24 szep 21, 15:37:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194457 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Gaki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24

Joghurtos nokedli egy koponyában :D


« Válasz #4605 Dátum: 11 júl 21, 21:42:02 »

   Kakuzu vs Orochimaru


Hát,kígyó bácsi nem sokat tehetne Kakuzu vasbőrével szemben.  Gondolkozik
Ha Oro' bedobná a Sasuke elleni igazi formáját,akor talán lenne esélye, Bár ha Kaki bedobná a szétcsápozó minden pontjából csáp jön ki,plussz maszkokkal egybeolvadó formája ellen egy vedlés sorozat nem lenne elég.   smirksweat


Kakuzu 60% - Orochimaru 40%
Naplózva

"Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!"
/Bob Marley !
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4606 Dátum: 11 júl 21, 22:29:42 »

Nem mondtam egy írással sem hogy a yondi erősebb. Ha valakinek 1 hadsereg nem akadály és a jutsujui  terültre hatnak akkor nem hiszem hogy nem tudná elkapni minatot.

Itachi meg ha nem tudja genjutsuba ejteni akkor nem hiszem hogy sok esélye lenne mert ha láthatatatlanságba el is tudja kapni akkor muu maximum nem néz rá és egy nagyon nagy terültre ható képességgel öli meg, és szerintem a susanoot is atomjaira bomlssza-e.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4607 Dátum: 11 júl 22, 08:06:55 »

Yondinak vannak idézései, és a békák ki tudják szimatolni hol van a rejtett fickó. Na meg nem kevés pecsét technikát ismer az Uzumakiktól. Szal egy kis  fortéllyal na meg speedóval bőven be lehet húzni a meccset.

Itachi is behúzhatja és nem csak a Susann'o miatt. Mint tudjuk ő az elterelés mestere fűszerezve egy átlag feletti intelligenciával. Varjú és árnyék klónokkal megtudja téveszteni fáslis barátunkat amíg felfedi magát, onnan meg már csak be kell cserkészni. 1 illúzió és szegény azt sem tudja merre van.

Igazából 4 ember tartok a mangában olyannak akik bárkit szétcsapnak és ebben Minato és Itachi benne van. Mosolyog A másik kettőt sem nehéz kitalálni. Köztük meg az nyer, akihez jobban húz az ember szíve. Mosolyog
Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4608 Dátum: 11 júl 22, 09:09:02 »

Hát én azt mondom hogy deidara a C4-el itachit leveri és minato egyszerűen hozzá  se tud érni mert repül és minato közelharcos így deidarat vajmi kevés esélye van hogy elkapja. Deidara meg immunis a sharingan genjutsuk ellen ha a bal szemét nem takarja ki a haja, a C4-et meg a sasunoo nem védi ki. Mint tudjuk deidara igen jól tud trükközni a klónokkal tehát itachit így is meg tudja szivatni. Illetve a raikage is szerintem leverné itachit a gyorsasága miatt.

A por elem ugyanúgy port csinál a békából mint ahogy a teknős szigetből is port csinált volna. Tehát az idézéssel nem megy sokra minato, és a muu tud repülni akkor a csata élből muué, mert minato repülő ellenfelek ellen semmit se tud kezdni így deidara ellen sem.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4609 Dátum: 11 júl 22, 09:18:55 »

A ninjabékáknak messzeföldön jó a szimatuk Nevet
Amúgy sokan túlértékelik Minatot. 2 Igazán komoly támadása van, a pecsét, amivel önmagát is feláldozza, és a rasengan, amit már nem egy ember túlélt. Pl a jelenlegi kabuto már olyan szinten van, hogy meg se érezné azt a rasengant, amit minato használ. Oké, hogy hokage lett, de elvileg a 4. hokage Orochimaru lett volna, ha nem megy át a "sötét oldalra". Őt minato meg se tudná sebezni. Az a taktika pedig, hogy ha minden kötél szakad lepecsételjük magunkkal együtt, nem a legjobb, mert egyszerhasználatos.
gman ötlete nekem fel sem merült, hogy kivárja muu a Susanoo végét, de valóban nem rossz ötlet.
Szóval a múmiakage már így is elég táp ellenük, és még nem is mutatta meg a sima elemi jutsukban a tudását.

