24 szep 22, 04:23:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195027 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3885 Dátum: 10 szep 29, 14:30:48 »

Srááácok. Elsőzör leírom mivel nem értek egyet. Először azzal, hogy kétlem Jiraya lenne olyan gyors Sennin módban, hogy pusztán sebességgel kivédje az Amaterasut. Az is egy dolog, hogy Naruto túlélt egy kb 30méteres esést Sennin módban, de az megint más, ha egy 2méteres nyíl áll ki a tüdődből. Mert gondolom, ha spec a tüdejét kersztüldöfik nehéz lesz a légzés...de ott a szív meg egy csomó belső szerv. És az is furcsa lenne, ha lepattanna róla a nyíl Nevet Nem tudom hol és nem is fogok linkelni, de ezt többször megjegyezték, hogy csak Naruto képes ennyi Kage bunshinra. Gondolok itt a több ezer főre. Amikor edzett a Rasen Shuriken előtt akkor Kakashi is mondta, hogy erre az edzésre csak Naruto képes.
Az, hogy megfájdult a szeme a Danzou harc után mikor kihozott még egy fullos Susanoot..hát cseszd már le. Alig volt chakrája meg fáradt is volt és Kakashi is csak akkor tud keménykedni Nevet Egy sima harcban, ha használja az MS-t még nem lesz semmi baja. Azon kívűl, hogy valszeg fájni fog neki csöppet és egyszer-kétszer odakap. De az sem olyan lesz, mint Kakashinál... ÉS a látása sem úgy romlik, hogy tol egy Susanoo-t és hopp már csak 20méterre látok. Tobi mintha vmi olyasmit mondott volna, hogy túl hamar hozta elő a Susanoot meg nem is edzett vele csak állandóan használta... De ez is érdekes amúgy... Pein azt mondja kikaptak volna..de nem is használta Yahiko testét...na mind1.
Kétlem, hogy használná a Kirint Jiraya ellen, hülyeség is lenne, de akkor már. Sasuke is biztos nyugisan kivárja míg Jiraya bemegy Sennin módba... és ő az a karakter aki ellen nem lehet 1 békával védekezni amíg Jiraya semmit sem csinál..ez felejtős. De ha Sennin módban van alapból akkor is. Sebességgel nem fog Amaterasut kerülni..Sasuke elég oks..ott a Sharingan amivel simán kivédi Jiraya Sennin módos taijutsuját. Ha nem is mással de ninjutsu ellen ott a Suasnoo. Megjegyzem a nyilait sem könnyű kerülni. Jiraya baromi tapasztal meg minden, de abból amit láttunk tőle mivel védekezik pl Amaterasu ellen? A béka genjutsuhoz is idő kell ám.. Ha Jirayanak be kell hoznia harc közben a Sennin módot akkor Sasuke sztem olyan 70%al nyer. Ha alapból abban van akkor is azt mondom, hogy 60% Sasukenak a szeme korlátja miatt.
Az meg a másik, hogy ott a béka gyomrában csak Jiraya volt meg ők ketten ja..de szeritned nem ment volna oda fél konoha? Azért azt ne  magyarázd be nekem, hogy egy olyan Jiraya aki még Sennin módban sincs elveri a Kisame &Itachi párost...:S
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3886 Dátum: 10 szep 29, 14:39:08 »

Mint mondtam egyetértek,fájna neki,de egy nyíllal nem lenne vége a dolognak.
Az is igaz hogy több ezerre csak Naruto képes,én inkább azt a részét cáfoltam meg hogy Jiraiya-chan csak 1-2-t mint egy Kakashi. Ezzel nem értettem egyet,ha ez lenne Jiraiya stílusa 100-t azért összekaparna minimum szerintem Nevet
Amúgy miért nem kerülhet sebességgel Amaterasut? Ott van pl...várjál mindjárt találok valakit xD...Mindegy most nem jut senki eszembe,a lényeg hogy szerintem kikerülné.
A békás genjutsut direkt nem hoztam fel,esélytelen lenne a használata.

