24 szep 21, 18:20:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194560 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4620 Dátum: 11 júl 22, 13:13:23 »

Ebben volt egy pici irónia..
Nálam a smiley egy ritka de értékes dolog, többnyire enyhe iróniát jelez, nem gondolom hogy bárkit is "megkövezel'..

Mondjuk kemény hogy Kabuto eddig visszatartotta Orochimarut, és ezután is szerintem még egy jó darabig visszafogja.. Mintha Orochimaru tudata nem akarna felébredni. Meg egyébként lehet hogy hülyeség, de Sasukeban is megmaradt egy része nem?
Amúgy a sárga villanásról én nem spekulálgatnék. S mellesleg valóban Kabutoról sem tudunk sokat. Valamilyen szinten egyetértek tibee77-el.
(Ezt a koporsó dolgot már el is felejtettem, anyám egy csomó dolog háttérbe szorult.. ennyit a lassú haladásról)

 
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4621 Dátum: 11 júl 22, 13:15:16 »

Ha elolvasod az előző hszem, látod, hogy én sem csak 1 dologra gondoltam  Hümm-hümm

És igen, azért írtam annyit, mert ennyit mutatott Kishi. De ha a másik oldalról nézed, Muuról még kevesebbet tudunk, még Lordhidanon és rajtam kívül azt állítják hogy veszítene. De milyen alapon? Ennek a topicnak az a lényege, hogy olyan erősek, ahogy kishi megadta őket. Arról nem tehetek, hogy keveset láttunk belőle. Én is csak annyit láttam mint más. Csak más még odaképzel mellé dolgokat, én viszont csak azt írom le, ami tény. Bár érthetetlen, hogy aki 17 évesen, felveszi a versenyt tsunadéval, az miért ne lehetne elfogadottan erős, de hát ti tudjátok. Aki levezeti a másik nézőpontot, úgy int én az enyémet, azzal lehet egy értelmes eszmefuttatást véghezvinni. Aki nem, az nem.
Én is remélem, bár erőviszonyokat hasonlítasz össze, kétlem hogy itt off lenne.
Viszont az is érdekes ellentmondás, hogy mindenki hangoztatja, hogy mennyire keveset tudunk róla, akkor miért állítják, hogy benne van a 4ben, aki "mindenkit lezúz"
Ejfel: a sasukes dolog itt már viszont off, de elmondom neked PÜben.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 13:17:19 írta Zer0 » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4622 Dátum: 11 júl 22, 13:31:14 »

Igen közben olvastam a hsz-t és vágom miről beszélsz, nekem ez full kiment a fejemből... Nevet
Amúgy meg semmi nincs abban hogy levezeted, mint írtam jó is volt csak az egyik alannyal (Minato-val) voltak gondok mégpedig az, hogy nem lett még ő teljesen bemutatva Kishi által így nem fair a meccs.  Neeem
És Muu, igen ő se az az ember akiről sokat tudunk (sőt semmit), most lett behozva a karaktere egy új elem kíséretében ami meglehetősen erősre sikeredett.De mint tudjuk minden jutsu-nak vannak hátulütői.Ott vannak a MS jutsu-k például, azoktól "csak" megvakulhatsz Nevet , sőt a Susanoo már az egész szervezetedet "szétküldi".Igaz az edo tensei-nek azt mondta Kabuto, nincs side effect-je (bocsi mellékhatása) de ezt nem tudom elhinni...Mind1 a lényeg az, hogy ennek az "atomjaidra szaggató" jutsu-nak is kell, hogy legyen gyenge pontja és remélem ez pár mangafejezet múlva ki fog derülni. Mosolyog
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4623 Dátum: 11 júl 22, 14:43:10 »

Tehát, gondolom Deidara nem röpülve fog érkezni a csatába. Végülis nem madár. Ita nem apróz el semmit, észre sem veszed de már genjutsuban vagy, vagy már csak 1 klón áll elötted. Akár több is... Ennek ő az abszolút mestere, a megtévesztés! Nos mire Deidara felrepülne vagy nyomna 1 C4et... nem fog megtörténni. Mosolyog Ita egy ilyen karatker. Orot is a másodperc töredéke alatt megfogta. Szal ennél a csatánál nem nagyon lesz bim-bum csitt-csatt. Szépek a jutsui meg nagyot szólnak, de oda el is kell jutni... Itt a lényeg! Nem hiába mondom, hogy nem minden a nagy volumenu jutsu. Az a jutsu a legjobb, amit jó időben jól időzítve használnak és ebben Itachi szerény véleményem szerint kiemelkedik.