Tudom, hogy sok a  Minato fan, úgyhogy kíváncsi volnék, hogy szerintetek mit tudna kezdeni a jelenlegi Kabutoval?


// Off: Hogy lehet 4 olyan, aki bárkit szétcsap? Ez logikailag lehetetlen. Mert pl ha Yondi bárkit szétcsap, akkor Itachit is. Viszont ha Itachi is bárkit szétcsap, akkor Minatót is  Hümm-hümm
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #4610 Dátum: 11 júl 22, 10:02:13 »

Minato meg se tudna sebezni?

Nem vagyok Minato fan,de pont,hogy egyes emberek nezik a "beka"segg* ala szerencsetlent.
Nem szokasom ilyen vitakba belefolyni de azert hozzatennem,hogy http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/8
ejj,hogy ne offoljak Minato korbe rohogne Kabutot,mert pont,hogy o nem mutatott semmit az Edon kivul ami edes keves egy pecsetelo hokage ellen.

Edit : Azert se reszletezem,hogy miert mert a mangalapok beszelnek helyettem is...csak nem a kepeket kene atfutni hanem ertelmezni ami rajta van. bb
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 10:03:31 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4611 Dátum: 11 júl 22, 10:08:50 »

Minatot eléggé lebecsüli szerintem sok ember. Nézzétek meg mit alkotott a kyuubi meg a tobi ellen és rájöttök, hogy a legjobbak közt van:) Egy az, hogy bármit elteleportál amit akar, pl. amikor kyuubi szétakarta rombolni a hokage szobrokat minato könnyű szerrel elteleportálta a támadást, kettő az, hogy nagyon gyors, három az, hogy magas az intellegenciája és mindenre talál megoldást se perc alatt:) Most ilyen tudásokkal szerintem sok mindenkit elverne köztük szerintem muu-t is.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 10:09:56 írta Mach5 » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4612 Dátum: 11 júl 22, 10:36:21 »

Ha a szőke Hokage barátunk megszívatta Bee-t, és a Raikaget egyszerre, egyedül, azért mégis csak képes valamire. Mosolyog Nem véletlenül volt messze földön híres és nem véletlenül mondták, hogyha meglátják meneküljenek. Kabutonak pont, hogy elég nagy szívás lenne Minato, mivel Kabuto nem rendelkezik a Raikage sebességével és Sharingan reflexekkel.  Elég 1 ütés és rákerül a pecsétje, amivel utána mindig odatud teleportálni és egy Kunait a fejében Kabuto is megérezne, ha azonnal meghal nem fogja levedleni magát. Minatonak szerintem nem véletlenül nem talált ki több képességet Kishi, mert ezt a jelenlegi teleportálós képességét is eléggé eltúlozta. Az meg hogy Orochimaru lett volna a negyedik Hokage, ha nem történik az átpártolás felesleges felhozni Minato ellen. Teljesen más korosztály a 2 karakter, ha egyazon időben tevékenykedtek volna, már nem biztos, hogy kígyós barátunk lett volna a díjnyertes.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4613 Dátum: 11 júl 22, 11:01:13 »

Óh Vissza kell térnem a régi jó módszerekhez, bevallom, már hiányzott. Hosszú olvasmány lesz, de csak akkor röffenjen rá valaki ellenvetést, ha végigolvasta, és ezen felül van még ötlete.