Amúgy ezt a részt tényleg nem tudom Itachitól mire vélni...Jiraiya erős meg minden,de akkor is...Ez olyan volt mintha direkt nem akarta volna elkapni Narutot...A végén még kiderül hogy nem akarta Sasuke kis barátját bántani?xD,

Ui: Ha valaki 10%-t ad Sasukének Jiraiya ellen,az igencsak lealacsonyításnak számít.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 29, 14:40:11 írta Mistich » Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3887 Dátum: 10 szep 29, 16:03:00 »

Srááácok. Elsőzör leírom mivel nem értek egyet. Először azzal, hogy kétlem Jiraya lenne olyan gyors Sennin módban, hogy pusztán sebességgel kivédje az Amaterasut. Az is egy dolog, hogy Naruto túlélt egy kb 30méteres esést Sennin módban, de az megint más, ha egy 2méteres nyíl áll ki a tüdődből. Mert gondolom, ha spec a tüdejét kersztüldöfik nehéz lesz a légzés...de ott a szív meg egy csomó belső szerv. És az is furcsa lenne, ha lepattanna róla a nyíl Nevet Nem tudom hol és nem is fogok linkelni, de ezt többször megjegyezték, hogy csak Naruto képes ennyi Kage bunshinra. Gondolok itt a több ezer főre. Amikor edzett a Rasen Shuriken előtt akkor Kakashi is mondta, hogy erre az edzésre csak Naruto képes.
Az, hogy megfájdult a szeme a Danzou harc után mikor kihozott még egy fullos Susanoot..hát cseszd már le. Alig volt chakrája meg fáradt is volt és Kakashi is csak akkor tud keménykedni Nevet Egy sima harcban, ha használja az MS-t még nem lesz semmi baja. Azon kívűl, hogy valszeg fájni fog neki csöppet és egyszer-kétszer odakap. De az sem olyan lesz, mint Kakashinál... ÉS a látása sem úgy romlik, hogy tol egy Susanoo-t és hopp már csak 20méterre látok. Tobi mintha vmi olyasmit mondott volna, hogy túl hamar hozta elő a Susanoot meg nem is edzett vele csak állandóan használta... De ez is érdekes amúgy... Pein azt mondja kikaptak volna..de nem is használta Yahiko testét...na mind1.
Kétlem, hogy használná a Kirint Jiraya ellen, hülyeség is lenne, de akkor már. Sasuke is biztos nyugisan kivárja míg Jiraya bemegy Sennin módba... és ő az a karakter aki ellen nem lehet 1 békával védekezni amíg Jiraya semmit sem csinál..ez felejtős. De ha Sennin módban van alapból akkor is. Sebességgel nem fog Amaterasut kerülni..Sasuke elég oks..ott a Sharingan amivel simán kivédi Jiraya Sennin módos taijutsuját. Ha nem is mással de ninjutsu ellen ott a Suasnoo. Megjegyzem a nyilait sem könnyű kerülni. Jiraya baromi tapasztal meg minden, de abból amit láttunk tőle mivel védekezik pl Amaterasu ellen? A béka genjutsuhoz is idő kell ám.. Ha Jirayanak be kell hoznia harc közben a Sennin módot akkor Sasuke sztem olyan 70%al nyer. Ha alapból abban van akkor is azt mondom, hogy 60% Sasukenak a szeme korlátja miatt.
Az meg a másik, hogy ott a béka gyomrában csak Jiraya volt meg ők ketten ja..de szeritned nem ment volna oda fél konoha? Azért azt ne  magyarázd be nekem, hogy egy olyan Jiraya aki még Sennin módban sincs elveri a Kisame &Itachi párost...:S

Itachi vs Sasuke harcban Sasuke is elmenekült az Amatherasu ellen, TUDOM, hogy Itachi NEM akarta megölni, de azért megpörkölte, szóval elakarta találni, mégse ment neki olyan könnyen. Jiraya miért ne tudna elfutni addig, közben meg támadhatna valamivel, amivel elkerüli a figyelmét. Több ezer klónt meg senki se említett, de párat biztos tud elterelésnek, és itt most elég 5-6ra gondolni, mert neki is elég sok chakrája van! A Sennin mód behozása meg nem kerül olyan sok időbe neki, mindig a manga és anime közti különbséget hozzák fel az emberek.. Nos akkor itt is érdemes, mivel a mangában kb negyed annyi idő alatt összehozta, csak az animében volt ez a hercehurca. A pecsételu jutsut meg múltkor is hülyeségnek tartottad, ha jól emlékszem, de nem tart az elzárás addig, hogy használhatatlan állapotba kerüljön akár a karja vagy valamije ha esetleg eltalálja. Max megpörköli kicsit, de az a naruto világában nem számít semmit, kar nélkül is még elég jól harcolt, vagy átszúrt vállal is ugyan olyan jól tolják...

