24 szep 22, 00:07:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194814 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #3945 Dátum: 10 okt 23, 17:12:03 »

Karin vs. Sakura.
Karintól nem emlékszek egy támadó jutsura sem,ő csak szondázni szokott meg Sasuke rágcsálnivalóként szokott szolgálni xD Úgyhogy kizárásos alapon maradnék Sakuránál.
[/quote]

rágcsálni való xĐ szerintem Sasuke nyerne azért is mert ott a Chidori és a sok villámtipusú jutsu.
Viszont vissza térve Tsunade nyerne szerintem azért is mert ott az a nagy erő és mellesleg gyógyítani is tudja magát,
Kakuzu pedig, lehet Gai-t lenyomná nem is tudom mivel Gai gyors de ha Kakuzu elég ügye simán kicselezi de ezt már szerintem 100 kibeszéltétek előttem Nevet
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3946 Dátum: 10 okt 23, 20:20:07 »

Zabuza stílusa nem fekszik Hidannak, nem tudja felismerni a vízklónokat és a ködben sem hiszem, hogy kiismeri magát. Olyan nagy erejű jutsui sincsenek, mint a ködrejtekinek. Hidan maximum úgy tudna nyerni, ha Zabuza megvágja közelről, és arra számít, hogy vége a harcnak. Ha akkor tud Hidan vért szerezni, akkor nyer. Persze Zabuzának, akkora kardja van ami hat felé szedi Hidant, nemcsak megvágja. Zabuza 80% Hidan20%
Naplózva


 
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3947 Dátum: 10 okt 24, 09:31:27 »

ennyit a 3 teljes sorról smirksweat
szal pein nem legyőzhetetlen, tekintve hogy meghalt. Meg tisztázzuk h most minden pein, vagy IBre gondolsz?
De am egyértelmü h pein. A bombás egyböl szétrobbantaná, vagy idézett állatok is kicsinálnák. Ha csak Ib, akkor is ott a shinra tensei v a chibaku... hidan az aka leggyengébb tagja volt, ráadásul pein tudja h hogy operál hidan, ez fordítva nem igaz. Nomeg hidan se volt akkor IQban h rájöjjön csata közben pein titkára Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3948 Dátum: 10 okt 24, 11:59:13 »

Én meg esélyesebbnek látom Hidant Zabuza ellen. Ha visszaemlékeztek Kakashi ellen se használta rögtön a köd jutsuját,most miért tenné? Hidannak viszont elég egy csepp vér,ami nem sok,már ha azt nézzük hogy a fegyvere erre specialzálódott. Védekezésben sem rossz,taijutsuban felvette Kakashival a versenyt. Nálam Hidan 70%.

Pein vs. Hidan. Ez aranyos:D

Akkor esetleg egy Raikage vs. Sennin Jiraiya?(biztos volt már ilyen de én nem emlékszek rá)
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3949 Dátum: 10 okt 24, 12:10:11 »

Kakashi ellen konrétan nem használta egyből, de egy késöbbi támadásnál már ezzel kezdett, és aki hozzá hasonlóan a rejtőzködő gyilkolásra specializálódott gyakran folyamodhat ilyen nyitáshoz.
A mizubunshinokat is gyakran alkalmazza, és sok távolsági támadása is van, oylasmi is, ami szétszedi az akatsuki leglassabb tagját. Például azokat a női derék vastagságú tüskéket megérezné Zombi-san.
Ez meg mrá mellékes, de Zabuza elég szívós is, láttuk, hogy dúrva sérülésekkel sme tolja rosszul, szerintem simán lehet, hogy még azután is összehoz egy győzelmet, vagy egy döntetlent, hogy HIdan benyomja a szertartást. Én egy 80%-ot adnék neki.