Szóvalakkorcsajunkbele:
(gyk. a technikákat magyarul írom, hogy ne kelljen keresgetni)

Yakushi Kabuto
Ismert, harcban használható képességei: Testvillantás technika, Holt lélek technika, Rejtett árnyék kígyó kezek, Orochimaru-féle testcsere, Gyógyító technika, Csakra szike, Kígyóidézés, Tisztátalan világi feltámasztás, Nirvana temploma, Rejtőzködés mint egy vakond (mikor a földbe bújnak), Gyors sejtegenráció, Kígyó mód + Mérgek használata, Vélhetőleg Orochimaru jutsuinak nagyrésze (ezeket inkább nem vonom bele, mert csak a vita lenne belőle)
Különleges felszerelés: Csakravezető szike, Vér és táptabletta


Namikaze Minato
Ismert, harcban használható képességei: Teleport technika, Teleport pecsét, Rasengan, Tér-idő gát, Békaidézés
Különleges felszerelés: Teleport kunai




Mivel Minato-tól ismerünk kevesebb technikát, az ő szemszögéből nézzük a harcot:

Támadás:
- A Rasengan kilőve, már láttuk, hogy a sima Naruto beli Kabutot is csak úgy viselte meg, hogy előtte harcolt egy Saninnal. Emellett azóta eltelt 3 év, ráadásul magába olvasztotta orochimarut (akinek egy kettészakítás amúgy meg sem kottyan)
- Teleportálás... Odateleportálja magát Kabutóhoz, és jól... mit is csinál? Megüti, megvágja, vagy belenyom egy rasengant... Hát nagyon nem viselheti meg Kabutot se egy vágás, se egy ütés, se a legalapabb rasengan.
- Béka idézés... Elvileg a fő-fő béka Gamabunta valamivel gyengébb volt Mandánál. Ez az alaphelyzet, erre jön Manda II. De őt majd később.
- A halálistenes pecsét végezhet Kabutoval, bár ez "kétélű kard"

Védekezés:
- Teleportálás... Hatásosan elkerülheti a támadásokat vele egy olyan módszerrel, mint A és B ellen, hogy szétszórja a Kunai-jait. A legtöbb támadás elkerülhető vele, bár nem tudni, hogy meddig bírja csakrával.
- Tér-Idő gáttal a nagyobb kaliberű támadásokat elteleportálhatja, bár valószínűleg csakrazabáló technika.


Remélem, semmit nem hagytam ki, szóval jöjjön Kabuto:

Támadás:
- Holt lélek technikával elterlheti a figyelmet, bár ők könnyen kiüthetők Minatonak
- Rejtett árnyék kígyó kezek Hát sok haszna nincs ebben a harcban
- Chakra szikével el is találhatja Minatót, mert neki szokása az ellenel rövid közelharcba keveredni, nem valószínű, hogy betalál, de lehetséges, és az elég gáz Minatónak
- Nirvana temploma: Nem tudni, minato hogyan reagál a genjutsukra, de annyi időt talán nyerhet, hogy a tüdő/szív/karok/lábak izmai közül vmelyiket elnyesse
- Kígyó módról nem sokat tudunk, de vélhetőleg hasonlít  Orochimaruéra. Mivel kabuto nagy méregkeverő, nem kizárt a méreg párologtatás, de ha ez nincs is, akkor is szépen erősíti Kabutot
- Kígyó idézés... Manda II nemcsak hogy Gamabuntát, de még Mandát is felülmúlja, ráadásul önszántából követi Kabuto parancsait (Orochimaru és manda kapcsolatával ellentétben)
- És ugye az Edo Tensei, xD ezt részletezni se nagyon kell... amúgy kb egy normális földberejtőzéssel el is döntheti a meccset, ha megfelelő embert idéz. Ilyenből van egy pár, elég a mostani mangákat lapozgatni.

Védekezés:
- Testvillantás technika... Ismeretlen módon, de Kabuto is képes rövidtávolságon belü lhasználni, de ami fontosabb, hogy kézjelek nélkül
- Orochimaru-féle testcsere Pecséteket (pl testre helyezett teleportpecsét), illetve akár Rasengant is elkerülheti vele, ha elég gyors
- Rejtőzködés mint egy vakond... A neve jó, a hatása mégjobb. Sok mindennel nem tudna utánamenni minato, max ha arra pocsékolja a rasengant, hogy gödröt ásson
- Gyógyító technikát nem kell magyarázni
- Gyors sejtregenerációt szintúgy
- Animében láthatatlanná is tudott válni, de ezt most inkább ne számoljuk bele, mert kérdéses.


