke javára.Eszembe jutott egy jó harc:killer bee&samehada vs. taka,úgyhogy ms sasuke nem használhatja amaterasut?(Tegyük fel bee úgy használja a samehadát mint kisame).Szerintem bee-nek van esélye.Mivel amaterasu nincsen,így a harc mindenképpen hosszú lenne.Sasukének ott van juugo&suigetsu&karin,karin meg gyógyít,és mivel szenzor nnja is egyben így szerintem észrevenné hogy bee-nek nő a chakrája,érdekes harc lenne az biztos.Én bee-re fogadok egy jó 70%-kal.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4643 Dátum: 11 júl 23, 19:59:52 »

Egyet kell értenem IndianA-val (emellett messze az egyik leglogikusabb nézőpontokat láttam most tőle), Sasuke a győztes bárhonnan nézhetjük, bár az a helyzet hogy Kakashinak nem ismerjük minden képességét, hisz gyerekkora óta harcol.. és már elég sok mindent úgymond magára szedhetett a másoló képességével. Viszont még ha tapasztalati szinten magasabb pozíciót foglal is el, akkor sem tudna Sasuke szemével sokáig küzdeni. Mosolyog
Ha jól emlékszem bár javítsatok ki ha tévedek, volt már harca Itachival is.. vagy nem? Meg azért szerintem Raikage-t is megizzasztotta Sasuke.. hm egyébként mi lenne a Raikage vs Sasuke végeredmény? Egyedül csak ketten, tiszta harcban.
Mindenesetre Raikage tuti hogy könnyen eltudná intézni Kakashit.
Nah, most kicsit káoszos voltam.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4644 Dátum: 11 júl 23, 20:50:17 »

Éjfél: Hát káosz az tényleg volt, pl a végén nem tom, hogy hogy jött a raikagéhez kakashi, de mind1 Nevet

Nah így estére nem fogom elemezgetni, csak röviden leírom a harcokat:


Cs2Sasuke vs Kakashi

Itt én is Sasukéra voksolok, de max 60%ot adnék.

Cs2Sasuke vs Raikage

Ez is megvolt. Egy kéz és egy lába árán kiütötte volna sasukét annak ellenére, hogy előtte Juugo is belepiszkított a harcukba.

Cs2Sasuke vs Kakauzu

Hát ez bajosabb lenne, ha MS lenne, de cs2vel Sasuke veszít. Főleg, hogy Kakuzunak van távolsági módja is.


Killer bee&samehada vs. taka,úgyhogy ms sasuke nem használhatja amaterasut

*Facepalm* Mangában Killer Bee Samehada nélkül erősebb volt a takánál, úgy, hogy Sasuke használt amaterasut. Azért megnézném, hogy Hachibi csápjai, vagy Sasuke újdonsült Amaterasui fogynak ki hamarabb *irónia*.
Egyértelműen Bee nyerne, mivel láttuk a harcot. Ha Samehadája is van, akkor még az is javítana az esélyeken, de mivel az 100 - 0, nincs min emelni. Ebbe belekötni is felesleges, ha mégis akar vki, előtte nézze újra a harcukat...




//Off: "Szerintetek ki nyerne?Gondolkozik "     Fúha asszem régi ismerős tért vissza... Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 20:52:40 írta Zer0 » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4645 Dátum: 11 júl 23, 21:00:09 »

Spontaneitás.. csak úgy jöttek a gondolatszálak és már írtam is le.. személyesen több értelme van egy ilyen levezetésnek..
Persze butaság.. de ezzel csak az erőviszonyokat akartam éreztetni.. mivel Raikage ellen sem lenne esélye Kakashinak, akkor Sasuke ellen mégis mennyi.. hát szvsz minimális.
Ebbe mélyebben bele se megyek, mert ha azt vesszük hogy ki milyen stratéga.. még az sem változtat a tényeken.

...mondjuk nekem erről az jut eszembe, (már megint egy spontán szál) hogy pl a Pein harcnál Kakashi semmit nem tudott felmutatni, igazából nekem ő egy elég nagy csalódás. Megrekedt egy szinten és kész.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #4646 Dátum: 11 júl 23, 21:55:48 »

Azért az butaság hogy nem lenne esélye a Raikage ellen Kakashinak, nem kell rám támadni, felülmúlja Kakashit szinte mindenben, de ott van egy dolog Kakashinál...

Mint a nehéz csontozatú dagadt gyerek (chouji vagy ki xD) apja is mondta, Kakashi elöször mindig klónokkal harcol.

