24 szep 23, 11:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197338 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #3060 Dátum: 10 júl 17, 21:01:26 »

Rosszul elemzed az egész harcot igaz én is yondaime-ra szavaznék mivel yondaime fan vagyok de nagyon Mosolyog. De túl egyszerűsíted a képességét hogy dob egy kunait azt viszont látás. Yondaime, Hiraishin no jutsuja nem a kunai-okat vette alapnak, hanem azok csak segítcség neki mert tegyük fel nem kerülhet egyből minden ellenség közelébe ezért kunai-t használ.
Hogyha figyelted volna a kakashi gaiden-t amikor megjelölte egy pecséttel azt aki majdnem kinyírta kakashit, akkor tudnád hogy azzal teleportál... meg mondta is például az előző részben tobi hogy kushina pecsétjébe is beletette hogy bármikor a segítségére tudjon sietni. Szal nem hiszem hogy feltétlen szüksége kell hogy legyen mindenhez kunai-ra. Meg aztán az idéző technika is egy pecsét jutsun alapszik.. ennek is hasonló az elve! Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3061 Dátum: 10 júl 18, 16:40:02 »

mivel a kunájjal(direkt így) is tud teleportálni lényegében mindegy,a végeredményen kétlem hogy bármit változtatna. Figyeltem a Kakashi gaiden-t de rohadt régen néztem már nem emlékszek az egészre pontosan. Tudom hogy van ez a pecsétes dolog,de szerintem a kunai-aé egyszerűbben lehet csinálni.
na mindegy.

Konan vs. Hinata? ha nagyon egyértelmű akkor Konan vs. Neji?
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3062 Dátum: 10 júl 18, 22:16:40 »

Raikage iszonyat fölényben van. Nem hinném, hogy egy ütését is tudná Kisame a Samehadával hárítani ahogy Beenél tette a cerkával... max ha egybeolvadt állapotban kezdi a harcot Kisame akkor nem jár úgy mint Juugo. De ha egybe is olvad szerintem az se elég, biztos van valami csakraszívó teljesítmény határ ami korlátozza a Samehada 1másodperc alatt mennyit szívok dolgot és mivel a Raikage piszkosul gyors és a csakrája is annyi mint egy démonnak szerintem bőven ezen a határon túl van.

Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3063 Dátum: 10 júl 18, 22:28:02 »

Hát, nem tudom, azért rendesen szétkapta párszor Bee chakra-palástját is egy suhintással... azért az sme lehet semmi.
Én úgy vagyok vele, hoyg iott az nyer, aki elöbb bekeményít.. a Raikage azon a szinten, amivel a végén tolta már bedarálná Kisamét, viszont ha Ksiame kezd cápabőrben, akkor a Raikage.. hát, egyszerűen amikor az első támadás sikertelen és Kisame szívni kezdi a chakráját.... kicsit felszívja magát, és gyorsan befejezi... vagy nem.. végülis, az a baj, hoyg nem ismerjük a Samaheda korlátait.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3064 Dátum: 10 júl 18, 22:29:36 »

egyszerre nagyjából 6 faroknyi chakrát tud elszívni.
Vagyis Bee ezt mondta. De az elvileg a Zetsu-Kisame volt szóval lehet hogy többet xD
Ennek ellenére amit eddig láttunk alapján esélye se nagyon vagy szegény Kisame-sannak. Az elemi jutsujaival hátrányban van, a vízgömb technikáját nem használhatja hiszen Raikagét ismerve mindkettejüket megb*szná a 220 xD.
A Sasukés harc után simán kinézek belőle egy ilyen lépést.
PLusz a Raikage nagyon gyors,nagyot üt... bár a villámpáncélt lehet megenné a Samehada xD
na mindegy nyerne a kage.

Samehada korlátai? na ez az ami szerintem nincs xD.

Jiraiya vs. Kyuubi nélküli Naruto? xD
békákat mindketten használhatnák.
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #3065 Dátum: 10 júl 18, 23:39:48 »

Írta: STM
"Hát, nem tudom, azért rendesen szétkapta párszor Bee chakra-palástját is egy suhintással..."

http://noob.hu/2010/07/19/karin.JPG ( Amikor Raikage közeleg )

Ha csak ezt a képet veszem figyelembe,hogy egy elég jó chakra érzékelő ilyet "gondol" akkor ott suhintgathat Kisame..
Raikage tipikusan az az ember akinek hamar elborul az agya és ha látja,hogy Kisame bírja és több mint 2percet elvesz az életéből akkor hamar 2. fokozatra kapcsol és ugyanúgy végzi mint Juugo Nevet ( szerintem )

