24 szep 23, 15:29:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197565 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3150 Dátum: 10 júl 26, 17:03:23 »

nem ezt mondtam hogy itachi szar és az oldal 90%-a hülye. Azt mondtam hogy egy kicsit túlzásba viszik itachi erejét. Ilyan feltételezés hogy itachi vs pein az már tényleg arra utal hogy itachi egy isten. Itachi erős sőt nagyon erős DE! megvannak az egyszerű halandóhoz való gyengepontjai: a betegsége ami nagy valószínűséggel gyógyíthatatlan a nagyon gyenge látása meg az ilyesmi a susanoot maximum 10 esetleg 20 percig tudja fenttartani de az már nagyon sok. Az amaterasuval csak azt tudja felgyújtani akire vagy amire ránéz és itachi látásával ez egy érdekes dolog. Mindenesetre Itachi nagyon erős de nem halhatatlan és nem Isten aki egy csettintéssel teremteni és pusztítani tud.

haku vs shikamaru Gondolkozik
 
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3151 Dátum: 10 júl 26, 17:22:12 »

De viszont Itachi nem Sasuke. Ő mást is tud a Susanoo-n meg az Amaterasun kívül... ne hasonlítsuk bátyót Sasukéhez^^
Senki nem mondta hogy Itach isten,de az tény hogy az anime egyik legerősebb karaktere.
Haku vs. Shikamaru:
Shikamaru lehet hogy nagyon okos,de nincs olyat technikája ami Haku tükrei ellen működnének... szerintem 70%-30% Hakunak.

Shippuuden eleju Naruto vs. Zabuza?
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3152 Dátum: 10 júl 26, 17:26:08 »

Tsukoyamit nem is kéne 10 vagy 20 másodpercig fenntartania mert az egy másodperc a valóságban és csak az áldozat elméjében 72 óra... Az, hogy beteg volt és így veszed... Amikor itt vki Itachis harcot hoz föl akkor az egy életerős Itachi legyen ne egy leépült. A látása sem 1hét alatt romlott mint Sasukenak...
Hááát sztem Zabuza. Shipu elején Naruto ugyan olyan kaki még. Tud rasengant meg Kage Bunshint. Nos ennyivel nem győzi le Zabuzát. Fúj de gyűlöltem Narutot a Pein harcig Nevet Zabuza már a köddel kivégezné Naruto mert az nem látna semmit hiába sok klón. Sennin módos Naruto már keményen verné Zabuzát mert akkor érzékeli a chakrát...de így... Zabuza wiiin
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3153 Dátum: 10 júl 26, 19:20:23 »

100% hogy zabuza győz de inkább valaki olyannal küzdjön akinek van esélye   Zabuza vs Kidomaru  a terep: egy erdő ami vízben áll.   Szerintem Kidomaru 55% hisz Zabuza kardcsapásait a kumonen kin páncél felfogja. Az íjászkodást ki is zárhatjuk hisz ha Zabuza megcsinálja a ködöt kidomaru se nem lát se nem célozhat. A pókot szerintem Zabuza felszeleteli hisz gyorsabb de a hálóval nem tud mit kezdeni. 40% Zabuzának és 5% hogy egyikük se éli túl. >.<#
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3154 Dátum: 10 júl 26, 19:27:47 »

hmmm..... művészi csata lenne Nevet Nevet

jó volt a terep leírása(ennél a 2 karaktérnél fontos a terep) én olyan 50%-os esélyt adok mindettőjükre bár..... nem tudom Zabuza benyomja a ködöt akkor lényegesen sok esélye lesz mert ő a csendes gyilkolás mestere és kidpumaru akár hogy rejtőzik el zabuza megtalálja hiszen tökéletes orvgyilkos. A pókot kiütné mert nem látná és egy csapással elintézné, kidoumarut megtalálná de biztos hogy zudítana rá hálót ha zabuza-t az egyik eltalálja akkor kidoumaru nyert, de ennek az esélye elég kevés mert a ködben max 1 méterre látsz el. Én zabuza-t mondom végül egy + 3-5%-al mert kidoumaru se hülye és csapdaállításban profi.

