24 szep 23, 19:26:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197846 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3180 Dátum: 10 júl 28, 14:02:20 »

Ez olyan hülye harc. Ha mindketten Sennin modban kezdenek Naruto nyer, mert jobban elsajátította.
a 10 kariból csak kettővel nem értek egyet Nyelvesít Az egyik Orochimaru. Őt Itachi egyszer már lenyomta 2másodperc alatt. A másik pedig Tobi. Szóval elég zúzós a cuppantós jutsu, de még sosem próbálkozott ellene senki genjutsuval. Pl a Tsukoyamit nehezen cuppantja be. És mi van ha Itachi egy király genjutsut adott Narutonak, mert tudja, hogy az Tobi gyengéje és így esélye van leverni Tobit? Mind1 ez csak eszembe jutott.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3181 Dátum: 10 júl 28, 14:06:02 »

Igen Morause,említették már^^
szerintem Jiraiya simán verné Narutot. Tapasztalat,plusz neki nagyon komoly békakombói vannak,ez mindent eldöntene. De előre leszögezem én elég erős elfogultsággal írtam amit írtam,egész Narutoban Jiraiya a kedvenc karakterem^^

Itachi Jiraiya akkor ismét írok róla.
Utálom ezt kimondani de Jiraiya nem nagyon nyerhet,épp a genjutsuk miatt,ami Itachi specialitása. Mint mondtam Jiraiyaval kapcsolatban elér erős elfogultságom van,de még énis Itachit hoznám ki győztesnek.

STM:
Mivel a Nidaimét komolyan még nem láttuk harcolni,őt ne vegyük ide.
Mostmár Naruto is igen szép esélyekkel indulna szerintem Itachi ellen,és ott van Bee,vagy akár Kisame is a 10. helyre.

traavis:
STM úgy mondta Orochimarut hogy előtte felkészült,és tud Edo Tensei-ezni,és azért megnézném mit csinál 4 Kage ellen Itachi^^
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3182 Dátum: 10 júl 28, 14:12:16 »

Morause ... te meg kérlek olvass vissza, légy figyelmesebb, vagy csak úgy általában, nézd mrá meg mit írsz, ah erre képtelen vagy, legalább rám ne hivatkozz...
Arról "menekülésről" még egyszer pedig nem fogok írni semmit. Nem hsizem el, hoyg egyáltlaán bármit is fűztem emgitn a Jiraiya vs. Itachihoz.

Nem pontosan emléxem hogy te voltál, de vki felhozta az tuti, jiraiya vs. itachi-hoz, már elnézést hogy nem emléxem kivolt de úgy emléxem te, mivel erősen bizonygattad (mintha úgy emlékeznék hogy jiraiynak , ita ellen NINCS ESÉLYE) ezért ne haragudj meg hogy rosszul emléxem.
Ám nem csak 10 ember biztos, ismétlem biztos vagyok benne hogy kishi még 1 néhány szereplőt fog bevetni, és ezáltal megnőhet azon emberek száma akik tapsikolva is elverhetik itachi bátyót. (erős túlzás tudom, de ez narutó itt már azt se zárom ki hogy, a végén rikodou vissza tér majd hogy megváltsa a világot vagy tudja fenne) És STM ne érsd félre nem fogom a pártod és nem szidlak téged, meg hát olyan hosszúra a sikeredet a hsz, nem akartam tovább írni, az egészből arra akartam kijukadni hogy előkerült megint egy olyan szintű beszélgetés/veszekedés a témába ami nem kell egyáltalán. Majdnem olyan, mint mikor jópár oldallal hátrébb, Mr. Murcik és Ms. Lordhinnal veszekedtünk hogy DEIDARA NEM ISTEN és a C4 se a legerősebb jutsu. És ennek a veszekedésnek te voltál most a fő problémája. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 14:18:05 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3183 Dátum: 10 júl 28, 14:15:31 »

Morause ... te meg kérlek olvass vissza, légy figyelmesebb, vagy csak úgy általában, nézd mrá meg mit írsz, ah erre képtelen vagy, legalább rám ne hivatkozz...
Arról "menekülésről" még egyszer pedig nem fogok írni semmit. Nem hsizem el, hoyg egyáltlaán bármit is fűztem emgitn a Jiraiya vs. Itachihoz.

