24 szep 23, 06:14:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197000 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3495 Dátum: 10 aug 23, 12:48:07 »

Hát, ezt a "felülmúlást" nem kell annyira szó szerint venni..
Felülmúlta a yondaimét a rasengan "befejezésével", és Jiraiyát a tökéletesebb sennin móddal. Ez nem jelenti, hoyg feltétlenül erősebb is náluk, bár Jiraiya senpainak biztosan meggyűlne vele a baja.
Szerintem is mindenképpen lennének esélyei, de a Yondiame simán és bőven esélyesebb. A Yondaime javára 95:5, egyszerűen mert Naruto nem tudja elkapni, az fix, ellenben Naruto egy rasengant sennin módban is megsínylene, nem beszélve arról, hoyg a yondiame gond nélkül elhúzza a harcot amíg kell.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 12:51:20 írta STM » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3496 Dátum: 10 aug 23, 14:20:17 »

(juura sajnállak amiért ennyiszer kellet elmondanod mire végre vki rádfigyelt Mosolyog)

Suigetsu vs juugo hmmm..... Biztosan juugo a lefejezőpenge nem képes juugo "bőrét" átvinni még 1-es szinten sem. 2-es szinten meg sajnos suigetsunak nagyon kevés esélye van hiába kerüli ki juugo támadásait egyszerűen nem tud hatásosan támadni akárhogy is nézzük. Juugo nyer olyan 80-20%-os arányban.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3497 Dátum: 10 aug 23, 14:33:44 »

Ez valami vicc? Minato vs. Sennin Naruto? Még ha ismeri a Hiraishin no jutsut sincs semmi esélye...Az a kombó ellen amit Tobi ellen művelt mondom,akit nem Nagatonak hívnak annak szinte semmi esélye nincs...
Suigetsu vs. Juugo. Ez elég döntetlenszagú meccs. Juugo nem tudná kinyírni Suigetsut,de utóbbi se tudna mit kezdeni átokpecsétes csűvókával xD.  Juugonak a győzelemre van kemény 5%-a,arra az esetre ha Suigetsu szívrohamot kap vagy belenyúl egy konnektorba,és szintén kap Suigetsu is jó 5%-ot ha sikerülne neki valahogy vízbefolytania Juugot xD.
Kakashi vs. Hiruzen:Itt most a Kamui-ra nem nagyon lehet építeni hiszen  mire sikerül aktiválnia addigra háromszor csinálná ki Kakashit az öreg. Ez inkább az "elemek harca" lenne,amit a tapasztalata miatt inkább Sarutobinak adnám.
Az hogy Hokage volt az nem bónuszpont,hiszen Kakashinál is pár másodpercen múlt hogy nem lett kinevezve.
Összesen egy 60-40% Sandaiménak.

Zer0:Azt honnan veszed hogy pecsételésben,chakramennyiségben,ugyanolyanok,taijutsuban meg genjutsuban jobb Hiruzen? ez szerintem hülyeség. Amíg pecsétjutsut amit lehet harc közbe használni nem láttunk Kakashitól addig abban jobb Hiruzen. Mondjuk a kora miatt a chakramennyiségben lehet valami,ezt visszaszívom. taijutsuban viszont egyértelműen jobbnak mondom a Máspéó ninját:D. Narutot meg Sakurát taijutsuban úgy szívatta ahogy akarta. Genjutsura meg nem is emlékszek hogy láttunk volna az öregtől,Kakashitól viszont többet is tudok mondani.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 15:03:38 írta Mistich » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3498 Dátum: 10 aug 23, 14:42:06 »

minato vs sennin naruto
sztem is minato nyerne, de ha véletlen bekap egy rasenshurikent akk annyi. Az biztos hogy ha minato egy rasengannal ki akarná ütni narut ,akk naruto egy erősebb rasengant csinál és csak miníto sérül meg.
Juugo vs suigetsu
én am is suigetsu fan vok, de ha nem lennék is suira voksolnék 60-40% suinak. Amit a 8farkú ellen használt az a nagy vízizé sztem kicsinálná juugot. Bár nem tom hogy egy juugo féle lövés mit csinálna suival de ha vizes terepen közdenek akk tuti sui nyer. Ha nem vizes terep akk is esélyes.

