24 szep 21, 07:40:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194001 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4215 Dátum: 10 dec 27, 21:25:18 »

Hm,most így jobban belegondolva igazatok van.Hiruzen tényleg esélyesebb,enma végülis nem elhanyagolható tényező.
Én úgy tippelek hogy az öreg hiruzen sennin-mód nélküli jiraya felett van egy kicsivel,kb. így kell elképzelni az erejét szerintem.Akkor ehhez mit szóltok,szerintem ez nem egy egyértelmű harc:kirabi bijuu nélkül vs. kakuzu?Most ehhez a harchoz nem tudok hozzászólni,rátok bízom.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4216 Dátum: 10 dec 27, 21:47:17 »

Te meg akarsz minket ölni ezekkel a nevetséges dolgaiddal , hogy ki enélkül ki anélkül mert nagyon fárasztó tudsz lenni de szerintem ezt te is tudod , és direkt csinálod . Igen így egyértelmű de ő benne ott van a ( farkú úgy pedig nem egyszerű + Samehada is ott van most neki, de a te idétlen elképzelésed szerint gratulálok a penge logikához. Igen Kakuzu nyerne , nagyon sok ész kell ahoz , hogy ilyen fárasztó harcokat találj ki , amikre ráadásul te is tudod a választ.
Mond mire jó az , hogy ki kötéseket csinálsz?
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4217 Dátum: 10 dec 27, 21:51:55 »

Jaj,ne legyél már ilyen kis sértődékeny.Azért írtam bijuu nélkül mert amúgy kakuzunak esélye sem lenne,gondolkozzál már egy kicsit.Samehadát meg nem írtam,nem tudsz olvasni vagy mi?Nekössé bele amit írok,ez egy jó harc lenne és kész,kirabit meg lebecsülöd,az nagy hogy egyértelműen ő győzne ember.Egyedül megizzasztotta az egész takát bijuu-mód nélkül is,azért kötöttem ki ezt,mert amúgy mégegyszer leírom a gyenge logikád miatt,mert bijuuval kakuzu esélytelen.Gondolkozzál már és te vagy a nevetséges.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4218 Dátum: 10 dec 27, 22:11:51 »

Nem vagyok sértődékeny , nem becsülöm őt le mert ő az egyik kedvencem , és igen megizzasztotta a Takát de sasuke felvette vele a versenyt , igen kapott tőle egy halálos sebet amiből kimentették , de Kakuzu több tapasztalattal rendelkezik és kevésbé olyan forró fejű mint  Sasuke , és mivel Kaku képes mind az 5 elemet használni ha leronná őt  a kardjaival  akkor szerintem simán vas bőr egy hopp egy végzetes csapás úgy , ha mégis kinyírná Kakut , hopp egy szív ugrott de Méh egyből hátat fordítana és lelépne na akkor is egy halálos csapás, és le van tudva .  Ez nem érdekes inkáb elég egyhangú. Nem is tudom melyikünknek gyengébb a logikája , nekem aki logikusan godnolkodik , vagy neked aki ilyen egyhangú nevetséges harcokat irkál kikötésekkel.
Ja és igen tudok olvasni , de ha szerinted minden erejétől megfosztod , mert Samehada komoly erősítés akkor szerinted  hogy lenne esélye Kakuzu ellen? max azzal lenne egy kicsivel több esélye Kakuu ellen , de ugyanúgy veszítene mert nem képes felvenni mind az 5 elemmel a versenyt a Bijuja nélkül , csak te ezt nem látod be .
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 09:08:31 írta dosreis » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4219 Dátum: 10 dec 27, 22:30:39 »

Jó,de ez akkor mi? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/412/3 itt bee még nincs bijuu-módba...ráadásul juugót pár pillanat alatt kiütötte,jó persze juugo meg kakuzu két külön fejezet,de azért juugót pár pillnat alatt kiütni nem kiserőre utal azért ezt valljuk be.Ettől függetlenül szerintem is kakuzu nyerne,de nem olyan könnyen,megizzadna egy kicsit ez biztos,sőt...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 27, 22:31:13 írta juura » Naplózva
pitta13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #4220 Dátum: 10 dec 27, 22:35:19 »

