24 szep 21, 20:33:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194637 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3975 Dátum: 10 nov 07, 10:58:58 »

Itachi vs Sennin Narutonál azért azt ne felejtsétek el, hogy Naruto testében ekkor 3 részből áll a chakrája és, hogy ennek tökéletes egyensúlyban tartásához óriási koncentráció, tehetség, sok chakra stb....szóval sok minden kell. A genjutsu meg ugye arról szól, hogy az egyik illető átveszi a másik chakrája feletti irányítást. Én úgy gondolom, mivel folyamatosan nyeri a környezetéből az energiát már eleve immunis a genjutsura az illető, aki sennin módban van, de tegyük fel, hogy Itachi még így is átveszi az irányítást felette. Itachi lehet, hogy egy zseni, de neki sem sikerülne, egyensúlyban tartania Naruto chakráját, ami felborulna és "összezavarodna", így viszont megint csak megtörne a genjutsu. Mivel a mangában (eddig?) nem volt utalás arra, hogy működne a genjutsu a sennin módon, és mivel tudjuk nagyjából, hogy működik a genjutsu, feltételezem, hogy Itachi, nem tudná Narutot betenni. De ez csak az én véleményem.
Így viszont, hogy Itachinak kiesett az egyik legerősebb fegyvere, már csak a Susanoora és az Amatherasura támaszkodhat. Az Amatherasut a sok klónnal Naruto védheti, a Susanoora meg max a Rasenshurikent tudom elképzelni, lehet 3-4 áttudná ütni, vagy addigra Itachi chakrája is megfogyna.... A yata tükör meg lehet, hogy "mindent kivéd", de ezt a storyban sok mindenre mondták már, hogy védhetetlen, áthatolhatatlan stb... és valami végül mégis lenyomta.. Szóval én ezt nem venném életbiztosításnak, nyilván erős, de a Rasenshurikennek is olyan ereje van, amire eleinte még csak nem is számítottak.  Mindenesetre érdekes harc, ha azt vesszük, hogy Naruto immunis a genjutsura sennin módban.. mert hát miért ne, akkor Itachi a sennin módok "újratöltése" közben tudná elkapni azonnal...Én 50-50 %ot adok nekik.

Shika vs Sasukénél, tényleg Sasuke az esélyesebb, Shikamarunak azt kell elérnie a harcban, hogy úgy fogja le Sasukét, hogy Sasuke háttal áll neki, mert akkor nem tudja a szemét se használni.  Ez területi adottságoktól is függ, illetve, hogy - hogy cselezik egymást. Esélytelennek azért nem mondanám, eléggé terület függő a harc és hogy ki, hogy tudja kihasználni az adottságokat.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3976 Dátum: 10 nov 07, 13:37:43 »

itachi okos és rögtön az eredetit próbálná amaterasuval támadni,és akkor a küzdelemnek vége lenne.

És azt mégis hogy csinálja? Nevet Az árnyékklónok lényege pont az hogy a klónok arányosan osztják el egymás közt a chakrát,és így se Byakugannal se Rin'negannal se Sharingannal se semmivel nem lehet eldönteni melyik az igazi.

mondjuk a rasengan azért erősebb a chidorinál, emlékszel mikor a kórház tetején össze csapott Naruto és Sasuke?
A Rasengan egy olyan technika ami a formai manipulációt nagyon magas szinten használja,de elemi manipuláció nincs benne. A Chidorinál pedig ez fordítva van. Ergo a 2 technika ugyan olyan erős,csak más a hatásuk. A Chidori leginkább szúrásra alkalmas,a Rasengan meg...ezt nem tudom leírni:d.

