24 szep 23, 04:23:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196904 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3525 Dátum: 10 aug 24, 12:02:40 »

Á, Sarutobi nem fog kikapni egy Hidan ellen, ráadásul ott van Enma is. Ha Hiruzent esetleg elkapja Hidan a buta technikájával, amit kétlek, uyganis Sarutbo-sensei védelme nem roszs, és alapvetően inkább távolsági harcos, akkor ENma leszedi amíg a körben van, helyhez kötve.
Iógaz, hogy Hidan "halhatatlan" de mozgásképtelenné tenni nem nagy kunszt.

Amúgy nem hiszem, hoyg egy perc alatt Danzou akárhányszor használhatná az Izanagit, ez a hazsnálati idő, és vagy enenk a vcégén csukódik le, vagy amikor elsüti. Tesésk linkelni egy odlalt, ami bizonyítkja a tévedésem.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 24, 12:03:35 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3526 Dátum: 10 aug 24, 14:22:53 »

Off:juura maradjunk a kultúrális keretek között. a hszeidben egyre gyakrabban használod a caps lookot, és szurja a szeme már bocs... fórumokon ezt nem illik

Hidan vs sandaime
egyértelmű hogy rájönne a harmadik. hidannak nem sok esélye van. ráadásul a gyémántbo-t ugy használja sarutodi, hogy ezt meg nem üti hidan se karóval, se kaszával
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3527 Dátum: 10 aug 24, 17:29:07 »

Igen csak tudod kakuzu tapasztalatban,taijutsuban,ninjutsuban, felülmúlja,a haláisten meg nem biztos hogy elég lenne,5erős dologra hogy figyel oda?Az meg hogy kakshi felvette a harcot kakuzuval,az azért is volt mert nem csak egyedül volt,jó igaz hidan is vele volt de akkor is,kakuzu nyerne mindenléppen szerintem,fiatalon talán ő nyerne,de öregen...nem  hiszem.És milyen lenne egy itachi vs. kakuzu&hidan meccs?Szerintem itachi nyerne,de kíváncsi vagyok a véleményetekre egy ilyen harcról.Érdekes lenne...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3528 Dátum: 10 aug 24, 18:05:48 »

szerintem sem kakuzu sem hidan nem használ genjutsut,  valószínü hogy ez hatásos ellenük. elvégre itachi elég jol nyomja genjutsut, + mangekyou sharingan ott van (susanoo, amataresu , styukomi) + elég jó ta jutsuban is, vannak elég jó techinikái még, van távolsági jutsuja is
Hidan.: közelharcos , ninjutsu használó, halhatalan- szerintem ha más nem a totsuka penge  végezne vele(orochimarut is így "szivta kis sasukéból)
ha hidannak sikerül megsebezni itachit akkor talán nyert ügye van  talán!  mivel  ugye fel kell vennie a juthuzos a
a pózt ilynekor védtelen, taijutsu ellen, genjutsu ellen ha elég gyors itachi (és az is )
 nha de kakuzu közben nem pihen- távharcos minden elemet tud irányítani, külön-külön is
. ellene taijutsu, amaterasu, , susanoo a jó. illetve lehet h neki is genjutsu
taijutsu ezért mivel mikor irányítja a sziveit  ő áll az animében  szóval nem mozgott.
amaterasu - alap , tüzet is elégeti

 szóval azon áll v bukik h itachi mien gyors, illetve meik ellenfelet itkatja ki elsönek, és hogy menyire veszi komolyan a harcot.
én azonnal full power-t nyomnák mangekyou-susanoo-full védelem igy hidan, se kakuzu nem tud sebezni)
+ támadás amatarasu
szerintem itachi nyerne
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3529 Dátum: 10 aug 24, 18:12:04 »

Igen,ha amaterasut beveti akkor hidan hiába halhatatlan,porrá ég.Kakuzu elég problémás lenne talán,de a sussanoval kakuzu nem tudna mit kezdeni,csak hát itachi nem használhatja sokáig,ahogy egyik mankegyou képességét sem,így talán gondba lenne itachinak biztos hogy egyszer bekéne vetni a mankegyou sharingant,ha a genjutsu esetleg hatástalan,akkor meg végképp bekéne vetnie.Nem rövid küzdelem lenne ez...
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3530 Dátum: 10 aug 24, 18:47:28 »

(Lehet a kérdés nem ide tartozik, de ha kakuzu benyomja az acélbőrt akkor az amaterasu nem tudná megsebezni?)