Ero sennin és Naruto harcához csak annyit,hogy ha Kyuubi támogatása nélkül hamar megfekszik Naruto...
Ero sennin jobban kezeli a ninjutsukat ( nem kagebushin és rasengan a repertoárja )
Naruto erősnek erős,gyors de itt ez nem elég már csak azért nem mert az évek döntenének!
Tapasztalat híján én Ero senninre voksolok ;>

Gaara vs Lee? ( shippuden igen ) ( itt már nem  jinchuuriki Gaara ami elég nagy genyóság volt annó Lee ellen Nyelvesít )
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3066 Dátum: 10 júl 19, 07:58:43 »

Szegény Kisamet de lehúzzátok. Mosolyog Nem hasonlítanám Juugohoz a cápalit mivel nincsenek 1 szinten. Neki pont azt fekszik ha az illető sok chakraval rendelkezik, mivel samehada átközvetíti neki az erejét. Valóban azon múlna a csata,  hogy a Raikage mikor ismeri fel azt, hogy minél hamarabb maximumra kell kapcsolni, különben neki hamar elfogy a tartaléka amíg Kisame Senpai ereje megsokszorozódik. Nagyon szívatós ellenfél kedvenc hal emberünk. Minden nagy chakra tartalékkal rendelkező shinobinak félni kell tőle én azt mondom.

Ezt az Ero Sennin meg jobban kezeli a ninjutsukat felejtsétek már el. Miért kezelné jobban... Naruto FRS-eket dobál, amit senki nem tud rajta kívűl  megcsinálni. Attól mert nem használ 12323434566technikát igenis jól kezeli azt a keveset ami van. Mostani Naruto mar bőven üti Jiraiya szintjét Kyuubi nélkül is. Jól mondod, hogy az évek döntenének csak a fiatal oldalára. kacsint

Gaara vs Lee-t meg le sem kell játszani, mert teljesen kiegyenlítettlen az erőviszony. Gaara Kazekage Lee meg 1 Genin vagy Chuunin. Kapna 1 Sabaku Taiso-t azt helo. Meg se kéne magát erőltetni. Mire lee kinyit minden chakra kaput 6szor a föld alá kerül.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 14:03:29 írta Tr4nCe » Naplózva

seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #3067 Dátum: 10 júl 19, 08:10:44 »

Eddigi Naruto vs Mestere harcal eggyet értek oke hogy Ero sennin több jutsut ismer de Naruto a kevesét angyon jól használja! Meg ne fejeltsük, ha Narutoban nincs benne a Rokuci az csak elöny! Animeben volt egyszer nem tom mangaban is igy volt-e, amikor tanulta a Kakashival a szél elemet mondta neki Kakashi hogy neked nálam 4-5x több chakrád van de ez az összes chakrad kis része a többi a rokát nyomja el. Szóval róka nélkül sokkal több chakrája lenne!
Naplózva

...
...
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3068 Dátum: 10 júl 19, 08:19:08 »

ebben van valami de egy dolog Jiraiya oldalára állítja a harcot az pedig a Remete Forma. Jiraiya a formát örökké fent tudja tartani naruto viszont amíg az a 2 klonocska be nem sül. Jiraiya sokkal gyorsabb a rasen shurikennél és a béka dal az pedig veri naruto-t. Végeredményben Jiraiya győzne olyan 60-40% arányban mert az 52,5 év tapasztalat az elég sok.

suigetsu vs zabuza érdekes csata lenne
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 08:21:39 írta Murcik » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3069 Dátum: 10 júl 19, 12:17:03 »

Naruto FMS-eket dobál,
és még azon voltam fent akadva h danzou nak volt 10 sima erre naruto FMS ekel dobálózik ikszdé am nem sztem FRS re gondoltál
naruto vs jiraya
sztem nyerne ero senin mivel ha jól tom a béka dal az genjutsu jiraya feltartja a békák felkészülnek benyomják és vége a dalnak kivéva hha ezt naruto felismeri és nyom egy FRS t akk máshogy is alakulhat
olvastam itt különböző aneméseket is akk legyen egy ilyen:
Zoro VS Suigetsu ha nem lehet akk meg legyen danzou VS gaara
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3070 Dátum: 10 júl 19, 12:31:16 »

hmm...
Danzou vs. Gaara érdekesen hangzik.
nem,most hogy belegondolok annyira mégse hangzik érdekesnek. xD
Danzou nyerne Shisui szeme miatt. Azzal nem tudna mit kezdeni Gaara.
Zoro vs. Suigetsu.
Nagyon utálom ezt kimondani de Zoronak nincs esélye. Simán felszeletelné Suigetsut de a vizet vagdoshatná amíg akarja...

