24 szep 23, 19:18:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197817 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3165 Dátum: 10 júl 27, 13:49:15 »

Mindegy, hogy le volt gyengülve akkor is megölte volna Sasuke. Így csak megspórolt neki egy kis pihenést meg egy csomó chakrát. Ha azt vesszük akkor volt pár teknikája amiről nem is tudott, mert amivel leszúrta azt sem látta Sasuketól. Meg abba is belebukott volna, hogy alábecsülte Sasuket.
Namármost végülis láttuk Itachit poénkodni nem betegen. Konohában Kakashiékkal. Az, hogy vkitől nem láttunk vmi teknikát és nem keverjük bele oké. De az, hogy vki beteg volt az utsó harcánál és ezért mindenhol úgy vesszük az nem fair. Mellesleg még betegen is sokmindenkit bealáz Nevet MS csak szemromlást okozott Itachinak. Az, hogy vért köhög nem MS mellékhatás. Amúgy meg eddig leírták kb 3szor, hogy STM Itachi fan, de ő alá is támasztotta és teljesen reális maradt. Ez olyan poén, hogy nem Ita küzdött meg Peinnel. Mivel nem lett volna értelme a történet szempontjából... Naruto a manga neve nem Itachi.
Sennin Naruto is leverné Orot... könnyebben, mint a sima Sasuke. Oro addig volt nagy durranás amíg élt. Azóta már lassan Kakashi is elveri. Na azért ki is fejtem. Szóval tegyük fel Naruto sem Sennin módban sétál. Hátrahagy pár klónt akikre nagyon figyel és azok addig termelik a Senjutsus chakrát. Majd eltüntet egyet és már benn is van Sage modban. Addig biztos túléli Orot Kage bunshinokkal stb. Nincs sok jutsuja, de legalább értelmes már. Sennin módban már tök más szinten van. Gyorsabb erősebb stb +Rasen Shuriken.. Ott vannak a békás idézések is.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3166 Dátum: 10 júl 27, 15:32:59 »

Traavis ha jól emlékszem Itachi már akkor is vért köhögőt a haza úton de ha nem jól emlékszek bocsánat... Amúgy ha a statokat vesszük Itachi gyengeségei Jiraya erősségei és fordítva, összesítésben ugyan akkora pontot kaptak és ha jól tudom akkor ezt a Databook-at Kishi csinálja, sztem 2 esélyes lenne a harc és izgalmas is... még ha Itachi is nyerne nem 1 genjutsuval az 100%... de én akkor is 50%-50% adok Nevet

Na akkor 1 másik csata, már volt a part1-ben az kicsit érdekesre sikeredet ikszdé Temari vs Shikamaru(de most a shiuupeden szinten) Hehe érdekes lenne sztem már a part1-be is érdekes volt 2 stratéga harca, mivel ha jól szűrtem le Temari is átlag feletti intelligenciával rendelkezik Nevet A part1-ben Shikamaru ha nem adja fel nyerhetett volna, bár kitudja Nevet 1 pár lépessel Temari előtt járt... Most ez 1 taktikai csata lenne 100% de sztem tereptől is függene mivel Temari távolsági harcos még Shikamaru közelharcos...
Naplózva


--->3D Modeller<---
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3167 Dátum: 10 júl 27, 19:11:31 »

Őőő nekem egyeltalán nem rémlik, de lusta vagyok kikeresni. Nevet
Hát Shikamaru érdekes, mert simán kitalál vmit és akkor elveri Temarit. Az volt Temari veszte a chunin vizsgán, hogy tökölt. Egy helyben állt és azzal a szélkavarós cuccal próbálta leverni Shikamarut. Ha gyorsan lépne és támadna folyamatosan lehet, hogy elkapná. Csakhát most vannak új teknikái Shikamarunak, erősebbek is. Plusz még az esze. Sztem Shikamaru lehozná a szöszit, ha nemunja meg a harcot.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3168 Dátum: 10 júl 27, 22:57:13 »

Na igen. Látom sokan félreértették amit írtam. Nem hiába, hisz sokan elvakultan írogatnak itt.
Azért írtam, hogy

3. A mangában láttuk, hogy Kisaménak, és Itachinak együtt se sikerült volna Jiraya fölé kerekedni,csupán menekülni tudtak egyetlen jutsu-tól. (Az már mellékes, hogy az animében azt mondja Itachi Kisaménak, vagy fordítva, hogy nem egy szinten vannak Jiraya val.)
4. Itachi hihetetlenül erős ninja, de nem véletlenül nem ő küzdött meg Pein-el.