Hidan ellen a genjutsuk nem éppen hatástalanok, de egy halhatatlannak aki élvezi a fájdalmat mit árthatna mondjuk a tsukoyomi ?Nevet(ez komoly kérdés) Kakuzura mondjuk hatnának szerintem de ha mind a hárman ismerik egymás erejét akkor nem nézne itachi szemébe(vagy rá) csak egyszerűen ráküldené a démonjait. Szerintem csapatmunkával meg tudnák szerezni a vérét és akkor vége.

(amiket írtam csak feltételezések)
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3531 Dátum: 10 aug 24, 18:49:08 »

Na tegyünk pontot az i-re Nevet
Izanagi. Haladjunk sorjában. Nem 10 percig képes működni. "...mindenkinél megvan egy bizonyos határ..." ezt Tobi mondta meg lehet nézni a mangában. Danzou esetében: Orochimaru kísérletezett rajta, hogy meghosszabbítsa az idejét. Így lett 60 másodperc. Izanagi használata után a használó szeme örökre becsukódik. Danzou-nak 10 szem volt a karjában. Egyszerű matek, 10*60sec= 10perc. A jutsut fenntartani nem hiszem, hogy külön chakrába kerül. Az kerül chakrába, ha semmissé tesz vmi kellemetlen dolgot például a halált. ..."gyors és kemény csapásokat akar rámérni, hogy kénytelen legyen használni az Izanagit és így pazarolja a chakráját..." Szintén Tobi. Ergo azzal pazarolja a chakráját, ha használja az Izanagit vagyis, ha semmissé teszi a halálát. Mert még azt is mondta Tobi, hogy ha távolról támadna csak annyit érne el, hogy Danzou fenntartja a jutsut, de nem pazarol chakrát. Ha ezek után sem fogod fel akkor elsírom magam.
Sarutobi lazán elintézné Hidan-t. Nem is fejtem ki.
Kakuzut is elverné szerintem, ha egyedül küszködne is akkor Enmával biztosan. Főleg, ha Enma átváltozik a karddá. Elvégre Oro nagyon nem akarta, hogy kard legyen belőle tehát következtetek ebből--> elég erős lehet.
Hidan & Kakuzu esetleg megverné az öreget, de csak, mert öreg.
Itachi szerintem elpáholná ezt a párost. Hidan hozzá sem tudna érni egy egészséges Itachihoz. Kakuzu már méltóbb ellenfél lenne az öt szív és tapasztalat miatt. Aki problémát okozhatna az max Kakuzu. És ha nem akar szívni mind az 5szívvel akkor a pecsételős karddal becuppantja és pá.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Morause
Vendég
« Válasz #3532 Dátum: 10 aug 24, 20:52:47 »

(( Na ozt.. vóótáááá fent szombaton!?!?!  Nevet ))
Na jó ez csak poénnak szántam azoknak akik tudják mi ez Mosolyog... Látom, látom kavarodtok egy olyan tér-idő kontínumban amiben meg ragadtatok az izanagi képességénél, ha minden igaz felhoztátok danzou vs. sarutobi: szerintem sarutobi nyerne igaz az izanagi, nem egy ostoba jutsu, de azt se felejtsük el hogy azért mégis egy bölcs okos ember lenne most az ellenfele, aki mindig felette járt danzounak! Elképzelhető sőt biztos hogy tudott ő is az izanagiról ha danzou meg orochimaru is tudott! Volt neki 4. hokage DNS-e sarutobi elverte az 1. hokaget! (igaz nem a toppon de végülis elverte mint b*zi a f*szát) Szóval pláne hogy azért Sarutobi több volt mint vmi elem használó isten tudja ki. Szerintem volt más technikája is!
A hidan vs. sarutobi mérkőzést meg se nézném mert úgy ahogy van hülyeség az egész, mint a kakuzu, hidan vs. itachi elleni harcok is. Ezek pont olyan harcok mint mondjuk konohamaru vs. raikage xD! (ez csak, poén kábé olyan mint az alább felsorolt küzdelmek)


Feltűnt mindenkinek narutó milyen kis tapasztalattal bírt, mennyi erőt szerzett hogy vissza szerezze a békét a ninja világban és a hőn áhított sasuke haverját vissza rugdossa a faluba. Azon gondolkoztam eresszük össze az átokpecsétes sasukét a sennin narutó ellen! Így megnézhessük ki mit ért el a céljuk érdekében!
Szóval tehát jövő beli cs sasuke vs. senin narutó!
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 24, 20:54:04 írta Morause » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3533 Dátum: 10 aug 24, 21:08:19 »