És most hogy jobban belegondolok Kisamét tényleg nem szabad lebecsülni,hiszen még nem is nagyon láttuk harcolni xD
Ott volt a Gai elleni harc amikor 1/3 vagy mennyi chakrát tudott átadni a hullának,meg ott volt Zetsu harca Kisame formában. Aztán ennyi... Mondjuk ott valamennyit láthattunk belőle,de csak annyi alapján egy távolsági harcos ellen esélye nincs....
azt meg nem hiszem hogy ennyivel le lehetne győzni. Na mindegy arra építünk amit láttunk..

Akkor megkérdezem mégegyszer Neji vs. Konan?
Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3071 Dátum: 10 júl 19, 13:54:08 »

Konan-ra fogadnék mert távolsági harcos ami alapból előny akkor "papír elem ami ellen neji nem tud tenni semmit mert a chakrát kiégetni nem tudja belőle és védekezni is max egy kaitennel tudna konan bebörtönzi a papírba aztán leszúrja a lényeg a lényeg hogy neji nem tud vele mit kezdeni.

én is kérdezek mégegyszer suigetsu vs zabúza
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3072 Dátum: 10 júl 19, 14:24:43 »

hát igen,de szerintem a papírok is chakrával mozognak, úgyhogy szerintem ha Neji megüti őket akkor "leállnak" xD
nem tudom,de szerintem akinek nincs vagy valami nagyon pusztító támadása,vagy villám eleme,annak eleve nincs esélye Suigetsu ellen. Lehet hogy a ködös dolog szopatós lenne de mit csinálna Zabuza Suigetsuval? Szétvágja? Suigetsu a képébe röhögne.... Addig vagdoshatná szerintem amíg izomlázat nem kap az a 3 méteres kard fogdosása közben xD
ugyanez vonatkozik Konan-ra. Akinek nincs vagy olaja,vagy tűz,esetleg víz jutsuja sokmindent nem tud vele kezdeni. Nejire a fent említett dolgok miatt gondoltam csak.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3073 Dátum: 10 júl 19, 16:28:40 »

Neji vs. Konan? Hmmm... Neji a Kidoumaru elleni harcban ugye simán átvágta a chakra-pókfonal keveréket szóval nem hiszem, hogy a papír gondot okozna számára. A robbanó pecsét már más téma, nem tudom, a Kaiten mennyire véd ellene de jó eséllyel igen. Összességében Nejire voksolok, úgy 80-20 arányban.

Ha már it tartunk, milyen lenne egy Jounin Neji vs Kimimaro?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 16:30:21 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Morause
Vendég
« Válasz #3074 Dátum: 10 júl 19, 19:10:03 »

és még azon voltam fent akadva h danzou nak volt 10 sima erre naruto FMS ekel dobálózik ikszdé

FMS mit jelent? Fuuton - Mangekyou Sharingan.. xD... ez elég viccesen hangzik Nyelvesít mindegy nem lényeges.

Amúgy a naruto és jiraya dolog macerás.. mert igaz örökké tudja tartani jiraya a sennin módot - ami nem tökéletesebb a narutóénál - mert a béka, papa-mama segít neki, viszont "ha" segít akkor narutó is hasznukat tudná venni Mosolyog!!
Naruto tud FRS-t dobálni jiraya nem.. ez is mellékes mivel kilehet kerülni de lehet annyira ledöbbenne hogy nem jutna szavakhoz azt lehet bekapná.. ez a harc kielemezhetetlen, itt tényleg nem tudni kinyerne.

Gaara vs Lee meg az is más tészta igaz a javak itt is gaara-nak dolgoznak (rang nem számit mivel lehetsz hokage vagy kazekage így példa kedvéért, de csak akkor kapod meg ha van annyi erőd hogy akár 'S' rangú shinobikal harcolj és stratégiai zseni is vagy Mosolyog.. ezért kapta volna meg kakashi a 6. hokage címet és nem pedig narutó mivel narutó még forró fejű és ő a pillanat hevében cselekszik, vezetésre alkalmatlan, valószínű ezért kapta meg gaara a címet mivel tud higgadtan és ésszerűen gondolkodni még a meglévő harc előtt) de szerintem a 2.5 év alatt lee is tanult apróságokat! Mosolyog

Én gondoltam egy igazán haj meresztő harcra: EMS Sasuke vs. Tobi vagy Sennin mód ill. Kyuubi control chakrás narutó vs. Tobi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!