24 szep 21, 13:37:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194375 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4050 Dátum: 10 nov 26, 15:54:04 »

Hidan ellen: Egyértelmű Sandaime győzelem. Ahogy lejött nekem ő inkább ilyen középtáv-táv harcos. Ezt a harcot Enma nélkül is lehozza.
Kakuzu: Ez már problémásabb lenne,és nem is látok sok esélyt az öregnek. Elemi kombók harca,amiben Kakuzu szerintem (egyvalakit leszámítva) mindenkit megverne. Itt max egy x-et hozhat Sarutobi,méghozzá a Shiki Fuujinnal. Hiába van 5 szíve Kakuzunak,ha a lelkét lepecsételik(mielőtt valaki ezzel jön). Olyan  60-40%-ra hozza Kakuzu nálam.
Sasori: Ez az egyik olyan harc ahol semmi esélyt nem látok a Kagénak. Nincs olyan egetrengető gyorsasága vagy védelme amivel túlélhetné pl azt a 100 báb technikát,vagy a Kazekage bábot. Itt a Shiki Fuujinnal se megy semmire ha Sasori okosan csinálja,illetve Enmával se hiszem hogy hozhatna mindent. 80-90% Sasorinak.
Deidara:Itt azon múlik hogy Deinek van-e ideje használni a C4-t. Ha van,akkor nyert ügye van,ha nincs akkor kikapott.Bár nem tudom mit csinálna a szőke herceggel 30 méter magasan,de tegyük fel hogy kitalál valamit. Ha sikerülne lerángatni a földre gyorsan kivégezné az Akatsukist. Ha ez nem sikerül,örökké nem hiszem hogy tudna menekülni a robbantások elől.50-50-es harc nálam.
Itachi: Ezt nem szeretném részletezni,a Kagének esélye sincs.
Kisame: Kisame víz eleme ugye üti a tüzet. De a föld meg ha jól emlékszek jó a víz ellen.(Ebben már nem vagyok biztos és nincs is kedvem utána nézni.) Ha ott van Kisaménél a Samehada(és mér ne lenne?) akkor esélyesebbnek látom őt.
Pl Kisame ha készít olyan nagy vízgömböt mint Hachibi ellen nem tudom mit csinálna a Kage...Ugye ott ha fúzionál a Samehadéval akkor érzi a chakrát,sokkal gyorsabban mozog,meg se fullad...Illetve ha ő nem akarja szerintem a víz cápái sem ennék meg őt. És akkor még nem számoltam az öngyógyulási képességét...Így már 80% Kisamének.---> Itt viszont kiemelném hogy erősen elfogult vagyok,szóval lehet írtam hülyeségeket...
Zetsu: Ezt se szeretném nagyon részletezni,ha arról a Zetsuról van szó mint a találkozón akkor az,eddigiek alapján esélye sincs a zöldségnek,de ha a hadseregre,akkor meg a Kagénak.Nevet
Konan: Engem ő se győzőtt meg. Egy jobb tűz jutsuval lerendezheti a Kage. Az hogy Tobi ellen nagyot alkotott...Nem hiszem hogy folyton 600 billió robbanójegyzettel rohangálna.Nevet 75% Sandaimének.
Nagato: Ha a testeket 1-1 elleni harcban kéne levernie,azt kinézném belőle,de ha egyszerre akkor nem sok esélyt(semmit) látok Sarutobinak.
Tobi is ugyanez a kategória...
Több tag meg nem jut eszembe:D
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 26, 15:56:00 írta Mistich » Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4051 Dátum: 10 nov 26, 16:14:20 »

Nagyjából egyeértek veled mistich.Csak egybe nem:a deidara vs. sarutóbinál szerintem sasrutobi kevés deidara ellen.Legyen egy olyan harc ami még nem volt egyszer sem:hidan vs. tsunade?Lehet,hogy nevetségesen hangzik,de én szerintem hidannak ez a woodo-baba képessége eszméletlen.Persze,szerintem mindenképpen tsunade győz,de nem olyan könnyen,szerintetek mennyi esélye van hidannak? Gondolkozik
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #4052 Dátum: 10 nov 26, 17:33:56 »