Na akkor vissza Kabutora. Az immunitás azért nem ér semmit, mert mi ellen lenne immunis?! Mosolyog Minato nem használ semmi féle mérget, elixirt meg ilyeneket. A mérge meg azért, mert ahhoz látni is kéne Minatot. Na most ha ez Madaranak sharingannal és jó pár év tapasztalattal nem jött össze, akkor csóri Kabutonak.... és akkor még a Raikageról nem is beszéltem... Az első rasengan ha annyira nem is mérvadó, egy párral mar kakiban lenne... Edo Tenseire idő nincs, idézére még úgyahogy...

Szépen leírtad a justuikat, csak ez nem jelent semmit. Ezeket alkalmazni is kell és Minato effektívebben tudja használni 1 csatában mint Kabuto. Ő a háttérben jó, nem pedig a frontvonalon. Persze újabb erejével biztos javult ebben is, de olyannal aki ott töltötte az egész életét nos....szal azért remélem érzed azt, mi is a különbség?! Mosolyog

Kabutot én úgy tudnám jellemezni mint 1 báb használót. Persze közelharcban is nyílván jobb mint a shinobik többsége, de az elithez kevés. Ezért is tartom azt az elvet, hogy ha felkészült, jó stratégiával várja Minatot akkor megfoghatja, de ha csak így spontán összefutnak akkor kereszt. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 14:57:15 írta Tr4nCe » Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4624 Dátum: 11 júl 22, 15:03:08 »

Hát eddig deidara minden csatáját madárról kezdte tehát nagyvalószínűséggel ezt is madárról kezdené és az sharingan genjutsukra immunis tehát ha gyorsan be akarja fejezni akkor a madárról nyom a c4-et (ami nem bumm bumm csitt csatt jutsu hanem szerintem kifinomult) és a csatának vége mert ita nem tudja egyszerűen kivédeni semmilyen fokon. Vagy azt is eljátszhatja mint amit sasuke ellen hogy ita azt higgye elkapta és közben C4-be zárja mint sáskét és onnan szintén vége. Deidara az 1/3-ad életét itachi ellen szervezte nem hiszem el hogy annyira jutott hogy nem tudja kivédeni a genjutsuit.
Illetve a klonokkal is elég jól tud dei trükközni mert eddig 1 elsőosztályú ninja se vette észre őket (köztük sasuke kakashi).
Kabuto edo tenseiel meg szétgyalázza minatot.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4625 Dátum: 11 júl 22, 15:23:36 »

...
Na akkor vissza Kabutora.
...
A mérge meg azért, mert ahhoz látni is kéne Minatot.
...
Az első rasengan ha annyira nem is mérvadó, egy párral mar kakiban lenne...
...
Edo Tenseire idő nincs, idézére még úgyahogy...
...
Kabutot én úgy tudnám jellemezni mint 1 báb használót. Persze közelharcban is nyílván jobb mint a shinobik többsége, de az elithez kevés. Ezért is tartom azt az elvet, hogy ha felkészült, jó stratégiával várja Minatot akkor megfoghatja, de ha csak így spontán összefutnak akkor kereszt. Mosolyog

1. Légnemű méreghez nem kell látni, amit kígyóként bocsájt ki. Gondolom ha marcsinak volt mérge, Akkor pont kabutonak ne lenne, aki kotyvasztott, mióta tudja mi a lombik?

2. Jah. Vár... 1. nem fájt... 2. nem fájt... 3. nem fájt... 4. NEM FOGOD FEL HOGY NEM FÁJ SZÖSZI?

3. Edora nincs, de idézésre igen? :O Idézés= ujjharapás + kézpecsétek... Edo = összecsapja a két tenyerét. Mire nincs idő? Madara ugrott, mire földetért, már ott volt vagy 5 koporsó. Tényleg túlszárnyalta marcsit és tobimarát.

4. Akkor nem tudod, ki kabuto. Ő azóta bábhasználó, mióta van edotensei-e. Előtte közelharci volt, és csak néha használt hullákat menekülésre. És nem tartozott elithez? 17 évesen Kakashi szintű volt, és Tsunade maga mondta, hogy tehetségesebb nála Mosolyog És ált. nem ismerik egymást a küzdő felek, de pont Kabuto az, aki majdnem mindenkit ismer, mert mindenhol kémkedett. De még ha nem is ismeri, akkor is nyerne Mosolyog
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4626 Dátum: 11 júl 22, 15:48:44 »

Na akkor én is beszállok egy véleménnyel.