Nem pontosan emléxem hogy te voltál, de vki felhozta az tuti, jiraiya vs. itachi-hoz, már elnézést hogy nem emléxem kivolt de úgy emléxem te, mivel erősen bizonygattad (mintha úgy emlékeznék hogy jiraiynak , ita ellen NINCS ESÉLYE) ezért ne haragudj meg hogy rosszul emléxem.
Ám nem csak 10 ember biztos, ismétlem biztos vagyok benne hogy kishi még 1 néhány szereplőt fog bevetni, és ezáltal megnőhet azon emberek száma akik tapsikolva is elverhetik itachi bátyót. (erős túlzás tudom, de ez narutó itt már azt se zárom ki hogy, a végén rikodou vissza tér majd hogy megváltsa a világot vagy tudja fenne) És STM ne érsd félre nem fogom a pártod és nem szidlak téged, meg hát olyan hosszúra a sikeredet a hsz, nem akartam tovább írni, az egészből arra akartam kijukadni hogy előkerült megint egy olyan szintű beszélgetés/veszekedés a témába ami nem kell egyáltalán. Majdnem olyan, mint mikor jópár oldallal hátrébb, Mr. Murcik és Ms. Lordhinnal veszekedtünk hogy DEIDARA NEM ISTEN és a C4 se a legerősebb jutsu. És ennek a veszekedésnek te voltál most a fő problémája. smirksweat


Sorry a dupla postért xD.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 14:16:16 írta Morause » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3184 Dátum: 10 júl 28, 14:57:18 »

Hát a felkészült Oro vs felkészült Ita meccsnek is hasonló vége lenne sztem, de mind1. Elvégre a harmadik is kihúzta az Edo tenseit szóval azért nem annyira über teknika, hogyha vki megidézi akkor ott vége a csatának. Uh és eszembe jutott, hogy Ita Susanoojanak lepecsételő kardja volt, szal lepecsételi a 4kaget és csáo. És onnan már csak egy döfés Oro Nevet Bár azt kétlem, hogy le tudná szúrni Orot a Susanooval hacsak az nem kezd el röhögni, hogy haha ez úgysem öl meg... de onnantól ha már Oro egyedül van Ita befejezheti genjutsuval is a dolgot.
Pont közben írtad, eh. Hát ez nagyon unalmas csata lenne, mert sztem Minato egyedül elverné a kettőt Nevet Mondjuk ez túlzás de Narutoval együtt tuti nyernek. Végülis nem tudjuk még mit tud Sasuke az új szemeivel szóval lehet érdekes csata lenne, de amíg nem tudjuk addig a Naruto csapat nyer.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3185 Dátum: 10 júl 28, 15:11:08 »

Traavis az Oro vs Ita-ba te valamit nem számolsz bele, a 4 kage mondjuk akit megidéz, te úgy írod mintha azok 1 helybe állnának ikszdé és várnák h lepecsételjék őket... Plusz még az edo tensei nem fárasztja és pusztitja a használóját, ezzel ellentétben én megnézném Itachit a susanoja után h nézne ki Nevet plusz azt is h 4 kage szintű idézettet hogy kapna el a susanoja, mivel a susano elég nagy méretű ezért nem is valami über gyors...  a másik érdekesség hogyha hihetünk a databooknak akkor Oro elég jó genjutsus most vagy 5-ös vagy 4-es... úgyhogy kicsit hamarabb kapcsolna a genjutsuval mint Kakashi... és az edo tensei-el sztem ki tudna jönni belőle... Lehetséges hogy veszítene de azért nem 2 mp-es csata lenne... visszaemlékezés ide vagy oda akkor még Oro nem ismerte a sharingan erejét, és egyáltalán nem biztos h nem MS-t használ hisz láthattuk már más részeknél is h MS-t használ és nem mutatja az MS-t a szemében(ha minden igaz a Kyuubi irányításához is MS kell és mégse mutatják Tobi MS-ét, visszaemlékezésekben is 1 darabig nem mutatták Itachi MS-ét sem)
Naplózva


