24 szep 23, 16:18:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197613 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3345 Dátum: 10 aug 15, 17:00:47 »

Én csak azt mondom: Genjutsu? Na és?
Rendben, roszsul emlékeztem, ott Shi nem egyedül jött ki a genjutsuból. Így kellemetlenebb lehet. De végülis, Sasuke ezt egyszer hazsnálta, Orochimaru meg tud ezt azt a sharinganról, nem fogja hagyni, hogy félpercen át így farkasszemet nézzenek. Végülis, arról ebszélünk, aki összerakta Danzout, és valéahoyg megnyújtotta az Izanagi hatóidejét.
Ha Sasuke hazsnálná is, van rá esély, hogy Orochiamru midnen elbizakodottsága ellenére kerüli amjd a szemkontaktust, használhat bunshint.. bár.. na jó, végülis, Orochimaruról van szó, annyira azért nem fog óvatoskodni, és ha Sasuke valami csodával határos módon bedobja ezt a jutsut, és tervszerűen működik is (miért ne működne) azzal, meg egy egy amaterasuval nyerhet. Mással nem igazán.  
Más genjutsu smemit nem ér, most egy kis elterelés, vagy egy pár iylesztő láng, esetleg Itachi látványa, avgy akármi, itt nem fog eldönteni semmit.
Most komoylan, mirét érne Orochiamru ellen töbebt a sharingan, mint bárki más ellen? Azrét van kihangsúlyozva, hogy "nem ér smemit azok ellen a szemek ellen", mert ez az a fegyver, ami a megfleelően használva ellene is aduász.  Ha arra alapozunk, hogy le van tudva sharinganos genjutsukkal a dolog, Sasuke iylen elven így bárkit le kellene hoyg nyomjhon azonnal.


Ha a Susannot karddal nézzük, akkor egyrészt gyengébb, másrészt kellemetlenebb lehet. Ebbena  formában viszont nem tudjuk, menynire erős, volt pár pillanat, amikor Itachi fullos Susanoojának gondot okozott a Yamata no Jutsu (cska arra gondolok, amikor körbefogta, és megakasztotta amíg kis erőlködéssel ki nem tört), ki tudja, ez ellen talán elég lenne, végülis, orochiamru az egy nyolcad Yamata no Orochival sem látszott félni, úgyhogy, ha nincs Totsuka kard, még biztos lett volna ez-az az ingujjában, talána  Yamat no Orochi is összeáll, ha úgyvan, avgy más dolgokkal jönne elő.
Az Amaterasu nem ügy, ez is védhető bunshinokkal, vagy egy vedléssel letudható, igaz, ez sem használható korlátlanul, de azért csak többször el leeht lőni, mint az Amaterasut.


Ha Sauske a Susanooval komoly sérüléseket okoz Orochiamrunak, közelről, akkor arra is jó esélye van, hogy még egyszer besz**ja a mérgét.

Nem mondom, hogy eséyltelen, de erősen kétlem, hogy figylemebe véve a harcstílusát is, akárcsak megközelítőleg lenne olyan esélyes, mitn Orochimaru. Persze az új szemei ki tudja mekkroát dobnak a kéepsségein.

Sasuke gyengepontjával kapcsolatban egyetértek nagyjából, és emllett bizonyos tekintetben nem él lehetőségeivel.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 17:04:35 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3346 Dátum: 10 aug 15, 17:27:47 »