Én nem tudlak követni xD Kinek volt 4. Hokage DNS-e?
Sarutobi verte el az első Hokaget? Oh? Az Edo tensei Hashirama nem olyan erős, mint az igazi...
Átokpecsét Sasuke vs Sennin Naruto? cs sasuke?
Átokpecsét Sasuke vs Sennin Naruto nem fair. Mert előbb volt a Sasuke táp (Shippuuden eleje)
Aztán Naru táp (Rasen Shuriken meg apróságok)
Sasuke táp (MS)
Naru táp (Sennin) És itt lenne fairplay. MS Sasuke vs Sennin Naruto.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Morause
Vendég
« Válasz #3534 Dátum: 10 aug 24, 21:44:39 »

Akkor bocsi gyorsan lefordítom neked traavis:

- 1. hokage DNS-ét akartam írni szóval bocsika kapkodtam Mosolyog.. és persze danzoura gondoltam mert neki volt a hokage DNS-e, ebben igazad van de szerintem tudod kire gondoltam szóval nem kéne kiforgatnod a szavaimat és úgy tenned mintha nem értenéd!

- Nem volt a topon az 1. hokage igaz, de a danzouba lévő sejtek sem látták el teljesen eredeti shodaime hokage erővel. És azért ahogy elnéztem maga hokage DNS, és az idézett hokage hokage között sokkal nagyobb külömbség volt, és sarutobi legyőzte az erősebbet!

- átokpecsét sasuke vs. sennin narutóba nem értem mi a nem érthető, de mind1. A cs sasuke az a rövidítése a cursed seal sasukénak ami magyarul azt jelenti: átok pecsét sasuke azaz átokpecsétes sasuke!
Meg hogy melyik a fair.. őszintén szólva nem érdekel.
Most hogy nézem vissza a sasuke vs. narutót part1-ben, ugyebár sasuke azt mondta élete célja hogy erőt gyűjtsön hogy megölje itachi-t, narutónak meg hogy vissza vigye sasukét konohába. Nos amikor sasuke győzött itachival szemben, narutó még nem tudta hogy mit akar sasuke ezért még mindig megakarta menteni, gyűjtötte az erőt továbbra is hogy vissza vigye. Így mind ketten céljuk elérése érdekében erősödtek! Mikor narutó már csak élet-halál harcot akart vívni sasukával akkor otthagyta abba hogy senniné vált tehát amíg éltek a céljaik, megszerezték a legtöbb erőt amit tudtak és ezt a két erőt akarom egymás ellen tenni, hogy vajon melyik ért el többet!
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 24, 21:46:51 írta Morause » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3535 Dátum: 10 aug 25, 07:46:32 »

Nem tudom, ahogy a történetet végignézzük, szerintem Kishi se tudta eldönteni, hogy akkor most melyik Hokage legyen az erősebb, mert néha Sarutobit mondták a legerősebbnek, néha a negyediket, néha meg az elsőt emlegetik minden idők legerősebbjének..... Igazából ez a mai napig nem tisztázott, szerintem. A 3 hokage párharc meg szerintem nem viszonyítási alap, pl utólag kiderűlt, hogy a második Hokage tér idő jutsukat használt....(jó valszeg ezt utólag találta ki Kishi) de a harc alatt meg nem volt valami nagy szám, és az első Hokage sem, aki legyőzte a nagy Madarát, aki legalább volt olyan erős, mint Sasuke most.

cs sasuke vs sennin naruto....Szerintem Naruto elkenné a száját. Sasukénak ebben a formában a repülésen kívül nincs semmi különlegessége igazából. Nem kell aggódni a tsukoyomi, az amaterasu és a sussano miatt se. Tehát nyílt útja van a rasen shurikennek. Plusz igazából lehet a szemeivel látja Naruto mozgását és talán eltudja kerülni, de a természeti chakrának köszönhetően még így is betud neki vágni egyet, ahogy azt az egyik Pein testtel csinálta....és az valszeg ki is üti Sasukét. Plusz ha lenne egy Chidori Rasengan összecsapás, ha Naruto belekeveri a szél elemet, Sasukénak valszeg nem sok maradna a kezéből. Illetve ha robbanás lenne mégis, Sasukének nem lenne kellemes ha becsapódik a földbe míg Naruto röhögve kibírja.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3536 Dátum: 10 aug 25, 08:11:42 »