szerk.: traavis ha egy életerős itachira gondolunk akkor gondolhatunk egy életerős nagato-ra vagy kakuzura illteve kimimaro-ra Mosolyog?
sai vs hidan
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 08:56:09 írta Murcik » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3155 Dátum: 10 júl 27, 09:48:53 »

Kakuzunak semmi betegsége nem volt. Attól függettlenül, hogy öreg volt, de az csak neki volt jó, mert több tapasztalat. Nagatonak sem volt semmi baja azon kívül, hogy a Gedo Mazo kiütötte és nemigen mozog. Viszont a 6 Peint tökéletesen tudja irányítani. Kimimarinál i leírhattam volna, hogy legyen életerős csak nem tettem. Na bumm. Rá is úgy kéne gondolni, hogy semmi baja.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3156 Dátum: 10 júl 27, 09:53:29 »

Hm, látom elszabadultak a kedélyek megint Nevet én olyat kaptam mikor nem is tudom Tsunade vs valaki volt h csak az alapján írjunk ide amit láttunk, mivel Itachit nem láttuk életerősen harcolni, ezért csak arra alapozhatunk h ö már alapból mikor láttuk betegen harcolt tehát ahhoz viszonyítsatok amit tudtok... és ebbe a fan dologba teljesen igaza van, nem 1 eset történt ahol 2-3 ember akkor is azt állította h az nyerne mikor mindenki a másikra tippelt és alá is támasztotta, nekik rendes érvük nem volt de akkor is az nyer, ez van...

Sai vs Hiden
Hát mivel Sai elég ügyes, és távolból is támadhat, vagy 1 ügyes comboval levághatja a fejét is talán nyerhet, de ha nem ismeri Hiden képességét és 1 karcolást is ejtenek rajta akkor veszít, nem tudom elég 2 esélyes a menet, mert azért Hiden se gyenge ezt el kell ismerni, és Sai-töl még annyira nagyon komoly pusztító dolgot nem láttam(legalábbis én) amivel feldarabolhatja, és intelligenciába nincs ott ahol Shika volt amikor lenyakta Nevet nem tudom talán 40-60% Hidenek

Amihez még hozzá akarok szólni az a Jiraya vs Itachi
Itachi sztem  is esélyesebb de... Jiraya nem kicsit tapasztalt és ismeri nagyjából Itachi technikáit is(lepecsételt amaterasu, és a tsukoyomirol is hallot 100%) emelet évekig kutatott az Akatsuki után, tehát ismerheti Itachit is hogy mire képes, emelet Jiraya sem gyenge, igaz idő a sennin mode de ö akármeddig fent tudja tartani a béka fúzió miatt, most nem vagyok benne biztos sehol sem írták, de sztem a béka fúzióval a Tsukoyomit is fel tudnák törni hisz több chakra keveredik egyszere... Amaterasut ismeri(anno még part1.be lepecsételte, és sztem ismeri a tulajdonságait is) És az amaterasu sem úgy működik h hop 1 pillantás ahoz is koncentrálni kell pár másodperce, sennin mode-ba Jiraya is hihetetlen gyors... Írtátok a béka dalt(ami ha jól tudom kb 1-2 perc amíg eléri a hatást) szóval Jiraya-nak ki kéne húzni 1 kis ideig amíg aktiválódik a genjutsu de ha az eléri Itat akkor vége a csatának, mert ebből ö magában nem tudna kijönni... Sztem ennek a csatának a kimenetelét csak Kishi tudja, amúgy Itachi se dobálózhatna az MS technikákkal hisz már beteg 1, és láthattuk anno Konohaba mikor használta Kakashin a Tsukoyomit, utána használta az amaterasut h meglógjanak, és visszafele már teljesen  ki volt merülve, mondta is h pihenésre van szüksége... Úgyhogy nem tudom most h így belegondolok Jiraya esélyesebb lenne de legyen 50-50%. Ez azért mert még Jiraya technikáji magára nem károsak(kivéve a chakra ami lassan fogyik, de sennin modeba nincs ilyen gondja se igazán), evel szemben Itachi minden technikája amit a sharinganal használ, mind öt gyengíti, és bár 1 amaterasu akár halálos is lehet nem olyan egyszerű 1 mozgó célpontot eltalálni...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3157 Dátum: 10 júl 27, 11:21:11 »