*Mert nem tudott volna. És ne azzal gyertek, hogy Naruto manga, mert itt teljesen kitalált párosokat hozunk össze. Azért nem Itachi küzdött meg vele, mert neki Sasuke-val kellett. És mert amúgy se bírta volna pár secnél tovább.*

Ennek a párosításnak semmi értelme, hisz nincsenek egy szinten.

, de STM szokás szerint hozta a formáját. No nem megsértődni. Mindneki favorizál valakit(én megsúgom Sakurával Nevet ), STm Itachi fan. Ennyi. Nem kell ezen borzongani.

Another téma:

Orochimaru vs Naruto

Nos, szerintem GerySSJ3-nak nagyjából igaza van.
Nagy harc lenne. Az nem kifejezés. Én Orochimarut tartom az egyik legerősebbnek a Narutoban, természetesen még a sérülései előtt. Aki kiáll egy 4 farkú Naruto Kyuubi ellen az nem kispályázik.
Én Orochimaru-ra fogadnék, de csak hajszállal. Éppen hogy...  Gondolkozik

Orochimaru vs Sasuke

Nos, ez egy Light csata lenne. Teljesen egyértelmű, hogy Orochimaru-nak senki sem tudott nekimenni azelőtt senki. Meg sem találták, nem hogy valaki harcba szállt volna vele. Ő is teljesen más szinten van mint a többi shinobi, akárcsak Jiraya és Tsunade.
Orochimaru lazán győzne, minden megerőltetés nélkül. Szerintem játszana vele.
(És most direkt voltam genyó. Nevet)

Temari vs Shikamaru

Jó csata lenne, és biztos más taktikákat alkalmaznának, de sokat számítana a terület amin harcolnak. Temari tömegzúzó, Shikamaru pedig az 1v1 eket kedveli. Valószínűleg ugyan az lenne a végeredmény mint először. Ha komolyan menne a fight, akkor Temari Die Hard.


No, és most jön a felvetés. De én csak azért írom le, mert csípem a figurát.
Akinek nincs támogató gondolata az ne írja le, mert arra nem vagyok kíváncsi.
Szerintem az egyetlen aki harcolhat a Sharinganosokkal az Gai Sensei volt.
Vegyük példának az:
Itachi vs Gai
Imádom azt a részt, amikor Itachi figyelmezteti Kisamét, hogy ne vegye félvállról Maito-Gai-t.  Nevet
Szerintem a Kakashival való gyakorlásokban ő edzette fel magát olyan szintre mellyel képes felvenni a harcot a Sharingan használókkal szemben. Nem véletlenül tanulta meg.
Tudjuk, hogy Itachi gyors, és a manga összes többi szereplője gyors, de szerintem Gai az egyik leggyorsabb mindegyik közül. Tehát nincs Tsukuyomi, nincs a gyorsaság miatt Amaterasu, egyedül a Susanoo kezdheti ki Gai-t. De szerintem mielőtt használná, azelőtt végezhetne vele Gai.

Csak támogató, Gai sensei-el tartó hsz-eket várok.  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 22:58:00 írta Couthbert » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3169 Dátum: 10 júl 27, 23:28:10 »

A kiemelést részekre már válazsoltam rögtön az idéeztt hsz után. Csak kicsit tovább kell vinni egy-két modnatom...
-de jobb, ha ezt lezárjuk.

Gai-sensei vicces, de tényleg eséylesebb mint akár a legtöbb nála jobbnak látszó ninja.

