24 szep 22, 18:16:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196140 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3660 Dátum: 10 szep 08, 13:46:03 »

Az 1 klónos sennin narutó ellen van esélye marchinak.A  rasenshuriken nem hiszem hogy elintézné,túl ellenálló ahhoz hogy egy csapás végezzen vele,esetleg ha genjutsut beveti narutó,akkor nyerhet.És egy minato vs. pein úgyhogy egyikük se tud semmit a másikról?Szerintem pein,mert ha minatóval találkozna az állati birodalom akkor tudja nagató hogy nem akárkivel áll szemben,és mondjuk bevetne 5 testet,valószínű hogy minato leverné őket csak utánna jönne a pokoli birodalom pein,és akkor minato nagyon nagy bajba van,hiszen 6 testel kéne megküzdenie fáradtan.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3661 Dátum: 10 szep 08, 14:59:52 »

Biztos nem esne jól 1 Rasenshuriken Orochimarunak, pont azért mert a sejteket és vele együtt a keringési rendszert lekapcsolja. Gondolom mindenki verte már be úgy a könyökét, hogy pont ideget kapott azt zsibbadni kezdett mint a fene és gyakorlatilag nem tudsz vele addig mit csinálni. Na most ha ez szét is szakítja akkor nincs miről beszélni. Mosolyog
Ugye erre még jobb példa Sasuke és Naruto erő fitogtatása a kórház tetején. Rasengant bekap valaki, annak a belső szerveiből nem sok marad meg úgy egyáltalán. Nevet Ezzel csak azt akarom mondani, hogy Orochimarunak is keringetni kell a chakrajat a testben, de ha nincs mivel akkor az neki is szívás(mégsem 1  bijuu, bár picit hasonlít. Mosolyog ). Kézpecsétet meg neki is kell használni a jutsuk legnagyobb részéhez (ergo csak kell keringetni a chakrajat).
Egyébként miért lenne sebezhetőbb Naruto sennin formában??? Nekem elég változatosnak tűntek a támadásai mondjuk a pein elleni csatában. Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3662 Dátum: 10 szep 08, 15:15:38 »

Sebezhetőbb, mert sebezhetőbb. MErt a senjutsu ellenállóbbá teszi a chakrát, de a néygfarkú kyuubi-Naruto azért maradt életben, mert a chakra-palást felfogta még a Kusanagi no Tsurugit is. Erre sennin-Naruto bőre nem kéeps. Ahogy nyílván a sérülések hatása is más lenne, ha esetleg a négyfarkú kyuubi Narutot is megsebezné a Kusanagi. Ott a Kyuubi nem kcisit regenerálja Narutot.
Az arzenáljha változatossága pedig.. nos, két-három különböző technika csak hozzá képest változatos.

A rashenshuriken hatásairól még egyszer nem írom le a véleményem, mindazonáltal az előző hsz-omban viszonylag alaposan beszélek róla.  A chakra keringés és a belső szervek károsodásának jelentőségére jó példa az, ha megnézed, hogy viselkednek Orochimaru különálló részei, ha feldarabolják, a belső szerveksérülésének hatására pedig, ezentúl jerősen utal az is, amikro a mellkas és hasüregében a Susanoo kardjával (még a tulajdonképpeni hatása elött) Orochimaru képen röhögte Itachit.

Pein vs. Minato
Valószínűleg Pei nyerne, Minato ugyan elég komoyl ellenfél neki is, de ugyanakkor, hacsak nem tudja elég gyorsan bedarálni az összes testet, amire nem kerülne sor, (azért láttuk, hoyg Tobi sebessége már elég volt ahhoz, hogy tartsa vele a lépést), akkor nem egy szolgálhat neki oylan meglepetéssel, ami el is döntheti a harcot. Egy shinra tensei úgy közelről azonnal k.o., ha Minato elteleportál egy pár háztömbbniyre, és Pein az egész falu felszámolásával akarja kiiktatni, akkro is bejöhet, a chakra szívó testet megragadni nem feltétlenül jó ötlet, bár itt kisebb chakravezsteséggel elteleportálna, az emberi birodalom megint végezhet esetleg vele, bár ennek kissebb az esélye.. leginkább az ISteni Birodalom lehet gond, a többi nem tudná elkapni. Ugyanakkor Minato végülis elég jól megtudná esetleg akadályoznia  testek visszahozogatását.. ha a etstek nicnsenek egy helyen, az itt komoyl előny Peinnek, szóval ott Jiraiya ehlyén hazai pályán szerintem nyerne, de ha Minato jelenik meg ott a Konoha kráterben.. hmm.. igazából nem tudom, Pein az esélyesebb, de nem számszerűsíteném.
Persze az igazi Nagato megtalálása érdekes lehet, ha Minato nyer, de ez végülis mindenkinél így van.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 15:16:10 írta STM » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3663 Dátum: 10 szep 08, 16:09:01 »