Hát, a Raikage nyilván gyorsabb valamivel. Erő tekintetében mondjuk egy szinten vannak. Genjutsuban Jiraiya nyer, hála a békáknak, és ez valószínüleg, vagy inkább talán hatna a villámpajzson át is.
Viszont ha már megemlítettem a villámpajzsot.. a raikage védelme sokszor jobb Jiraiyáénak, nem tudom, más támadással van-e esélye, míg Jiraiya védelme itt majdnem elenyésző.
Sanjos azt kell mondjam, mert a vén sennint pártolnám, hogy majdnem egyértelmű a raikage győzelme.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #3950 Dátum: 10 okt 28, 18:35:42 »

Én azért nem írnám le Jiraiyat simán tud a békákkal egy nagyon erős kombót amit a raikage villámpajzsa alig bírj. De jutsuk terén jobb jiraiya igaz, hogy a raikaget egyszer láttuk harcolni, inkább csak a gyorsaságá miatt tudja elverni jiraiyat.Raikage-Jiraiya 55-45% adok a kagénak. Egy sennin naruto vs kakshi, shikamaru, asuma trió?
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3951 Dátum: 10 okt 29, 23:21:42 »

Mistich elképzelése
"A" vs Jiraya

Én hatalmas Jiraya fan vagyok, ezért csak próbálhatok elvonatkoztatni ettől.
Mindig is azt mondtam, hogy Jiraya verné az összes egybegyűltet, Kakuzu-Sasori-Sharinganos shinobikkal együtt, hisz ismerjük az öreg múltját, és erejét. Sokáig fel szerettem sorolni az összes szerintem hasznos jutsu-t amiket használna egy harcban, de most nem látom értelmét olyan soknak.
Először is le kell szögezni, hogy két Kage-szintű félről van szó, és csupán az egyikről rendelkezünk megfelelő tartalmú információkról. Azt tudjuk, hogy Jiraya kitűnő Taijutsu használó. Azzal is tisztában vagyunk, hogy hihetetlen mennyiségű tárházzal rendelkezik Ninjutsu-kból. És Pein elleni harcában azt is láttuk, hogy ha van egy kis ideje, akkor akár még a legerősebb típusú Genjutsu-ban is jártas lehet "fater" és "muter" által.

"A" viszont egy olyan shinobi, akitől félni kell. És menekülni. Már ha tudunk. Karin-tól tudjuk, hogy chakra szintje vetekedik a tailed-beast-ek charka mennyiségével. Azt is tudjuk, hogy a saját falujukból egyedül ő tudta megfékezni a Nyolcfarkút. Mindennek a tetejében furcsa küzdőstílusa igencsak hatékony, és gyorsan daráló. Ninjutsu-t ötvöz hihetetlen kemény taijustuval, aminek eredményeképpen egy "Raiton" alapú technikát képes használni ("Raiton no Yoroi " - gyengébbek kedvéért; "Lightning Release Armor"), amivel fokozza a sebességét, és az erejét.

Ha leegyszerűsítjük, akkor úgy kell fogalmaznom, hogy míg "A" gyorsan, és erőteljesen lecsap, pár másodperc alatt végezve ellenfelével, addig Jiraya tartja a távolságot, keresi a gyenge pontot, míg végül megtalálja, és megnyeri a harcot.

"A"-nak akkor van esélye, ha azonnal végezni tud Jiraya-val. Ha ez nem sikerül, akkor Jiraya nyeri a harcot a vérmérséklete miatt. Egy harcban, főleg egy shinobik között folyó harcban az nyer, aki előbb csap le kivédhetetlenül, vagy az, aki az eszét használva hosszú küzdelmet kiharcolva végül le nem győzi ellenségét.

Ronandinho elképzelése
Naruto(még a Kyuubi "elzárása" előtt, Sennin formával) VS. Asuma, Kakashi, Shikamaru

Nos ez egy olyan csata, hogy a számbeli fölény győzedelmeskedik. Naruto-nak az már egy olyan szintje volt, amikor képes volt nehezen is, de legyőzni Nagato-t. (Igaz hihetetlen nagy segítség áradatokkal) Az ellenségei mind-mind kitűnő shinobik, és egyedül esélyük igencsak kevés lenne. De hárman, ráadásul mindhárman kitűnő harcosok, és stratégák...

Te jó ég.

Még elképzelni is borzasztó.
Talán akkor lehetne esélye Naruto-nak, ha nem tudnának egymásra hangolódni az ellenfelei. Egy ilyen hármasnak, akik született vezetők, kérdés lehet, hogy: " Na most kinek a taktikáját követjük? Ki a főnök?"
Ha nehezen találják meg az egyensúlyt, akkor lehet esélye, de csakis ekkor.

Valószínűnek tartom, hogy itt is Shiakamaru lenne az "ész", és míg ő kigondolja a dolgot, addig két "élharcos" shinobi könnyen megvédi. Utána pedig by-by Uzumaki....