Mivel ebben az esetben Kakashi biztos ismeri a Raikage képességeit, vagy van fogalma róla, így 100% hogy Raiton kage bushinnal kezd, a R-kage leüti valszeg megsínyli, miközben Kakashi abban a pillanatban ahogy R-kage üti le a klónját, aktiválja a Kamuit és elszippanta.
Azért hiába erösebb valaki, ha a másiknak van egy szinte vissza verhetetlen jutsuja,
mivel emlékszünk, Kakashi már nagyon gyorsan aktiválni tudja a sharingant, szóval mint elöbb mondtam ahogy a Raikage üti a klónt,+*meglepődési idő*, és vége,    nem látom hogy ez ellen mit tudna a Raikage ha logikusan gondolkozunk,

ugye volt egy olyan harc hogy Gaara vs Kakashi, valaki azzal jött hogy Gaara homokot tesz közéjük hogy azt tüntesse el Kaki  de ez nem igy van véleményem szerint pl:     (szagatott vonal Kaki nézése, a nyil a kamui, az I betü a homok fal)

Kakashi -------------------> I      Gaara- Faceg

Szerintem így lenne :

Kakashi: ------------------- I >Gaara-fuuuuu


Tudom bénán illusztrálom de na érteni, hiába van ott a homok ha mögötte jelenik meg a Kamui,

na ezt leirtam, ha valaki irta volna hogy a R-kage észreveszi Kakit (ha szembe jelenik meg) és felé küld egy villám csóvát vagy mit.


Szóval ebben az esetben azt mondanám hogy Kaki nyer, ha igy megy végig a harc.

R-kage már látta a Mangekyout, de nem a Kamuit szal nem számithat rá, egyáltalán arra se sztem hogy Kakashi tudja a Mangekyou-t.(nem tom hogy kell leirni bocs)

Szóval értitek amit próbálok elmagyarázni.

Ugyan igy sóska-emó ellen is, ha ott is ugy van hogy megöli simán használhatja elöször a Ms-t, de hát mi értelme lett volna multkor is ha rögtön azzal támad,   de persze Szaszke-emó rögtön MS MS MS MSMSSS.

Na kibeszéltem magam,  tudni szeretném ha rosszul tudok,irtam valamit.
Naplózva

biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4647 Dátum: 11 júl 24, 14:27:09 »

még a muu vs minato harchoz írnék egy ötletet.
minato mindig szétszórja a kunaiokat harc előtt (legalább is erre lehet következtetni). ezek után muu ha láthatatlan is és így nem tudja megütni őt minato akkor is kevés esélye van arra hogy megüthesse, hiszen ha muu a por elemmel próbálkozik távolról akkor egyszerűen egy tér idő gáttal nagyjából oda küldi vissza a támadást ahonnan jött és muu máris bajban lehet könnyűszerrel, ha meg hátba akarja döfni minatot akkor meg minato egyszerüen elteleportálhat majd visszacsaphat de ilyenkor mondjuk muu is.
Ezzel nem azt mondom hogy minatonak több esélye van, de szerintem az amit a legtöbben kijelentettek hogy 100%muu(vagy több mint 90%) szerintem felejtős,főleg ha Minato eszét is belevesszük, habár így is egy 60-65%ban muu nak adom a győzelmet.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #4648 Dátum: 11 júl 24, 18:23:19 »

Végülis nem tartja a kezében mindig,hiszen onoki is "ellőtte,,.A tér-idő gátra meg nem is gondoltam,így már minatónak sokkal több esélyt adok.Kakashi meg nagyon távol van a raikage szintjéhez,ennyit erről.Egy olyanhoz hogy shippuden eleji sasuke vs. hiruzenhez mit szóltok?Véleményem szerint hiruzen nyerne,az öreg sokkal tapasztaltabb,jobb a stratégiája,a taijutsujuk úgy egálba van,ninjutsu terén hiruzen jobb,és végső esetben ott a shiki fuujin.A genjutsu ellen nem tudom mennyire erős az öreg,de sasuke nem túlzottan erős a genjutsuzásban.Én hiruzenre fogadok egy jó 65%-kal.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4649 Dátum: 11 júl 24, 19:15:06 »

Jó, és akkor most hogy akarsz összehasonlítani egy Kage-t egy 16 éves "gyerekkel". Azért emelem ezt így ki, mert shippuuden elején nem voltak még olyan kemények. Se Naruto, se Sasuke. Persze, hogy Hiruzen összecsukná. Szerintem nagyon nem is kéne erőlködnie. Persze okozhat Sasuke neki meglepetéseket, de kétlem, hogy elhúzódna a dolog. Itachi ellen vagány volt, de lássuk be 3éven át arra edzett, hogy megölje. Deidara ellen is vagány volt, de azn a szinten nem zúzná be Hiruzen-t.
Muu vs Minato.
Hát én Minato-ra fogadok. Az a láthatatlanság sztem úgy van, hogy el tud tűnni, de ha valami por elemes jutsuval meg akarja támadni Minato-t nem hiszem, hogy láthatatlan marad. Mellesleg oké, hogy láthatalna lesz, de attól még hallani lehet, hogy hol van, ha olyan helyen vannak akkor a lábnyoma is látható. Minato baromi okos volt és elég hamar alkalmazkodott a helyzethez ráadásul ehez tökéletesen illett a teleportálós jutsu na meg Minato gyorsasága. Szerintem Minato erejének láttuk kb a felét, de így is sok eséllyel indul Muu ellen nálam.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!