Bocs, hogy beleszólok, de kirabi villám elemű chakrával teleküldött kardjai simán átvinnék a föld elemű vas bőr technikát mivel a villám erősebb a földnél (lásd kakuzu vs. kakashi), de ha rágyúr kakuzu a szélre és pl tűzzel kombinálja az már igencsak megizzasztaná Bee-t. És mivel nem láttunk a bijuu bombán kívül nagy pusztítóerővel bíró technikát Méh-től, ezért nem valami sok esélye van 1 kakuzu színtű ember ellen. Ettől függetlenül remek shinobi nem tagadom.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4221 Dátum: 10 dec 27, 22:41:20 »

Ezt te sem gondolod komolyan. Kakuzu ÉS Sasuke 2 külön történet , hozzájuk mérve Jugo egy senki ezt te is tudod. Kakuzu-nak van esze és nem ront meggondolatlanul az ellenfelének , úgy mint Sasuke . Ő egy tapasztalt Shinobi , aki bőven tudhat valamit nem az a vakon harcba mint Sasuke , azt állítottad lebecsülöm Méhet , de egyáltalán nem csak reálisan látom a dolgokat. Kakuzu eljátsza hogy egyszer meghal és amint Méh hátrafodul lecsap rá ennyi nem izzasztaná meg nagyon a Bijuu-ja nélkül , mert Kakuzu egyszer meghal nagy ügy van még sok élete most egyet beáldoz nem nagy dolog neki.
igen a villám legyűri a földet , de modnom egy szív neki nem sokat nyom , beáldozza még marad azon kívül pár és mivel Méh azt gondolja megölte Kakuzu vissza csap és vége van . Nagyon nincs értelem egy ilyen harcnak mert teljesen egyoldalú így , hogy meg "hekkeled" Méhet juura.
90 % Kakuzunak -10%Méhnek , és ezt a tized is csak azért kapta mert egy szivet megölni van esélye de csak addig és ne tovább az nem nagy dolog , kivégzi a föld szívet mert ő villám elemű , utána neki annyi .    Mi sem tagadjuk , hogy jó Ninja csak azt , hogy bármi esélye lenne Kakuzu ellen arra , hogy legyőzze őt.

Itt nem arról van szó , hogy alá becsüljük Méhet , hanem te becsülöd túl juura(túlságosan is ha ilyen értelmetlen harcokat találsz ki amiben ráadásul szerinted Méh nyerne Samehada vagy Bijuu nélkül), legalábbis Kakuzu ellen
.Kakuzu ritka könnyen leverné Méhet a Samehada , és a Bijuuja nélkül .
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 10:54:54 írta dosreis » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4222 Dátum: 10 dec 28, 14:54:03 »

Off: Jah, kicsit túlértékeli mint anno Kisamét, de mindegy általában mindenkinek van olyan szereplő akit előnyben részesít.
A név és jutsu linkelés GYK-nak van. Mert már olyanra is rákérdeztek ami lehet, hogy másnak evidens.

________________________________________________________________________________________

On:

Kakuzu vs. Bee

Beenek nagyon jó Taijutsuja és Kinjutsuja van, de ez semmi a vasbőrnek. Általában ezek a harcok úgy vannak kitalálva itt, hogy nem ismerik egymás képességét az emberek, de Beenek a Hachibi nélkül csak akkor lenne esélye, ha ismeri Kakuzu titkát teljesen. (tudja melyik szív hol van) Akkor kiüti a föld szívet, villámmal, majd gyorsan ki tudná csinálni a többit is. De ha nem ismeri akkor tényleg örül, ha egy szívet kiüthet.

ha nem ismeri Kakuzu tulajdonságait, akkor
Kakuzu 100% - 0% Bee

ha ismeri, akkor

Kakuzu 70% - 30% Bee


Mit szóltok egy Orochimaru vs. Jirayia ?
(Shippuuden eleje)

Mindkettőt láttuk harcolni sima narutoban, csak akkor még be voltak gyengítve.

« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 08:52:07 írta Zer0 » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4223 Dátum: 10 dec 29, 09:27:13 »

Én Jirayia ra teszek. Rengeteg féle technikát tud amelyek igen csak erősek, tudja használni a rassengant, és egyéb erős tűz, és föld jutsukat, és szerintem az odama rassengan nem egy gyenge jutsu. Ezenkívül azt nem lehet tudni hogy mikortól tudta már használni a senin formát, lehet hogy már a shippuden elje óta vagy még régebb óta. És ha aktiválja a senin formát onnantól Oro nak lőttek. Szerintem senin form nélkül is letudja nyomni. Igaz hogy Orochimaru a 4 farkú Naruto ellen nagyot alakított, és jobban megúszta ellene a harcot mint amikor Jirayia harcolt a 4 farkú Naruto ellen.
Oro kígyós jutsujai (amikor az ing újából 1 vagy több jön elő) egyálltalán nem vágom hogy mire jók, üt azokkal vagy összeroppant vagy haraptat, nemtudom. Amég Jirayia sima emberként harcol addig 50%-60% Jirának, ha átmegy senin formba akkor 70%-30% Jirának ha Oro a senin form ellen edo tenseit használl akkor 60%hogy Jirayia győz
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4224 Dátum: 10 dec 29, 10:56:51 »

Szerintem ez nagyjából egyenlő harc, mindketten nagyon erősek, Jiraiyat az edzés alatt hazavágta a négyfarkú, míg Orochimaru legyengülve is felvette vele bőven a versenyt ami azért nem kis teljesítmény senkitől pláne legyengülve.
Orochimaru nagyon sok Jutsut ismer ebben biztosak lehetünk(elvégre a jutsuk megszálotja volt), a kígyós trükkjei is, noha nem mintha Jiraiya ellen mind jók lennének , de ha bekapna egy halálos sebet akkor egyszerűen levedli a bőrét és megy tovább(bár ez biztos sok chakrába kerül , Jiraiya pedig rengeteg ilyen jutsut ismer amivel megölheti).Mind kettőnek ott van a sokféle idéző Jutsu:
Oro-nak a Tripla Rashumon, a Kígyók és az Edo Tensei, Jiraiya-nak : a Varangyok , a Varangy Száj  Csapda(ami megizzasztaná azért Orot szerintem nem is kicsit.Orochimaru ebből a szempontból hátrányban van mert a legerősebb Kígyója Manda volt , ami felveszi a versenyt Gamabuntával , de mellé még kijöhet Gamahiro és Gamaken . Szerintem itt vesztene. Viszont nála van Kusanagi kardja ami még a gyémánt keménységű Enmát is megtudja sebezni, mert szerintem odarohanna Mandárol Jiaraiya-hoz és megpróbálj úgy megölni. Jiraiya ha átmenne bölcs módba úgy közel harcban legyőzi Orochimarut, főleg mert ott van a vállán a két bölcs akik segítik tanácsokkal is a harcban. Oro most elő rukkolna az Edo Tensei-jel amelyeken Jira  felül kerekedne végül(persze attól függ kiket idéz meg, mert nem mindenkit tudna azért legyűrni egy könyen). Oro-nak maradt még egy Jutsuja a 8 fejű Jutsu ami Orochimaru legnagyobb és legerősebb Jutsuja. Elég kemény harc mert abba már nem tudok belegondolni , hogy itt mi lenne , szerintem ez a harc teljesen 50%-50%.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4225 Dátum: 10 dec 29, 15:16:10 »

Orochimaru vs. Jiraiya

Akkor nekiesek én is.

Idézések: Ebben szerintem Orochimaru a jobb, mert Jiraiya Gamabunta-jánál erősebb Manda. A többi harcoló béka is helyettesíthető Orochimaru kígyóival, + Edo tensei, 3-as Rashumon
3:0


Elemi ninjutsu: Föld-föld üti egymást, Tűz erősebb a Szélnél.
4:0


Titkos jutsuk:5:0 (mert Orochimaru-é erősebbek)


Átalakulás:4:2

+ 1 pont még Orochimarunak a Kusanagiért
+ 1 pont Jiraiyanak az Óriás Rasenganért