Nah az ujjam elzsibbadt, úgyhogy jó olvasgatást. Nem tudom megállapítani a saját szemszögömből, hogy mennyire vagyok elfogult, de mikor vki olyat ír, hogy "egyből mögé ugrik és átszúrja a fejét", vagy "elteleportálja a p*csába", az gondolja át, hogy ennyi erővel Kabuto is kezdhetne azzal, hogy hopsz felhozok 30 koporsót, és mendedékbe vonulok, mielőtt hozzámérhet. És az, hogy Minato tanuét pár pecsételő technikát Kushinától nem jelenti, hogy van mozgásgátló/csakragátló meg mindenféle kitalált pecsétja. Maradjuk csak annál, ami fixálva lett mangában. ^^

//Off Kár hogy STM már nem jár erre, mert Orochimaruról jókat írna Nevet
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4614 Dátum: 11 júl 22, 11:27:38 »

Csak az a probléma hogy a tsuchikage és Deidara C4-át nem tudja elteleportálni mert a C4-et nem látja a tsuchikage jutsuja becslésem szerint ha elousztította volna a teknősszigetet akkor kb. 1 km2 terültre meg és kétlem hogy a por elemet be lehet szívni. Minato ellen pedig a repülő és láthatatlan ellenfelek a legjobbak ez tény. Tehát szerintem minatot deidara a tsuchikagek és kakuzu is le tudná győzni ha ismeri a képességeit.

Az edo tensei-el az a baj hogy nagy előkészületeket igényel élő test dns meg hasonlók és egy csatába amibe nem készültek tegy fel ez edo tenseit nem tudja használni mert nem csak kabuto van ott hanem több másik test tehát nem 1v1 magyarul nem csak kabuto harcol hanem rajta kívül 30 ember ami nem volt a leírásba tehát az edo tenseit nem sorolnám a technikái közé amit illene használni.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 11:35:14 írta LordHidan » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4615 Dátum: 11 júl 22, 12:24:30 »

Senki nem mondta, hogy mindenféle pecsétje van, csak azt hogy sok pecsétet megtanult. Erre  bizonyiték a békatekercs, ami ránézésre nem 2 oldalas olvasmány. (Naruto is megkaphatná már végre) És igen ő pillanatok alatt el tud teleportálni akár haza is, erre bizonyíték a Madara elleni harca. Ez a stílusának a lényege (Konoha sárga villanása). És igen ha valakinek lenyesik a fejét az fáj. Még Kabutonak is. Mosolyog Ti hiszitek azt, hogy csak óriás shinra tenseiel meg nagy volumenü technikákkal lehet csak nyerni, csak azért mert ő Kabuto, vagy láthatatlan vagy akármi. Az is igaz, hogy

Deidara roppant kellemetlen ellenfél Itachinak és a C4 télleg szop*s jutsu. Mosolyog Ennek ellenére Dei ugyanúgy beszívná az illúziót mint ahogy tette még az első találkozásnál. Sasuke nem Itachi, mivel ugye Ita nem csak a szemen keresztül képest genjutsut létrehozni... na meg neki is van 1-2 trükkös technikája, aztán sakkozza ki melyik az igazi... Ettől függetlenül egy igazi genya ellenfél. Mosolyog