--->3D Modeller<---
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3186 Dátum: 10 júl 28, 15:14:21 »

Itachinak azért kelett meghalnia mert túl erős karakter volt, erre volt ürügy az a rejtélyes(...) betegség, és Kishi így is tervezte, Madara meg vereséget szenvedett a legelején hogy a Manga cselekményei elinduljanak. Néha bele kell nyúlni egyes shinobik képességeibe hogy ne tűnjön túl erősnek a többihez viszonyítva. Ez egy íratlan szabály, kell az egyensúly, mégha nevetségesen jön is ki. Minatoról annyit, hogy szüksége van a késeire, amik jelzőfényként szolgálnak, és ezt pont egy Uchiha ne szúrná ki? Mire észbe kapna egy fekete lángal teli katlanba lépne ki.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3187 Dátum: 10 júl 28, 15:24:05 »

 Omg szted Tobi nem tudta h mire kell neki a kunai? Sztem azt is megbeszéltük már párszor h az Amaterasu sem úgy működik h odanézek azt csö... kell pár pillanat még aktiválódik és ezt már láthattuk nem 1x, a másik h Yondi ha észreveszi h gond van ahová portolt egyszerűen arrébb portól hisz hihetetlen gyors mint láthattuk a reakció ideje... Szted gyengeség a pecsételés h azokkal portált, sztem meg nem hisz minden fele volt neki kunaia mint láthattuk egész Konohában szét voltak szórva és még körülüte is, az 1 másik dolog h pillanatok alatt fel tudta tenni bárhová észrevétlenül. Sztem egy mostani Naruto és 1 Minato kombo bármit elverne ez az igazság... És van 1 olyan sanda gyanúm h ebből az Uzumaki klán pecsételő klán volt még Naruto fog valamit mutatni belőle, csak nehogy ö is tér idő jutsut tanuljon mint Yondi Nevet pedig van 1 olyan gyanúm h az lesz, és Tobi tér idő jutsuja is EMS képesség így Sasuke is portolni fog... de majd meglátjuk mi lesz Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3188 Dátum: 10 júl 28, 15:40:49 »

Hát amit Oro idézett Sarutobi ellen az nem volt vmi nagy durranás. Kage szint ide vagy oda, ha olyan erősek lennének, mint amelyek voltak szted túlélte volna Sarutobi? A Susanoo nem egy lassú dolog. Ita-jé vagy azért volt lassú, mert csak Sasukje változat gyors vagy pedig azért mert rohadtul félholt volt már akkor mikor benyomta Sasuke ellen. Egyébként meg a megidézett hullák kb olyanok voltak mint a zombik. Támadtak csak folyamatosan. Na elkezdenek Ita felé futni akkor sanszos, hogy a lepecsételő kardban fognak landolni. Strapálja az MS a használót, de azért nem K.O-zná le magát Ita egy Susanoo használattól. Utána sima genjutsu is elég vagy egy-két elemi jutsu. Ez elég nagy baromságnak hangzik, hogy azért kellett meghalnia, mert túl erős volt. Hol ebben a logika? Mellesleg ezt te találtad ki? Azért halt meg, mert így kívánta a történet. Minato nem késekhez teleportált, istenem... pecsétekhez. A késén is volt pecsét elhelyezve ezért tudott odateleportálni. LoL. SSS én eddig nem gondoltam, hogy télleg vannak Ita fanok, de te az vagy és ez marhaság. Minato úgy leverné Itachit ahogy azt kell. Ha elkapná véletlen egy Amatersau amire kicsi az esély, akkor kiteleportál belőle és csá. Itachi teljesen esélytelen Minato ellen. Amúgy meg akkor lehet, hogy csak Sasuke-nak megy úgy az Amaterasu, hogy instantban. Ránéz és pont.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3189 Dátum: 10 júl 28, 15:53:34 »