Látom lemaradtam sok mindenről. Bár a javára nem is érdekes időt pazarolni. A legnagyobb, és legundorítóbb felvetés az természetesen a Jiraya vs Itachi. Sokszor volt már felvetve, sokan keltek ki magukból, amikor egyesek vagy Itachit, vagy Jirayát tették meg győztesként, de egyszer sem sült ki belőle semmi jó.

Végül mindig abban maradtunk, hogy Jiraya és Itachi nem egy szint.

1. Itachi sosem harcolna egy olyan szintű shinobival mint amilyen Jiraya.
2. Jiraya is van olyan eszes, és kikerülné a csatát.
3. A mangában láttuk, hogy Kisaménak, és Itachinak együtt se sikerült volna Jiraya fölé kerekedni,csupán menekülni tudtak egyetlen jutsu-tól. (Az már mellékes, hogy az animében azt mondja Itachi Kisaménak, vagy fordítva, hogy nem egy szinten vannak Jiraya val.)
4. Itachi hihetetlenül erős ninja, de nem véletlenül nem ő küzdött meg Pein-el.

Ennek a párosításnak semmi értelme, hisz nincsenek egy szinten.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3158 Dátum: 10 júl 27, 11:55:43 »

Igen. Sajnos Jiraiya-sama nagyon le van maradva. Szomorú
De msot komoylan, minden hülye alaklomaml, amikro flemerül ez, valaki bedobja uyganezeket az ostoba érveket innen, amire midnig jön a magyarázkodás, Kisame és Itachi látogatásáról az észosztás, magyarázat arra, Itachi miért lés hoygan manipulálta ott Kisamét.. de.. tök midnegy...
annyit modnok, szerinted, ha úgy van, azt az Amaterasut nem tudja egyenesen Jiraiya felé is elküldeni?  
Vagy ne tudott volna simán rámutatni?
És akkor ennyi is.

A sennin mód meg szép, de ha belegonolsz, ahsonló lehetne a Sasuke vs. Raikagéhez.. kivéve, hoygha esetleg bejön a Tsukiyomi, vége, és hogy itt egyből egy oylan Susanooval kezdene, ami töredékmásodpercek alatt bevisz egy még Orochimaru számára is majdnem végzetesnek bizonyult találatot.

Tényleg nem egy szint.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 11:57:05 írta STM » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3159 Dátum: 10 júl 27, 12:03:16 »

újabb itachi fan aki szerint itachi legyőzhetetlen és áhh..... teljesen lényegtelen mit mondok úgy is itachi nyer, neked tök mindegy ki ellen itachi biztosan legyőzi rikudou sennin-t és az akatsukit annyiból hogy levegőt vesz STM-nek tök mindegy mit mondanak ha előtte az egész fórum azt mondja hogy nem de szerinte mégis.

FRS remete naruto vs hidan kakuzu Gondolkozik ?
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3160 Dátum: 10 júl 27, 12:15:22 »