Raikage vs. Sennin Naruto.
Végre egy harc,ahol tudok elfogultság nélkül írni,tekintve hogy mind2 karaktert utálom xD
A Raikagét én esélyesebbnek látom. Naruto nincs se olyan gyors,se olyan erős hogy itt bármi esélye legyen. Hogy a Raikage ellen azt a genjutstut képes legyen használni az vicces...Esélye nem lenne rá:)
Ninjutsuk terén a FRS miatt Naruto jobb,de itt pont nem menne vele semmire. Viszont ha azt vesszük hogy a Raikage villám elemű,Naruto meg szél,ha jól emlékszek a szél üti a villámot. Itt nyerhetne egy kis előnyt,ha tudna az FRS-sen kívül akár egyetlen szél jutsut. A békák nem hiszem hogy megerőltetnék a Kagét...viszont Naruto is erős úgyhogy egy 30%-ot kap.

Maximum akkor adnék Shikának esélyt ha az árnyékfojtó technikával befogja Sasuke szemeit és úgy támad rá.
Ez se nyert,mert ha kipróbálod hogy belenézel a Napba,a kezed valamivel a szemed elé teszed,akkor ugye az árnyék "rávetül" a szemedre. Ettől függetlenül simán tudsz nézni tovább másik irányba.

Aki egymaga legyőzi Gaarát és Leet egyszerre ha nem beteg, az nem piskóta.

Lee ott még enyhén megviselt állapotban volt a Gaara elleni harca miatt,ezt azért ne felejtsük el.^^
De egyébként Kimimaro vs. Kakuzu:
Gondolom ezt úgy értetted hogy Kimimaro tökéletesen egészséges,különben esélye nem lenne. Kakuzu ugye az 5 elemmel egész powernek számít,bár Kimimaro vérvonalképessége is egész használható. Mint láttuk taijutsuban nagyon jól tolja a csontos csávó,itt az Akatsukis meglenne lőve. Szerintem a csont páncélját egy sima elemi támadással nem tenné tönkre,bár a kombinált támadásai megizzasztanák az biztos.(Gondolok itt pl villám + víz,tűz+ szél kombókra főleg)
Ha átokpecsét 2-be kapcsol Kimimaro és utána beveti azt a végső technikát mint Gaara ellen,ott vége lenne.Kakuzu nem tud olyan gyorsan felrepülni hogy megússza. 60% Kimimaronak,mert lehet azelőtt vége lenne hogy ideje lenne kapcsolni a pecsétet.

Sobbi: gondolom én vagyok hülye,de nem értem ezt a 3 részes chakra dolgot. Amikor Fukasaku (vagy mi a neve) tanította Narutot,nyílván akkor mondta,csak nem én nem emlékszek rá..Egy mangaoldalt keresel erről? Köszi előre is^^

Hogyha Naruto betolja a sok klónját,Itachi nem Amaterasuzni fog szerintem hanem inkább Katon technikákat használna. Viszont azt sem érdemes elfelejteni hogy Naruto egy Sennin módban csak 2 FRS-t tud,és azzal a Yata tükrét,amit egy Kirin meg se repesztett,kizárt hogy áttörjön. Itt azon múlik hogy a Sennin mód vagy a Susanoo bírja-e tovább.


Shika vs Sasukénél, tényleg Sasuke az esélyesebb, Shikamarunak azt kell elérnie a harcban, hogy úgy fogja le Sasukét, hogy Sasuke háttal áll neki, mert akkor nem tudja a szemét se használni.  

Mint mondtam az előző hsz-emben,ha Hidan képes volt mozogni Shika árnyék technikája alatt akkor Sasuke is képet lesz,ha többre nem is,de hogy megforduljon arra mindenképp.

« Utoljára szerkesztve: 10 nov 14, 19:12:54 írta Mistich » Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3977 Dátum: 10 nov 07, 13:53:31 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/409/14 Ebből látszik hogy sobbinak igaza van.A shikamaru vs. sasukénál meg mindig ugyanaz a véleményem,nem látok esélyt shikamarunak,sasuke túl gyors ahhoz hogy shikamaru elkapja az árnyékával.A raikage vs. sennin-narutónál meg úgylátszik mindenkinek egy a véleménye a csata kimenetéről,vagyis egyértelműen a raikage.És milyen lenne 1 korlátlan sennin-móddal rendelkező narutó(vagyis a békák a vállán vannak) vs. ms sasuke?Szerintem ez így már elég érdekes csata lenne,és narutónak így sokkal jobb esélyei vannak.Bár ms sasuke így is megizzasztaná,az idézésekre amaterasu tökéletes,de a sussano is,a genjutsu kilőve mert sasuke állandóan támadni fogja narutót.Bár most hogy jobban belegondolok narutó sokkal esélyesebb.Ugyanis hogyha korlátlan senjutsu tartalékai vannak akkor bármennyi rasenshurikent meg csinalaht nem?Így ms sasuke esélyei eléggé lecsökkennek.Akkor én adok narutónak egy jó 70%-ot.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik

Moderátor, Chakra:
Egy tonna üres sor törölve a hsz végéről.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 07, 14:37:30 írta Chakra » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3978 Dátum: 10 nov 07, 15:13:06 »

Ulquiorra vs. Lucci
Hoppá ez egy másik történet Nevet
Akkor itt van ez: óriás Choji még óriásabb kezekkel vs. Kiba és Akamaru kétfejű bestia módban.
OH várjatok brillírozok
Ez milyen?: Kankuro vs. Kidomaru (Akinek nem rémlene a név, a hatkezű csávó.)
Az én véleményem:Első páros: passz
                               Második páros: Kankuro csak legyőzi azt a szerencsétlen torzszülöttet, lehet, hogy pókapó tud  páncélt izzadni, de a mérgesgáz ellen nincs semmije.

A Naruto vs. Sasuke harcról csak annyit, hog az Amaterasu mindent visz.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3979 Dátum: 10 nov 07, 23:29:29 »

Szerintem viszont Kidomaru nyerne ugyanis a gázok elől el tud táncolni a hálójával, a bőre meg van olyan kemény egy technikájának hála, hogy kibírja a senbon záport vagy a tüskéket. Viszont az idézése nagyon durva, szerintem azzal nem tud mit kezdeni Kankurou, sőt a hálóval sem nagyon. Esetleg ha csapdába csalja akkor van esélye, Nem tudjuk mennyire képes jelenleg szóval 60%-40% Kidomarunak szerintem.
Naplózva


 
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3980 Dátum: 10 nov 13, 17:02:40 »

Kidoumaru nyerne szerintem.Raikage vs. sennin-narutó úgyhogy sennin-narutó nem fogy ki a sennin-módból?Szerintem a raikagénak még így is van esélye,túl gyors még sennin-narutóhoz képest is,és ez nagyjából eldönti a küzdelmet,mert narutót egyszer-kétszer biztos hogy eltalálja,viszont narutó nem biztos hogy el tudja találni,szerintem a kage sasukét is megölte volna,ha nem lett volna olyan heves.Szerintetek akkor ki nyerne örök-sennin-módos narutó vagy a raikage? Gondolkozik http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/4 és a folytatás http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/5 hát ha ezt a raikage megcsinálja narutóval akkor...
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 13, 20:55:49 írta juura » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3981 Dátum: 10 nov 14, 19:31:52 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/409/14 Ebből látszik hogy sobbinak igaza van.

Erre már egyszer reagáltam csak gondolom a 3 soros miatt törölve lett. Na mindegy leírom mégegyszer.
Ez nem azt írja hogy 3 féle chakra van az ember testében. Hanem 3 féle energia,ami szerintem nem ugyanaz. Ez lehet hülyeség,de mintha a sima chakra pont a 2 belső energiából jönne létre...(Mondom erre nem emlékszek rendesen,csak rémlik valami.)

MS Sasuke-Sennin Naruto: Itt mindenki azt fogja mondani amelyik karaktert jobban bírja...Szóval nálam Sasuke powaaa xD.