Mistich
databookbol veszem. szted hogy máshogy lehet megállapítani h ki erősebb a másiknál? hasraütésszerűen daráljuk az ismert jutsukat v mi? Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3499 Dátum: 10 aug 23, 15:02:49 »

Hát,akkor databook se ér nálam sokat:D
Genjutsura abszolút nem emlékszek  Hiruzentől,pecsétet aminek veszi is hasznát harc közben szintén csak tőle láttunk,jó a taijutsuban nem vagyok biztos,abban legyen igaza xD
Amúgy én nem hasraütésszerűen mondom a dolgokat,hanem ha a part1-ről beszélünk akkor amit animében láttam,Shippuudent nézve viszont egyértelműen,és csak a mangában olvasott dolgokra figyelek.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3500 Dátum: 10 aug 23, 15:09:45 »

tudtommal a databook elég pontos forrás.az hogy vki milyen genjutsuban/taijutsuban sztem valszeg nem azt jelenti hogy magas fokon műveli. vagyis nem biztos hogy azt.lehet hogy kurenai jo genjutsu használó, ezért magas a genjutsu szintje, de hiruzel lehet azért magas genjutsu szintű, mert nagyon hatásosan védekezik a genjutsuk ellen. a pecsételő képessége sem kérdéses, mert ha arra képes volt, gondolom kisebb szintűekre is simán. genjutsut am se lehetett sok alkalmunk látni, mivel hiruzen csak 1x harcolt összesen Nevet

mit szóltok egy suigetsu vs. nidaime hokage?
én 70%ot tennék a 2. ra mert:
ugye a víz támadások nem hatnak suira, de ha edotenseiel felhív egy villám eleműt akk nyer. sajna nem tudunk róla sokat, de ha nin eőre bekészített hulla edohoz, akkor talán sui is nyerhet, ugyanis nidaime biztos hogy nem képes a hidratáció technikára.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3501 Dátum: 10 aug 23, 16:10:42 »

de azért konkrétan is leírhatnád h pl ha te lennél a 2. akkor hogyan győznéd le. Mert most a tér idő technikákkal pl mit ér? nem sokat sztem suigetsu akkor is megér legalább 30%ot ha nem többet. Ha genjutsuba is kerül akkor mi van? villám elem nélkül nem tudja megölni.
a topic leírásában benne van hogy észérveket is írjunk hogy ki miért/hogyan nyerne. ez logikus
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3502 Dátum: 10 aug 23, 17:16:37 »

Igen, de szerintem ahoz, hogy vizzé váljon azért koncentrálnia kell. Vagyis nem hiszem, hogy ő alapból víz, mert akkor szétfolyna járás közben. Olyasmira gondolok, mint Tobi. Megszilárdítja magát meg folyékonnyá teszi... És, ha genjutsuban van akkor nem fogja tudni használni. És akkor K.O.
Ha én lennék a 2. Hokage akkor szolnék az Anbunak, hogy itt egy kis kaki takarítsátok már el Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3503 Dátum: 10 aug 23, 17:36:28 »

Nos,a logikákat néha nem értem.Suigetsu-nak mi esélye van?Először is nidaime hashimara testvére,aki legyőzte a full madarát,ha nem is olyan erős eléggé egy szinten lehet,nem nagyon van ilyen harcnak értelme,azt se tudjuk pontosan milyen tér-idő jutsut használ a második.Legyen egy olyan harc hogy danzou vs. deidara,itt tudunk róluk mindent,jó shisui szemét nem tudjuk,de ne vegyük figyelembe,azért ne mert nem tudjuk milyen,így úgy az igazságos hogyha az alapján döntünk,hogy kitől mit láttunk.Akkor szerintetek ki győzne egy danzou vs. deidarában?(jó,lehet hogy túlóztam mert végülis suigetsu szinte halhatatlan,de azért a chakratartaléka neki is véges,a 2.-nak biztos 100-szor több chakrája van,na mindegy a 2. hokagét teljes erejében nem láttuk harcolni)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 17:41:20 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3504 Dátum: 10 aug 23, 17:59:44 »

Danzou nagyon megverné Deidarát. Pedig utálom Danzou-t. Izanagival egyszerűen nem tudna mit csinálni. Ha felreppen akkor kap egy kis szelet ami egyből megnehezíti a repülést. És igazából itt vége is a harcnak Nevet Lehet így most nagyon le van egyszerűsítve, de Dei még ha tudna is támadni folyamatosan, hogy kelljen az Izanagi akkor sincs olyan védelme, mint a Susanoo tehát simán támadhat Danzou is közben, nem kell védekezni, mint Sasuke esetében.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3505 Dátum: 10 aug 23, 19:41:14 »

Danzou csak azért húzná aránylag sokáig Nagato ellen, mert van neki az Inazagi. Egyébként nem sok mindent tudna kezdeni vele. Se nem elég gyors, se nem elég ütős technikája nincsen Shisui szemén kívűl, de azzal meg sokra nem megy Pein ellen. Maximum a pecsét technikákkal tudna variálni,de amiket ő tud ide nem elég.