Én nem sok esélyt látok Naruto-nak egy ilyen csatában.

Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3952 Dátum: 10 okt 30, 00:27:26 »

A Hsz-ed elején eléggé össze voltam zavarodva,mivel nem érte(tte)m,hogy miért az én szemszögemből írod a harcot,illetve azt se tudtam ki az az "A",bár arra rájöttem hogy a Raikage akar lenni. Azt se nagyon tudom levenni,hogy cinizmus akar-e lenni ez a rész:
Mindig is azt mondtam, hogy Jiraya verné az összes egybegyűltet, Kakuzu-Sasori-Sharinganos shinobikkal együtt, hisz ismerjük az öreg múltját, és erejét.
de végülis mindegy mert tényleg így gondolom:D.Bár a Sharinganos résznél két esélyes a dolog.

Viszontaz nem igaz hogy csak az egyikről rendelkezünk információval,Raikage is elég sok minden mutatott már.
Ezzel a harccal kapcsolatban a többi részében egyetértek.

Viszont a Naruto vs. többiek részben pont fordítva látom mint te. Mint láttuk Naruto szívesen idéz nagy békákat,itt el is dőlhetne az egész,de mivel most rossz napja van nincs kedve idézni. Csinál mondjuk 1500-2000 klónt,erre nagyjából kifújna a Sennin mód,de ez pont elég lenne hogy Shikamaru semmit ne érjen. Kakashinak ennyi klónnal megküzdeni nem lenne elég chakrája,és így már Asuma is kevés lenne. Én ezt simán Narutonak adom.


Kakashi ellen konrétan nem használta egyből, de egy késöbbi támadásnál már ezzel kezdett, és aki hozzá hasonlóan a rejtőzködő gyilkolásra specializálódott gyakran folyamodhat ilyen nyitáshoz.

Ebben van némi igazság,tényleg logikus lenne ha használná,de akkor is csak a Sharingan miatt használta,legalábbis a saját állítása szerint. Ami miatt esetleg több esélye van Zabuzának,az az hogy Hidan szeret szórakozni...És mint te is írtad attól hogy esetleg azt a pálcát a lábába állítja Hidan,nem valószínű hogy Zabuza különösebben zavartatná magát:D
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 30, 00:29:52 írta Mistich » Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3953 Dátum: 10 nov 01, 17:45:31 »

Jiraya sennin-mód nélkül vs. sasori?Én inkább sasorira teszem a voksomat.Azért jiraya mégis csak sennin-mód nélkül van,és ez sasori számára óriási előny.És sasorinak ott van a kazekage,a 100 báb technika,hiroukot jiraya könnyen szétvené,de a többivel-vel már nem bírna szerintem,bár az idézések megizzasztanák sasorit,és aki azt mondja hogy még sakura és chiyo is elverte,én arra azt mondom hogy sasori nagyon visszafogta magát,ha akarta volna megöli őket.Én sasorira fogadok 70%-kal.(A raikage vs. jirayára annyit,hogy a genjutsu nem a legjobb lenne szerintem a kage ellen,és itt valaki írta hogy raikage valamivel gyorsabb mint sennin-jiraya,hogy pontosítsak sokkal gyorsabb,hisz minato sebességével rendelkezik,és az ő sebessége mindenkiét messze meghaladja,ez nem kis előny a kagénak,viszont jiraya meg nem fog egyből meghalni,az idézések is jók jirayának,ez olyan 50-50%-ék.)
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 19:03:25 írta juura » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #3954 Dátum: 10 nov 02, 22:35:45 »

azért én nem mondanám mert egy hatalmas békát nehezen ütne ki amit jiraya beidézne smirksweat
meg messziről is tud támadni a tűzjutsukkal, és ha choyi nagyi képesvolt úgy kikerülni a tűket hogy még sakurára is figyelt, egy senin miért nem tudná ezt?
valamint közelharcnál a rasengannal szétkapná a bábokat,
de az igaz hogy sasorinak sok a csapdája és mind mérgezett, azaz elég egyszer beütnie.

