24 szep 23, 17:12:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197668 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3135 Dátum: 10 júl 24, 15:36:21 »

(személyes véleményem szerint tény, hoyg csak az ereje és képességei egy részével rendelkezhet, ez több okból is logikus, ami pedig az intelligenciát ilelti.. nézőpont kérdése, a stat. mindkettőjüknél a max. )
A Kyuubinak esélye sincs, Tobi átveszi az uralmat felette egy genjutsuval, Nagato megidézi a gedou mazout, a szobor benyeli, és ennyi. A többiek meg kártyáznak addig egyet.
Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3136 Dátum: 10 júl 24, 16:05:24 »

A kyuubinak annyi ez biztos de az előző csatára visszatérve, ha a jelenlegi kabuchimarut nézzük az 1. és 2. hokagét a 3. lepecsételte a shiki fujinnal így már nem lehet feltámasztani őket + naruto se hülye, nem hagyná a feltámasztást és ha gáz van még van egy rókája tartalékba. Ha kabuchimaru esetleg a kígyóival jönne narutónak ott vannak a békák. És a rasen suriken ha talál elzárja a chakra utakat így már gyógyulni se tudna se semmilyen jutsut. Szerintem naruto 60% kabuchimaru 40%
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3137 Dátum: 10 júl 24, 18:14:45 »

naruto nem tudja mi az a shiki fuujin így nem tudja megakadályozni, de jó meglátás Mosolyog. De ha kabuchimaru feltámasztja az akatsuki tagokat akkor nagyvalószínűséggel ő nyer csak itt a bibi hogy hol talál testeket?
kakashi vs yamato? igazán jó csata lenne szívesen megnézném de a véleményekre is kíváncsi vagyok.
Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3138 Dátum: 10 júl 24, 18:38:04 »

Yamatora szavazok. Hiába üti a raikiri a fa elemet yamatonak több a chakrája így több fát tud idézni mint amennyit a raikiri vagy kakashi gokakyuno jutsuja el bír pusztitani. Ám kakasnak ott a sharingan és a mangekyu. Valószinüleg mindketten elkerülnék egymás minden támadását, a csatát az dönti el kinek van több chakrája így yamato 70% kakashi 30%
Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3139 Dátum: 10 júl 24, 18:55:30 »

Engem az érdekelne hogy orochimaru vs jiraya csatából ki kerülne ki győztesen. Sztem jiraya hisz van remete formája és már csak az olajtenger kiütni egyszer orcsit aki aztán kimászna a szájából bekapna egy rasengant ujjabb előmászás végül jiraya valami frappáns befejezéssel (pl:békába pecsételés, békadal) elintézné orochimarut.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 19:07:34 írta vancha » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3140 Dátum: 10 júl 24, 19:09:59 »

 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

jó feltevés hagy gondoljam át. Jiraiya ha használni tudja a béka dalt akkor orochimaru naon szopikázik de a remete formát meg kell idézni és az idő. Ha orochimaru Edo tenseit használ (szeret vhonnan testet bár nem tudom honnan) és perverz úrnak szenny módba van akkor olyan 50-50% esély és egy "gyönyörű" csatának lennénk szemtanúji. Végülis a végső oodama rasengan betalálna akár mije is van marcsinak akkor az a nagy tűz-víz-szél-olaj-benzin jutsu is elég zsírul tarolna. hát hmmm.... Marcsi biztos 1-2-3-szor kimászkálna a szájából kígyót idézne hát nem tudom. Én jiraiya-ra fogadok a békadal miatt mert benyomja és darabokra szaggatja egy olyan szép béka karddal.

kisame vs kakit megnéznék, hallgatnék
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3141 Dátum: 10 júl 24, 20:50:27 »

lol Lordhidan xDD
3 sor a minimum xDD ezt leírni egy kevesebb mint másfélsoros hsz-be xDD

Kisame vs. Kakuzu? esélye nincs Kakuzunak... Samehadával szészívja a chakráját...utána meg bekap egy elemi támadást? istenem,nagy ügy,újratölti magát xD

Jiraiya bőven túlszárnyalta Orochimarut. Sennin módja ellen nem sok karakternek lenne esélye,Orochi nincs köztük.

