24 szep 21, 15:23:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194434 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4035 Dátum: 10 nov 22, 20:12:49 »

Igen,ebben igazad van.Kabuchimaru mondta hogy jóval erősebb az edo tenseije mint orochimaruénak,ez igaz.De szerintem orochimarué is elég erős,szerintem az már elve hihetetlen hogy pein csak a lélekekszívós testtel tudja megölni őket,és véleményem szerint ez elég orochimaru győzelméhez,persze lehet hogy 1 elvakult orochimaru-fan lettem,de az új információ miatt az edo tenseit mindegy hogy oro vagy kabuchimaru használja,eszméletlen technikának tartom.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4036 Dátum: 10 nov 22, 21:05:21 »

Nem csak a lélekszívóssal tudja... Ott a másik test amit már írtam meg Gedo Mazu is. Nem véltelen mondták Nagatoról, hogy élet és halál felett áll,  de nem akarom magam ismételni mert az Edo Tensei legyőzhetetlen, hisz annyira erős technika ha meghalok akkor zombi seregem tovább él. Eszméletlen!  IMBA! ROTFL! bow Nevet Bár Gai Senseit nem veri!!!!
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #4037 Dátum: 10 nov 23, 15:44:02 »

No, akkor tegyünk pontot a téma végére.

Orochimaru vs Pein

Két olyan shinobiról beszélünk, aki magasan a Kage szint felett áll. Olyan shinobik, akik hihetetlen nagy befolyással rendelkeznek, hihetetlen nagy mesterektől tanultak, és hihetetlen sokra vitték későbbi életükben.

Orochimaru sokáig a főgonosz szerepét játszotta, és addig igencsak sebezhetetlen karakternek tűnt. Tudni kell róla, hogy Ninjutsu ban a lehető legerősebb ninja akit csak produkált a Naruto világa. Hisz célul tűzte ki, hogy elsajátítja az összes elsajátítható technikát. Szélesebb körből válogathatja ki a technikákat amiket egy harcban alkalmaz. Olyan technikákat is ismerhet, amik régen letűntek, vagy túlságosan veszélyesek a többieknek. (Szerény véleményem szerint máig neki kéne lennie a főgonosznak. Pein, és Madara a közelébe sem ér.)

Elmúlásának körülményei se szokványos Shinobi vs Shinobi csata volt, hisz sokszorosan legyengülve tudták csak legyőzni, és akkor sem teljesen. Ne feledjük, hogy két Sharinganos(Sasuke, Itachi) tudta csak legyőzni, végállapotokban. A testvérpáron kívül szerintem kevés, vagy nem volt olyan aki le tudta volna győzni. (Megjegyzem, a két testvér is csak azért lett volna képes rá, mert velük született képességeik nagyjából minden Ninjutsu-t semlegesített.)

Pein viszont olyan karakter aki tökéletesen megfelel egy Orochimaru szintű karakternek. És azt kell mondjam, hogy ennél egy kicsit több. Ugyanis amit nem sikerült Oro-nak elérnie(Dojutsu), azt sikerült elérnie Pein-nek. Ráadásul a legerősebb Dojutsuval rendelkezett. Pein tipikusan az egyetlen olyan karakter, melyet egyedül képtelenség legyőzni. Mindig is voltak ilyen karakterek, szerte a kultúrákban, nemzettől függetlenül. Ezen nem kell meglepődni.
Egyik karakter sem lett volna képes szemtől szemben legyőzni Pein-t.

