24 szep 21, 23:54:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194811 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3915 Dátum: 10 okt 06, 14:28:56 »

Shikamaru apja nem véletlenül tagja a tanácsnak, inoichi nem véletlenül a vallatók feje, és chouza... ő nagyon nagy darab Nevet Mindenesetre az inoshikacho trio akár olyan híres is lehetett a maga idején mint fehér agyar, szal tuti erősek. A kamui valszeg chouza ellen lehetne hatálos mert könnyü öt célozni, bár ha megnöveli a testét, akkor lehet h csak egy apró darabja szakad le. Sahikaku erejét nem ismerjük, de amire vitte shikamaru sztem 1.5x olyan jo az apja. Shougiban leveri az fix. Jah és valaki írta hogy kakashinak van előnye, mert ismeri a képességeiket. Mert hatake kakashi képességeit nem ismeri egész konoha véletlenül? Nevet Sztem egy 70% jár a triónak.

Csigáslány vs békásficko
egyértelmü h jiraya
ha már csak azt vesszük alapul h sennin módra nem hat a fizikai sérülés. vagyis hat, csak nem fáj. Ez olyan mint egy sennin naruto vs sakura (joh azért itt nagyobb a különbség, de hasonlo helyzet.)
85% jiraya de csak a regeneráció miatt kapott tsunade vmicskét Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3916 Dátum: 10 okt 13, 15:43:34 »

Egyértelműen Raikage. Amíg Gay kapukat nyit simán kiüti:D
Topikbeindításnak jó volt,tényleg ki halt már egy ideje a dolog. Amúgy volt már ilyen harc,úgyhogy részben emiatt,részben amiatt mert máshogy nem megy 3 sor,mit szóltok egy part1 pecsét nélküli Sasuke&Kyuubi nélküli Naruto vs. Kimimaro?
Szerintem esélyesebb a két genin. Nagyon jól össze voltak szokva,a páncél a Rasengan és a Chidori is átvinné,vagy minimum megrepesztené.
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy Kimimaro nem halhat meg az utolsó támadása előtt,tehát egészséges xD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 13, 15:44:45 írta Mistich » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3917 Dátum: 10 okt 13, 15:58:05 »

húúú! na először írok most ebbe a témába! Nevet lássuk csak...

Gai vs. Raikage.

Ez eléggé 50-50% -os mivel ha Gai bekap egy teljes erejű csapást a Raikagétól, vagy ott helyben meghal, vagy pedig még ellézeng, míg egy újabb csapástó ki nem fekszik. Viszont Gaitól láthattuk a 7 kapus formát és mit kell mondjak... szerintem ha egy ütéskombóval elkapná a Raikagét akkor annak nincs mese, vége! Bár azonnal nem fog meghalni de ha leteríti akkor már szabad préda és azt csinál amit akar!

viszont amiért a Raikage (nagy valószínűséggel) ninjutsuban is pro ezért én őt raknám ki győztesként!

Gyerek Sasuke pecsét nélkül & Kyuubi nélküli Naruto vs. Kimimaro?

Hát ez jó kérdés... A csapatmunkájuk elég jó valamint míg Naru eltereli a figyelmét Sasuke támadhat, de szerintem Kimimaro nyerne! Hogy miért? Még ha azt is alkalmazzák mint Zabuzánál (Nagy shuriken) simán téríteni tudná a csontjaival. valamit a megsebzése is lehetetlen lenne úgy hogy ők se sérüljenek meg. De ezt inkább nem fejtem ki bővebben mert egyértelmű!

85% hogy Kimimaro győz.

Közben most olvasom hogy úgy hogy Kimimaro nem halhat meg mert egészséges! hát! akkor tutira Kimimaro nyer!