A gyomros részt még mindig nem érted? max kint tudnának várakozni a konohaiak, de mivel itachi is és Kisame is ismerte Madara titkát, meddig tartott volna, hogy értük menjen, amúgy is zetsu által elég gyorsan tudnak értesülni a bijuu fogásokról, már csak a hologrammos csevej végett is. De a leglehetségesebb, hogy max Gai ért volna oda  ennyi idő alatt és honnan tudta volna, hogy hol fognak kijönni a gyomorból? Max a robbanás hangját hallotta volna, de annyi idő alatt már elmenekülnek.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3888 Dátum: 10 szep 29, 16:18:33 »

Teszem azt megölik Jirayat mondjuk. Aztán kijönnek a gyomorból. Ha ott fog állni fél Konoha mi lesz? De ha csak pár anbu..előbb utóbb ott lesz mindenki... Itachi is megmondta, hogy nem akarnak háborúba keveredni Konohával. Főleg mert nem is akarta őket bántani.. Ugye később kiderült, hogy az volt Itachi feltétele Tobival szemben, hogy nem nyúlhat Konohához. De szerinted ott Jiraya kinyírhatta volna őket? Biztos..
Sasuke futott előle egy ideig ja miért? Leírtad. Itachi nem akarta megölni. Raikage, hogy bírta kikerülni? Testvillansá jutsu alias Shunshin. Jiraya ilyen sebességet nem tud ennyi. 5-6 klnónnal sokra megy Sasuke ellen akinek nem kell újabb lángokat idéznie, mert a meglévőket is kitűnően tudja irányítani. Az a lepecsételés meg pont addig tartana, hogy meghal. Eleve szted ott nekiáll égve pecsételni...akkor Sasuke nem megy oda és szúrja szíven? Felejtsük már el ezt a lepecsételést ez a legnagyobb marhaság amit Jiraya tehetne. Ha kb 5sec alatt meglenne azt mondom oké bár az is rázós... De abba is belegondolhatnál, hogy mennyire fáj az, ha ég a karod vagy teszem azt a fél tested.  Megsúgom kurvára. Ne is beszéljünk utána a sérülésről, mert az még jobban fáj... És ugye a fájdalom meg erősen jelen van a Narutoban is (pl Tsukoyami).
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3889 Dátum: 10 szep 30, 12:33:33 »

A pein vs. itachi harchoz vissza térve,azért verné le pein itachit,mert ha nincs sennin-narutó konohának vége,itachi ilyet nem tudott volna.Akkor:full oro(edo tensei,manda idézése,stb.)vs. pein,úgyhogy ororchimaru mindent tud peinről.A full orochimaru úgyis megizzasztaná egy kicsit peint,ha nincs információja.De ha van információja,akkor még talán-talán nyerhet is.Szerintetek így ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3890 Dátum: 10 szep 30, 15:56:36 »

Traavis túlságosan amaterasu központú vagy, azt sztem 1 sima helycsere jutsuval is ki lehetne védeni nem kell hatalmas sebesség stb... És én akkor is azt mondom Jiraya win ezt kár is cáfolni, leírtam 1x h mit gondolok, a másik dolog a Sennin edzésen a béka papi elmondta hogy a sennin modeot csak Jiraya és Naruto képes megcsinálni mert rengeteg chakra kell hozzá, ergo Jiraya-nak is hatalmas chakramennyisége lehet, igaz Narutonak több van(onnan lehet tudni hogy Jirayanak nem tökéletes a sennin mode még Narutonak az) a Susano nyilai ellen meg Danzou is védekezett nem csak az izanagival, ezt az amaterasut sem úgy kell elképzelni hogy odanézek pufff mukodj és akkor el is éget az ellen, ez 1 vicc elsöre kell focuszálni amit 1 mozgó célpontnál nem könnyű(Sasuke vs Bee), aztán a Sennin modos taijutsu ellen mit tudna tenni mikor elég ha csak a keze elmegy mellette aztán olyan mintha bekapnál 1 találatot rendesen? Pein is rendesen meglepődött... És emberek a tapasztalat sokkal fontosabb az erőnél ezt is figyelembe kell venni, és a másik dolog Jiraya kezében is vannak olyan technikák amik felérnek az MS képességekkel(nem minddel ezt hozzáteszem). A sima MS-t Sasuke se kinozhatná mert öt is rendesen megviseli és a Hebi nélkül vagy Taka mit bánom én felejtös dobálózni az Amaterasuval, valaki írta hogy kb 3 lövése van... sztem 1 sima helycsere jutsuval is hatékonyan lehet védekezni ellene, az amaterasu olyanok ellen biztos nyerés mint Bee Hachibi formában...
Naplózva