Deidara - Itachi és a Deidara - Minato harcokban szegény Deinek esélye sem lenne a C4 használatára. Itachi még MS nélkül is elintézné, de ha mással nem akkor egy Amaterasu oszt csókolom. Minato nem tud repülni? Ott vannak a békák akik elég nagyokat ugranak, sőt ismernek néhány víz, tűz stb technikákat, de pl Madara ellen annyit csinált, hogy eldobott egy kunait és odateleportált. Ez eljátszható itt is, de Deidara egyedül a Gaara elleni harc során jött madárháton, a többinél csak sétálgatott. Itt ha egyszer is hozzáér Minato, már vége is a harcnak, a C4 ellen meg ott a teleportálás. A Kyuubi támadásakor elég nagy távolságokat ugrott pillanatok alatt.

Kabuto - Itachi, Kabuto - Minato
Ita ezt a harcot is szerintem simán behúzza, még akkor is ha van Edo-s idézés. Ekkor azért már elő kell hívni a Susanoot. Ugye ebben az esetben elég megvágni a karddal az idézetteket és már le is vannak pecsételve. Maga Kabuto ellen nem hiszem hogy megizzadna, még az MS-re sincs szükség. Minato pedig mivel a leggyorsabb ember a Naruto-ban szintén hozza ezt a meccset. És igen, elég lesz hozzá a Rasengan mert azért a 4. Hokage kissé komolyabb Rasengant tudott csinálni mint a 12-13 éves Naruto 1. Rasenganja (több chakrát sűrített bele). Az idézettek ellen pedig szintén elég egy érintés, de ott vannak a békák is, akik Manda 2 ellen is használhatóak (legalább 3 béka). Még valami, a 3 sanninos harcnál Manda ellen elég volt egy egyszerű Doton technika a legyengült Jirayától.
Ja és véleményem szerint kb ugyanez lenne a helyzet Orochimaru ellen is
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4627 Dátum: 11 júl 22, 16:04:13 »

Vegita: Nem linkelgetek, de elmondom. A testvillanást a shippuudenben használja, mikor átadja narutonak az akatsuki jegyzeteket, és Yamato elkapja a mokutonnal. A következő pillanatban már pár méterrel arrébb röhög.
A holt lélek technikával holttesteket irányít. Ilyen volt, mikor kakashit megtévesztette, mikor rányitott sasuke szobájában. De a shippuudenben is ezt használta elterelésnek, mikor saijal és marcsival menekültek.
Sztem Kakuzun a C4en kívül más bomba nem hatna.

CsukiIce: Az mi, hogy az edo tesneiesek ellen elég egy érintés? A doton meg egy barna kígyót kapott el ha nem csal az emlékezetem, nem mandát. Ráadásul tudtommal minatonak nincs dotonja. Meg ha kabu úgy nyit, mint madarának, akkor még csak a közelébe se tud jutni, mert olyan gyorsan idéz koporsót kabuto, hogy felfogná a kunaiokat. És amint van edo tensei, győzelemgyanús a helyzet. Am ne értsetek félre nem mondtam hogy 100% KAbutonak, de attól még győzne.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4628 Dátum: 11 júl 22, 16:19:03 »

Itachi minato nem tudja mit csinál a C4 tehát elkerülni nem nagyon tudják minato deihez hozzá se tudna érni mert nem jut föl a madárra a béka élő szövet ezért a C4 ezt is kipusztítja illetve ha klont használ mint kakashi gaara és tsuchikage ellen és a klon "lefogja" úgy mint sasuket és rányomja a C4-et akkor se tud teleportálni illetve a klont fel is robbanthatja. Itachi meg mit tudna ellene kezdeni? A sasunoo nem haszná a C4 ellen genjutsura immunis marad az amaterasu ami egy távolban lévő repülve cikázó célpontot kétlem hogy eltalál.