(ha zagyvaság bocsi!)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 13, 15:59:52 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3918 Dátum: 10 okt 13, 19:46:33 »

Hát normálisak vagytok? Egyértelműen Gay.. ránéz a Raikagera és kész vége van a dolognak.
Viccet félretéve. Gay egy jouin. Raikage pedig Kage (ám fasza lenne ha tudnánk a rendes nevét). Tehát már ebből fakadóan is Raikage nyer, de mellékesen Sasuke nem látta MS-el. Akkor Gay mégis, hogy látná? Nevet Esélytelen. Plusz az a baszott nagy robbanás amit Juugo csinált sem nagyon érintette meg. Vagy azért mert csak "elment" onnan" vagy ennyire op az a villám pajzs.
Kimimaro lehozná a két gennint sztem. Bár mondjuk Sasukenak ott van a Katon is. Ahoz még közel sem kell mennie. De még így is Kimimaronak ott az átokpecsét szal nyer. De ha Sasukenak is lenne akkor már a két genin nyerne.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #3919 Dátum: 10 okt 13, 20:09:53 »

a leg epikusabb csata szerintem konohamaru vs kyubi lenne  Nevet

Nah most komolyan, én egy haku vs zabuzára lettem volna kiváncsi de ez két dolog miatt nem lehet sosem.
haku és zabuza haverok + halottak.

de szerintem haku nyerne mert iszonyúan tehetséges + hjoton. zabuza se semmi a csendes gyilkolással, de haku okos + ismeri zabuzát. és ha ismerjük a technikáját könnyű védekezni ellene (pl egy jégfallal)
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3920 Dátum: 10 okt 13, 20:11:55 »

Pár másodpercig biztos xD Ezt csak egy érvnek hoztam fel, hogy az egyik Kage a másik meg Jouin. Mindegy az is idő amíg kinyitja a 7kaput. Raikage meg egészen gyorsan közlekedik, hogy úgy mondjam. Mind1 sztem tökre Raikage nyerne elég rövid időn belül. Gay 7 kapuval lenne olyan szinten, mint a Raikage. Csak ennek a hátránya az, hogy Gay hamar ki fog fulladni, Raikage meg nem.

Ja Haku ismeri Zabuzát, de Zabuza is ismeri Hakut. Én szerintem Zabuza megverné Hakut. Bár mintha mondott volna vmi olyasmit, hogy Haku tehetségesebb nála, de Hakunak még edzenie kellett volna sztem.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #3921 Dátum: 10 okt 13, 20:45:24 »

Zabuza említett olyasmit, hogy Haku izmos, na de azért ő mégis a köd 7 kardforgatójának egyike..
Zabuza azért mégis csak Kakashi ellen is felvette a kesztyűt, igaz hogy a senseinek a geninekre is figyelni kellett. Haku se piskóta a vérvonal képessége miatt.

Azért esélyesebbnek tartom az öreg kardos fickót.. Mosolyog

Én egy Shikamaru kontra Naruto harcra lettem volna kíváncsi, de még mondjuk a chunin vizsga idejéből, hiszen mára már Naruto csúnyán felülmúlta a társait.. Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3922 Dátum: 10 okt 13, 20:53:35 »

a csunin vizsgánál shikamaru kicsit szívott volna a klónokkal mert nem tudna egyszerre 10et lefogni túl sokáig.
de tényleg érdekes harc lenne.

Bocs hogy előző hsz-t idézek de úgyis törölve lesz xD. Már hogy lenne érdekes? Csinál 100-150 klónt azt fogd le b'meg. xD

Zabuza elverné Hakut. Tapasztalat főleg... Plusz Kakashi,egy erős jounin épp hogy elintézte Zabuzát,Hakut meg egy kis Genin elverte. Ebből is ki lehet indulni.

a leg epikusabb csata szerintem konohamaru vs kyubi lenne  Nevet
Áh...Konohamaru tol egy Oiroke no jutsut,szerintem még a Kyuubi is kidőlne tőle. Tényleg,Pein ellen miért nem próbálta meg ezt Konohamaru?xD Leverhette volna a 6 testet xD
Naplózva

andko123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


WWW
« Válasz #3923 Dátum: 10 okt 14, 14:58:40 »

Hamár Konohamaru vs Kyuubi is volt Epic csata akkor én egy Madara vs. Udon Csatát is megnéznék Nevet De komolyra fórdítva...(nemtudom volt-e már) Egy Tobi vs.Hidan csatát is megnéznék Nevet szerintetek ki nyerne? Bizony Tobi(Madara) Elég dúrva képességeit mutatta be mostanság Nevet Szóval ne a pofozgatós bunyózást meg a petárdákkat vegyétek szemügyre Tobinál,hanem a komol Technicáit Mosolyog
Naplózva

Idézet Tobitól: "Lálá lilii láláá luu luli lalaa yoy oyo"
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #3924 Dátum: 10 okt 16, 16:39:13 »