6:2, azaz  Orochimaru 75% - 25% Jiraiya

Sztem korrekt kacsint


Szerk.: Javítva;)
Sztem azért kígyóbélből ki lehetne törni, tegyük fel ha Edosokat zár be, akkor azok fel is robbanthatják az egészet, nekik mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 16:25:19 írta Zer0 » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4226 Dátum: 10 dec 29, 15:43:49 »

Nem egészen.
A föld elemet csak az Animében használta Orochimaru, hivatalosan(a mangában) nem használta, és nem a szél erősebb a tűznél hanem pont fordítva, a tűz erősebb a szélnél.
A te test csere Jutsudnál mindössze levedli a bőrét(igaz ezzel gyorsabban meggyógyul mert teljesen épen jön ki belőle Nevet)
A hari Jizo val kivédheti a sennei tajashut, meg a jagei jubakut, Mandara no ji-t a Senpou: Goemon-al(mert ahoz te rosszat jelöltél be az ugyanis az amikor kombinálja az olajat a szelet meg a tüzet ő meg a 2 bölcs.
Az áttalakulásnál a fehér kígyó mód-ot csak akkor tugyga használni mikor más testébe költözik(3 évente) a fél kígyó mod pedig csak a gyorsaságát növeli semmi mást, a Yamata no jutsu-t lehet egyedül felhozni Oro átalakulásához mert az a legerősebb Jutsuja és valóan áttalakul ott valamilyen szinten. És ha Jiraiya Bölcs módban van felveheti vele akár a versenyt mert ugye a 2 varangy is segíti őt de ez itt 2 esélyes 50%-50% ez a rész a győzelemre(mivel Jiraiya kisebb de fürgébben mozog és egy kis cselességgel megoldja, de Oro is.)
Az idézés meg Manda erősebb mint Bunta de a 2 másik óriás varanygyal együt már leverik, a többi kígyónak nincs akkora ereje mint Mandának és Jiraiya is milyen könnyen kinyirta azt a kígyot Konohában http://naruto.wikia.com/wiki/Summoning:_Food_Cart_Destroyer_Technique ezzel a jutsuval , A Rashumon csak védekezésre jó mint PL  a Biju bomba ellen. Ebbe a varangyba : http://naruto.wikia.com/wiki/Barrier:_Toad_Gourd_Prison be is zárhatja a kígyókat Vagy az Edo Tenseieseket , bár abban nem vagyok biztosamiatt Jiraiya vesztene az idézések területén.
Szerintem ez teljesen 50%-50% harc lenne a kettőjük közt.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 15:44:28 írta dosreis » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4227 Dátum: 10 dec 29, 15:59:26 »

Igazad van de mind Jiraiya és mind Orochimaru levolt gyengülve, valóban álta a sarat de Kabutó segített neki amíg Tsunade "betegeskedett" így addig ők ketten egyenlő harcot vívtak , Jiraiya ígyis elbánt egy kígyóval félig , és mondta is han em lenne legyengülve simán elsüllyeszti a kígyót a föld jutsujával, akkor is egyenlő volt köztük a harc.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4228 Dátum: 10 dec 29, 16:03:57 »