Az egészben az a szép, hogy HA!
Ha kitör, a gejutsuból, Ha kikerüli a genjutsut.
Ha túléli az Amaterasut, Ha túléli a nyílzáport.
Ha ezeken túl vagyunk jön Orochimaru. Ha Sasuke tiszta fejjel, kombózva használja a technikákat, akkor ez a "HA" szinte 0 % lesz . Orochimaru is földhöz kötött egy bizonyos szempontból. Chakrája van a mi elfogy. Kb 4x kihányta magát, Naruto harcnál, egy félbeszakítást is túlélt. De utána totál szétesett. Persze az a teste már a végét járta. De egy vadi új testben se hiszem hogy ennél nagyobbak a korlátai. Megjegyzem Sasuke se volt képes használni a teljes alkú Susanoot. Hisz teste és chakrája végétjárta. Fügetlenűl Zetustol. Tegyük fel frissen és egészségesen, Orochimaru is fitten új testben küldi. Ahogy mondtad, Orochimaru valszeg nemfog óvatoskodni. Sasuke se. Egyikőjük se erről híres. Egymásnak esnek. Amaterasut puszta sebességel nem kerüli ki. Kihányja magát. Sasuke amatarasu lángjait újratudja hasznosítani. Ha nem vigyáz többször is megölheti ugyan azzal a lánggal. Genjutsuval is tud vele végezni. Amíg bénúlt lefejezheti v átszúrhatja chidorival. Jönnek a Susanoo technikák. teljes alakú Susanoot csak pár másodperce idézte meg Sasuke. Hááát látad azt a fekete gömböt a kezében? Nevet olyannak néz ki ami rohadtúl fáj ha eltalál. Szerintem a nyilakból is kitud lőni vagy 5-6. Danzou/Kakashi ellen is kilőtt ennyit. Oro biztos bekap párat. 3-4 biztos h beveti a hányós technikát. Ami neki se kedvez úgy ahogy Sasukénak az MS használata. Persze ha ezt mind túléli, és miért ne élhetné túl. Szal ha túléli mégha megviselve is, Sasuke 100x szarabb álapotban lesz. Akkor Orochimaru nyer. A lényeg: HA túléli..


Itachi gyengepontja: Konoha, Sasuke, és saját maga. Nevet Ha kijátszák a Genjutsuit és az amaterasut, a Susanoot kitudják kerülni, akkor előbb utóbb neki is vége van. De itt is sok a HA. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 17:30:07 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3347 Dátum: 10 aug 15, 17:28:36 »

Hagyjuk már ezeket a gyenge pontokat. Nem sok szereplőnek van kifejezett gyenge pontja. Ha azt kéne mondanom, akkor Itachinak a taijutsu, ott azért nem volt a nagyok között. Ha tovább akarok menni, akkor a betegsége, de akkor ennyi erővel Pein-nek is ez a gyengepontja. Az meg hülyeség, mert mindkettejüket így ismertük meg. (Megjegyzem, Kakashinak nem sokszor, sőt talán eddig nem is volt semmi gondja azzal, hogy túl kevés volt a chakrája, valahogy mindig megoldotta ezt a problémát. Pein igazi testére pedig nem hat a testekre kiadott genjutsu.)
Szerintem Danzou lehozná a Raikagét. Danzou értett a pecsétekhez is, ezen felül az izanagi titkára nem hiszem, hogy rájönne a Raikage, azzal csúnyán megszivatná őt Danzou. Persze a taijutsu és a Raikage védelme neki kedvez, de szerintem, ha nehezen is, de innen Danzou kerülne ki győztesen.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 17:30:55 írta Rachet » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3348 Dátum: 10 aug 15, 17:31:32 »

Bububo, ha megfortdítjuk, Sasukénél is van ennyi ha.. ha nem szalad bele Orochiamru mérgébe, ha nem vesz be megint egy hamis halált és szúrja át egy Kusanagi, ha összejön a szemkontaktus, ha az nem evzet egyből a reinkarnációs techinkához, ha megtudja szakítani átokpecsét nélkül is, ami még midnig csak döntetlen, ha ezsébe jut egyáltlaán, hoyg ezúttla véletlenül értelmes genjutsut hazsnáljon, ha nem egy bunshint kap el, ha nem kötik le túlzottan az idézések, ha tudna mit kezdeni a  Yamata no Orochival, ha Orochiamru nem tud edo tenseit használni... meg a te "háid" tényleg csak megfordítva.
Meg ugyanígy, ha a másik oldalt nézzük, ha Orochiamru óvatosan, Kakshi stílusban vigyázva a bőrére és takarékoskodva a chakrájával harcolna, jókor, lehetőelg megfelelően kombózva használná a techinkáit, esetleg még az edo tensei is bevetné (tudom, cheater vagyok), a végén annyi dolga lenne, hogy kikapja  a halott Sasuke testéből azt, mami még hazsnára lehet.


Annyira azért nem volt ott ki a négyfarkú elelni harc után, méga  lerongyolt testben sem.. sokkal jobb állapotban volt, mint amikor Sasukével még lenyomott egy harcot fehér kígyó formában, meg kicsit fel lett darabolva, úgy, hoyg a végén látszólag semmi baja nem votl a szertartás megkezdése elött.