Nem kell a balhé, mindenki a maga látása szerint írja le a véleményét, bár látszik h ki melyik karakter oldalán áll, az igazság az h sokan lenézik Jiraya-t, az hogy még Oro-nak is végzetes ütés, omg? Honnan veszitek h Jiraya nem tudná leverni Orot? a másik Oro meg nem is számított rá azért kapta be... Azért mert Itachi kicsit kiemelkedőbb Uchia volt mint Sasuke(inteligencia, taktika terén) azért még nem legyőzhetetlen, figyelembe kell venni a betegségét amit valószínű az MS okozot, pedig ö tényleg okosan használta, ehh h az újával rámutat? akkor mi lesz, legfeljebb rákap a lopásra ikszdé, STM Jiraya genjustu érzékelése nem olyan mint Narutojé, és mint már leírtuk és ebbe sztem bele is lehet egyezni h az Amaterasunak is kell néhány másodperc még aktiválódik és nem egyből ahogy odanéz, persze ha ez így lenne akkor már legyőzhetetlen lenne, bár sztem az Amaterasut is ki lehet védeni még ha el is kapót(helycsere jutsu). Azért Jiraya sem volt hülye és, sztem az h le volt maradva enyhén túlzás... Sztem az Aka-ba se sokan lettek volna ellene esélyesek 1v1-be ezt ki merem jelenteni a látottak alapján, nézzük reálisan igaz Pein legyőzte, de ettől fügétlenül ö felvette vele a harcot amire egész Konoha nem volt képes(kivéve Naruto, bár ö is mákkal nyert ez is be kell vallani, mivel ha nincs Kyuubi ö is behal Nevet) és ha akart volna Pein elöl is meglóg de nem akart, mikor elkapta az idézős Pein-t a békába onnan simán megléphetett volna... sztem Ita vs Jiraya két esélyes küzdelem lenne és én inkább Jiraya-nak adnám a győzelmet, de mint leirtam már ezt a csatát csak Kishi tudná elmondani h ki nyerne...

Remete Naruto vs Hidan és Kakazu
Naruto win Nevet már az első körbe kikaptak igaz nem csak Narutottol de végül is ö ütötte ki Kakazut, azóta sokkal okosabb, megfontoltabb és erősebb lett, 1 csatában 6 frs-t tud ellőni ha jól számolok Nevet 2 klón 4 frs és a saját remete formája... Hidan és Kakazu ketten nem érnek fel Pein szintjéhez akár hogy is nézzük ez csak 1v2 lenne a Pein elleni harc meg 1v6 volt tehát csak Naruto nyerne, igaz h Hiden hallhatatlan de ha kiüti Kakazut elég ha Hiden fejét levágja és nyert is...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 12:19:03 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3161 Dátum: 10 júl 27, 13:07:07 »

... Oro-nak is végzetes ütés, omg? Honnan veszitek h Jiraya nem tudná leverni Orot? ...
Először is csak majdnem, a manga történéseivel legyünk már tisztában, ha vitatkozni akarunk. Orochiamru megmenekült a Totsuka no tsurugi elöl, és ez egy Kabuchiamru nem oylan régi feltünése miatt aktuálisnak mondható függőben lévő szál. Nem oltás (csak egy kcisit, amirét elnézést is kérek gyorsan), de tényleg lehetnél figyelmesebb.
Másodszor tök mindegy, hoyg Jiraiya lenyomta volna-e a msáik sannint (amie gyébként megint csak eséyltelen, emrt egyszerűen nem nagyon tud vele mit kezdeni, amíg ő is komoylan harcol, míg onnan elég bármiylen valamirevaló találat), az a léyneg, hoyg egy oylan léynről beszélünk, különösen ott és akkor, ami nagyjából elpusztíthatatlan fizikailag.. és amit egy szó közepén szúrt végülis keresztül a kard...

Jiraiya statja genjutsuban egyébként nem sokkal jobb, mint Narutoé, és nem mellesleg maga is kijelentette, hogynincs sok érzéke hozzá.. egy sima foylosóban meg, ahol Jiraiya nagyon keményen ácsorog éppen, az a másodperc nem oylan nagy dolog.. nem ebszélvbe arról, ha Jiraiya egyáltalán figyel azokra a szemekre, akkor meg ott a Tsukiyomi.

A békás genjutsu, ha eljuthatna  a sennin módig jelenthetne valamit, de könynen elképzelehtő a Sasukével foyltatott genjutsu párbaj után, hoyg Itachi kijön belőle. Az az igazság, hogy egy vs. egyben nem sok emebrnek van bármi esélye Itachi ellen, mrá csak azrét sem, mert az a szitn, ahol ő van genjutsuvban, iylen felállásban behozhatatlan előny.
A Tsukiyomi nála a hatásmechanizmusának hála kiküszöböli azt a problémát is, amit a blékák jelenléte, vagy egy jinchuurikinél a bijuuja okozhat.