Nos Hiden vs Tsunade nagyi Nevet hát sztem Orvosi ninjak ellen elég szívás az ö képessége :S  mint tudjuk az orvosi ninjak erőssége a védekezés illetve a sérülések elkerülése... plusz Tsunade-nak ebben 2 esélye van mert mint tudjuk 1x teljesen képes meggyógyulni csak akkor hal meg ha levágják a fejét de Hidennek is annyi ha ezt a módszert használja és nincs ott Kakuzu(és mivel itt csak Hidenröl van szó sztem nem használná). Sztem itt mindenképp a nagyi nyer és amellett hogy Hiden nem hal meg ugyan úgy neki is fáj a sérülés és sztem lassítja is mert olyan nincs hogy megse kottyanjon neki plusz ahogy én kivetem ugyan úgy érzi a fájdalmat csak nem hal bele. Lényegében ha nem szerzi meg a vérét akkor 1 kunaival is megnyerheti...
Naplózva


--->3D Modeller<---
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4053 Dátum: 10 nov 26, 20:25:55 »

Nagyjából egyeértek veled mistich.Csak egybe nem:a deidara vs. sarutóbinál szerintem sasrutobi kevés deidara ellen.Legyen egy olyan harc ami még nem volt egyszer sem:hidan vs. tsunade?Lehet,hogy nevetségesen hangzik,de én szerintem hidannak ez a woodo-baba képessége eszméletlen.Persze,szerintem mindenképpen tsunade győz,de nem olyan könnyen,szerintetek mennyi esélye van hidannak? Gondolkozik

Az a baj,hogy a harmadikat még narutonak nagyon az elején mutatták be,amikor Kishi még nem szállt el ennyire és nem tápolt túl minden karaktert,mint manapság,de ha túlélte volna az öreg shippuudenig és harcai is lettek volna akkor fejlődött volna,vagy más tehnikákat is bemutatna.Az akatsuki tagok első bemutatkozási erejük alapján verik az öreget,de amikor már túl vannak 2-3 harcon,az öregnek mégkevesebb esélye van.
Hidan vs. Tsunade --->  Ha Tsunadénak van infója akkor nyer,viszont ha hidannak megvan a kötele a fogpiszkálójához,akkor viszont kétséges,úgyhogy legyen ez így fifty-fifty...
Tsunade erős és viszonylag gyors,szóval ő arra menne,hogy egy ütésbe minden beleadjon és hidan képtelen legyen a mozgásra...Viszont nem szokása az elterelő bunshinok kiküldése,szóval az ütés közben kockáztatnia kell,hogy vért veszit.A gyógyítással ebben a csatában semmire se megy,mert ha sebet kap,akkor halott...Talán belekezdene egy olyan taktikába,hogy kicsit szétcsapkodja a terepet,hogy Hidannak esélye se legyen jelet rajzolni,de ha mégis talál olyan helyet,akkor megzavarja benne.
Igazából egyik oldalon sincs olyan,amivel komolyabban kiindulhatnának a másikra.Mindketten sakkba vannak,mert ha támadnak,akkor végük.A csatát végül talán az döntené el,hogy ki bírja jobban idegekkel és ki taktikázik jobban.Ez egyértelmű,hogy kicsoda:Tsunade
80%Tsunade itt

Amúgy az a fura,hogy Edo Tensei is nagyon a naruto elejéről  származik és az eddigi Orochimarus harcokba nem is nagyon kalkulálgatták bele ezt a tényt az emberek,csak most Kabuto megjelenése miatt ég megint mindenki edo tensei lázban.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 26, 20:31:39 írta trees » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4054 Dátum: 10 nov 27, 09:40:38 »

Pein vs Kisame, szerintetek ki nyerne? Azért hoztam fel ezt a harcot mivel pein a kyuubi ellen amikor harcolt akkor hat farokkal elbánt, de a kisame elverte a killer beet úgy, hogy teljesen tudta irányítani mind a nyolc farkát. (Tudom, hogy a kyuubi erősebb mint a killer bee nyolc farkúja, de kyuubinál pein hat farkot vert el, kisame meg killer beenél mind a nyolcat, így nem tudom, hogy ki nyerne egy ilyen harcban)
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4055 Dátum: 10 nov 27, 12:06:33 »

