24 szep 23, 14:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197533 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3360 Dátum: 10 aug 15, 21:46:22 »

Az amaterasu nem terjed, mámint nem úgy mint egy tűz jutsu. Eleve a szem fókuszpontjában a célponton jön létre. Az h vízben van az amaterasu az édesmind1. Az nem egy sima tűz amit vízzel kilehet oltani. Nevet Hacsak nem tudja magába szívni az amaterasut, mint a chakrát, akkor bizony addig ég míg bele nem döglik.

Raikage vs Danzou pedig sima Raikage győzelem. Hiszem hogy nemhiába Kage az öreg. Sasuke ellen állatként ment, a tesója miatt. De tuti tud gondolkodni is. Másrészt hamarabb megölné Danzout, mielőtt ő leszedi kezéről a pecsétet. Nevet
Csak abba gondoljatok bele, hogy letörte simán a Hachibi szarvát.
(shisui szemét nem veszem ide, mert fingunk sincs mire képes.. vagy hogy a Raikage mennyire fogékony a genjutsukra.)


STM tudom ellent mond az első mondatomnak,de: ha ég a szálya csak felgyullad. Nevet megnézném azt az embert aki beleteszi a kezét az Amaterasuba, kiveszi és nem lesznek rajta lángok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 21:51:10 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3361 Dátum: 10 aug 15, 21:53:47 »

A raikagéra nem hat a genjutsu-tlejesen immunis ellene ezt  wikipédia is megmondja.És samehada elszívná a sussanot ez biztos ,az amaterasut meg nem hiszem ,de nem állíthatjuk biztosan .Így hát hogyha esetleg samehada elszívja az amaterasut akkor kisamének az esélye 100%.A raikage meg biztos tud rendesen gondolkodni is ,valamelyik részben higgadt is volt.Ja amúgy aki azt mondja hogy pein könnyen leverné a raikagét,még hogy 6 állnak egyszerre ki ellene (és így raikagénak van esélye leütni a feltámasztos peint)az nagyon nagy túlzás.Azért az óriási teljesítményre utal hogy kikerülte az amaterasut,szerintem ha a raikage a 2. fokozatra kapcsol,akkor pein nagy bajba van,mert olyan gyorsan mozogna hogy lehet nem is látná,elvégre aki egy amaterasut kikerül az gyorsabb mint a szem.Nem azt mondom hogy a pein vs. raikagéban a raikage győzne,hanem azt hogy pein nagyon is megizzadna.Karin is megmondta hogy bijuu szintjén van,és az bizony nagy erőre utal hogy eltörte a hachibi szarvát.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 22:07:51 írta juura » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3362 Dátum: 10 aug 15, 22:07:12 »

Nem-nem-nem xD
nem úgy értem hogy a víz eloltaná az Amaterasut,hanem hogy a vízben ti is sokkal lassabban mozogtok... Ez nyilván vonatkozik Sasukére is,Kisame viszont szerintem kifejezetten gyorsabb lesz. Úgy értettem hogy nem tudná eltalálni az Amaterasuval. Mire elkezd koncentrálni Sasuke hogy felgyújtsa Kisamét addigra az már 20-szor körbeúszta fiatal uchihánkat xD
Azt meg ne mondjátok már hogy Kisame hagyná használni neki a Kirint...Azt elő kell készíteni,és az eltart egy ideig...
Miután belekerültek abba a gömbbe nem használhatja a villám elemet,hiszen ott az csúnyán visszanyalna. Sima tűzzel szintén nem menne sokra,az Amaterasut kifejtettem fentebb,és azt se tartom valószínűnek hogy a Susanoo-val el tudná találni. Mást meg nem nagyon tud..

Engem valahogy nem érdekel egyébként a wikipédia,annak hiszek amit a MANGÁBAN olvasok.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3363 Dátum: 10 aug 15, 22:24:24 »

Bububo- Én úgy képzelem, kifejti azon a  hatását, amivel érintkezik, de nem terjed rá tovább, tehát, ha elveszed a kezed nem lesz rjata láng. Végülis, mindegy, nehoygmár ezen akadjunk fent, még ha égne is az arca, vagy konkértan égnének az ajkai, a "vedlés" során a szája sokkal nagyobbra nő/tágul, a tűz mennyisége marad ugyanakkora, és az, hogy a szélén itt ott lezs pár lángocska, nehyogmár azzal járjon, hogy ugyanúgy ég az újtest, ahogy kijön/ugrik a régiből, itt ott esetleg valamennyire érintve a lángokat.