A leggyorsabb kijelentés azért nonszensz, mert uygebár konkrétan kijelentetétk, hoyg tudjuk, hoyg az a Yondaime volt, és azt is tudjuk, hogy talán a raikage ér csak fel hozzá.
A harmadik hely talán Gaié lehet. Viszotn, azrét megintcsak előny még így is a sharingan.. gondolj bele, Itachi volt oylan gyors, mitn Sasuke, aki pedig azért valemnynire tudta köbvetni a raikagét.. nem votl egy féynes meccs, de nem vesztett egyértelműen, és a végén ha úgy alakul, mindketten ott maradnak.

Az, hoyg működne-e az amaterasu.. nos, a raikage ki tudott térni, de nem sokon múlt. Nem tudom, ebből sokaknak evidens, hoyg bárki ki tud térni előle, én azt mondom, egy-két meber talán. Gai köztük van, de uygebár hátrány lehet, hoyg az "anti-sahringan taijutsu" miattnem látja Itachi szemét, nem tudja, mikor számítson rá. Mondjuk, hogy Gainak esetleg menne.

A Susanoo előjött, mialatt becsapott a Kirin, úgyhoyg esélytelennek nem mondanám a használatát... mondjuk, hogy nem kerül rá sor... viszont kétlem, hogy szükség lenne rá.

Miért? Nem szemkontaktus alaku genjutsuk. Gai gyors, de azért csak egy helyben marad addig valamikor, amíg bemegy egy iylen.. akár csak a mutogatós genjutsu, bár az elöl ki is térhet, ha elég gyorsan rájön, mi az.
Ezek után Gai kezelhető.

Gai Kapukat nyitogatni itt nem nagyon tud, mert amenynire láttuk, azrét ahhoz egy ksi ideig egy helyben kell maradnia, ha többet akar megnyitni.. ami itt nem nyerő ötlet.
Akkor nyer, ha elég gyorsan elkapja Itachit, és bedarálja.. erre azért nincs sok esély.

Ha százalékban kellene kifejeznem, egy tizest-huszast azért adnék neki.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 23:28:56 írta STM » Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #3170 Dátum: 10 júl 28, 09:21:03 »

Gainak akkor lenne esélye, ha úgy találkozna Itachival, hogy már 6 chakra kaput kinyitott. Mire Itachi pislantana egyet, Gai már 1x lerugta volna a fejét + még egy csbcs-t (csöcs-bimbó-csavarás) leadott volna neki  >.<#
Igaz Itachi is gyors + sharingan, de azért 6 chakra kapuval nem biztos, hogy fel tudná venni a versenyt. Gai-nak akkor lehetne nagyobb esélye, ha Lee-hez hasonlóan részeg lenne, mert akkor lehetetlen lenne követni mozdulatait még sharingannal is. (volt még régebben az animében, amikor mondták, hogy a genjutsu az érzékszervekre hat, emiatt gondolom egy full részeg emberre nem hat a genjutsu).
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 09:25:04 írta trafo90 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3171 Dátum: 10 júl 28, 09:34:12 »

Hát Gai eddig egy Sharingan használóval vette fel a versenyt és az Kakashi akinek 1 sharinganja van és nincs Uchiha teste. Azért nem túlzás Itachit meg Gai-t egy szintre hozni? Mellesleg megnézném ahogy Gai kikerüli a Susanoot. Raikage testvillanás jutsuval kerülte el. Ezt meg szerintem nem tudja Gai. Ha Gai kapukat nyit akkor 1. egy helyben kell maradnia egy ideig, 2. Itachi Susanoot használ és lőttek a kapuknak ráadásul mozogni nem fog tudni utána Gai. Amaterasuhoz meg csak rá kell nézni arra akit vagy amit el akarnak égetni. Szerintem elég gyorsan rá tudunk nézni vmire szóval elég nehéz lehet kikerülni.
Egyébként meg Ita nem Sasuke. Nem csak Tsukoyami, Amaterasu meg Susanoo-ja van. Genjutsuk meg a víz-és tűzjutsujai is voltak... Remélem Sasuke sem ilyen lesz és csak próbálgatta a szemeit Nyelvesít
Orochimaru nem a legerősebb volt, eh. Abban a visszaemlékezésben Ita sima sharingannal nagyon csúnyán -nem is megverte, megalázta... Tudom most írtam, hogy Ita nem Sasuke, de Sasuke is rendkívül tehetséges volt meghát erős is. És a Kirint, hogy védte volna ki, ha csak 1 teknikát mondok. Oro nem azért akarta a sharingant, mert gyenge volt a sharingan használók ellen és bár már csak 2volt anélkül nem győzte volna le Ita-t. Sztem azzal se, de ez részletkérdés Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3172 Dátum: 10 júl 28, 10:10:24 »