Nincs ezen mit ragozni, Jiraiya szinte teljesen eséyltelen, már csak azrét is, emrt neki abszulut nem fekszik egy genjtutsu hazsnáló ellenfél, főleg, ha nem mellesleg ninjutsuban is egy súlycsoportban van vele, a sharingannak hála a taijutsuban lévő esetleges hátrányait (itt mrá a sennin módos Jiraiyáról beszélek) uyganúgy kiküszöböli, mint ahogy végülis Sasuke is elboldogult valamenynire a Raikagéval. Sőt, inkább jobban, mert Jiraiya azért anynira nem gyors.

Ja iegn, és elhiszem, hogy jó ezzel a "újabb Itachi-fan"-dumával jönni Murcik-kun, az eggyel lejjebb lévő hozzászólásban lévő észérvekhez hasonló érvelés heylett, de én csak racionális vagyok. Itachi nem egy átlagos akatsuki tag, Ksihi szándékosan írt neki búcsúajándékul és kárpótlásul a hirtelen jött "megjavulásával" jött halála mellé egy god mode-t. Meg már azelött is sok helyütt Itachi volt a "nagy, legyőzhetetlen nemezis".
 Az ő kpességei és harcstílusa mellett egy ms-el igencsak a legerősebb öt "jelenkori" karakter között van.

Remete Naruto vs Hidan és Kakazu
Ez nem kérdés, Nartuo egykét olyan nagyobb rasengannal hatástalanítja mindkét zombit.
 Ha mégsem, Hidant szétcsapja puszta sennin-taijutstuval, Kakuzura meg amrad egy rakás rashenshuriken.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 13:13:38 írta STM » Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3162 Dátum: 10 júl 27, 13:24:26 »

STM amint láthatod én érveket is hoztam fel és nem fan-os dumával jöttem... és egyáltalán nem veszekedni akartam ha figyelmesen elolvasod az első sort Nevet És igen Ita-nak a genjutsukal van nagy előnye Nevet akkor sztem egyedül Sakurának van esélye ikszdé mivel ö genjutsu beállitotságu(ez poén volt nehogy megöljetek érte ikszdé)...  Azért sztem Jirayanak akkor is van esélye Ita ellen és itt én ezt lezártam...

Új bunyó... Oro(Sarutobi harc elött) vs Senin Naruto(még a kyuubi ereje nélkül)
Sztem szép csata lenne Mosolyog Oro mindent beleadna már csak a 4 farkú ütközete után is Nevet Naruto meg szépen osztaná a Béka technikával a pofonokat Nevet de azért sztem Naruto nyerne mert igaz Oro szinte halhatatlan de 1 FRS-t ö is megszenvedne hiába :S  sztem 40-60% Naruto nyerne de biztos érdekes lenne Mosolyog

Másik bunyó Oro(Sarutobi elött) vs Sasuke még MS nélkül(kb akkor mikor megölte Oro-t)
Na ezt a harcot azért hoztam fel mert kíváncsi vagyok a véleményekre... Sasuke "ölte" meg Oro-t de akkor enyhén legyengült állapotba volt az öreg ZSENI Mosolyog igy azért biztos érdekesebb csata lenne 1 full power Oro meg 1 akkori full power Sasuke közt és nem is olyan biztos h Sasuke nyerne...