--->3D Modeller<---
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3891 Dátum: 10 szep 30, 16:27:22 »

Istenem fókuszált ja, mert életében először hasdználta könyörgöm.. Aztán pl Susanoo-val mennyi idő alatt kapta el Danzout? Vagy mennyi idő alatt lőtt el egy nyilat Kakashi ellen? Amaterasu is elég gyors volt a Raikage ellen. Nem tartozik ide, de kétlem, hogy a két ninja Sennin formája között a chakramennyiség lenne a különbség. Jiraya nem tud olyat, hogy Sennin chakrával üti meg. Azt Naruto tudja a tökéletes Sennin formával... Danzou sztem meg vmi fa jutsuval védekezett amit ugyan csak nem tud Jiraya Nevet 3 lövése van az Amaterausnak? Hmm érdekes, de hányszor írjam le, hogy a megidézett Amaterasut tudja irányítani???? Tapasztalat sokat számít igen, de az én véleményem meg az, hogy Sasuke stílusa nem túl kellemes Jirayanak főleg, mert védekezésre kényszerül nagyjából és Sasuke támadásai elég hmm halálosak. És szerintem több esélye van Sasukenak ennyi. Ez az Én véleményem.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3892 Dátum: 10 szep 30, 17:02:49 »

Ember tudja irányítani igen, de pont ugyan úgy fárassza mintha újat idézne mert az is MS képesség és nem természet manipuláció. És mint írtam kell fókuszáljon ha először használja ha nem, eddig mindig fókuszált pár pillanatot és mozgó célpontot nem olyan kőnyű elkapni(és gondolom Jiraya nem fog elöte megállni és provokálni hogy lőj már meg ember itt állok xD) Emelet mint írtam sztem sima helycsere jutsuval is hatékonyan lehet ellene védekezni Mosolyog Sima MS-el nagyon lefárassza magát elég hamar, amit már láthatunk, mivel Karin 3x töltötte fel és azért tudta ennyit használni a szemeit, ezt is be kell látni és itt 1v1 van nem pedig 1v2... a szemeknek is megvan a hátránya, egy ilyen csatában 1 pillanat döntő lehet, sztem igen ha 1 pillanatra nem figyel az öreg és bekapja az amaterasut annyi ez biztos bár sztem még ha be is kapja akkor is kihuzatja magát valamivel(ez csak vélemény, lehet hogy nem és nincs rá bizonyíték hogy kitudná de magán vélemény), de ha figyel elég 1 sima helycsere jutsu is aztán megpörköl 1 fadarabot Mosolyog és én onnan veszem hogy harcolt már uchiha ellen hogy amikor Naruto után mennek akkor van Kisame-nak 1 monologja hogy Jiraya mellett a 7 kardforgató és az Uchihak is tapasztalatlan kezdők, és itt azt is említi hogy neki valószínűleg semmi esélye az öreg ellen még Itachinak van ellene de neki sem sok, ezt nem Itachi mondta hanem Kisame(akit teljesen nemérdekelt a falu sorsa meg hogy hányan mennek ellenük). És az hogy Itachi nem akarta megtámadni Jiraya-t 1 vicc)igaz nem akarta de nem amiatt hogy Konoha betámad mert már rég nem voltak Konoha közelében) Nevet mert nem akkor említi hogy ne keltsenek zavargást Konohaban hanem akkor amikor Kakashiék ellen nyomulnak akkor Jiraya nem volt színen. A békás taijutsut tudja Jiraya is emberke Mosolyog az a sennin formával jár, ugyan így tanulta Jiraya is, van róla visszaemlékezés is, és Jiraya