Ha szeretnék egy elképzelhető skálát felállítani, akkor talán így tudnám ábrázolni az eshetőséget, kezdve a gyengébbel, és végül a legerősebbig eljutva, NAGY UGRÁSSOKKAL. (minden egyes szereplőt nem fogok, csak egy párat, szemléltetés céljából)

Shikamaru => Kakashi => Itachi => Jiraya, Orochimaru => Pein

Gyengébbek, aztán középosztálybeliek, és végül a legerősebbek. Madarát direkt hagytam ki. Róla szinte semmit nem tudunk. Nem fogok ilyen karakterrel foglalkozni. Még a végén kiderül, hogy Tenten legyűri...  Nevet
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4038 Dátum: 10 nov 23, 17:44:30 »

Pein vs Kisame, szerintetek ki nyerne? Azért hoztam fel ezt a harcot mivel pein a kyuubi ellen amikor harcolt akkor hat farokkal elbánt, de a kisame elverte a killer beet úgy, hogy teljesen tudta irányítani mind a nyolc farkát. (Tudom, hogy a kyuubi erősebb mint a killer bee nyolc farkúja, de kyuubinál pein hat farkot vert el, kisame meg killer beenél mind a nyolcat, így nem tudom, hogy ki nyerne egy ilyen harcban)
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4039 Dátum: 10 nov 23, 18:05:50 »

Na egy Orochimaru fan? Pein és Madara közelében sincs Orochimarunak? :O Te valamit tudsz amit én nem. "Olyan teknikákat is ismerhet, amik régen letűntek.." Hát Madara még véletlenűl sem...szerény véleményem szerint még idősebb is, de mindegy. Azt aláírom, hogy Sasuke legyengűlve győzte le viszont azt hozzá kell tenni, hogy szépen kicselezte Istenmarcsit. Viszont az szúrja a szemem, hogy Itachi csak legyengűlve győzi le. Szerintem ígyis-úgyis szép, hogy belenézett a szemébe Marcsi meg remegett/izzadt és nem mozdult. Nem hiszem, hogy sokat változott volna a helyzet, ha a teste teljesen új és friss. Kb abban a pontban értek veled egyet, hogy Pein fölötte áll. Ja hopp elfelejtettem írni, hogy ez is új info nekem, hogy a Sharingan minden ninjutsut semlegesít. Huh. Nerf az Uchihaknak. Na és persze Itachit Minimum Jiraya és Orochimaru mellett van. (Ugyebár a Sannin csapat később lett híres, ezzel ellentétben Itachi 11 vagy 13 évesen Anbu vezető volt...) Van olyan kari ami képes lehet szemtől szemben legyőzni Pein-t és ez pl a Raikage és Minato. Miért? Azért mert veszett gyorsak és ez szerintem Pein gyengepontja. Például cseszheti az oszott látást, ha egyik sem látja a mozgásukat...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4040 Dátum: 10 nov 23, 22:03:58 »

Pein és MAdara a közelében sincs. Mint főgonosz, mint karakter, közel sem oylan jók a szerepben. Couthbert így értette, hogy egyértelmű legyen.

Minato meg talán igen, végülis lenyomta Tobit és a kyuubit is, és még gyorsabb, de a raiakge nem fogja legyőzni Peint, legalábbis ilyen marha biztosan nem.
 A gyorsasága persze őrült nagy előny, és a védelme sem rossz, de a Raiakge kikaphat, ahogy a hatfarkú kyuubi is kikapott. Hogyan? A chakraauráját üti a chakraszívó Pein, a rakage gyors, de ha például átnyúl rajta, mint Juugón, még lehet ideje használni a jutsut, az Isteni Birodalom is sebezhetővé teheti egy meggondolatlan támadására reagálva, a Chibaku tenseit is azért problémásan kezelné, a shinra tensei elég jó védelem egy követhetetlenül gyors ellenféllel szemben is, csak éppen az öt másodperc sok itt.. stb.stb.
Na persze mondhatjuk, hogy nem fogja elkapni az Éhesszellem Birodalom, de hé, ha megelőlegezzük, hogy Orochimarut elkaphatja az Emberi birodalom, ez a lehetőség abszolút játszik.
Jók esélyei, de ő sem egyértelmű győztes.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4041 Dátum: 10 nov 24, 21:56:31 »

amúgy szerintem egyértelműen pein nyerne 2 egyszerü okból:
1. Pein a baishou teninnel magához huzza és aztán kitépi a lelkét  smirksweat.
nem tudok sok módszert amivel tudna védekezni ezellen oro. ( valamint a halottakat is elintézi ugyanígy )