Öh Traavis te megint nem figyeltél. Gai felvette anno Itachival is a harcot és csak ö nem kapott be Genjutsut érdekes... Kakashi komába eset Gai meg csak a testét nézte és hárított minden támadást... tudom most jön az h akkor csak megjátszotta magát, inkább hagyuk, voltak itt ésszerű érvek azoknak akik előttem írtak, úgyhogy még1x nem írom le ha nem olvasod el csak dobálózol a kommentekel akkor ez van... A másik dolog Kakashinak 1 sharinganja van ami veszélyesebb 1 sima Uchiha sharinganal mivel az az 1 nyamvadt sharingan is MS, az h a teste nem bírja a hosszú távú használatot az a sharingan attól még sharingan... és azért én megnézném Itachit is 1 mondjuk 6 kapus rúgás után Nevet De ám sztem is Itachi nyerne de nem kell Gai-t ennyire lenézni mert ö is hihetetlenül erős, és Lee-vel ellentétben ö tud pár Ninjutsut is használni... Most komolyan úgy csináltok mintha valakinek már Sharinganja van és netán még MS-e is akkor az már legyőzhetetlen omg, mint tudjuk minden támadásnak aminek elsöprő ereje van, nagy árat kell érte fizetni, mert mindennek van 1 határa, és a másik dolog h Madara-t is 1 nem Sharingános emberke győzte le anno, és sztem Madara is használta az összes képességét az MS-nek ráadásul neki már EMS-je volt... 
Naplózva


--->3D Modeller<---
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3173 Dátum: 10 júl 28, 10:21:26 »

lol én tisztában vagyok azzal, hogy mi történt és ha jól emlékszem és pedig jól mert visszanéztem Itachi nem harcolt Gai-al.Tehát nem tudom hol láttad te azt, hogy bevédte a genjutsut. (Lehet neked kéne figyelmesnek lenni) Hidd el ugyan úgy bekapott volna genjutsut mint Kakashi maximum nem Tsukoyamit, mert ahoz szemkontaktus kell. És van sharingja is meg MS-e is jah. Ettől még nem legyőzhetelen és felvehetik vele a versenyt, DE. Ha Gai-al meg hasonló kaliberű ninjakkal hozza vki fel akkor szted mi lesz a vége? Pont nem dobálóztam a kommentekkel.
Ám meg 6kapus rúgás. Sztem a Kirin erősebb volt.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
norbin44
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3174 Dátum: 10 júl 28, 11:13:27 »

Nálam nem kérdés hogy Itachi nyerne,még akkor is ha Gai már 6 kaput kinyitott.Mit érne vele ha Itachi bevetné a Susanoot?  + Nem is nézhetne Itachi szemébe mert akkor gyakorlatilag kapásból vége lenne a harcnak (nem részletezném hogy miért  Mosolyog)   Azt el kell ismerni hogy Gai nagyon erős és gyors de itt szerintem akkorsem lenne esélye.
Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3175 Dátum: 10 júl 28, 11:30:32 »

Hehe ezt nem sértésnek fogom szánni de látom te se vagy Itachi fan Nevet mind1
Akkor 1 új "csata" csak úgy kíváncsiságból kinek lenne Itachi ellen esélye?
Soroljatok fel legalább 2 embert hátha valaki ezt az isten királyt le tudja győzni mert látom néhányan azt hiszik hogy legyőzhetetlen, mégis meghalt... na akkor a kérdés kinek van esélye Itachi ellen hátha látunk valamit...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3176 Dátum: 10 júl 28, 11:34:11 »