sennin formája sem volt annyira kiforratlan hogy ne tudta volna ö is használni. Sztem Sasuke akkor is szivna Jiraya ellen ez biztos de ha nem figyel és bekap 1 Amaterasut valószínűleg megmurdelne ezt belátom csak azt nem hogy 1 sima Amaterasuval elintézné, nem ennyiből áll 1 csata mint tudjuk. Még a sennin formának nem sok hátránya van pláne Jiraya esetében, még az MS-nek a használójára is nagy hatása van, higgyétek el 1 kis szemfájásnál olyant bekaphat hirtelen az öregtől hogy else hiszitek Mosolyog A susano nyila igaz elég gyors, de ha Kakashi látta majd pont Jiraya nem fogja(Sharingan ide vagy oda) és 1 dolog hogy hihetetlen közel volt Kakashihoz azért tűnt olyan gyorsnak mert kb 2 métere álltak egymástól... Bár nem tudom hogy Jiraya hajára milyen hatással lenne 1 nyílvessző, elég stabil páncélnak látszó, a susano ellen az idézések elég jók mint láttuk, 1 borzzal vagy mivel megtörte Danzou is, sztem a védekezős békával kitudná védeni a nyilat(amivel harcolt Pein ellen tudjátok a balfékkel ami semmiben nem volt tehetséges maga szerint). És teljes susanoot kár is említeni mert még nem láttuk hogy az mire képes, mert ahogy kiteljesedett el is tűnt. Az információk szerint amit tudunk róluk Jiraya esélyesebb. Öhm és a sennin forma sem 2 órába tart előhozni mint írták elötem is, sztem kb a 2 öreg megidézése után ami pár pillanat még kb annyi időbe telik hogy sennin formába lépjen mivel a 2 öreg gyűjti a természet energiát és nem Jiraya papa, ö csak kezeli és használja. Az az igazság hogy én a 3 pöttyös sharinganos Sasuke-nak is több esélyt adnák Jiraya ellen mint az MS-es Sasuke-nak, mert akkor még volt stratégia, de mióta MS-e lett a fiúnak azóta nem gondolkozik és egyből full power ami 1 ilyen fight-nál nem előnyös mert mint tudjuk a legerösseb technika üti vissza a legnagyobbat azért csak végső esetben használják...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 30, 17:04:29 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3893 Dátum: 10 szep 30, 17:14:11 »

Az igaz hogy az Amaterasu nem úgy működik hogy "rádnézekhaljá meg".
Ilyen szempontból olyan mint a Kamui.Annak az előhívása is időbe telik.Ez viszont nem igaz hogy Karin mindig töltötte Sasukét. Danzou harc alatt se csinált semmit ha jól emlékszek,és ha minden igaz Raikage ellen se háromszor,max 1-szer.
Arról meg nincs infó hogy tudja-e a békás ütést Jiraiya,de szerintem igen.(Erre nincs semmi bizonyíték úgyhogy inkább ne vegyük ide.)Amúgy szerintem Jiraiya sennin formája semmivel nem gyengébb mint Narutoé csak annyi a különbség hogy az egyik kicsit változott békává,a másik meg nem. De szvsz ugyanazt az energiát használhatják.

Öhm és a sennin forma sem 2 órába tart előhozni mint írták elötem is, sztem kb a 2 öreg megidézése után ami pár pillanat még kb annyi időbe telik hogy sennin formába lépjen mivel a 2 öreg gyűjti a természet energiát és nem Jiraya papa, ö csak kezeli és használja.

Ez viszont téves:D A békák megidézése tartott Jiraiyanak sokáig.