2. Oro soha a büdös életben nem jönne rá hogy hol az igazi pein  Nevet
hacsak nem tanulta meg a senin formot

azaz peint iszonyatosan legyőzhetetlennek tartom akit csak a sztori miatt kellet kinyírni Hümm-hümm
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4042 Dátum: 10 nov 24, 22:01:30 »

Ilyne elven Pein bácsi bárkit legyőz, ugyan már... ikszdé
Ez a módszer semmiylen bármire való ellenfél ellen teljesen alkalmatlan, és egyébként ha jól emlékszem, valakinek egy félmondatában el is hangzott miért, és mintha én is utaltam volna rá.... mindenesetre azokban a komoly másodpercekben, tizedmásodpercekben, amíg odaér az ellenfél az Isteni Birodalomhoz, és tényleg megfelelő helyre kerül az Emberi is, senki nem fog tétlenül várni, de főleg nem az emberi Birodalom tenyerébe fejelni. Orochimarut egyébként ilyen módszerrel támadni egyenértékű egy, vagy több test felesleges beáldozásával, de mondjuk  raikagét szintúgy.

« Utoljára szerkesztve: 10 nov 24, 22:04:38 írta STM » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4043 Dátum: 10 nov 24, 22:03:01 »

Hát szerintem is nyerne, de nem ezzel a lélekkitépős cuccal azért. Vagyis ez így elég gáz lenne és nem is tudná kivitelezni Oro ellen sztem. Ott az a szájából kijövős (elfelejtettem a nevét) kard aztán keresztüldöfi vele. Meg amúgy igazából, ha legyőzte a Peineket akkor nyert, mert itt Pein vs Orochimaru volt és nem Oro vs Nagato. Ám Pein lehozná. Eleve nem hagyna neki annyi időt gondolkozni, mint anno Jirayanak. Tehát Oro kapná rendesen az áldást és  még védekeznie is kell rendesen, mert csupa ismeretlen jutsuval, szemmel stb találja szemben magát... és így nehéz. Ebből a harcból igen kevés ninja kerülne ki győztesen és véleményem szerint Oro nincs köztük. Áh STM beelőzött, de már nincs kedvem kitörölni.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4044 Dátum: 10 nov 24, 22:04:57 »

Amúgy...
Az igazi Pein pedig mindenütt kérdés, de az az Orochimaru, aki kb. mindent tud Tobi terveiről is, lehet, hogy már azzal nyit, hogy az igazi Nagato után indul, és kiüti, csak éppen így túlegyszerű neki szavazni a győzelmet, de ha például Pein hazai pályán harcol, akkor a technika laza elemzése után is, vagy a helyiektől szerzett infók alapján kiderülhe,t akár megintcsak tényleges összecsapás nélkül is, hol találhat rá.
SZóval részemről ez is benen van a pakliban.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4045 Dátum: 10 nov 25, 17:36:51 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/518_angol/12 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/518_angol/12 és http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/518_angol/12 .Ez azt bizonyítja,hogy a chibaku tensei hatástalan lenne,egy újabb pont orochimaru javára.Szóval peinnek csakis kizárólag a emberi birodalom maradt,semmi más,én szerintem így pein kicsit esélytelen,ha orochimaru megidéz mondjuk 2 testet,nem lessz elég az emberi birodalom,először is orochimarunak ha az emberi birodalom megöl 1 testet,akkor ez a ,,trükk" többször nem válik be.Akárhogy nézem majdnem azt kell mondanom hogy egyértelműen orochimaru a győztes,persze csak úgy ha peinnek nincs gedou mazo Nevet
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4046 Dátum: 10 nov 25, 20:48:51 »