Ha úgy találkoznak hogy Gai 6 kaput kinyitva sétálgat akkor lenne olyan 50-50-es a harc szerintem...
Gai gyors meg erős meg minden,de Ita túl táp... ha inkább Sasukével hoznánk egy szintre akkor mondanám hogy nyerhet...már mondtam valamelyik topikban hogy Sasuke is Ichigoizálódott és ha meglát egy kutyát ami rá mer ugatni már rögtön MS... ahogy mondta valaki valahol már valószínüleg tv-t is azzal néz xD
De a lényeg hogy Gai nem tudott az "ujjas" genjutsuról amit NAGYON csúnyán benézne... Onnan már nyert Itachi.
Ha mindketten alapon kezdenek,tehát Itachi sharingan Gai meg kapuk nélkül,akkor 10%-nál többet nem adok Gai-nak...
Még csak MS se kéne Itachinak úgyis nyerne.

most látom írt Gery is.. én nem vagyok Itachifan,számomra teljesen semleges karakter,Sasukét jobban bírom xD. de oké,a kedvedért sorolok pár embert.

Nagato,Raikage(ő mondjuk kétséges),KillerBee,Kisame.
tessék mondtam négyet.
Megfelel?
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3177 Dátum: 10 júl 28, 11:51:18 »

Nah igen,a Yondaimét pont kihagytam,pedig őt is mindenképp az esélyesek közé raktam volna. Plusz ott van még a Shodaime is aki biztos szétkapná Itachit ha már Madarát elfenekelte xD
A lényeg hogy Itachi nem isten,NAGYON erős,de nem verhetetlen,sokan tényleg túl tápnak nézik^^bár szernitem azért erős Gai-al egy szinten felhozni

Most hogy belegondolok mekkora poén lenne már egy Hidan elleni harc. Hidannak sikerülne vért szereznie beleáll a körbe,Itachi felb*ssza az agyát és elkezd Amaterasuzni xDD
Mielőtt valaki komolyan veszi,csak vicceltem...
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3178 Dátum: 10 júl 28, 13:47:35 »

Ekkora marhaságot Mistich xD... ja elég hülye nézne ki ha hidan, itachi vérével a körben áll az meg amaterasut eltolja xD !!!
Mind1 viccet félre téve, vissza olvasva pár oldalt azt sugalta nekem az egész, hogy fent vagytok akadva itachi-n... xD Nem hiszem el még azt se hogy olyanok, veszekednek rajta hogy milyen erős itachi ha bele se szólt 1 itachi fan. Most komolyan hogy tudtok azon össze kapni hogy itachi amaterasu tsukoyomi azt viszont látás, STM se dísznek emelte ki, igaz a mondani valójából az hangzott hogy ő fun, mégis kijelentette hogy nem az. De ha jól emléxem azt írta pl. jiraiya-nal hogy jiraiynak nincs esélye meg genjutsuk terén egyszinten van narutóval. PAAAAAAH
Innentől jött az agyfagyás, itachi csak az akkori narutó szintű sima kis harcosok ellen használhatná az új mutogatós genjutsu-t, azért elég rossz példa a kezdő shippudenes narutót jiraiya-hoz mérni, meg Couthbert kiemelte régi mondanivalójából hogy elmenekültek, jiraiyatól kisaméval. Nem azért tette mert hasmenése volt és WC-re sietett, hanem jiraiya már akkor írtó erős volt és itachi sem használta szerény személyem szerint, az mangekyou minden képességét olyan ügyesen. (ez csak saját vélemény, és szerintem ő is okosan használta) Az a baj hogy nem méritek fel a mangekyou használatának kárát. Hacsak abba belegondolunk hogy itachi, a szemét több évig használta míg sasuke alig néhány hétig, mert MS-ezet össze-vissza mint egy fogyatékos. Meg aztán Mistich írta is hogy kik azok ak ellen nincs esélye, mint yondi például. Például mondjuk itachit még lazán lehetne sennin narutóhoz tenni, mert ha már a kage találkozó után mondta a srácoknak hogy nem volt sasuke ellen esélye, akkor itachi ellen pláne nem.
De ez csak egy gyenge összehasonlítás. Lényeg hogy olyan embereket itachi-hoz hasonlítani aki bölcsebb, ismeri a mangekyou erejét fölösleges hasonlítani, mivel ha ismeri vki akkor ki is tudja védeni mert biztos tud rá módszer-t.