vancha,abból mire következtettél hogy Yamatonak több chakrája van? szerintem ilyet egy szóval nem mondott sehol senki. és Kakashi tudása nem merül ki a Raikiriben,tud használni 3 elemet..ha anime szerint nézzük,akkor meg főleg nincs esélye Yamatonak,szét égeti a rudacskáit xD szerintem még csak MS se kéne Kakashinak Yamato ellen.
Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3142 Dátum: 10 júl 25, 07:01:05 »

kemény gyilkos és pusztító na meg persze jó is.
Elöször tesztelnék egymást bee nem menne rögtön hachibi alakba ero-szennyin ninjusukkal támadna, aztán amikor a hachibi meglátná jiraiya mennyire erős átalakulna jiraiya szintán látja mennyire erős a hachibi erre idézne egy békát és jöhet a várva várt remete forma..... Hát innentől érdekesebben alakulna bár jiraiya nagyon gyors ebben a formában a hachibinek sincs panaszkodni valója a gyorsaságára. Jiraiya tapasztaltabb ez most befolyásolhatja a csata kimenetelét. Jiraiya nyomna egy béka dalt és abból nem lehet kitörni nem olyan mint az utakata vagy sasuke béna genjutsui. Mindent összevetve nyerne jiraiya a békadal miatt olyan 55-45 %-ban de elég nehézkesen.

jiraiya vs itachi Gondolkozik Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 07:42:24 írta LordHidan » Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #3143 Dátum: 10 júl 25, 13:01:55 »

Jiraya ha felveszi a remeteformát nyer a tsukoyomiból a békák kihozzák és jiraya gyorsabb itachinál és több chakrája van ha ita a sasunot használja jiraya kivárja amíg itachi kifárad aztán végez vele de ha elkapja őt egy amaterasu akkor vége Ígyhát jiraya 55% itachi 45%     
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 16:12:52 írta vancha » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3144 Dátum: 10 júl 25, 18:46:45 »

Lol, hogy Orochimaru lehozza Tobit, mi? Edo tensei nélkül is 40%. Persze, a Mónika show meg egy tehetségkutató műsor... Szerintem van oka, hogy idáig csak Minato verte el (ő mondjuk elég keményen) Tobit. És Minato miért nyert? (100000-es kérdés) Azért, mert baromi gyors+ Hirashin jutsu... Na. Orochimaru olyan messze van Minato-tól, mint ég a földtől. Tobi átengedne magán minden támadást amit Oro csinálna. Edo tenseivel nem foglalkozna, mert pontosan tudja mi az és tudja, hogy nem ölheti meg őket. Mondjuk azt megnézném, hogy el tudja-e teleportálni a testeket. Mert attól, hogy csak test ugyan úgy beszippanthatja. Szóval szépen elviszi onnan az összes megidézett testet és ennyit az Edo tenseiről. Aztán Orot is becuppantaná. Oro nem fog kiteleportálni belőle... Ja és Minato is azért verte, mert gyorsabb volt és Oro hol van olyan gyors?
a shiki fuujin az a lepecsételő teknika, nem? Azon mit kell megakadályozni? Edo tensei meg a shiki fuujin szerintem nem ugyan az.
Jiraya vs Itachi már volt meg aztán nagy viták lettek, de mindegy. Itachi lehozná az öreget... Nagyon szerettem Jirayat szóval nem is írom, hogy genjutsukkal everné Ita, mert trükkös az öreg, de azért a végeredmény szerintem egy Uchiha győzelemmel végződne. Elvégre alapból Itachi tehetségesebb, de ezt leszámítva hasonló szinten vannak. Csak Itachinak ott a Sharingan na meg a MS. Jiraya békaidézéssel sanszosabb, de például Ita szeretett Tsukoyamival nyitni. Vagyis ez így nem igaz hanem szerette azt használni. És ha Jiraya belekukkant a szemébe akkor ott már eldőlt a csata. Hát biztos jó harc lenne csakhát ahogy Sasuke is mondta Dei ellen, az Uchihak előtt a legnagyobb zsenikből is átlag ember lesz Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3145 Dátum: 10 júl 25, 18:52:04 »