Illetve az se utolsó dolog hogy a bijuu szívásnál rögtön Pain mellett áll ennek valamilyen oka mégiscsak lehet?
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #4629 Dátum: 11 júl 22, 16:31:14 »

Hát 1 Ideje olvasom miket irtok és nem értem h Déd. hogy tudná legyőzni Minatot.Minato eldobja a kunait Déd. felé és mikor odaér a kunai ö odateleportál és és resenga vagy kitudja valamilyen Uzumaki lepecsételés.És h Minato nem tud elmenekülni a c4 elöl?Nevetséges mikor Tobi megtámadta Kusinát Mináto elteleportált Narutoval és nem tudni milyen messzire .Szerinrem jó pát messzi helyre eltud teleportálni ahova anó elhelyezte a szükséges pecsétet.
Sajnos Kabutohoz nem tudok semmit fűzni:(
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4630 Dátum: 11 júl 22, 16:31:21 »

1. Légnemű méreghez nem kell látni, amit kígyóként bocsájt ki. Gondolom ha marcsinak volt mérge, Akkor pont kabutonak ne lenne, aki kotyvasztott, mióta tudja mi a lombik?

2. Jah. Vár... 1. nem fájt... 2. nem fájt... 3. nem fájt... 4. NEM FOGOD FEL HOGY NEM FÁJ SZÖSZI?

3. Edora nincs, de idézésre igen? :O Idézés= ujjharapás + kézpecsétek... Edo = összecsapja a két tenyerét. Mire nincs idő? Madara ugrott, mire földetért, már ott volt vagy 5 koporsó. Tényleg túlszárnyalta marcsit és tobimarát.

4. Akkor nem tudod, ki kabuto. Ő azóta bábhasználó, mióta van edotensei-e. Előtte közelharci volt, és csak néha használt hullákat menekülésre. És nem tartozott elithez? 17 évesen Kakashi szintű volt, és Tsunade maga mondta, hogy tehetségesebb nála Mosolyog És ált. nem ismerik egymást a küzdő felek, de pont Kabuto az, aki majdnem mindenkit ismer, mert mindenhol kémkedett. De még ha nem is ismeri, akkor is nyerne Mosolyog

1. Te mondtad azt használjunk amit láttunk. Én ilyenre nem emlékszem, de lehet tévedek. Mosolyog

2. Sok regen, sok chakra.... Mindenki megérzi a Rasengant ha telibe veri.

3.  Igen, mivel edonál ugye koporsók jönnek fel és nem hiszem 0.1 sec alatt emelkednek fel. Viszont Minato ennyi idő alatt ott van. Persze plusz/minusz reakció idő. A lényeg gyorsan le tudja reagálni. Azért nem kevéssel gyorsabb mint Madara. 1 normál idézésre én több esélyt látok mint az Edora.

4. Tudom ki Kabuto, viszont ő is változik mint Sasuke vagy Naruto. Ahhoz képest Naruto le tudta fogni és rasengant tolni bele... hmmm..... 1 genin... ezt nem  nevezném kiváló közelharci stílusnak. Tsunade az orvosi mivoltát dicsérte ami megint nem ugyanaz. Kakashi meg közel sincs Minatohoz.  Akkora közöttük a sebesség különbség amit nem tud áthidalni.

Szerintem ne fecséreljünk több szót erre a témára. Úgysem jutunk dűlőre. Mosolyog Reméljük kapunk még sok infó morzsát és akkor ki tudjuk vesézni több tényre alapozva. kacsint
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4631 Dátum: 11 júl 22, 16:52:14 »

1. Jogos. (Bár ha Marcsi képességeinek nagy részét tudja, akkor lehet, hogy ezt is.)

2. Ha az illető regenerálódik, akkor nem. Szerintem a rasengan több csakrát eszik, mint a regeneráció, végülis egy színtiszta csakragömbről van szó. (Mondjuk, ha fejen találja, az szerintem más tészta.)

3.
Madara ugrott, mire földetért, már ott volt vagy 5 koporsó. Tényleg túlszárnyalta marcsit és tobimarát.
Bocs, de ebből melyik szó nem világos?

4. Egy anime jellemző vonása, hogy a főhős mindíg célba visz egy ütést, ha nagyon muszály. Erre nem kellene alapozni.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 16:59:33 írta gman » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4632 Dátum: 11 júl 22, 17:07:22 »

Deidara - Itachi

Ezt a csatát nem kell elemezni mivel Dei vesztét saját nagyképüsége okozza, mert mindent megadna azért hogy lássa Ita nézését mikor kiderül hogy semmit sem ér a genjutsuval ellene. És ezután Dei nézne nagyot, mert nem Sasukéról van szó. A shinobik személyiségét is bele kell venni a harcba elvégre nem gólemekről van szó...

0%-100%

Deidara - Minato

Minato nem megy fel, Dei meg nem jön le. Csakhogy elöbb utóbb kifogy a municióból, és Minato is a chakrából, miközben kerülgeti a bombákat. Türelem játék, bárki győzhet.