Orochiamrunak egyébként már csak azért is irdatlanul sok chakrája lehet, mert mint tudjuk, mindig oylan testeket válazst, amik kellőképp erősek az igéyneinek, ezekben nyílván van chakra is, márpedig, nem csak a testeket lopja el, de az előző tulajdonosok eltemet, elnyomott tudatát is megtartja, sőt, hurcolja magával, nyílván ezzel együtt tlejes, szintén az övéhez csapódott chakráját/lelkét is. Így gyógyulhattak meg valahogy a karjai is.



Nem tudom, mirét ne hatna a Raikagéra Shiushi szeme.. végülsi, ehhez mgé szemkontaktus sem kell. Ha elég erős a hatása, hogy öngyilkosságoti dézzen elő, mert azuért nem láttuk kifejezetten, mennyit bír vele Danzou, és az jelenthet valamit, hoyg amikro működőképes lett, Sasuke nem halt meg ott azonnal (még akkor is, ha az is eleht, hoyg semmit nem jelent, emrt egy mangekyou sharingannal rendelkező Uchiháról van szó), akkor egyértelműen Danzou nyer. Egyéb esetben a Raikage akárhányszor bedarálja. Ez ennyi.

Itachi gyengepontja.. neki nem nagyon volt. Igaz, elsősorban genjutsu beállítotságu volt, de ez csak előny, és kiegyensúlyozottak voltak a képességei, nem kevés chakrája volt, és mindig a helyzetnek megfleelően hazsnált aki amije van, a lehető legésszerűbben. Persze nem votl elgyőzhetetlen, de Achilles-sarka egyáltalán nem volt.
Amúgy Rachetnek igaza van, nem sok karkaternek van oylan kifejezett gyengepontja.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 17:54:37 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3349 Dátum: 10 aug 15, 18:38:10 »

Itachinak a remek látása szerintem kifejezetten gyengepontnak számít.
Ha valaki akkor inkább Narutonak nincs mostmár gyengepontja. Taijutsuban simán átlagon felüli Sennin módban, Ninjutsut hadd ne részletezzem,és ha megidéz egy-egy békát(Sennin módban biztos használja majd őket) akkor a genjutsu ellen is be van védve. Sőt ott lesz neki a Kyuubi is,biztos összehaverkodik majd vele,de ezt egyenlőre ne vegyük számításba. Chakrája szintén van neki bőven,és mostmár nem is olyan hülye mint volt.
STM te tényleg nagy Orochimaru fan vagy,ugye?Nevet
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3350 Dátum: 10 aug 15, 19:24:41 »

Sasuke legyőzné orochimarut,ez kétségtelen.Danzout minimum 10-szer megölte,orochimaru kb. fullon is ennyit bírhat ki,nem hinném hogy sokkal többet.Sasuke az öt kagéval tudott harcolni egymás után,ez akár hogy nézzük óriási teljesítmény,ami nem csak arra utal hogy erős,hanem arra is hogy rendkívül kitartó is,már szerintem orochimarunál is kitartóbb.Nem tudom elképzelni hogy sasuke veszítsen orochimaru ellen,a méregre meg annyit hogy biztos látja a sharingannal,sasuke túlságosan is fel van tápolva ahhoz hogy veszísen orochimaru ellen.És milyen lenne egy kakuzu&hidan vs. kisame.Szerintem kisame nyerne. Szerintetek ki nyerne?Egy kérdés:az ott mi kisame háta mögött:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/472/9.Valaki válaszoljon. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 19:40:36 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3351 Dátum: 10 aug 15, 19:39:59 »

A sharingan átlát a bunshinokon nem? Mer akkor nehezen játszák ki azzal az Amaterasut. Meg Amaterasut nem olyan könnyű kerülni azért. Marcsi nem volt annyira gyors. Átlagon felüli, de nem annyira, mint Raikage, Minato stb. Amúgy, ha az egész testét borítják a lángok akkor ha "kijön a száján" van esély, hogy meggyullad nem gondoljátok? xD
És nehogy már Orcsi jöhet Edo tenseivel, Sasuke meg a szar őt körülölelő alap fos Susanooval. Akkor min nyilas Susanoo és pápá Orcsi. Azért egy 4vedlés után már ő is megviselt. A kyubbi harcot is ott kellett hagynia, mert meghalt volna. Mellesleg ha ráront Sasukera akkor valszeg rá kell néznie és akkor ott a genjutsu...
MS Sasuke veri Marcsit. Új szemével aztán meg valószínüleg nevetve...
Danzou elpáholná Raikaget, mert annak nem erőssége a gondolkodás és beszopná simán az Izanagit.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3352 Dátum: 10 aug 15, 19:49:02 »