Sziasztok, én ebben a témában most irok először.
Szóval esélye nem lenne hidannek mivel neki vért kell szereznie h megtudja ölni tobit és köztudott hogy tobit nem birná megsebezni mivel téridő jutut használva nem tudja eltalálni és egyébként is lassu és ezek mellett rengeteg elég erős jutsuja van és még nem is tudunk mindről, de azt már tudjuk h hidannek nincsen semmi más különleges jutsuja a szertartáson kivül meg h kaszabol. Nevet

Ha nem gond én is mondanék egy ütközetet, nem tudom volt-e már: Danzou vs Kakashi
Naplózva

<Mesterem: heo>
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3925 Dátum: 10 okt 16, 18:17:52 »

Elég erős kijelentés, hogy 70-65%-ban nyerne Danzou főleg, mert 70+65=135 Nevet
Na, de. MS nem lenne jó semmire, mert egy kis Izanagi és pá. Mellesleg 2 Kamui után Kakashi már a padlón van. Kakashi nem tudná megcsinálni azt, mint Sasuke. Nem tudna úgy támadni folyamatosan, hogy Danzounak végig kelljen használni az Izanagit. Kakashinak kevés chakrája van...
Danzounak meg ott az Izanagi, Shisui szeme... ezért mondom, hogy 95-5%-ra nyerne Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3926 Dátum: 10 okt 16, 18:33:45 »

 Rég írtam már ide de eszembe jutott egy érdekes csata. Kakuzu Vs Gai     Kakinak 30% Gainak 70% de a végére harcképtelen lesz ő is.   Lehet hogy Kakashi erősebb de Danzounak ) élete van mint a macskának csak meg tudná ölni. És a szél eleme miatt Kakashi legjobb jutsuja a Raikiri hasztalan. Bocs hogy nincs meg 3 sor de nem értem rá tovább.
 Most már megvan Nevet  smirksweat
Naplózva
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #3927 Dátum: 10 okt 16, 18:52:09 »

Na most akkor, oly rég volt Sasuke xD
Sasuke vs Tsunade & Sage mód Naruto?
Áh lehet ez így sok lesz.
Sasuke-nak nemsok esélye lenne, mivel tsunade gyógyító ninja és ráadásul megidézi katsuyut és harcközbe ő is gyógyít, közben meg naruto csatázik sasukeval és tsunade meg néha besegit, szal erről ennyit (hiába van sasuke-nak MS, fölényben vannak narutoék nagyon)

Kakuzu vs Gai: eléggé komoly küzdelem, kakuzu megizzasztaná rendesen gai-t és szerintem gai csak akkor nyerhetne ha kinyitja az összes kapuját, mivel 5 életet kell elpusztitania! (vegyük figyelembe hogy gai nagy ellenfele kakashi Nevet is csak 2 szivét bírta elpusztitani).
Naplózva

<Mesterem: heo>
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3928 Dátum: 10 okt 16, 19:22:50 »

Huuu nem is figyeltem, mi az hogy Sasuke vs Tsunade és még Naruto sennin formában, lol ez enyhén lenező párosítás így Sasukenak MS-el még a Sennin formás Naruto is kemény dió lenne haver nem hogy még 1 gyógyító zsenivel az oldalán... LoL már Sasuke hamar elhullana, sok esélye nem lenne két ilyen szintű shinobi ellen, egyenként sem lenne kőnyű dolga nem hogy comboban... Mielőtt ezt kiírtad sztem végig kelet volna gondolnod h mi a felállás mert így Sasuke hamar elhullana a lecsóba.
Naplózva


--->3D Modeller<---
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #3929 Dátum: 10 okt 17, 08:23:03 »

azért én azt nem mondanám hogy így nincsen semmi esélye mert a senin forma kb 5 perc, és ezt 3szor tudja megcsinálni, de az tuti hogy tsunadenagyi kicsit hamar hullana mert ott van az amaterasu meg a sassuno is amit a danzo ellen vívott harcból tudjuk hogy több mint 10percig képes fenntartani. és olyan gyorsan támad hogy kakashi is csak egy kamuival tudta elhárítani. azaz én azt mondom hogy rendesen megizzasztaná narutóékat, de mindezektől függetlenül narutiék vagy csak naruto nyerne.







(javítva)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 19, 17:57:34 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!