Hopsz. LordHidan megcáfolnálak, remélem nem hülyeség lesz belőle Nevet Miért ne lehetne kitörni a békadalos genjutsuból? Az egy erős genjutsu valóban, de a Tsukoyami vagy jobb, vagy egy szinten vannak. Ebben az esetben a Tsukoyamiból kitört Sasuke szal nem lehetetlen. Jó, ahoz kellett Sharingan is, de mindegy. A békadalból is ki lehet jönni, ha vki megzavarja a chakraáramlást. Ráadásul olyan Jinchurikire nem is hat genjutsu aki irányítani tudja a Bijut, mint Bee, ráadásul ezt még ő is mondta. Tehát itt megdől az egész békadalos feltevésed. Amikor Peinre tolta el, akkor megbénultak a testek, genjutsuba estek, de nem abba haltak bele. Még mutatják is ahogy Jiraya leszúrja a földön fekvő testeket.... Genjutsuban senkit sem lehet megölni, mert az csak illúzió.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3146 Dátum: 10 júl 25, 20:33:11 »

traavis,az egész hsz-eddel egyetértek,csak az utolsó mondattal nem. ha mondjuk zsinórban bekapsz 5 Tsukoyomit,nehogy már túlélje akárki xD
De egyébként igaz,szinte(!) mindból ki lehet törni.
"Jiraiya nyomna egy békadalt"
az nem olyan könnyen kivitelezhető...A békák is mennyit szerencsétlenkedtek vele hogy összehozzák^^

esetleg egy Hidan vs. Kamui nélküli Kakashi? tegyük fel hogy ismeri Hidan képességét.
Naplózva

Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3147 Dátum: 10 júl 25, 20:44:29 »

Ugye a legtöbb genjutsu vizuális alapon müködik (szemkontaktus, látás)
a békadal elég egyedülálló módon hanggal éri el a hatást, ami ellen védekezni nem lehet. egy tsukoyomit ki tud védeni jiraya, de itachi a békák jutsuját nem. valamint a dal hatása állandó. azaz hiába töri meg valaki, amíg a békák énekelnek újra beleesik, nem úgy mint egy hagyományos genjutsuban. nem hiába volt a sennin mód és a békadall jiraya egyik végső ütőkártyája, ugyanis kiemelkedően erős
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3148 Dátum: 10 júl 25, 20:47:48 »

Júú gyerekek olyan harc jutott eszembe egy részt vissza nézve, hogy bekukkoltok. Állati birodalom pein (összes állatott megidézve + Kyuubi ellen (jinchuriki nélkül ) xD!!

Szerintem az állati birodalom Pein is eltudná magába verni a kyuubit mivel megidézi a sokszorozódó kutyát, a madárkát, a kaméleont ami annak a hanzounak volt az idézése, meg a bikát és a kyuubit le is szedték. xD Szerintem, de ez csak akkor lehetséges ha mindegyik más-más oldalról veszi célba mert nem hiszem hogy pár mp alatt eltud ennyiszer chakra bombát elereszteni ilyen gyorsan, de ha mind egy oldalról egyfelől támadnak van esély, arra hogy a kyuubi győzzön.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 26, 14:26:29 írta Morause » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3149 Dátum: 10 júl 26, 12:10:10 »

Elég ütős, hogy hang alapján megy, de ha egyszer elkezdik és Itachi beleesik akkor abbahagyják. Pein ellen is abbahagyták. Ha ezután Itachi kijön belőle valahogy, ami lehet, hogy annyira nem esélyes utána nem lesz mégegyszer az a genjutsu. De az szól igazán Jiraya ellen, hogy megiédzni neki a sennin módot sok idő...aztán megiézni azt a genjutsut a békáknak sok idő... Na most Itachinak nincsenek sok időt igénylő teknikái ráadásul nagyon gyorsan csinál mindent. Pont visszanéztem amikor lementek Kisameval Konohába. Senki sem látta a pecséteit stb. A rendes teljeschakrás kyuubit sztem senki nem tudja legyőzni (kivéve Rikoduo) max lepecsételni meg ilyenek. De véglegesen megölni sztem még Rikoduo sem tudja. Végülis szétosztotta lehet azért mert nem tudta megölni a Juubit.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!