Hát azért nem változatos, mert csak a Rasengant kombinálja igazából...na meg az a sennin módos taijutsu. Szerintem nem leen túl jól Oro azért ha telibe kap egy Rasen Shurikent. Kakuzu-nak ömlött a vér a száján, nem tudott mozogni igazából csak ki tudott nyögni egy mondatot Nevet Szerintem a Sennin módos Rasen Shuriken van olyan erős, hogy végezzen Oroval.
Minato vs Pein olyan hülyeség... Eleve leírod, hogy nem ismerik egymást aztán a következő mondatodban meg az van, hogy Pein meglátná tudná, hogy nem akárki ellen harcol... Most akkor ismerik egymást vagy nem? Szerintem Minato esélyei nagyon jól, mert rá nem nagyon van hatással a Shinra és Banshou tenni. A Banshou főleg, mert mikor épp "száll" Pein felé egyszerűen elteleportál és kész. Mondjuk Shinra tensei lehet, hogy jobb, mert az hamar bekövetkezik és a hatása látszani fog, na mind1. Akkor is Minato nyerne szerintem, mert a sebessége miatt sztem nem halna meg. Ééés szerintem rájönne a dolgokra aztán pedig pá. Főleg ha elhelyezi mindegyik Peinen a pecsétjét akkor már csak oda kell teleportálni és kész Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3664 Dátum: 10 szep 08, 16:16:05 »

Ezt úgy értettem,hogy pein érzékelné az eső jutsujával,ez a harc egyáltalán nem hülyeség,pein-nek kicsit több esélye van,az szinte kétségtelen hogyha tudja a titkát minató,akkor nyer,de hogyha nem,akkor pein nyer,mert hiába öli meg őket,a pokoli birodalom felélesztené őket,és akkor a meccsnek vége,és én úgy értelmezem hogy nem tudnak egymásról semmit.És pein látása kölcsönös,és ez nagy előny.Akkor egy kabutó&orochimaru vs. sennin-jiraya?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3665 Dátum: 10 szep 08, 16:26:51 »

Traavis, ha telibe kapja, az komoylabb lehet, de itt főleg a vágó hatásra utaltam. Ott az a sejt károsító hatás igazán komoylan nem jöhet létre.

Juura, te meg tényleg, milyen meccseket írsz már? Nevet
Minden ártó szándék nélkül, de minek kellett még bebökni ide Kabutot, jó, persze azért nem mindegy, hoyg ott van-e.. de oylan sokat sem számít.
Amúgy Orochimaru nyer, egyértelmű. Ha feltesszük, hoyg mondjuk egy szinten vannak Jiraijával a támadó erő, védekezés, a támadások változatossága és stratégia szempontjából, ami mondjuk véleményem szerint nem teljesen igaz, de fogjuk rá, akkor a "halhatatlanság handycap" pontosan 100%-os esélyt biztosít neki.
Az esetleges edo tenseit ne is vegyük figyelembe.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 16:27:28 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3666 Dátum: 10 szep 08, 16:35:54 »

kivételes eset h egyetértek STM-el juurával kapcsolatban is (már párszor emlitettem neki, de elmegy a füle mellett) és a harccal is. Kabuto semmit se tudna kezdeni a harcban, jiraya valszeg pár pillanat alatt hatástalanítaná, de nem jelent veszélyt, ő csak akkor kell, ha marcsi képtelen harcolni. És ácsi! Miota tol rasenshurikent Jiraya? Tudtommal ő nem tudja használni, így nem értem hogy miért mondjátok h azzal kiütné marcsit. asszem jirayanak szél eleme sincs, de ebben nem vok annyira biztos. Az idézéseket (állat ) elfelejthetjük, mert mint láttuk nem sok haszna van, valszeg ninjutsu harc lenne, de én is marcsira szavazok 80 %
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3667 Dátum: 10 szep 08, 16:40:23 »

Edo tensei nélkül Jiraiya elkeni Orochimarut... Sennin formával ő is kevesebbet sebződik,ott van a rohadt sok Rasengan,elemi jutsuk,békás kombók...szerintem az öreg túlszárnyalta Orochit.Orochitól egyedül a mérgei lehetnek zavaróak,de az meg nem 5 mp-en belül hat,addig belehet fejezni simán.
Juura engem nem az zavar hogy milyen harcokat írsz,hanem inkább az hogy olyanokat ami már számtalanszor ki lett tárgyalva... A Minato-Pein akárhányszor fel eltt hozva a nagytöbség 50- 50-et adott nekik...
Azért hogy elfelejthetjük a 20 méteres békáit Jiraiyának az túlzás Nevet Orochi legföbb állatkája meg már halott,bár biztos van még ahonnan az jött.
Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3668 Dátum: 10 szep 08, 19:40:33 »

Igen minato legyőzi mind a kettőt ez teljesen valószínű. Én meg utálom a naruto-t és Zer0(bocs hogy veled jövök Mosolyog) szerint sasori a naruto leggyengébb karaktere.

