24 szep 23, 12:16:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197395 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3390 Dátum: 10 aug 16, 16:40:23 »

Sasori Vs Raikage
A raikage nagyon gyors, és erős, szal ha hamarabb szétveri hirukot minthogy megmérgeződik , lehet h nyerne. Hogy a vashomok ellen mit tudna csinálni nem tom mert nem nagyon van viszonítási alap. az biztos h túlszárnyalja csakrában sasorit. A száz bábbal és a vashomokkal esetleg nyerhetne sasori de most (kivételesen Nevet ) 60% ratyikagéra
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3391 Dátum: 10 aug 16, 16:55:23 »

Raikage szerintem 99,99% h nyerne. Nevet a maradék 00.01% az az hogy elbotlik egy kőben és kitör a nyakát. xD
Egyet üt azt bányató keletkezik. Kis fabábúk kb semmit nem érnének. A pengék meg se tudnák sebezni, másrészt Sasori am se tudna hozzá érni. Sakura puszta ököllel ütötte a vashomokot, a raikage átütné a föld túloldalára. Sasorinak hamarabb vége lenne minthogy felfogná hogy höh itt harc lesz.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3392 Dátum: 10 aug 16, 16:58:12 »

Ja, Juura, egy ksi spontán szövetregeneráció egyenértékü egy végtag viszsnaövésével...

Rakage fölényesen nyer, az aurája elég egyértelműen véd minden fizikai sérüléstől, pár mérgezett fegyver sme érné el, a legrosszabb ami történhetne vlee, hogy levegőben terjedő mérget lélegez be, de Sasori mnéregfelhője azért elég feltűnő, simán "kisáétál" belőle. Őt pár kötél nem foghja visszatartani.
Sasorinak, mint abból is látható, hoyg az elöttem hozzászóló* neki adott kissebb esélyt, egyáltalán nincs esélye..
...valami a levegőben terjedő, de nem látható méreg lenen jó húzás a raikage ellen, ha már mérgezésről van szó, de Sasoirnak ilyenje nincs.

*vagyios  Zer0, csak Bububo beírt elém
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 17:00:24 írta STM » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3393 Dátum: 10 aug 16, 17:01:36 »

Ha azt nézzük akkor sasorinál az előny mert egy bábmestert rettenő nehéz legyőzni ha nem ismered a báb titkos képességeit és az alap működését vagy a chakra fonalakat nem tudod kettéhasítani vagy megenni-etetni(shino)
a raikage viszont elég gyors tehát a támadásokat (ha nem meglepetésszerűen éri őt) kikerüli.

csataelemzés Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

1. Hirokuban sasori próbálkozna a tűkkel meg ilyenekkel nagy valószínűséggel a raikage összetöri sasori kiugrik
2.Jön a kazakage hmmmm...... ez nagyon kétes lenne nem tudom sasori milyen gyorsasággal irányítja a vashomokot de megszorongatná a raikagét az biztos. Az egyetlen gond ami a világtörvény és egyetlen karcolás és vége nem beszélve aróól hogy nem tudja hogy a vashomok mérgezett úgy mint sasukénél szarna rá és azér is támad. Ha egy karcolást kap akkor end mert megbénul. Ha túlélné akkor akkor a győzelem az övé de nagyon sok a HA.
3. Sasori maga az őszintén nem sokat érne ellene se a száz báb.
4. Vannak még bábjai amik nem gyengék és lehetne húzni velük az időt.

szerk.: ha már sasori akkor sasori vs shikamaru asuma ino choyi
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 17:06:33 írta LordHidan » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3394 Dátum: 10 aug 16, 17:06:03 »


1. Hirokuban sasori próbálkozna a tűkkel meg ilyenekkel nagy valószínűséggel a raikage összetöri sasori kiugrik

Igen,nagyjából itt lenne vége a dolognak,mert ha a Raikage üti meg azt a bábot,szerintem a Sasori báb is atomjaira hullana xD

Raikage szerintem 99,99% h nyerne. Nevet a maradék 00.01% az az hogy elbotlik egy kőben és kitör a nyakát. xD

ez mekkora xDD
Pein vs. Raikage & Kirabi?(persze úgy hogy most látják egymást életükben először)