Igen,szerintem is tsunade nyerne.2 ok miatt is:tsunade jól kikerülné hidan támadásait,másodszor is ha szerezne is vért tőle,akkor 4-5 szúrástól biztos nem halna meg,és addig rá is jöhet hidan képességére(bár ez kétséges).Raikage vs. kisame?Én kisamét esélyesebnek tartom,ha kisame elnyeli a villámaurát akkor sokkal lasabb lessz meg gyengébb szerintem a raiakage,bár az igaz hogy a villám üti a vizet,csak a villám-aura önmagában nem lenne elég egy óriási vízburok ellen.Szerintem ez a küzdelem attól függ,hogy a raikage gyorsan ki tudja-e ütni kisamét,1 jól irányzott lariat valószínűleg megölné az akatsukist,de ha nem akkor egyértelmű kisame győzelme.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 28, 16:28:07 írta juura » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4056 Dátum: 10 nov 30, 15:45:30 »

Sasuke VS Minato . Azért hozom fel ezt , mert szerintem ha Narutot hoznám fel az teljesen értelmetlen lenne mert úgyis lesz ilyen harc meg volt is már, Minato meg már halott de nagyon erős volt.A Negyedik Raikage a  Villám Páncéljában olyan gyors mint  Minato alapból , ebből gondolom , hogy az Amaterasu nem lenne számára akadály, ha a Susanoo-t csak csontok formában vonná maga köré akkor egy nagyobb Rasengannal nyerne de ha azt körbevonná az Amaterasuval akkor nem tudom mi lenne. Ha nyilakat lőne rá ,akkor Minato elhelyezhetne mögötte vagy valahol a környezetében egy pecsétet akkor egy Tér-Idő Gáttal visszaverhetné rá a nyilat és Sasunak vége lenne, habár Sasuke fan vagyok , szerintem itt Minato nyerne. Ti mit gondoltok ?
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4057 Dátum: 10 nov 30, 17:59:35 »

Minato az Amatherasut is eltudná nyelni és a Susanoo lövéseit is. De amúgy szerintem ez se kéne, mivel olyan gyors, hogy simán eltudna teleportálni. Minatonak csak egyszer kell hozzáérnie Sasukéhoz és eltud helyezni egy pecsétet rajta... és azzal szerintem simán betud teleportálni a Susanoo belsejébe közvetlen Sasukéhoz, akit leszúrhat vagy rasenganozhat stb. És amúgy érdekes, amit dosreis felvetett, hogy ha elhelyez egy pecsétet Sasukén, vajon odatudja e teleportálni az Amatherasut rá, vagy a benga lövéseit?! Sasuke egyetlen esélye, ha körbevonja magát Amatherasuval, ilyenkor Minato nem tudna hozzáérni, max megidézhet egy békát, aki valamilyen távolsági jutsuval lövöldözi Sasukét közben. Illetve egy genjutsuval foghatná még meg, ha esetleg lesz olyan szerencséje, hogy egy pillanatra eltudja kapni Hokage barátunkat, de ha a Raikagéval nem ment, Minatoval se fog menni.  Én is inkább Minatonak adnám ezt a harcot a téridő jutsuja és az esze miatt.

Plusz utólag jutott eszembe, talán még azt is megkockáztathatja, hogy belenyom egy Rasengant az Amatherasu "pajzsba", igaz, hogy átterjed a kezére, de ha elteleportál, kisebb égési sérülésekkel megúszhatja, mivel a tűz elméletileg nem megy vele, mint pl amikor Tobi megragadta a vállát és teleportált, csak magát helyezte át, a "szűk környezetét" nem.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 30, 18:07:33 írta Sobbi » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4058 Dátum: 10 nov 30, 18:35:57 »

Sasuke-fan ként mondom,egyértelmű Minato győzelem. Az egyetlen amivel Sasuke megfoghatná Minatot az a genjutsu,de kizártnak tartom hogy Minato ne tudna kitörni belőle... Az Amaterasu meg továbbterjed. Amikor Bee harcol Sasukével és Sasuke felgyújtötte Hachibit...Na ott Karin háta is szépen felgyulladt miután ráesett a csáp.(Aki nem hiszi,járjon utánaxD)

Ha tud nagy Rasengant akkor még azt se kell megkockáztatni hogy leég a keze^^" Max a Rasengan szétég mielőtt Sasukééig ér. De lényegtelen mindenhogy Minatoé ez a harc.