Ha mindent tudnak róla akkor minatonak lecsökken. Kakuzu-nak óriási harci tapasztalata van így nagy előnyre tehetnek szert. Hidan halhatatlan tehát a fejét levágni egy kunai-al (azért asuma pengéje élesebb szerintem Nevet és hosszabb) hosszú és bonyodalmas és kakuzu vissza varja. Kakuzu elemek terén sokkal jobb minatonal és ha a csápjaival lefogja akkor nem hiszem hogy tudna teleportálni. Az acélbőr technika meg hatalmas védelmet nyújt minato ellen. Azért minato sem Isten 2 halhatatlan(+4szív) ellen nem tud mit kezdeni most kövezzetek meg de ez az igazság.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3669 Dátum: 10 szep 08, 20:09:03 »

Hát  amit a mangában láttunk minato akár el is tudja teleportálni a támadásokat mint mikor a rókuci lőtt rá ,   tehát akár  az amaterasut is eltundá küldeni, a susanot nem biztos, de látok rá esélyt.
AMivel meg lehene fogni minatot, az a stykomi, mivel genjutsuval kapcsolatban nem tudunk semmit minatóról.
Itachi gyors, nha de minatót nem tudja lepipálni ebben,  .
Nha jó minatórol nem tudunk eleget ahoz hogy tudjuk mit tud még, itachinak meg van bizonyos dologkban ellenszere, bizonyosakban nem.
Nha jó ez necces mecs lenne, de minatónak adok 60% ot , de csak mert nagy kedvencem, és kakashi v jiraiya mondta talán hogy hozzá hasonló  zsenik jópár évenként fordulnak elő. tehát Az olasz csődör (1aé) kap 40 % ot.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3670 Dátum: 10 szep 08, 20:20:50 »

Ne már, hogy ne tudja legyőzni a Kakuzu & Hidan csapatot Minato... Ha a vasbőr vagy mi megvédi mondjuk Minato egy támadásától már bukta, mert hozzáért---> Hirashin no jutsu Nevet De Minato akár megteheti, hogy elteleportálja az egyiket és akkor 1vs1 Nevet Én adok Minatonak 80%ot..
És bár Ita nem végzett Tobival ja ámbár Tobi sem végzett Itával és nem nyúlt Konoha-hoz. Mert ugye ebben állapodtak meg. Na van 2lehetőség h miért nem. Vagy tartott Tobi Itachitól vagy pedig kellett neki valamire. Szaal nem biztos az, hogy nem lenne esélye Itachinak.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3671 Dátum: 10 szep 08, 20:27:41 »

Szerintem arra kellett neki Itachi hogy Sasuke ölje majd meg,és így könnyebben befolyásolhatóvá válljon az öcskös Nevet
Persze lehet hogy Tobi tartott is tőle,de ez miatt mindenképp kellett neki még a bátyó Nevet Kakuzu vs. Hidan pár nagyon kevés a Yondaiméhez...esélyük nincs... Hidan támad a leglassabban az Akatsukiban,Yondaime meg az egyik leggyorsabb Naruto karakter volt...szerintetek mennyi idejébe telne odafutni/teleportálni Hidan mögé és egy kunai-al lefejezni? 2 vagy 3 másodperc? Nevet És ő nem hiszem hogy lenne olyan jófej hogy megvárja amíg Kakuzu visszavarrja a fejét xD
Szóval ha nagyon hajlanék arra hogy Kakuzuék nyernek,akkor kapnak jó 10%-ot,az esetleges Minato bokatörés,szívroham,simán megbotlik stb. esetek miatt Nevet
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3672 Dátum: 10 szep 08, 20:40:41 »

szerintem olvass vissza emrt ilyen már volt.
am meg a 3. nyerne hisz van neki egy halálisteni jutsuja Nevet amit hát szerintem még iraiya sem ismer, de azért ő sem indul rossz esélyekkel, tegyük fel az idézésnél Jiraiya nyer hisz sok békát meg nagyokat tud beidézni, a 3.nál meg csak  a majomkirály láttuk ami erős meg jo de nem elég, én azért még igy is a 3.ra szavaznék
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3673 Dátum: 10 szep 09, 14:24:14 »

Ninjutsu kb hasonló, taijutsu is hát genjutsut nem láttunk a 3.-tól Jirayanak meg ott van a békás. Meeg alapvetően több békát tud megidézni. Hmm. A part1es harcban nem volt túl sok NAGYON erős támadása Hiruzennek kivéve a halálisten, de az meg megint döntetlen. Viszont volt jó kis elem kombója, de az meg Jirayanak is ott van... Szerintem Sennin mód nélkül egy döntetlen lenne. Hasonló szinten vannak csak Jiraya a Sennin móddal keményen elpüfölné.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3674 Dátum: 10 szep 09, 16:51:04 »

Az, hogy vízből van csak a fizikai támadások ellen védi. Meg gondolom egy-két ninjutsu. Viszont mivel a genjutsu nem a testre hat ezért pont hogy tökéletes Suigetsu ellen.
2. Jiraya kicsit magasabb szinten van, mint Suigetsu ^^ Alap, hogy megveri. Meg ugye Suigetsut eddig csak "kardozni" meg vízzé válni láttuk.

Moderátor:
Nem dupla, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 11, 17:12:48 írta Chakra » Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!