No de térjünk vissza Kabutóhoz is. Neki egyértelműen 2 ütőkártyája van, a gyors regenerálódás és az Edo Tensei. Távol kell maradnia a full kontakttól, amúgy lehet akármilyen immunis, mérges, a végén ő fog rosszabul kijönni. Na most ezt egy Minatoval szemben nem 1 egyszerű dolog megvalósítani. Ha ezt át tudja valahogy hidalni akkor azt mondom rendicsek, lehet keresni valója. Erre szerintem csak úgy van módja, ha felkészülten megy a csatába és már rendelkezik 1 előre meghatározott stratégiával. Azonban, ha csak úgy összeakadnak valahol nagyon kicsi esélye van. Nekem ez a véleményem. Mosolyog
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4616 Dátum: 11 júl 22, 12:31:50 »

Muu mellett én is pont ezt hoztam fel (teknőc sziget). Mondjuk tud nagyobb távolságokat is teleportálni, de ahhoz is előkészület szükséges.
Deidara C4-e ellen attól a pillanattól hogy felrobban, és a levegővel beszippantja, mindegy, hova teleportál. Bár lehet, hogy egy bizonyos távolságon kívül nem hat Deidara robbantása, de ha Minato újra közel kerül, akk vége.
Egyetértek LordHidannal mindkét ember esetében.
_______________

Amikor Kabuto magyarázza az Edo Tenseit, a végén "elrakja későbbre" a zombit a koporsóval. Emellett eddig 38 embert idézett meg, ami kicsit bajos lenne, hogyha minden újbóli koporsóidézéshez új test kéne. Gondolom a megidézett lelket a szertartáshoz használt testhez köti, így az is marad. Ráadásul mi történne a többi testtel? Sztem az biztos, hogy 1 zombihoz 1 test kell. Ami azt jelenti, hogy nem szükséges előkészület. Akit már egyszer megidézett, azt utána akármikor megtudja, ha valami nem gátolja ebben. És úgy volt, hogy jelenlegi Kabuto harcol, azaz ezek az idézései is megvannak. Amúgy a naruto világban ritka az in medias res, mindig kivárják, hogy az ellenfél bemutassa az ütőkártyáját, ami nem véletlen, ha nem akarnak csapdába esni.
_______________

"Ha a szőke Hokage barátunk megszívatta Bee-t, és a Raikaget egyszerre, egyedül, azért mégis csak képes valamire."

Ha Kabuto barátunk képes sakkban tartani Madarát (aki a rinnengannal és a 7 bijuu erejével Rikudo óta a legerősebb ninja), akkor ő is csak képes valamire.


"Elég 1 ütés és rákerül a pecsétje, amivel utána mindig odatud teleportálni és egy Kunait a fejében Kabuto is megérezne, ha azonnal meghal nem fogja levedleni magát."

Hát az közel sem olyan biztos Mosolyog Mellesleg AMÍG rákerül a pecsét, addig nyugodtan indíthat ellentámadást minato izmai ellen, bár már a csakra szikénél erősebb technikái is vannak + az se biztos, hogy minato eljut oda, hogy ráhelyezze a pecsétet. Emellett nyugodtan teleportálgathatnak egymás elől. Kíváncsi vagyok, hogy Kabutonak és Orochimarunak együtt, vagy minato csakrája bírja tovább.
_______________

És még pár dolgot megérthetnénk.
1. Az, hogy valaki nagyon jót alakít valaki ellen, nem biztos, hogy egy másik ellenfél ellen ugyanolyan hatékony.
2. Az hogy valaki hokage, meg sokan ismerik annyit ér, mint kiszel tündének a smink. Kabuto és Orochimaru is bőven kage szint feletti. Attól függetlenül, hogy hivatalosan nem azok.
3. Az ilyenek, hogy "van 1-2 trükkös technikája, aztán sakkozza ki melyik az igazi", "lehet akármilyen immunis, mérges, a végén ő fog rosszabul kijönni" jól hangzanak, de nem takarnak semmit. Mi a trükkös technika, hogy használja, miért, mi ellen? Miért jön ki rosszabbul, miért nem számit, ha mérget párologtat? stb... Ezt hívják indoklásnak, meg érveknek. Ezek nélkül lehet mondani akármit, mert nem fogsz meggyőzni, hogy neked van igazad, mert én tudom, hogy tényeket közöltem, és nem hiteles, hogyha te nem ugyan ezt teszed, csak dobálózol szavakkal.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 12:33:32 írta Zer0 » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #4617 Dátum: 11 júl 22, 12:51:07 »

Zer0:
Idézet
Ha Kabuto barátunk képes sakkban tartani Madarát (aki a rinnengannal és a 7 bijuu erejével Rikudo óta a legerősebb ninja), akkor ő is csak képes valamire.