És akkor milyen lenne egy kakuzu&hidan vs. kisame.Szerintem kisame nyerne,mivel egyikük se jelentene neki nagy kihívást,és az igazság az hogy kisame ellen ha sok olyan ember harcol aki jóval gyengébb nála az neki kedvez,hisz elszívja a chakrájukat,és magának adja.Amúgy az még engem érdekelne hogy samehada mennyi chakrát szívhat el, biztos vagyok benne ennek valami időkorlátja lessz,bírnám ha akármennyi chakrát elszívhatna,így bizonyos értelemben bárkivel felvehetné a harcot Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 19:56:21 írta juura » Naplózva
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3353 Dátum: 10 aug 15, 20:06:25 »

kakuzo,hidan vs kisame. Kisame hidant simán lenyomná de kakuzuval meggyülnne a baja. De szerintem őt is llegyőzné a kardjával elszívná a chakráját és anyi, de nehéz lenne őt 5 ször megőlni mert még ott vannak a csápjai + elég szívós fazon... kakuzu, hidanvs Kisame 20-80%

Egy kérdés:az ott mi kisame háta mögött:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/472/9... hát juura én egy kardot, vagy valami hasonlót néztem ki belőle Mosolyog
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3354 Dátum: 10 aug 15, 20:08:28 »

Én azt nem értem, hogy konkrétan milyen sebességgel szívja el a chakrát. Mert Bee ellen pikk-pakk leszedett 3farokynit nem? Az meg baromira nem lehet kevés, de akkor meg hülyeség, mert mindenkinek elszívná a chakráját 2másodperc alatt? Értelmetlen lenne. Ám szerintem is Kisame veri a Hidan&Kakuzu párost. Max vmi igen jó csapatmunkával beverhetik, mert nem gyengék és társak is voltak szal ismerik egymást meg biztos van csapatmunka is és úgy meg verhetik Kisamet.. Kakuzut többször kell megölni Hidant meg nem lehet. Meggondoltam magam és most a Kakuzu csapatnak adnám a meccset Nevet Majd pár fejezet múlva meg Kisamenak, de az lényegtelen most Nevet Kauzunak ott az összes elem amit kombinálni is tud és az így nem gyenge, Hidan ha vért szerez K.O. Ketten csapatmunkával leverik Kisamet. Most.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3355 Dátum: 10 aug 15, 20:13:06 »

De kinek a kardja?Kisame akkor még egyesülve volt a kardjával,akkor a samehada nem lehetett, bee kardja meg nem akkora...akkor mégis mi?Zetsu sem lehetett nyílván,nem tudom m lehett az.Szerintetek mi volt az?Amúgy kisame legyőzné a sima-ms-beli sasukét?Én olyan 50-50%-ra mondom,csak az amaterasu ellen nem tudom mit kezdene.Traavis ez ugy van szerintem hogy amennyi chakrát kiad valaki magából annyit szív le samehada,és azt tudod hogy maximum mennyi chakrát szív el,és valamennyit kiad magából mindenki természetesen. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 20:17:08 írta juura » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3356 Dátum: 10 aug 15, 20:26:48 »

sztem csakra nem örül majd a kinek a kardja résznek de ti tudjátok. Hidan&Kakuzu v kisame  lol sztem hidan és kakuzu nyerene sőt ... elég kisaméradobni vmi raitont és annyi főleg bakusui souhaban mert még ha hidan is a vízben van nem hal meg. am kisame ilyen helyzetben hidant se tuti h ölné . ők ketten (hidan&kaki lehet h nem bírják egymást de nagyon erős páros.
Off am juura te meg sztem elég kisame fan vagy Nevet StM marcsi fan én meg sasori nekünk nem nagyon való ez a topic Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 20:27:35 írta Zer0 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3357 Dátum: 10 aug 15, 21:26:14 »

Ugyanmár...Sasuke vs. Kisame? Simán hozza Kisame.Azzal a vízburokkal simán lehozza... Amint bevetette rögtön vége is a harcnak. ott a vízben nem valószínű hogy tudja használni az Amaterasut Sasuke,főleg hogy mennyivel gyorsabb a vízben Kisame.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/471/5
Itt azt mondja hogy 6 faroknyi chakrát tud elszívni egyszerre.