én azt mondom hogy jiraya 60% - 40% sasori
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3955 Dátum: 10 nov 06, 13:15:28 »

Sasori itt nagyon le van becsülve.Jiraya biztos hogy a harc során kapni fog mérget és onnantól vége van a csatának,minden fegyvere megvan mérgezve,nehogymár nekapjon majd a méregből.Ja és amúgy én most a sennin-mód nélküli jiráyáról beszélek,és sasori szerintem így sokkal esélyesebb.Én egy jó 75%-ot adok sasorinak,több okból is.Raikage vs. sennin-narutó?Én szerintem a raikage sokkal esélyesebb.1.Olyan gyors mint minató,amit nagyon figyelembe kell venni.2.A chidori csupán egy kis karcoláct ejtett a villámauráján,ami megincsak elképesztő.3.Ha 2. fokozatra vált akkor narutó abszulut nem is látja,ami megincsak a raikagénak kedvez.Narutónak is lehet feltudnák sorolni előnyöket,de pl.a genjutsu ki van lőve.Ahhoz sok idő kell,és a raikage nem fogja hagyni hogy aktiválják a genjutsut.70% a raikagénak.
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3956 Dátum: 10 nov 06, 14:15:32 »

Ha már úgy is felmerült a szereplők/Kabuto topicban akkor felvetem ide is.

Kabuto - Naruto és Méh természetesen mindenkit a jelenlegi képességei szerint soroljunk be. Mosolyog

Nem akarok %-os elosztást mondani de úgy vélem a két jinchuuriki végezne Kabutoval.
Tény hogy a srácnak van zombiserege, de Narutonak vannak árnyékklónjai amikkel elhúzhatja az időt a zombik ellen, miközben Méh 1 az 1be támadhatja Kabutot..
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3957 Dátum: 10 nov 06, 14:28:21 »

Hát, a teljes zombihadsereggel azért nagyon nem biztos. Különösen, ha nem szórodnak szét túlzottan, de egyébként is, van itt egy-két oylan alak, akik ellen egy pár száz érzékeny kage bunshin nem ér olyan sokat.
Itachit, Nagatot, Deidarát és Kimimarot emelném ki mondjuk, hogy csak négy olyan karaktert említsek, akik tipikusan nagy területeket is hatékonyan támadnak.
Jó, persze a bijuuk bijuuk, de még egy komolyabb chakrabombát is védeni lehet egy erősebb shinra tensei-el, vagy a Rashoumonnal, de mondjuk a Susanooval is. Ráadásula  Susanoo lepecsételő ereje kiválóan alkalmas lehet arra is, hogy még egy bijjut is egy szúrással.. hát, ha nem is szívná be az egészet, de jócskán legyengítené, az biztos.
Deidara öngyiskedése is oylasmi, amit megéreznének ők is, vagy.. á, lehetne ezt folytatni Nevet
Naruto egyébként lehet, hogy kiesne, lesérülne, Bee legnagyobb előnye egyszerűen az, hogy teljes alakos Bijuuként is harcolhat.

Kabutot magában úgy elvernék mint a rongyot, még ha sokáig bírná is, mert nem érzi meg különösebben ha elveszít pár végtagot, vagy kicsit összetörik, de legjobb esetben elmenekül, mert nyerni azt nem tudna egyedül. Így viszont komolyan túlerőben van.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 06, 14:34:44 írta STM » Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3958 Dátum: 10 nov 06, 15:50:45 »

Viszont azt nem tudjuk Kabutotól, hogy egyszerre mennyi embert tud megidézni és irányítani..
Mert oké hogy láttuk megidézni sokakat, de azok csk álltak lehajtott fejjel.

Viszont éles harcban csupán 1 megidézettjével láthattuk, nyilvánvalóan azért nem csak egyet tudna idézni harc közben hisz  Oro is 3al próbálkozott de azt se hiszem hogy egyszerre mindenkit be tud vetni.

Amúgy pedig ha Naruto izmosodik akkor szerintem a klónjai is izmosodnak..
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3959 Dátum: 10 nov 06, 17:21:28 »

De van olyan hely. Mosolyog Például van 1 csomo Warcraft III Mod (Naruto Battle Royal vagy a Naruto Battle Siege) vagy már adtak ki teljesen különállót is a Naruto Shinobi Breakdownt.  Bár az még eléggé béta verziócska. Mosolyog Akkor még nem is beszéltünk a különböző konzolokról, és még sorolhatnám. Mosolyog A Shikamaru vs. Sasuke meg egyértelmű Uchiha default win.
Shikamarunak a stratégiatervező asztal felett van a helye, ahogy most a mangaban is lesz. Ott viszont a top5ben van.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!