Patt helyzet

Kabuto - Itachi

Aki azt mondja, hogy pontosan meg tudja jósolni ennek a harcnak a végkimenetelét, az hazudik. Mind2 mestere a saját művészetének, Kabuto a legjobb tudása szerint felkészülne a Mangekyou technikákra, csakhogy azokat egy született Uchiha zseni használja, akit még véletlenül sem lehet kiismerni.

Tsukuyomi miatt Ita felé húz az ág.


Kabuto - Minato

Ezt a meccset Kabuto hozza. A végsőkig kísérletezett a testén csak úgy mint Orochimaru a groteszk technikákról nem is beszélve. Nem látszik rajta, de ő is egy szadista állat, akit nem hatna meg egy Rasengan találat vagy ha leszakadna valamilye, talán még Edo sem kellene. Minatonak semmilye nincs amivel győzhetne.

Esélytelen.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 17:08:50 írta SSS » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4633 Dátum: 11 júl 22, 17:17:26 »

Hát kabuto az eddig is kemény csávó volt, de így hogy Orocsi dns-e benne van így már igencsak nagyon kemény.
(mint azt a sima narutoba jiraiya is említette, kabuto legyőzéséhez legalább kakashi szintű ninja kell)..
És így hogy már egy sanin ereje is benne van, pont azé a sanin-é aki szinte sérthetetlen, mert ha megsebesül akkor csak vedlik eggyet, és ez kombinálva egy orvosi jutsukhoz értő ninjával elég kemény védelem neki..
Támadásai is igen kemények, pl a kígyókarok, meg így orocsi dns-ével gyanúsan orocsi összes kígyós támadása, ami még betegen is elég volt a 4 farkú ellen + csakraszike és edo tensei meg a testvillantás...
Nem sokan tudnák szerintem ebben a formájában perpillanat legyőzni....
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4634 Dátum: 11 júl 22, 17:55:47 »

Nah örülök, hogy szaporodunk, nem rossz értelemben.  Csak tisztázásképp, erre a momentumra gondoltam: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/18
Amúgy szerintem is felfüggeszthetjük ezt a harcot, mert innen már csak ismételgetés lenne.
Kentonsama, látom új vagy, de azért a 3 sort tartsd be. kacsint Amúgy ez ki van vesézve kb havonta, úgyhogy ha visszalapozol, sztem 10 oldalon belül meglesz.

Dei vs Itában
Én is Itachinak adnám, de csak mert egy normális lefolyású harcnál nem jutna el Dei a C4ig. Bár nem tudom, hogy az edzett szeme miként működne Itachi ellen, hisz neki sokkal erősebb genjutsuja van, mint Sasukénak, de egy meglepetés támadást akár indíthat ennek köszönhetően. Itachival elég nagy gond, hogy nem szükséges kikapcsolnia a szemeit, bár nem tom, hogy anno sasukénak meddig volt aktiválva. Tudtommal Itachinak nincs villám eleme, sz ez jó pont dei ellen.
0-100% ot nem adnék, azért az túlzás szerintem, de azért inkább Itachi hozná. Bááár, ha vhogy eljutnak a c4ig, abban az esetben nyerhet is Dei. Bár a csarát ugyanúgy látja Itachi is :S Hát nem egy favorit meccs, mert mindkettejüket nagyon bírom.

Dei vs Minato
Ha deidara alapból madáron van, akkor nyert. Mondjuk valszeg a földalatti aknákat nem tudja tobi nélkül elhelyezni, bár nem elképzelhetetlen, tekintve hogy föld elemű. Erőben Minato lehet magasabb szinten, de amíg nem tudja megközelíteni, addig nem tud mit csinálni. Max azt tudom elképzelni, hogy felé dob egy kunait, odateleportál, aztán onnan dob fel egy kunait, és így jut magasabbra. Csak a technikája kiismerhető, és dei tehet kisebb bombákat minden kunaihoz, így ha egyszer teleportál minato, és dei mindet felrobbantja, vmielyik betalál, és kizökkenti. Ez egy jó taktika lehet...

Kabuto vs Itachi
Direkt nem feszegettem nagyon. Mindkettő kedvenc, ráadásul nehéz beismerni, de Itachi erősebb.

Ha vki nem dob fel újat, akkor Egészséges Kimimaro vs cs2 Sasuke (ez azt jelenti, hogy mikor még nem volt MS-e, de teljesen át tudott alakulni átokpecsétes formába)?
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 18:04:19 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!