Viszont nem tudom említették-e már, de Sennin narutó vs. Sennin Jiraiya ( mind2-en egyből ebe a formában kezdik a harcot)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 13:52:38 írta Morause » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3179 Dátum: 10 júl 28, 13:55:08 »

Na jó, kinek lenne komolyabb esélye lenyomni Itachit? Írok tíz karaktert.
1. A raikage Gaihoz hasonlóan a harcstílusa miatt jó esélyllel indul ellene, csak ő kicsit magasabb szinten van (azt most ne vegyük id,e hoyg mi lenen, ha Gai véletlenül hat-hét nyitott kapuval toppanna be egy harcra)... ha figyelmeb vesszük az akkroi Sasuke teljesítményét, neki 50% körüli esélyt adnék.
2. Yondaime hokage. Nem kell ragozni. Pont nem rég láttuk élesben harcolni, és nem volt semmi. Itt ő lenne az eséylesebb.
3. Pein. Pein az Pein, láttuk, mire képes. Sok a  változó a harcban, a genjutsuk hatásától kezdve ezer msá dologig.. Itachinak itt akkor vannak jobb eséylei, ha vannak valamiféle információ amikor harcolni kezdenek.. egyébként azt kell mondjam, erősen hátrányban van.
4. Orochimaru. Ha felkészülhet az összecsapásukra mint amikro a Sandaimal harcolt Itachi ellen könynen elképzelehető, hogy szintén eltolna egy-két edo tenseit. Innentől instant win, még egy Itachi eleln is. Könynen el is képzelehtő, hoyg hogy előkészítene egy leszámolást.
Ha nicns edo tensei, akkor a genjutsuk miatt hátrányban van, de azok csak átmenetileg bénítják meg, úgyhoyg ha nem jön be  a Totsuka no Tsurugi, azért nem rosszak az esélyei egy élethalál harcban.
5. Nidime hokage.  Ugyebűár az edo tensei agyjáról beszélünk, tudjuk, hogy volt valami komoylabb téridő jutsuja is, és oylan roszsul Sarutobi ellen sme tolta. Hátrány, hogy nem tünt oylan gyorsnak, de megelőlegezek neki egy ötven százalékot. Vagy kicsit többet is.
6. Hashirama. Ez egyértelmű, Itachi nem kcisit kikapna, hacsak a Shodaimenak nem votl a genjutsu a titkos gyengepontja, amivel Madara valamiért soha nem próbálkozott ikszdé
7.Tobi. A telortálós, beszívós, téridő jutsus cuccaival jól el tudná kerülni itachi legtöbb támadását. Nem tudjuk, harcoltak-e, de legalább egy ötven százalékot ő is kap.
8. Uchiha Madara. Őt Itachihoz hasonló ninjaként képelem el fénykorában, csak éppen fms-el. Ha  a genjutsukban Itachi valamivel jobb is lenne esetleg, maximum 50%-osak itt az esélyei.
9. Új Sasuke, fms-el. Nem kell ragozni. Sauske így azért már komyolabb ellenfél lenne, mint amikor Itachi öngyilkos lett ellene.
10. Ide most nem jut ezsembe hirtelen senki, és sietek, úgyhogy Rikodou-sennin Nevet


Morause ... te meg kérlek olvass vissza, légy figyelmesebb, vagy csak úgy általában, nézd mrá meg mit írsz, ah erre képtelen vagy, legalább rám ne hivatkozz...

Arról "menekülésről" még egyszer pedig nem fogok írni semmit. Nem hsizem el, hoyg egyáltlaán bármit is fűztem emgitn a Jiraiya vs. Itachihoz.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 13:58:24 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!