Fogalmazási hibákért elnézést,de álmos vagyok és nincs kedvem átolvasni,javítani...Talán majd egyszer.
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4059 Dátum: 10 nov 30, 19:30:07 »

Szerintem is egyértelműen minató.Amaterasu kilőve a sebesség miatt,genjutsuból meg az egyik legerősebb hokage biztos ki tud törni.Sussanóra meg tökéletes a tér-idő gát jutsu.Akárhogy nézzük ez a harc minatóé kb. 100%-ban.Kisame vs. raikage?Ez a harc nagyon érdekelne,én szerintem kisame nyerne,de épphogy...szerintetek akkor ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4060 Dátum: 10 nov 30, 20:10:12 »

Egyre jobb a fórum... Tudom hogy Minato a manga faszagyereke meg minden, de azért ne beszéljetek bele a nagyvilágba... Semmit sem lehet tudni róla, még azt sem hogy mennyi chakrával rendelkezik, és hogy mennyit vesz ki belőle a folytonos ide-oda ugrálás, egyszerűen semmilyen info nincs róla. Tsukuyomiból is kijön? Komolyan? Miért jönne ki? (A faszagyerek státusz mindenre felhatalmazza? Miért nem ezt írja mindenki, és máris nem kell erről vitázni.) Ha benyalja, kifekszik. Egy hipotézist lehet felállítani a látottak alapján, hogy a stílusából ítélve gyorsan rendezi le a harcokat, ergó, nem bírja hosszabb távon, és etekintetben Sasuke a legrosszabb ellenfél neki. De persze MINATO FOREVER! sigh...
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4061 Dátum: 10 nov 30, 20:43:39 »

Hát még abból is amit idáig lehet tudni róla elhozná a meccset, de persz e nem lehet tudni mi lesz most Sasuke-val és az új szemeivel.. Nevet Bármit el tudok képzelni Nevet Attól, hogy a legerősebb Hokage télleg nem ruházza fel semmi, hogy a legerősebb(?) genjtusuból csak úgy kijöjjön... Ám a teleportálásával szerintem is elhozza a meccset, mert követhetetlen. Sasuke, ha körülvonná magát Amaterasuval okés lenne, de azt nem bírja még sokáig csinálni szóval...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #4062 Dátum: 10 nov 30, 20:49:26 »

Hát ez a faszagyerek,elsőnek próbálta megtartani Kushina pecsétjét, majd elteleportálta a 9 farkú lövését, lerendezte Tobit, ugrált még egy-kettőt, desszertként még magát a 9 farkút is elportolta és, hogy feltegye az i-re a pontot még csinált egy pecsételést is. Talán ennyit még a csodakölök ellen is megtudna csinálni..... Mosolyog A genjutsuból meg, hogy kitörne e arra nem adtak eddig infót soha, de hogy nehéz lenne alkalmazni az is biztos, ha már Raikage ellen se tudta Sasuke, mert túl gyors volt neki.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4063 Dátum: 10 nov 30, 21:09:29 »

Megbirkózott a Kyubival , közben legyőzte Madarát is,és még maradt ereje , hogy elzárja a Kyubit, ezenkívül az utolsó háborút is az ő közreműködésével nyertek meg, nélküle veszítettek volna, azért az nem kis teljesítmény , hogy egy egész háborút 1 ember döntött el, és ha igaz rá , hogy gyorsan fejezi be a harcokat akkor Sasunak nem lenne sok esélye, mert hát olyan gyors mint a Raikage , és ő is keményen helyben hagyta , és Minato azért trükkös ellenfél , akivel Madarának is meggyűlt a baja, és minden bizonnyal a legerősebbeknek is komoly fejtörést okozna , a legerősebb Bijuuval is felvette a versenyt , noha Sasuke most még erősebb lesz mint valaha , és már eddig is erős volt hisz megölte Danzout , és a Kagekkal is felvette a versenyt úgy ahogy. De akár hogy is nézzük Minato nyerne (még).
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4064 Dátum: 10 dec 12, 20:13:49 »

A lefejezőpenge egy bazi nagy hentelő bárd, nagy rakat fém, semmi több. Samehada meg egy kicsivel spécibb. (fúziós képesség, chakraelszívás stb.) Persze van hátránya is, mivel elég önfejű tud lenni, ha az ellenfélnek magasabb a chakrája, de Zabuza és Suigetsu sem rencelkezik akkora chakrával, ami veszélyes lenni, hiszen Kisame elég jelentős készlettel rendelkezik.

Ráadásul Kisame nem zavartatja nagyon magát, ha nem 1 vs. 1-ben kell kűzdenie. A vízklón jutsu + vízbörtön jutsu kombináció elég hatásos. Nem sok esélyt adnék az ellenfeleinek. (suigetsu még túlélhetné, hiszen vízzé tud válni, de ez menekülésre lenne csak elég szerintem.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!