Az meg hogy Sima Sasukének több esélyt adsz mint MS-nek nonszensz. Az hogy MS Sasukét írunk nem jelenti azt hogy nem kezdhet 3 pöttyössel pl.
Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3894 Dátum: 10 szep 30, 17:26:36 »

A helyzet az hogy nem a pöttyökkel van a gond, hanem az észel Mosolyog nem arra gondoltam hogy a sima sharingannal erősebb mint MS-el ez igy nonszensz igaz. De ha megnézed a harcait MS-el meg sima sharingannal akkor rájössz miről beszélek, Dei sokkal erősebb Danzou-nál és mégis legyőzte sima sharingannal igaz a szerencse is közrejátszót(nem vagyok Sasuke fun de ami az övé az az övé sokaknak esélye nem lenne ellene a sima sharingános szintjén is). MS-el már nem ésszel küzd hanem erővel és mint a közmondás is mondja többet ésszel mint erővel, Dei ellen, Itachi ellen amit produkált az igen, az tudás nem pedig esztelen erőfitogtatás meg őrültség. Igen én is a béka idézést tartom hoszasabbnak de mint láttuk az sem olyan sokáig tart, Naruto pillanatok alatt képes volt megidézni őket de ha jól tudom akkor Sennin Jiraya vs MS Sasuke volt Mosolyog ám sztem meg lazán elhjuzodna a csata akkor is mindketten sima erővel kezdenek a végére úgyis fehuznák magukat fullpowere és úgy dőlne el a csata ez biztos Mosolyog de sztem hadjuk a témát sztem Jiraya win és írtam már így is elég érvet aztán mindenki dönt a saját meglátása szerint.
Naplózva


--->3D Modeller<---
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3895 Dátum: 10 szep 30, 18:51:54 »

Az más, hogy Naruto simán megidézi őket. Viszont Jirayanak úgy kell megidézni, hogy egyből össze vannak "kapcsolódva". MS után felugrott kicsit Sasuke vérmérséklete, de azt nem mondanám, hogy nem használja az eszét. És Danzout nem győzte volna le sosem, ha nem gondolkozik pl. Én viszont meg tudnám cáfolni azt, hogy Jirayanak is működik az a chakrával ütés dolog. Mikor Pein ellen harcol akkor megüti az egyiket ami simán hárítja pedig oda sem néz. Remélem megvan ez a rész. Tehát megfogja Jiraya kezét és nem történik semmi. Nincs semmi chakraütés.
Megpróbálok nem Sasuke fan-ként írni.
Én aláírom, hogy Jiraya nagyon tapasztalt, megfontolt és erős is. Ami lássuk be nem rossz kombó így. Baromi sok jutsuja is van amivel sok helyzetre fel tud készülni. Viszont nem sokan harcoltak Mangekyou Sharingan ellen. Nem hiszem, hogy sokan láttak már Susanoot és Amaterasut mondjuk. Jiraya pont látott Itachi révén... Na de. Persze nem egy Amaterasuból áll egy csata, ez is igaz. Sennin formában genjutsuval sem tudja megszivatni. Szerény véleményem szerint a Susanooja védelmet nyújt Jiraya jutsujai ellen. Ezt sem úgy értem, hogy végig fent tartja, mert ez is elég megerőltető. (bár attól függ meddig tart a csata xD) A Sharingannal tudja hárítani Jiraya nem gyenge Sennines taijutsuját. Susanooval tud védekezni a durvább jutsuk ellen amit nem tud elkerülni. Célba találhat a Chidorival is teszem azt.. jó ettől nem fog meghalni (bár szivesen írnám, hogy attól függ hol találja el) De például nem tetszik nekem ez a testcserés dolog sem. Ha ilyen könnyű lenne ellene védekezni akkor Sasuke minek csinált egy olyan jutsut ami egy csomó chakrába kerül? Vagy a Raikage? És eltalálta a Raikaget is ám mozgás közben.. csak testvillanás és úgy sikerült neki kerülni. Szal sztem annyira nem nehéz azért mozgó célpontot eltalálni. Azért részesítem előnyben az Amaterasut, mert ezzel csak egyszer kell eltalálnia. De ott a Sasuanoos nyíl is. Kakashi amúhy ja látta, de meg se tudott mozdulni és csak úgy tudta kerülni, hogy eltűntette a szemével. Megjegyzem sztem a Sharingannal látta xD
És mivel Jirayanak sok tapasztalat van meg minden, ezért mondom azt, hogy csakkicsivel adok több esélyt Sasukenak. De viszont Jiraya is szeret tervet készíteni (mint mikor elfutott Pein ellen) és Sasuke pont nem az a fajta aki ezt hagyja. Ő folyamatosan támad és ez szerintem nem feküdne annyira jól Jirayanak. Ezért adok Sasukenak 10%al többet. Amúgy 50%ra tippelném a meccset. 
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3896 Dátum: 10 szep 30, 20:31:17 »