Chouji vs. Kiba:
Hmm...Itt kérdéses hogy Chouji ehet-e olyan tablettákat. Ha igen akkor egyértelműen lecsapja Kibát aztán kidől xD
Ha nem,akkor főleg az Akamaruval való csapatmunka miatt Kibát látom esélyesebbnek. Ha Chouji olyan guruló módba kapcsol Kiba meg nyom egy Gatsuugát...érdekes lenne...De azt hiszem még Kiba mondja hogy Choujinak pusztítóbb taijutsuja van mint neki,úgyhogy lehet nem így próbálkozna.. Nem tudom,szerintem Chouji esélyesebb.

Kankuro vs. Kidoumaru: röviden tömören gman véleményével értek egyet. A mérgesgáz megfogná Kidout.

Minato vs. Raikage?
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3982 Dátum: 10 nov 14, 20:11:17 »

Minató vs. raikage jó kis harc lenne,és minató nem tudja használni a hiraishin no jutsu 1. szintjét,mert "megégetné,, a kezét.A hiraishin no jutsu 2. szintje meg kétséges hogy bejön,ugyanis a raikage olyan gyors mint minató,vagyis nehéz megcélozni úgy hogy el is találja.Ha be is jön,akkor se fog nagyon kárt tenni a raikagéban,a chidori is csak megkarcolta: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/3 és http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/4 megse kottyant a raikagénak.
Szerintem minató csak úgy tudna nyerni ha bevetne egy tér-idő gátat: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/9 csak így nyerhetne szerintem.Ezért olyan 65% a raikagénak.
Ms sasuke vs. sennin-narutó:én itt nem csak a "sima,, sennin-narutóra gondoltam,hanem arra hogy korlátlan természeti energiával rendelkezik.A "sima,, sennin-narutónak esélye sem lenne a győzelemre:1. ő neki nincs folyamatos senjutsu termelés,ezért a genjutsu ellen védtelen(de lehet hogy korlátlannal is az lenne,nem tudom),2.Sasuke sussonóját frs nem törné át ez biztos,és narutó harc közben elég hamar fárad,és így nehéz neki kerülgetni a nyilakat 3.5 perc múlva megszűnik a remete-mód,és kell idő mire újra használni tudja,és addig sasuke végezhet vele az amaterasuval.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 14, 20:19:36 írta juura » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #3983 Dátum: 10 nov 14, 23:43:49 »

Én a Minato vs Raikagéban Minatót nem győzné le csak úgy. Minato volt a legnagyobb hokage, és egy erős gyors és okos harcos "volt". meg ha a csidorival áttörte sasuke a villámpajzsot akkor egy oodama rasengannal minató szémorzsolná, vagy legalább is nagyon fájna a raikagénak.
valamint ott vannak a téridő jutsuai amivel teleportálhat és összezavarhatja egy pillanatra a raikagét és buuuum.
A raikage mellet(majd később ellen) hogy pusztító a taijutsuja, de ahoz előbb el kell kapnia ami nehéz a teleportáció miatt és a heves vérmérséklete miatt.
Én azt mondanám hogy 80% Minatonak és 20% a raikagénak.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3984 Dátum: 10 nov 15, 00:38:24 »

Mondjuk az oodoma rasengan Naruto sajátossága, ha jól emlékszem Jiraya mondja neki, hogy ki kell fejlesztenie a saját rasenganját és ez lett belőle..

Ettől függetlenül én sem írnám le Minatot a raikage ellen.. érdekes harc lenne, mindketten nagyon gyorsak viszont raikage úrnak könnyen elszáll az agya.. Mosolyog
Minato pedig megfontoltabbnak tűnik nekem. Ezért kicsivel több esélyt látok a hokage győzelmére.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3985 Dátum: 10 nov 15, 22:59:19 »