Hülyeség az első pont, a dtaa book is megerősítia  föld elemet, de a földbe olvadást is vehetjük valamennyire ide.
A tűz tényleg veri a szelet (elvileg), de mivel Orochimaru köztudottan tűzűlló, ez totálisan lényegtelen.
A fehérkígyó móddal kapcsolatos megjegyzések szintúgy. Lásd Kabuto... de egyébként sem tudom, mii is utalt erre...
...a "félkígyómód" meg miért ne lenen átalakulás, attól még, hogy a gyorsaságát és a mozgékonyságát növeli? EZ megitn következetlen, hogy ne mondjam annyira logikus, mint egy műanyagfatipli. Amúgy a rokorokubi stílust is vehetjük akár átváltozásnak.
Jiraiya sennin módban mit is tehet a yamata no Orochi ellen? Megsimogatja rasengannal? Egy kis tűzzel elintézi, hogy melege legyen? Hmmm... értem. Igaz, Jiraiya elég szívós lehet abban az állapotban, szóval kicsit necces őt is elkapni, de Orochimaru mérégt sem árt figylemen kívül hagyni.
Az idézésekben mondjuk hogy egyenlőek, az, hogy Jiraiya egy sima kígyót lenyomott, kérlek, elég alap szint, hogy ilyen random idézéseket gyorsan likvidálnak.... de ugyebár maga Orochimaru, a Yamata no Jutsuval itt is eléggé eltolja az arányokat.
Nem árt figyleembe venni a sebesség téynezőt egyébként za átváltozásoknál, technikáknál sem, Orochimaru sokkal, de sokkal gyorsabb. Még annak is kicsi az esélye, hogy ha Jiraiya nem ül be egy béka szájába, van esélye végrehajtani a sennin módba váltást, ami eltartott neki egy darabig.
Orochimaru taijutsuja nyílván sokkal jobb, kiállt test test elleni küzdelemre a néygfarkúval (igaz, Jiraiya is babrált a pecséttel, de az azér tnem ugyanaz, és majdnem bele is halt elmondása szerint), úgyhoyg ezt is csak sennin módban hozhatja be Jiraiya.
A Kusanagi, amiről tudjuk, hogy órásái ütőerejű fegyver, aminél meglepte Orochimarut, hoyg a négyfarkú kyuubi képes neki ellenállni, biztos, hogy sennin módban is szétszedné Jiraiyát.

Orochimaru egyébként genjutsuban is messze-messze jobb, elég megnézni a statjaikat, de az animében is láttuk, hogy Oro nem áll roszsul vele, Jiraiya pedig kimondja, hoyg az egyik gyenge pontja, de mégis, ez az egy eséyle Jiraiyának, hogy győzzön, egyszerűen azért, mert máshogy eséyle nicns néhány másodpercnél hosszabban tartó kárt tenni Orochimaruban, akinek, mégha csak ugyanannyi eséllyel talál is, elég egy találat. A békás genjutsu bénító hatása, és esetleg valamilyen nagy erejű pusztító technika, vagy esetleg valamiylen elzárás nagy szerencsével megnyerné nekia harcot, de ezt bekészíteni is jó idő...

Orochimaru 99% - Jiraiya 1%
EGyébként Jiraiya már annak idején a kar nélküli Orochiamrutól, kicsit betépve ugyan, de mondhatjuk, hogy kikapott.

Haq valaki nem ért egyet, most őszintén, írjon le egy reális lehetséges harcmenetet, amivel Jiraiya nyer...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 29, 16:04:37 írta STM » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4229 Dátum: 10 dec 29, 16:59:36 »

A Yamata no jutsu azért montam hogy talán elboldogulna vele mert a varangyokkal feltudna rá kerüli és ahogy az egyik fej megpróbája elkapni leharapná a másikat mert az utolsó pillanatban elugrana onnan. A négyfarkús igaz de nem tudjuk , hogy az hogyan történt elvégre nem tudhatta mi fog történi akkor így egyértelmű , hogy bekap egy olyat felkészületlenül Oro pedig felvolt készülve egy Sasori elleni harcra akkor . Kabuto meg teljesen más ügy mert ős máshogy hazsnálja meg teljesen máshogy néz ki és az szerintem egy másfajta Jutsu is volt  mert ő fejlettebben használjam int Orochimaru , mert kül Jiraiya ellen is metehette volna mikor nemvoltak kezei elvégre nem kellenek hozzá jelek. a Sennin Módba úgy lépne be , hgy hátra hagy egy Klónt és készen van mert amin meg van a szükséges idő a klón eltünik és ő meg idéz. Közelharcban meg ő sem olyan rossz megtudná találni a módját , hogy szerelje le a kardot elvégre nem buta. Azon kívül ott van az , hogy ha Yamata no jutsunál van akkor a 2 varangy bezárná egy Genjutsuba , anyi idő elég , hogy bezárja abba a Gourd toad-ba amiben a gyomorsav megdolgozza. Szerintem ötven öttven százalék nemmondom , hogy jobbak egymásnál mert naggyábol ugyan olyan jók, mind 2en értenek a harchoz szóval megtudnák találni egymás gyengéjét . Kabuto-hoz nem kell hasonltani Orot mert ő minden tjobban használ mint ahogy Oro tette.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!