Amúgy Itachi Amaterasuja egyszer terjedt, a halála után, ami vagy az entonja és egyben még egy extra biztosítoék volt magán az amaterasun túl a menekülő Orochimaru ellen (mert a helyet körbevevő fekete tűz (szerintem) egyértelműen egy biztosíték votl arra az esetre, ha Orochimaruval nem végezne a Susanoo, bár végülsi ez is csak egy kígyóval végzett, rontva  a helyzetén, de még midnig nem likvidálva), és akkor Itachi ezen a területen is messze jobb volt Sasukénél, vagy pedig csak simán egy baki/érdekesne kimagyarázható húzás Ksihitől.
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3364 Dátum: 10 aug 15, 22:41:31 »

És milyen lenne egy raikage vs. pein harc?Lehet hogy megköveveztek,de én azt mondom pein rendesen megizzadna(de ezt a harcot úgy értelmezem hogy mind a 6 pein a raikage előtt áll,így a raikagénak van esélye leütni a pokoli birodalmat),és szerintem pein eléggé gondba lenne ha raikage bevetné a 2.fokozatot,akkor az amaterasut kikerülte,és ahhoz hogy azt valaki ki kerülje gyorsabnak kell lennie mint a szemnek,ráadásul az tényleg óriási erőre vall hogy letörte hachibi szarvát,a sussano csontját eltörte,karin is megmondta hogy a raikage mozgását képtelenség szemmel követni,ennek ellenére természetesen pein győzne,de nagyon megizzadna azért,mert szerintem a raikage 2.fokozata olyan erős mint narutó 6-farkos kyuubi módja,csak még gyorsabb. :DSzerintetek mennyire izzadna meg pein? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 22:44:38 írta juura » Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3365 Dátum: 10 aug 15, 22:49:39 »

Ha ebben a csatában kötelezően 6 testtel kell, hogy induljon, akkor olyan támadási formát fog felvenni, hogy megvédje az újjáélesztő testet. Nem fogja hagyni, és, ha nincs kimerülve a Yahiko test, akkor menni is fog neki. Úgy képzelem el, hogy elsőnek az idézős Pein állna, és itt van is egy kérdőjel.. Mert Nem tudom, a Raikage tudna-e valamit kezdeni az idézésekkel. Jó, valamit biztosan tud idézni, de elég erőset-e.
Megfelelő taktikával Pein 1-2 gyengébb test elvesztésével meg tudja úszni a csatát, melyeket még mindig visszahozhat.
A számbeli fölény, és a rengeteg idézés miatt kompenzálja a raikage gyorsaságát. A hirtelen, de erős technikák, - lélekszippantás -, pedig eldönthetik a csatát.
Amúgy érdekes, hogy ilyet nem láttunk végülis tőle - Banshou tenin, és lélek ki.. - De, hát ugye Naruto mégsem halhatott meg.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 22:52:26 írta Rachet » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3366 Dátum: 10 aug 16, 07:11:01 »

Ez csak egy poén volt, hogy meggyullad a vedlett Marcsi, nem kell mindnekinek megcáfolnia. Ráadásul Sasuke sem gyulladt meg amikor vedlett...
Sasuke tuti lehozná Kisamet. Víz alatt a szemed ugyan olyan gyorsan mozog. Szóval Amaterasu pl pont kapóra jön. Susanoos nyíl is jó lenne sztem. Mert az is baromi gyors tud lenne elvégre Kakashinak el kellett nyomni egy Kamuit, hogy kikerülje. Miért tudná a Raikage, hogy melyik Pein-t kell kiütni először? Tegyük fel talán megöli IB Peint aztán meg azon csodálkozna, hogy mi van elvétettem? Ám meg Shinra tensei az Yahiko körül hat 360fokban szóval nem kell látni a Raikaget csak jól kell időzítenie és baaamm. Aztán mikor jól hátrarepült akkor egy Banshou tennin és chakrarúd. Vagy lélek vagy akármi.
Amaterasu meg terjed. Nem úgy, mint a normál tűz gondolom, mert akkor leégett volna az egész erdő az Ita-Sasuke harcnál. De ha nem terjed akkor Sasuke se vonja maga köré a Raikage ellen. És tovább is terjedt annak a kezére. És azért vágta le a kezét, hogy ne terjedjen tovább a testére ^^ Legalábbis ez lenne a logikus.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3367 Dátum: 10 aug 16, 08:25:15 »