Mikor Naruto otthagyta Sasuket úgy, hogy élet-halál harcot akart vívni, akkor Sasukenak már bőven MS-e volt... És ezt mondtam, hogy a Sennin Naruto vs MS Sasuke a fairplay. És így Sasuke megverné. Mert én Sasuke párti vagyok Nevet
Ám meg mindenki azt fogja mondani amelyiket szereti mivel nagyjából ugyan olyan erősek. Ha Naruto nem csinál legalább 1000 klónt akkor már bukta az elején. Bár szerintem Sharingan átlát a bunshinokon, de mind1.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3537 Dátum: 10 aug 25, 09:30:11 »

Én nem tudlak követni xD Kinek volt 4. Hokage DNS-e?
Sarutobi verte el az első Hokaget? Oh? Az Edo tensei Hashirama nem olyan erős, mint az igazi...
Átokpecsét Sasuke vs Sennin Naruto? cs sasuke?
Átokpecsét Sasuke vs Sennin Naruto nem fair. Mert előbb volt a Sasuke táp (Shippuuden eleje)
Aztán Naru táp (Rasen Shuriken meg apróságok)
Sasuke táp (MS)
Naru táp (Sennin) És itt lenne fairplay. MS Sasuke vs Sennin Naruto.

Szerintem így is nézhetjük....ha csak animét nézel, akkor inkább ne olvasd el, mert Spoilereket tartalmaz!

Sasuke fejlődése:
 1 Erősebb már kezdetben.
 2 legyőzi orochimarut, megszerezve ekkor pár képességét
 3 Megszerzi az ms Képességét.
 4  SPOILER              Megszerzi itachi szemeit                        SPOILER

Naruto
1 kifejleszti a rasen Shurikent, mert Sasuke erősebb nála
2 Elsajátítja a Sennin Modot.
3 SPOILER                     Megszerzi a Kyuubi erejét                        SPOILER


Szóval szerintem a Sasuke harmadik pont és a Naruto harmadik pont illene össze. Nevet
Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #3538 Dátum: 10 aug 25, 09:46:03 »

A sharingan nem lát át a bushinokon. Sennin formában Naruto max 4 bushint tud csinálni (remélem, hogy nem írtam hülyeséget), de nincs is rájuk szüksége. Ha a taijutsus Peint meg tudta fektetni 1 ütéssel, akkor Sasukét megfekteti egy köpéssel + ott van a 2 vén béka, akik szintén tudnak harcolni (Naruto nagyon nehezen tudta csak megütni békapapát az edzés alatt). Igaz Sasuke is gyors, de a Sennnin forma sokkal ütősebb. Genjutsu hatástalan lenne Narutoval szembe, mert ott vannak a békák.  Ninjutsu: ebben Sasuke jobb, de Naruto messze jobb Taijutsuban, emiatt hiába nyom amaterasu-t, ki fogja kerülni, esetleg ha a békákat elkapná vele, utánna elkaphatná Narutot egy tsukoyomi-val. De ehhez is idő kell. A végén úgyis az lenne, hogy Sasuke betolná sussanot, erre Naruto (ha jól takaréskodott a raseshurikennel), megfingatná Sasukét egy raseshurikennel.

Naruto vs Sasuke nálam 55%-45%
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3539 Dátum: 10 aug 25, 09:58:39 »

Spoiler!!!!!





 
Nem tudni hogy így mire képes naru szal feleseleges következtetéseket levonni. Már sztem túlszányalta sasukét.
Ha csak azt nézzük hogy kyuubi, akk  naru is képes lehet lehagyni egy farkat, és meglógni mint bee. Genjutsuk kilőve. MS-kyuubi irányítás kilőve, mert az csak az akaratát irányítja a rókának, nem a csakráját. Ráadásul immár naru is hihetetlen sebességre tett szert. Még ha a sennin módot is hozzávesszük naru jóval leelőzte sasukét. A 8farkút is mikor el akarták kapni, 4en se vtak elegek hozzá. Sasuke ennél erősebb meg nem nagyon lehet már és naru se


"asuke fejlődése:
 1 Erősebb már kezdetben.
 2 legyőzi orochimarut, megszerezve ekkor pár képességét
 3 Megszerzi az ms Képességét.
 4  SPOILER              Megszerzi itachi szemeit                        SPOILER

Naruto
1 kifejleszti a rasen Shurikent, mert Sasuke erősebb nála
2 Elsajátítja a Sennin Modot.
3 SPOILER                     Megszerzi a Kyuubi erejét                        SPOILER


Szóval szerintem a Sasuke harmadik pont és a Naruto harmadik pont illene össze. "

sztem naru 3. ponttal már egyik sem illik össze. Talán a másodikkal illik össze a sasuke 2. de sztem sasuke jól kikerülgetni a rasenshurikent.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!