Amúgy, ha az egész testét borítják a lángok akkor ha "kijön a száján" van esély, hogy meggyullad nem gondoljátok? xD

Az mekkora lenne,most így lejátszottam magamnak xD  Jön ki a régi testéből készül hogy Sasuke pofájába röhögjön,de közben leég a feje xD

Zer0:én Kisame & Jiraiya fan vagyok,csak tudok elvonatkoztatni tőlük,és reálisan nézni a harcokat... Aztán hogy mennyire sikerült az már más kérdés xD
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3358 Dátum: 10 aug 15, 21:31:14 »

Sasukeeeeeee. Amaterasu eléget bármit még a tüzet is. És addig ég amíg teljesen el nem porlasztja áldozatát. Biztos, hogy tudja használni a víz alatt. Ha Kisame kap egy kis Amaterasut akkor vége van a harcnak. Genjutsu kilőve a kard miatt. Bár Tsukoyami után ugyan úgy mozgásképtelen lesz, ha felébresztik, ha nem. Bár neki elég jó a regenerálódása szóval ez legyen oké. Susanoo elől elúszik az oké. Mondjuk a nyulat cumizza, de a vízben lehet kikerülné. Mondjuk a vízben meg Amaterasu... Víz előtt vagy után meg ott vannak a villám teknikák is. Kirin is végezne Kisameval elég hamar.
Szóval ezt a harcot eléggé elhozná Sasuke szerintem.
xDxD
Én meg Sasuke fan vagyok na bumm Nevet Néha el tudok vonatkoztatni néha nem Nyelvesít
Bár szerintem ez a harc télleg így nézne ki perpillanat, hogy nem tudunk többet Kisameról.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3359 Dátum: 10 aug 15, 21:44:28 »

Nézd, fan vagyok, vagy sem (ha mrá eldöntitek nekem, bár magam is belátom Nevet ), nem gyulaldna fel, méga kkor sem, ha konkértan a szája is ég, mivel
a) az Amaterasu elvileg nem terjed
b) a fehérkígyós megoldássla úgy távozik a tesből, hogy kb. kilő a torokból
c)belátom, azrét vicces elképzelni, főleg, ha ez egy újabb vedlésre sarkalja, és otthagy maga után egy nagy sor Orochimaru tetemet, addig ismétlegetve a vedlést, amíg ki nem fogy a chakrából
Amúgy holmi nyilak miatt nem kéen vedleni.. arra akkor van szükség, ha.. nos, más helyzetekben. Ez sima regenerűációval letudható, vagy cska kilép belőle. Emlékeztetnék midnenkit arra, ami azelött történt, hogy a Totsuka no Tsurugi elkezdte beszívni Orochimarut. Azaz, hogy kb. fel sem vette, hogy a teljes melkas és hasüregét egy bazinagy, lángoló chakra kard töltoi ki, és Itachi képébe röhögött.
Az enton Orochiamrunál azrét nem szerencsés., mert láttuka  rakagénél, ekkro a mennyiségü amaterasu hogy ég.. Orochimaru eleln inkább Itachi stílusa lehet iylen szempontból hatásos, aki kcisit többet hazsnált egyzserre, amikro néha ellöt egy-egy amaterasut.. sokkal többet.
Részemről mindenki más becsüli alá, én pedig reális vagyok, legflejebb kissé részre hajló Nevet
Ej, bárcsak itt lenne Kumori...Nevet

Ksiamét viszotn egyértleműen bedarálja Sauske, itt nincs kérdés. Az kizárt, hoyg a Samaheda elszívja az amaterasut, amíg csak tiszta chakrát szívni láttunk, és nem nyel el legalább valami sima tüzet.
Inenntől Sasukénél, akia reggelijét is amaterasuval süti, nem ügy a meccs.
A villám elem is nagy előny Kisame ellen, mondjuk, Bee nem ment vele sokra.

Amúgy érdekes, de szerintem a Susanoot  viszotn lehet, hoyg elszívná a Samaheda..  Gondolkozik


A Raikage chakra auráját valószínüleg leszedné a Samaheda. Kérdés, elég gyorsan-e... meg van miből pótolni... egyetértek, azon múlik midnen, meddig húzodik a meccs, ha Kisamhade eléggé flettöltődött, onnantól neki áll a zászló, bár ki tudja, leeht, hoyg a Raikage villámtámadásai hogy szólnának vízben, és uygebár, el tudná-e nyelni a samaheda.. bár ekkor már leeht, hogy midnegy is...
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 21:53:33 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!