A Danzou vs Deidara már érdekesebb téma.

Deinek a szél elem valóban kínos, viszont az aknák meg Danzounak az. Dei jó stratéga szóval nem lenne 1 egyszerű csata. Mondjuk én tuti trükköznék az inazagival 1 sort. Egyszer megöl azt hiszi kampec, majd hátulról rátolnék vmi jóféle pecsétet Deire aztán vége a dalnak. Mondjuk nemtom, hogy a Shunsin No Jutsut tudja e az öreg, bár nem hiszem. Illetve  ami még Danozunak jól jöhetnek, azok az idézések.
Danzou - Deidara: 60% - 40%
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 19:42:40 írta Tr4nCe » Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3506 Dátum: 10 aug 23, 19:54:32 »

Miért lenne kínos az akna?Izanagival lazán kivédi.Annyiból problémás esetleg a dolog hogy,nem tudja megközelíteni,így húzódik az izanagi ideje.De tapasztalt az öreg,így tudna mit kezdeni vele,szerintem hamar rájönne hogyha deidara sárkányának aszárnyát eltalálja,akkorfordul a kocka,ott megmá kezdene dei ideges lenni,és bevetné a c4-et,ami hatástalan lenne,az önpusztításhoz is eljutna,de ugye teljesen mindegy milyen erős a támadás,izanagi kivédi.Pein vs. danzouhoz annyit,hogy pein kezdene szerintem 3 testtel,azokat danzou megölni kb.6 perc alatt,aztán szerintem ezután feloldaná az izanagit,aztán a robbantós pein leszakítani a karját,így úgy jönne ki,hogy félkarú 4 izanagis danzou vs. 6 pein,és itt nyílvánalóan pein nyer.És milyen lenne egy danzou vs. gaara&kankuro meccs?Nos,a dolog azon is állhat,hogya szél mennyirehat a homokra,ha alig hat,akkor danzou talán veszít.Szerintetek ki nyerne akkor egy gaara&kankuro vs. danzou meccsben? Gondolkozik
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3507 Dátum: 10 aug 23, 20:00:45 »

Na, ha azokra az aknákra gondoltok amit Tobi rakott a föld alá akkor mégis, hogy gondoljátok ezt mikor Tobi közelében sincs Dei-nek?
Pein szerintem is verné Danzou-t. Shinra tensei az simán jó arra, hogy az Izanagi-s Danzou ne ejtesen sebet a testeken. Mondjuk láttuk, hogy a Shinra tensei okoz sérülést meg megviseli azt aki bekapja. Ugye Sennin mód nélkül már Naruto is megérezte. Viszont ellöki jó messzire Danzou-t aztán Pein-nek lazán sokkal több chakrája van.. Ez egy olyan harc ahol Danzou esélye kb 0.001%.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3508 Dátum: 10 aug 23, 20:01:17 »

Azért lenne kínos, mert fingja sincs hol az akna. Azt ha egyből belelép 5be, akkor hamar elfogy az Inazagi. Traavisnál a pont. Valóban Tobi tette a föld alá. Akkor sima Danzou win.

Pein tuti az állati birodalommal kezdene és valljuk be, ha Jiraiya is csak Sennin módban tudott vele mit kezdeni, akkor Danzou.... kacsint


Gaara Kankuro nélkül is leveri Danzout. Nagyon kellemetlen ellenfél a köcsögös fiú az öreg számára. Mosolyog Kankuro Sasori bábjával meg egyenesen sima lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 20:02:33 írta Tr4nCe » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3509 Dátum: 10 aug 23, 20:51:18 »

A káros behatás az sérülést jelent. Izanagi sem egy Chuck Norris teknika azért. Ugyan úgy elrepül csak nem sérül meg és nem hal meg. Szép is lenne, ha vki benyomja az Izanagit aztán megjelenik a másik háta mögött. Ez konrétan tér-idő jutsu lenne. És ja Danzou addig élne Pein ellen amíg tart az Izanagi.
Én nem pecsételném Gaara győzelmét.
1. Izanagi, ez elég nyomós érv.
2. Amikor harcolt Dei ellen az elég látványos volt meg rengeteg homok stb. De. Egy sivatag kellős közepén voltak ami tele van homokkal...
3. Danzou sokkal sokkal tapasztaltabb, mint egy 16 éves gyerek.
4. Shisui szeme. Igazából nem értem miért ne hivatkozhatnánk erre. Elmondták, hogy hamis gondolatokat ültet el a célpont fejében. Láttuk akcióban is.  Az a szamuráj azt mondta amit Danzou akart.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!