Pfff...mintha az Amaterasu egy egyszerű kis tábortűz lenne, amiből hopp csak úgy kiugrom... Ha az valakit elkap az fejre is állhat. Madara kivétel, nem kell mondani hogy miért. Minato egy Lee féle "két-élű" kard technikát használ(t). Tér-Ugrás közben nem tudja befolyásolni az irányt, ha már egyszer eldöntötte melyik kijelölt helyre ugrik, nem tud változtatni rajta. Nem írtam hogy legyőzi, csak vázolom hogy nagy szarban lenne egy képzett MS használó Uchiha ellen.

Szerk: Gery a Kunaion volt egy Pecsét. Ezért tudott.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 16:10:13 írta SSS » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3190 Dátum: 10 júl 28, 16:07:03 »

öh SSS ezt hol írta h csak oda tud menni ahová 1x eldöntötte? Oldalt mutass... mert én úgy vetem ki hogy oda megy ahová akar, példa erre a Tobi bekapott rasengan...
És sztem az Amaterasu Sasuke-nél se teljesen Instant az úgy sok lenne neki is kell 1 pár pillanat még aktiválódik, ezt be kell látni mert oda kell koncentráljon, és nem csak simán odanézzen, ez olyan mint Superman lézere ö is oda kellet nézzen és nem úgy ment mint a golyószóró hogy tolom és majd csak elkap valamit... Ez nem Chuck Norris ember ikszdé
Sztem ha Minato kapna is 1 amaterasut mire az elkezdene rajta terjedni már rég elportolt onnan, hihetetlen gyors, ha 1x nem képes öt követni szemmel rendesen akkor hogy lövi el az amaterasut... ergo megint Itachi fan-ok lépnek fel h de Itachi legyőzhetetlen... pfff én pld Naruto párti vagyok ami látszik is de pld Itachit is kedveltem csak nem szeretem ha valakit már annyira felmagasztalnak hogy nem látják a fától az erdőt... igen erős volt ez nem kétséges nem is firtatom ami az övé az az övé... de be kell látni hogy nem volt isten, és ha annyira erős lett volna hogy legyőzhetetlen akkor még élne a betegsége ellenére is, de mivel Sasuke már akkor majdnem olyan képzet volt mint Itachi(tudom h Itachi még itt erősebb volt nála és csak hagyta győzni, ez biztos, de az is biztos ha Sasuke nem lett volna elég erős akkor Itachi sem hagyta volna magát, és legfeljebb még 1 Sasuke verést láthatunk volna és elmondta volna neki h nincs benned elég gyűlölet stb és lett volna még 1 fight de nem így történt, Itachi is minden erejét bevetette és kikapott, mivel a harc végén már neki sem volt semmi chakrája amit használhatott volna)...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Morause
Vendég
« Válasz #3191 Dátum: 10 júl 28, 16:42:03 »

Minato erejét ne cáfoljátok meg mert ő idáig a valaha élt legprofibb és legzseniálisabb ninja, ( igen,én yondi fan vagyok) még ha kicsit túlzás is de mondhatjuk rá, idő veszteség nélkül oda portál ahova akar, ecsém SSS ha bekap egy amaterasut, amihez akármilyen mangekyou használó is kell, legyen az mondjuk ita.. öcsém, lepecsételi ahogy jiraiya csinálta és hozzá teszem mivel pecsét technikák szakértője volt, amit a drágalátós felesége tanított neki, sokkal gyorsabban menne neki meg fájdalom mentesen. Yondi-t ne becsüljétek le, mert még így is azon shinobik közé tartozik, aki a top 10-be benne van vagy a top 5-ben, csak említsetek olyan shinobit (kivéve Rikodou Sennin-t) aki olyan pró hogy felvehetné vele harcot. A másik meg ha ez is ilyen hatással van megint egy shinobi képessége mindenkire, akkor ezt a témát én már itt is hagyom.
((Amúgy tudom hogy akármit is mondanátok Yondiról, tudom hogy ő nem egy isten, de a mostani manga fejezetekben felsorolt ninják közül, egyet se mond nekem senki aki felvehetné vele a harcot.. vagy talán ha mégis a raikage-nak lehet esélye, de még ő sem elég gyors.))
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3192 Dátum: 10 júl 28, 16:49:04 »