A sennin-jiráyát én azért tartom esélyesebbnek,mert sennin-módban nem fárad,és ezt félelmetesnek tartom,mivel sasuke egy idő után nem képes vele lépést tartani.Bár,az is igaz hogy a sussanója nem gyengül,és aránylag rendkívül sok ideig képes fenntartani,az amaterasut meg tanulmányozta jiraya,így lehet hogy akár ki is védené valahogy,a sussanó meg azért problémás,mert sasuke kb. 3 másodpercenként lövöldözi,és így genjutsu kilőve,és jiraya hiába nem fárad,a sebek végül legyengítik,genjutsu meg kilőve,a természeti energia miatt.A chidorira meg ott van a rasengan-kombók,bár az igaz hogy sasukéval nem veszi fel nagyon a versenyt taijutsuban a sharingan miatt,ez a harc inkább 50-50%.Akkor egy full oro vs. pein,úgyhogy orochimaru mindent tud peinről,szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3897 Dátum: 10 okt 01, 18:56:03 »

Ezt nem érdemes taglalni,Orochimaru. Ha az a porbafingó Naruto lehozta Orochi is lefogja.(Jó nem porbafingó,de most jól esett xD.)
Megnézem mit csinál Orochi ha idéznek az orra elé 3-4 Hokagét plusz ugye ott van maga az idéző fél is:D
Az a helyzet hogyha Orochinak adunk Edo Tensei-t nagyon senkit nem lehet győztesként kihozni ellene. Oké a Sandaime lenyomta(?),de én azt is túlzásnak éreztem. Szerintem Így lehozza Orochimaru,az a lényeg:D

Amúgy most mekkora lenne ha a 8 kapu is útnak számítana...Traavis szerinted is zseniális lenne így?xD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 01, 20:25:30 írta Mistich » Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3898 Dátum: 10 okt 01, 19:10:12 »


Megnézem mit csinál Orochi ha idéznek az orra elé 3-4 Hokagét plusz ugye ott van maga az idéző fél is:D
Az a helyzet hogyha Orochinak adunk Edo Tensei-t nagyon senkit nem lehet győztesként kihozni ellene. Oké a Sandaime lenyomta(?),de én azt is túlzásnak éreztem. Szerintem Így lehozza Orochimaru,az a lényeg:D


Igen,orochimaru a party1-ben sokkal gyengébb volt mint a party2-ben,megnéztem volna azért hiruzen mit csinált volna a yamata no orchi ellen...Mondjuk azzal nem értek egyet veled hogy egyértelműen orochimaru.Pein-t lehet hogy túlbecsülöm,de szerintem ő neki még a full oro ellen úgyis van esélye ha tud róla mindent oro.Mert azért az nem kis teljesítmény hogy egyedül lerombolta egész konohát,és utána felvette a harcot sennin-narutó-val,aki ráadásul óriási előnyökkel indult.Én jó esélyt adok peinnek,mert edo tensei ellen ott van a lélekelszívós pein,mondjuk ha orochimaru-nak sikerül azelőtt megölnie,még mielőtt megölné a testeket,akkor valószínűleg pein veszít.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 01, 19:11:38 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3899 Dátum: 10 okt 02, 18:46:36 »

Szerintem szuper lenne. És akkor az lenne, hogy Gay legyőzi Madarat, elveszi az erejét és ő lesz az új Rikoduo Nevet Monjduk már így is olyan... áh Gay egy Isten.
Orochimaru sztem lehozná, ha mindent betol. Amúgy olyan furán van ez megcsinálva, mert sokszor el lett mondva, hogy Nagato nagyon erős volt meg túlerőltette az erejét na meg a Rin'Negan és akkor Orochimaru legyőzi. Háát én csak azért is Nagatonak adom a meccset. ÉS direkt írok Nagatot, szal egymagában leverné Orochimarut. Ha mással nem is akkor Gedo Mazou és cső.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!