Kirabi = Killer Bee Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 17:29:39 írta Mistich » Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3395 Dátum: 10 aug 16, 17:38:45 »

(konkrétan én sem tudom Gondolkozik)

ennyire fölnézni a raikagét és lenézni sasorit az bűn. Szinte semmit se tudnak egymásról tehát "kóstolgatják" egymást de aki előbb beveti a titkos erejét az sasori a kazakagével mert annak a védelme túltesz garaa-én mert a vas keményebb mint a sima homok(szerintem kövezzetek meg érte) és egy vagy több raikage ütést pedig kibír. Ha a kazakage elpusztul akkor a meccsnek vége
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3396 Dátum: 10 aug 16, 18:00:40 »

Hát Raikage Sasukéról sem tudott semmi mármint arról, hogy harcol és egyből nekiugrott. Szóval kb ez lenne Sasori ellen is. Nem nézem föl a Raikaget sőt kifejezetten utálom, de azon a 2.szinte olyan gyors, mint Minato volt alapból. (Hirashin nélkül) És az a sebesség amikor már a szem sem bírja követni elég durva, nem? Sasori meg ott a fabábjaival...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3397 Dátum: 10 aug 16, 18:05:08 »

Kezdjük azazl, hogy nincs oylan kifejezés, hogy "fölnézni", vagyis tulajdonképpen a felnézni szó értlemes, csak nem iylen kontextusban...
a raikagénak ncisn titkos fegyvere.. avn egy nintaijutsuja, ami az egész harcstílusa alapja, és ami egy nem kicsit komoly fizikai védelem (értsd.: Sasori mérges fegyverei nem sebzik meg), a sebességéről emg anynit, hoyg gyorsabb egy Sasuke manggekyoujánál...
..az ereje irdtlan, ezt is láttuk...
összeségében, Sasorinak alig van eséyle bármivel is eltallálni, és ha be is tlaál, a villámpajzs véd, a raikage elöl viszotn szinte lehetetlen, hogy kitérjen, és ha nem siekrül, jó esélylel a raikage szívestül összezúzza, ergo, a krédés csak az, Sasori meddig húzza....
Amúgy a avshomok nem feltétlenül keményebb annyival, mint a "sima" homok... az alap homoknál jóesélylel keméynebb, de láttuk, hogy Gaara tudja ezt fokozni.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3398 Dátum: 10 aug 16, 19:26:51 »

Egy olyan dolog mit nem lát a Sharingan, pláne az M.S, azt hívják teleportációnak. Raikage meg csak szimplán gyors, Kishi meg minnél grandiózusabb harcot akart, így lett legyengítve Sasuke szeme. Nem tud senki sem olyan gyors lenni hogy egy olyan legendás ősi shinobi adottságot (aminek ALAPPILLÉRE A SEBESSÉG észlelése) kicselezzen. Ilyen nincs, ez mese, a Manga érdekében Kishi sokféleképpen variál a shinobi képességekkel.

Egy Sharingannak 1 korlátja van, mégpedig a használója.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 19:36:06 írta SSS » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3399 Dátum: 10 aug 16, 19:30:26 »

Azért az szép, amikor jobban tudsz valamit, mint Kishimoto Nevet
Melelsleg már miért ne lenen ez leehtséges... azontúl, hogy te így döntöttél.. mert a mangában soha nem hangzott el, hoyg a sharinganank ne lennének ésszerü és logikus korlátjai...

Amúgy mostnaában valamikro eszembe jutott Jiraya békagyomor jutsuja, ami uygan csak zárt térben hazsnálható, de irdatlanul erősnek volt beállítva, és Jiraiya nem kicsit megdöbbent, hogy az Amaterasu átégette... kíváncis lennék, mennyit is tud ez a jutsu, és zárt táérben nemnyire dobja meg Jiraiya esélyeit.
Mondjuk Jiraiya vs. Kisame esetén, ha épp egy barlangban kezdenek, szerintetek mi történne?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 19:31:21 írta STM » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3400 Dátum: 10 aug 16, 19:33:14 »