Nem vagy egy kicsikét elfogult?
Én úgy gondolom nem Kabuto tartja sakkban Madarát, hanem ő használja fel Kabutot. Mosolyog A kettő nem ugyanaz.
Kabuto jelenleg nyeregben érezheti magát ennyi, de hidd el eddig még csak a logikai és elemző készsége húzta ki a csávából.
Igen és kíváncsi leszek erre az Orochimarus témára, hogy visszafogja e venni az irányítást.. bár ahogy ismerjük biztosan.
Nekem ez a véleményem, kövezz meg érte. kacsint
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4618 Dátum: 11 júl 22, 13:02:08 »

Nem kövezlek meg, tényleg elfogult vagyok, de amúgy kölcsönösen kihasználják a másik erejét, úgy gondolva, hogy majd egyszer leverik a másikat. A sakkban tartást arra értettem, hogy Kabutonak van mérge a Zetsuk ellen, ami fegyvernek és tárgyalási alapnak is jó, emellett, van egy kis meglepi koporsója, meg 2 jutuja, amiből csak az edo tenseit ismerjük, de félelmetesnek tűnik. És valszeg nem blöff, mert a gondolataiban mondta. + Közvetetten, de Kabuto is rendelkezik mind a rinnengannal, mind a sharingannal. Ráadásul úgy sejtem, hogy Nagato és itachi jobban használják a szemeiket (nah jó, itachi talán nem, de tőle is félt madara az egyszer biztos)
Az irányításról annyit, hogy én is úgy gondoltam, hogy Marcsi a főnök, de akkor nem úgy gondolkodna, hogy "Orochimaru sama csakrája elképesztő" Vmi ilyet gondolt, mikor kiszipolyozta Ankot.

Mondjuk az is igaz, hogy Kabuto nemvalószínű, hogy tud a spórákról a testében...

//Off nem kövezek meg senkit, csak az értetlen/éretlenség borít ki néha
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 13:03:57 írta Zer0 » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4619 Dátum: 11 júl 22, 13:04:49 »

Zero az hogy sakkban tartja Tobit te is tudod, hogy nem egy dolgot jelenthet.Jelentheti azt, hogy ténylegesen erősebb, illetve azt hogy valami turpisság van abban a megidézett utolsó koporsóban.
Az meg, hogy levezetted a Minato-Kabuchimaru harcot az mind szép és jó (nekem bejött), de miért is írtál olyan keveset a Minato által használt jutsuk-hoz?Azért mert kb. semmit nem mutatott meg Kishi az erejéből.Kétszer láthattuk harcolni, egyszer a Kakashi Gaiden-ben (kb. 1 percig) és egyszer a visszaemlékezésben Tobi ellen.Tobi ellen mutatott valamit ez tény, kb. vert helyzetből lenyomta maszkost és lenyomta a Kyuubi-t is.Én emlékszem egy olyanra hogy Orochimaru nem sokra ment egy 4 farkú Naruto ellen.(jó persze hátrányban volt ott is Oro mert betegeskedett)
Ezt csak azért írtam le, mert szerintem felesleges egy olyan embert kielemezni akiről nem tudunk mindent, vagy legalábbis ha annyit tudunk róla, mint a mi szőke hercegünkről.Én azért kíváncsi lennék rá, hogy milyen pecsételős jutsu-kat tanulhatott még az Uzumakiktól.
Remélem Chakra megkíméli a kissé OFF-ra sikeredett HSZ-emet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!