A Raikage szerintem pont az akategória akit egy lapos se lehetne említeni a Yondaimével.
A jelenlegi állások szerint nem nagyon tudok elképzelni senkit akinek akár esélye van ellene... Max,nagyon max ha ismerik a képességét.. különben mindenkit elintéz úgy hogy eldobja a kunai-t az kitér előle,odateleportál és fejbeszúrja például.
de ha ismerik se nagyon tud vele szinte senki csinálni semmit... csak az ilyen rohadt nagy dögök(byuuk xD) jelentenek neki problémát,akiket nem könnyű lecsapni...

esetleg mit szóltok egy Yondaime vs. Kyuubihoz?
a terep mindegy mi,csak ne Konoha...tehát ne kelljen a falut védenie.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3193 Dátum: 10 júl 28, 17:00:39 »

esetleg mit szóltok egy Yondaime vs. Kyuubihoz?

Én szerintem, itt is lenne esély arra hogy Minato nyerjen, már ha csak arra gondolunk hogy vannak idézései, mégpedig a varangyok, a chakra-ágyut eltudja teleportálni vagy pecsételni vagy micsoda, és szerintem ő is tud olyan pecsét technikát mint danzou, hogy nem mozdul meg vagy hasonló hogy rá támad az ellenség de a támadásai hatástalanok legyenek, addig meg pár hatalmas varangy kezelésbe veszi és cső. De az is lehet hogy elég strapa bíró a kyuubi és addig kitart míg Minato kinem fogy a chakrából és akkor a jóisten se menti meg, hogy bekapja chakra-ágyút!!

ui.: akkor viszont hogyha minato is képes lenne a remete formára (nem tudjuk hogy nem volt képes, de idáig még nem eset róla szó, úgyhogy feltételezhető hogy nem volt xD) akkor viszont önként és dalolva haza vágná a kyuubit. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 17:03:55 írta Morause » Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3194 Dátum: 10 júl 28, 17:14:50 »

Yondaime vs Kyuubi
Nemtudom Gondolkozik A rasenganon és a pecséteken kívűl, mást nem nagyon láttunk tőle (meg persze a teleport). Rasengan szerintem kilőve a rókakoma ellen (legalábbis az eddig látottak alapján). Szóval, én 2 dolgot tudok elképzelni: 1. Lepecsételi mint anno ^^ 2. A térídő jutsujával a róka chakrabombáját ellene fordítja Mosolyog Az utóbbi szerintem jobban illene a stílusához.

Jah, és van pár olyan ninja akikkel ha harcolna, kétes lenne a csata kimenetele. Szerintem pl Madarának lett vna ellene esélye ha tudott tér-idő jutsut. De ebben nem lehetünk biztosak, mivel még nem 100, hogy Tobi=Madara (javítsatok ki ha tévedek, de én nem emlékszem, hogy említették volna, hogy Madarának lett vna teleportálós jutsuja). Illetve ha tudott akkortájt ilyeneket és Hashirama ígyis leverte, feltételezhetjük, hogy Yondinak is meggyűlne az elsővel a baja. Mosolyog

Edit: Megelőztél Morause  >.<#
Edit 2: Szerintem mint láthattuk a mangában, a varangyoknak nem lenne olyan sok esélye a rókával szemben. De ki tuddja...^^
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 17:18:31 írta Sway » Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!