Bububo- Én úgy képzelem, kifejti azon a  hatását, amivel érintkezik, de nem terjed rá tovább, tehát, ha elveszed a kezed nem lesz rjata láng. Végülis, mindegy, nehoygmár ezen akadjunk fent, még ha égne is az arca, vagy konkértan égnének az ajkai, a "vedlés" során a szája sokkal nagyobbra nő/tágul, a tűz mennyisége marad ugyanakkora, és az, hogy a szélén itt ott lezs pár lángocska, nehyogmár azzal járjon, hogy ugyanúgy ég az újtest, ahogy kijön/ugrik a régiből, itt ott esetleg valamennyire érintve a lángokat.
Sasuke a Susanoot Amaterasuval borította be. Jött a Raikage belecsapott, a keze meg amaterasus lett. Ha amaterasuhoz érsz, felgyúladsz mint a sima lángba tennéd a kezed.
Ha sértetlenűl kitud jönni Sasuke az Entonnal újra betudja borítani. Amaterasu Danzou és Raikage ellen nem működött. Egyiket a sebesség másikat az Izanagi mentette meg. Persze nem kétlem hogy a nagy jutsu gyűjtőnek ne lenne valamit okossága az ügyre. Csak azt mondom hogy a hányásos módszer nem jelent 100% god módot. Ahogy Sasukénél se az MS.

traavis  ott Sasukénak nem az egész testét borították lángok. Másrészt Itachi valamennyire vissza szívta a lángokat, és ez el is hangzik.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3368 Dátum: 10 aug 16, 09:51:41 »

Raikage esetéről megfelejtkeztem.. akkror ott a pont. Amúgy a háynásos módszer pont az amaterasu ellen tűnik szükség-megoldásnak, msáhol többnyire máshogy reagála a sérülésekre. Midnge,y a lángok esetleges elzárásával megoldható, de biztos akad sok más megoldás is. AZ sem kizárt,  hogy bőrszerűen le is vetheti a régi testet, ha mrá előállít egy újat, de valahogy, szerintem annak is kicsi az esélye, hogy konkrétan az ajkai lángoljanak valakinek egy amaterasu után.

Midnenestre ott az erdőben akkor sme viselkedett úgy, mint máskor, kb. ugrált a tűz fáról fára, a fákon meg úgy terjedt, mint a normális tűz, és megsokszorozódotta térfogata, a kígyóra is úhy hulloott rá.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 09:53:44 írta STM » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3369 Dátum: 10 aug 16, 11:55:10 »

Itachi nem tudja visszíszívni az Amaterasut sőt formálni sem tudta. Ne keverjük össze a tesókat. Ám ki mondta, hogy a szája fog égni? Már lehetne vmi új harc, mert ez a Marcsis már elég uncsi Nevet Főleg ha vki Sasuke-val rakja össze...
Hidan vs Tenten? Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3370 Dátum: 10 aug 16, 14:03:44 »

Hidan vs Tenten
Uhh ennél gagyibbat én se találhattam volna ki xD Tenten óriási fegyveres arzenállal rendelkezik de az emlékezetemben nagyrászt a támadó technikái maradtak meg, ha egyáltalán volt neki nem támadó Nevet azzal a technikával lehetne esélye, mikor huzalokkal irányítja a fegyvereket, de amúgy ha nem tudja levágni hidan fejét szerintem nem nyerne. előbb utóbb elérni hidan. ésha átdöfi egy kard v vmi max fáj neki Nevet ez is jó harc lenne bár én nem szeretem az ilyen fegyveres küzdelmeket Nevet a bábszínház jobban tetszett Nevet nahy mindegy 70%Hidan  30% tenten.