Kezdjük ott, hogy nekem spec semmit nem dobott ki arra amit linkeltél, de ahogy néztem az 518. részből volt. Hát nem tudom mit olvastál ami szerint hatástalan a Chibaku tensei, de lényegtelen. És Pein nem 6testből áll?? Mi ez, hogy csak az emberi birodalom jó.. ott van egy ami elszívja a chakrát...ott egy ami megidéz egy pár igen erős szörnyecskét...ott van az is ami feléleszti a többit...a báb... Ezeknek az összehangolt együttes támadása Pein ereje. De amúgy is teszem azt megidéz pár emberkét, mert véletlen pont van nála áldozat...akkor ha Oro kap egy Chibakut és bent ragad akkor vége, kikapott. Azt furcsállom, hogy azóta írod azt, hogy Oro nyer mióta kiderült, hogy nem halnak meg az idézettek még akkor sem, ha a használó elhalálozik. De ez nem változtat a dolgon, hogy ha Oro meghal akkor kikapott és vége.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #4047 Dátum: 10 nov 26, 13:06:34 »

Úgy értettem,hogy az egyik test 1 robbanást is túlélt,gyakorlatilag atomjaiból is összeállt.Vagyis akármilyen erős a chibaku tensei,a testek ellen hatástalanok.Orochimaru még edo tensei inélkül is problémás lenne peinnek(persze legyőzné,de nem könnyen),de ha ott van az edo tensei is akkor szerintem nyer.Ez egy olyan végülis,amelyben olyan ninják harcolnak,akiknek az ereje megszégyeníti a kage szintet is.(pl. tsunade is hokage de e 2-höz sehol sincs).
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4048 Dátum: 10 nov 26, 14:01:52 »

Szerintem meg tényleg csak a levegőbe beszélsz, mert megtetszett az edo tensei, és most hű.
 Például, azután, különösen azután, ami Sasoriékkal történt, miért is számít, hogy azok a a szerencsétlen lelkek éppen a chibaku tenseibe zárva, szétpasszírozva, de testhez kötve élnek, mint Hidan a föld alatt, vagy halottak?  Hümm-hümm

Arra ki sem térek, hogy az eddigi viták után hogy rendezted le ezta  "persze legyőzné dolgot", mert.. nos, komikus.
Azt meg mgé mindig nem sikerült megrétene,d hogy semmit nem számít a etstek sorsa, ha Pein éppen legyőzi Orochimarut, mint haogy az sem befolyásol semmit, hogy mondjuk a halott Zabuza kardja csak a közelmúltban tört el.

Szerintem lapozzunk, mondjuk egy Sandaime vs. akatsukisokra, a harmadik valószínüleg még fénykorában is messze elmaradt az előző két "küzdő fél" erejétől, mert nagykjából tovább, és nagyobban tudhatta amit, de ebben a mezőnyben nem boldogulna rosszul. Szerintem több lenne a győztes meccs, mint vesztes.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4049 Dátum: 10 nov 26, 15:36:31 »

Sarutobi valóban jó esélyekkel megy a csatába, ha nem számítjuk bele a nagy ászokat. Sztem Hidant, Konant, Kakuzut, Deidarat és még Sasorit is meg tudná fingatni. Bár a bábhasználó felől vannak kételyeim. Az a Sandaime Kazegkage báb nem nagyon feküdne sztem neki. No meg a mérgek.. Kisame is problémás lehet. Igaz itt Gai sensei elintézte pikk-pakk,  no de valljuk be rajta kívűl szinte mindenki ninjutsuból él. A Hokagénak meg pont az az erőssége na meg a hatalmas intelligenciája. Nagato és Itachi ellen elbukik, Orochimaruval meg jó csatát vívna. Mondjuk amit  a 4farkúval művelt, az alapján ő számít nálam jobbnak. Madara ellen úgyszint esélytelen szegény...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!