DE HOGY MESE,EZ IGAZSÁG.Kirabi &raikage vs. pein,itt már egyértelműen a két tesó,ha bee átváltozik és raikage 2. fokozatra akkor pein-nek nincs esélye,egy részt a raikagét nem látja bee teljes formába röhögve visszaveri a shinra-tenseit,pein kénytelen lenne bevetni a chibaku tenseit,akkor esetleg győzne.És egy raikage&orochimaru vs. pein.Na erre mit mondtok,szerintetek ki nyerne? Ja meg a jiraya vs. kisaméhoz annyit hogy nem úgy van hogy samehada elszívná a természet energiát  és átadja,hanem azt először energiává alakítja,így kisame nem változna kőbékává.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 19:43:58 írta juura » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3401 Dátum: 10 aug 16, 19:48:07 »

Mivel egyikük sem esélytelen önállóan se, együtt határozottan jók az esélyeik... ha esteleg még össze is dolgoznak, amire ugyan valószínüleg egyikük sem törekedne nagy kedvvel, akkor biztosan hozzák a meccset.
Pein idézéseire ott van egy rakás kígyó, a chibaku tensei kezelhető ha elég gyors vagy, de úgy is meg lehet úszni, ahoyg Sasuke megúszta Dei' öngyilkosságát, , ráadásul ők két olyan ninja, akik a fullos shinra tensei után is fájó bokával bár, de ugyanolyan formában foyltatnák a  harcot.
Midnegyikükre csak a lélek kitépő test, kombinálva a chakra szívóval, meg lehetőleg az isteni birodalommal lehet igazán veszélyes, de ott a másik is,ha necces helyzetbe kerül az egyikük, ráadásul ha az egyik máshova figyel a háromból, már nem olyan veszélyesek.
Szétszedik a  hat Peint, Orochiamru akár fel is ismerheti Yahikot, és bizoynos információk alapján rájöhet Pein titkára, az pedig biztos, hoyg a testeket pár kissebb-nagyobb sérülés után kiismerné... így a stratégiai előny is náluk lehet. Ezek után márcsak meg kell keresni, és ki kell véreztetni Nagatot, bár esetleg ő is okozhat még kissebb-nagyobb meglepetést... de Orochimaru meg a hat test legyőzése után szert tesz hat testre, meg abból adódóan, hoyg Nagato távol van,. és ki is van merülve, időre egy edo tenseihez, szóval, ha nagyon óvatosak akarnak lenni (nem akarnának), itt még "megnégyszerezhetik" az erejüket.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 19:50:43 írta STM » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3402 Dátum: 10 aug 16, 19:59:52 »

Tudom, hogy értelmetlen az, hogy fölnézni csak direkt használtam úgy ahogy az előttem kommentelő. ^^
Raikage&Bee jah lehet elverné Pein-t. Mondjuk, ha nem tudnák a titkot akkor még így is ellennének egy ideig. Főleg, ha ezt Pein kihasználva gyorsan eltesz láb alól egyet. Mondjuk egy Banshou tennin&chakra rúd kombóval. Mert Jiraya-val csak játszadozott szal amíg az találgatott őt is elintézhette volna Pein gyorsan is. Nah mind1.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3403 Dátum: 10 aug 16, 20:05:44 »

Lenne egy kérdésem,a teljesen átváltozott bee ellen mit kezdene pein?Szerintem kénytelen lenne bevetni achibaku tenseit,másképp nem nagyon tudna mit csinálni vele... NeeemÉs milyen lenne egy kisame vs. taka,úgy hogy sasukénak nincs ms-e.Ez érdekes lenne,szerintem kisame nehezen de nyerne :hmmm?:Szerintetek itt ki nyerne?
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3404 Dátum: 10 aug 16, 20:14:01 »

háááááát ez roppant eredeti csata de viccet félretéve tényleg jó feltevés.

szerintem a hebi nyerne 4-en 1 ellen az elég nagy hátrány és sasuke kirinje kisame víz jutsujai ellen elég jó a chakraelszívó börtönt nagy valószínűséggel csak 1 emberre tudja nyomni tehát az előnyök emberek szempontjából elég jó DE! ha azzal a börtönnel sasuket tudja elkapni akkor mindenképpen tetemes előnyre tenne szert. Ebben az esetben egy jó taktikával talán talán ki tudnák hozni sasuket bár nem lehet tudni hogy működik ez a technika de nagy valószínűséggel megszakítható

jiraiya vs kisame? foglalkoztat engem ez a páros
Naplózva
Oldalak: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!