UI: amúgy most nézem Databookba a statjaikat összesítésben Itachi és Jiraya statja 35,5 mind a kettőnek, és Oronak "csak" 35 összesítésben, úgyhogy sztem kb 1 szinten vannak mind3-an Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 13:33:18 írta Gery SSJ3 » Naplózva


--->3D Modeller<---
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3163 Dátum: 10 júl 27, 13:38:45 »

Megitn figylemetlen vagy. Rád én pont úgy hivatkoztam, mint példára az ésszerü érvelés meleltt. Nevet

És a manga történéseivel kapcsolatban is az vagy itt is.
Sasuke nagyon nem ölte meg Orochimarut. Ott arról votl szó, hogy Orochimaru több okból hagyta, hoyg Sauske feldarabolja, mai neki egy laza csikizés Nevet
Az egyik ok az votl, hoyg minek védekezzen oylna nagyon, ez neki semmi.
A másik, hoyg így a sok levegőbe került vér, ami uygebár nagy arányu idegmréget is tartalmaz, mint mrá tudjuk, megbénította Sasukét, És Orochimaru azt tettt a tehetetlen gyerekkel amit akart.. ha akkor eg akarja ölni, megöli. AMegpróbálta megszállni, amit Sauke megszakított, elfolytva Orochiamrut, de ott volt benen továbbra is, várva, hgoyg befejezze amit elkezdett. Ez neekm maximum egy döntetlen, még a szertartással együtt is.
Összegezve, ha halálos csatáról van szó, Orochimaru nyer/nyert volna, ha nem, akkor ki tudja.. talán a chakráját is megviselte valamennyire a test betegsége, és jobb formában lett volna a megszállásnál egészségesen.. szerintem ez noem oszt, nem szoroz, úgy döntetlen, és kész.

Orochimaru vs.Sennin Naruto
Szerintem hasonló lenne, mint amikor a Kyuubi-Narutoval harcolt, én úgy vagyok vele, hoyg hasonló szint a két Naruto.
A külénbség az, hoyg így valószínűleg Naruto teste (bár ellenállóbb, mint sennin-mód nélkül) nem hárítaná a Kusanagit. Talán ha úgy van, itt is bejátszhat Orochimaru mérge, vagy ha nem, hát kisnyúl hát én úgy vagyok bvele, hogy biztos tudná elég ideig húzni, kígyó-idézésekkel, azzal a jellegzetes nintaijutsuval, helyettesítő meg rejtőzködő jutsukkal meg mindenféle egyébbel.
FRS
Na, ez már sokszor volt itt... nem tudom, milyen hatása lenne, ha csak átmegy rajta, az ugye nem nagy ügy, de ha "robban is" azt mrá megérzi.. tulajdonképen Kakuzu is túlélt egyet, és Kakahsi ölt e meg utána, szóval elképzelhető, hogy Orochiamru végül is itt is elég gyorsan regenerálódna..vagy meg tudna lógni belőle mielött túl nagy a sérülés, modnjuka  nyaka kinyújtásával, a becsapódás első pillanataiban. Vagy nem. Ez mindenképpen sokat dob Naruto esélyein.
Összességében én Orochiamrura tenném a pénzem.



Meg ugye ha felkészülhet a harcokra, vagy van kéznél pár hulla (meret nem tudjuk, menyni idő előkészíteni a jutsut, és hoyg megy amúgy is), és esetleg bizonytalan az eséyleivel kapcsolatban, mindenhol bejátszhat az Edo Tensei is.. de kétlem, hoyg Narutoék ellen bepróbálkozna ezzel.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 13:40:22 írta STM » Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3164 Dátum: 10 júl 27, 13:43:28 »

kitaláltam egy jót STM figyelj! Itachi vs naruto összes ismert karaktere ? én a te szemszögedből itachi mindanám mert belenéz mindenki a szemébe és mindenki tsukoyomba kerül csak ezért mert belenéztek a szemébe utána meg az egész tömeget szétamaterasuzza és fáradságmentesen itachi győz Nevet Mosolyog

na viccet félretéve szerintem sasuke. Bár oro erős de a Kirin ellen nem tud mit tenni max újra kimászik a szájából bár lehet hogy miután telibe találta ezt nem tudja megtenni. Akkor sasuke-nak még van átok pecsétje tehát a repülés is előny sasuke javára oro nem tud sok mindent kezdeni mert nincsen távolsági támadása. Biztos lenne egy zsír kardpárbaj egy elemi párbaj de a végén sasuke nyerne sztem egy olyan 5-10%-al
Naplózva
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!