kakuzu vs gaara
mindketten erősek de azért kakuzu még erősebb 90%ot adok kakinak.

mit gondoltok egy Sasori vs Yamato-ról?(bocs h megint sasori ^^ )
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3371 Dátum: 10 aug 16, 14:09:35 »

Tenten itt esélytelen.
Kakuzu Gaara? ez érdekes lehet. Amikor a sima narutoban egy suiton jutsutól használhatatlan lett Gaara homokja,az filler volt?ha nem,akkor Kakuzu nyert,ha igen akkor érdekes lehet.
Gaara-tól a Deidarás harc óta nem láttunk sokat,szóval csak arra lehet alapozni.
Gaara tipikus távolságharci típus, Kakuzu meg olyan középtáv kategória. Ha Gaara elkezd a levegőben "repkedni" akkor nem hiszem hogy Kakuzu sok mindent kezdhetne vele.
Gaara esélyesebb szerintem.

Sasori vs. Yamato:
Sasori jóval esélyesebb,Yamatotol nem láttunk sokat,csak fa jutsukat,azokat is olyan szinten hogyha a Shodaime meglátná őket,szerintem elsírná magát.Még Hirukobol se hiszem hogy ki tudná "mászatni" yamato Sasorit.

Egy Sasori vs. Gaara?
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3372 Dátum: 10 aug 16, 14:28:17 »

A sasori vs yamatot am csak viccböl szántam Nevet nem sok esélye lenne tényleg
Sasori vs Gaara
én itt is sasorit mondanám egyértelmű győztesnek, mert addig még oké h a senbonokat simán hárítja gaara, de a vashomok nemcsak hogy erősebb a homoknál, de sasori sokkal magasabb fokon használja mint gaara. de nem volt szó még arról hogy sasori bábként is leverhetné a 3. kazekage nélkül. Gaara  nem hiszem h rájönne a gyengéjére, hiába látja a szívét. sasori vízágyúja élesre tekert csuklóból tuti verné a homokot. Sasori 95%
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3373 Dátum: 10 aug 16, 14:28:33 »

Itachi nem tudja visszíszívni az Amaterasut sőt formálni sem tudta. Ne keverjük össze a tesókat.
Pontatlan voltam de megszüntetni megtudja. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/390/8

Kakuzu vs Gaara

Kakuzu az akit 1vs1 ben iszonyú nehéz legyűrni. Mivel minden elemet elég brutálul nyom, a villámal Gaara abszolút védelmét is szétszedné. Több irányból egyszerre töb csapást tud bevinni, és ráadásúl ezeket kombinálni is tudja. Szerintem sima Kakuzu győzelem.

Sasori-Yamato.
Lehet h Yamato nem képes úgy kezelni a fa elemet, mind Shoidame, de ő se küldi rosszul. Hatalmas vízesést, vagy kolosszális épületeket simán létrehoz, szal nem kis ajnövényzettel operál. Én 60-40% tennék Sasorira, de nem írom le Yamatot.

Kakuzu vs MS nélküli átokpecsétes Sasuke?
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3374 Dátum: 10 aug 16, 14:31:30 »

Ennek a csatának konkrétan semmi értelme mert sasori legyőzte a legerősebb kazakagét (gyengébbek kedvéért 3. a vashomokos) tehát nagy valószínűséggel sasori mester nyerne és akkor még ez a bábja se volt.

Sasori vs Yamato hát szerintem sasori mert yamato (egy anbu aki felgyújtja magát ha szarul áll ikszdé ikszdé) -nak a léceit simán átvinné a vashomok

orochimaru vs gaara Hümm-hümm

szerk.: bubububu beelőzött

ms nékülis sasuke vs kaki

hát olyan 1-90 %-os esélyt adok kakuzunak. Konkrétan 6-an tudták legyőzni tehát a csata teljesen értelmetlen mert a kirint kakuzu kivédi egy fuuton jutsuval kivédené  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 14:36:27 írta LordHidan » Naplózva
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!