Hát,a tér-idő gát minatónak nagyon szívatós,és ezt a raikage lehet hogy benyelné.Akkor 50-50% szerintem.És milyen lenne 1 egézséges itachi tsusokyumi nélkül vs. raikage?Én a raiakgét esélyesebbnek látom.A wikipédia szerint a genjutsu hatástalan a raiakgéra,és ezzel megnövekednek az esélyei.Az amaterasut ki tudja kerülni,a sussano első fokozatát áttudja törni,de a 2. vagy 3. fokozattal már gondba lenne.De eltudom képzelni hogyha a raiakge 2. fokozatra vált akkor a sakeraki pengét is kikerüli,és a sussanó 3. fokozatát szerintem itachi egézségesen sem bírharja sokáig,vagyis a raikage itt is előnyben van.Én a raikagénak adok 70%-ot.(Ja és úgy vegyétek hogy higgadt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/468/3 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/468/7 ezeken elég nyugodtnak tűnt,biztos vagyok benne hogy az öccse miatt volt olyan ideges,tudott volna szerintem sokkal higgadtabban is harcolni,ezt vegyétek figyelembe Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 15, 23:01:19 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3986 Dátum: 10 nov 16, 15:20:55 »

Wikipedia xD
Minato lehozná a Raikaget szerintem, mert gyorsabb, okosabb. Nehéz valakit úgy a földhöz vágni, hogy elteleportál, viszont egy jobb egyenest bekaphat, ám itt megint csak a sebesség számít amiben Minato véleményem szerint jobb. Amit nem láttunk arra nem lehet hivatkozni, szóval hülyeség lenne a "biztos tud valamit ellene " duma és nem is láttunk túl sokat egyiktől sem. Max egyik sem tudja megölni a másikat.
MS Sasuke vs sNaruto: Hát igen ide midnenki azt írja akit jobban bír, szóval Sasuke rulez Nevet
U.i.: Narutonak nem spec "rasenganja" az Odaman Rasengan. (Jiraya is tudta) Naruto spec "rasenganja" az a Rasen Shuriken és azt sem nevezném spec-nek, csak befejezettnek.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3987 Dátum: 10 nov 16, 20:13:56 »

Sebességben minató és a raikage szerintem nem különbözik: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/4 amúgy észben lekörözi ez kétségtelen.Szerintem 50-50%.És minató nem mutatta hogy tudott volna oodama rasengant,így hát nem kéne állítani szerintem.Egézséges itachi tsusokyumi nélkül vs. raikage?Pár sorral följebb ott van a véleményem a harcról,szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
pitta13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #3988 Dátum: 10 nov 16, 20:52:35 »

Nem a sebességük ugyanolyan, hanem a reflexeik http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/4 .
Egy érdekes harc jutott eszembe: Obito(ha túléli 2 ép szemmel a kannabi-hidas küldit) és Naruto amikor még nem tudja a rasengant. Várom a véleményeket. [Sztem naruto mert még nemtudja Obito jól használni a sharingant emrt nemrég kapta meg és ahhoz is kell 1 kis idő]
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 16, 21:18:44 írta pitta13 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3989 Dátum: 10 nov 16, 21:28:14 »

xDDD.
Ott írja hogy a reakcióideje és a reflexe ugyanolyan mint Minato-é. Hol látsz te ott sebességet? Eddig is furcsálltam hogy miről beszélsz folyton,de így már értem.
Amúgy amit még nem értek,ki állította szerinted hogy Minato tud Oodama Rasengant? Mert traavis,azt mondta hogy Jiraiya,azaz a gyengébbek kedvéért Ero Sennin esetleg Béka Remete...Ha így sem sikerül értelmezni akkor nem tudok mit csinálni... Mosolyog

Amúgy Itachi vs. Raikage:
A Wikinek nem hiszek,úgyhogy amíg a Kage a mangában nem mutat valamit genjutsuk ellen,addig Ita ellen nem látok neki sok esélyt. Simán bemutat neki egyet,és ott vége is. Még ha ki is jön belőle,addig Ita megszívathatja addig simán.Plusz az Amaterasu ellen kétlem hogy védene a villámpajzs. Ita ellen csak úgy nyerhet a Raikage ha olyan gyorsan lecsapja az Akatsukist,mielőtt az rámutatna...

Amúgy juura mekkorát tévedek ha azt mondom hogy Raikage fan vagy?

Obito vs. Naruto
Sima Naruto győzelem. Obito tud pár tűz jutsut,de a párszáz klón ellen meg lenne lőve.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!