24 szep 23, 09:21:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197233 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3030 Dátum: 10 júl 12, 19:25:10 »

Szerintem a sima Narutos hetes csapatra gofnoltak...
úgy meg azért érdekes harc lenne.
Ugye Obito frissen felébredt sharingannal tolhatja maximum, ez a legtöbb amit láttunk tőle, Kakashinak ebből adódóan nincs sharinganja, úgyhoyg tökéletlen chidorival nyomulhat legfeljebb.. RIn úgy emlékszem,a  genjutsukban is eléggé otthon volt, és amúgy nyilván az akkor már jounin Kakashi is, úgyhogy ez nekik előny, de szerintme Naruto meg Sasuke gond nélkül elcsapták volna már akkor is az "öregeket"... végülis, Sasukénak ott ovlt a tökéletes chidori, elvileg a genjutsukon is átláthat egy fejletlenebb sharoingannal is, Sakura is konyít hozzá annyira, hogy megtörje... RIn tud gyógyítani, Sakura nem nagyon, úgyhogy ez a régieknél előny.. de kétlem, hogy bármit megváltoztatna.
STratégiai szempontból Kakahsi miatt a régiek a jobbak.
Naruto a tajuu kage bunshin no jutsuval meg a rókával és a békaidézéssel, Sasuke meg a már meglévő átokpecséttel, és a sokkal erősebb sharinganjával simán lenyomják Obitot meg Kakakshit.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3031 Dátum: 10 júl 13, 02:47:59 »

Csak megint az a nyavalyás kérdés merült fel, hogy melyik kombót használjátok és milyen megnevezéssel mivel, Tápos sasuke, bőgős sakura és sennin naruto már nem 7-es csapat de kurva régóta Mosolyog. És hogyha ez alapján fogjátok little kakashit, obitot meg rint össze hasonlítani azokhoz akkor azt kell hogy mondjam, fölösleges volt felhozni kacsint!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 13, 12:29:54 írta Morause » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3032 Dátum: 10 júl 14, 20:45:02 »

Teljesen mind1, a 7-es csapat legyőzné a régi 7-es csapatot kivéve ha belevesszük a Senseiket is Nevet
DAnzou vs Tobi?
Persze átenged magán mindent Tobi, de vajon mit csinál a genjutsuval? Azon belül az Izanagival. Mert ugye ami Danzou számára kellemetlen azt álommá teszi, ami előnyös azt valósággá. Ha mondjuk valósággá teszi azt, hogy etalálja vmi jutsu Tobit?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3033 Dátum: 10 júl 14, 21:45:18 »

(ez egyébként rossz felvetés mert nem ismerjük tobi valódi képességeit(leszámítva az 5 cm-ről való beszívás)

szerintem donzou az esélyesebb mert van faeleme ami madarat legyőzte illetve a shisui (nem tudom jól írtam) szem irányítja mások gondolatait. A beszívás elöl isanagi és ellentámadásnak is van elég jutsuja szerintem donzou nyerne

hmmm? kisame vs sasori
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3034 Dátum: 10 júl 14, 23:01:24 »

Kisame Vs Sasori ( úgy emlékszem ki lett tárgyalva na mind1 )

Sasori az esélyesebb. Sakura-nak mákja volt mert Chiyo ismerte Sasori gyengepontjait. Pl Kisame bicskája szztem már hirukoba beletörne mert azt csak úgy lehet széttörni ha megfelelő pontjára mérünk ütést. A vashomok-ot nemhinném hogy eláztatja a víz ezért símán használható. Kisame tud regenerálodni de a méreg ellen nemtud mit tenni hiába probálkozik. Mérget kivonni egy testből nem egyszerű feladat. Kisame az akvárium jutsujával sem ér sokat mert Sasori nemtud megfulladni és ha mérget kever Sasori a vízbe az azért veszélyes tud lenni.

Összességében Kisame erős de Sasori megszívatná.
Naplózva


kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3035 Dátum: 10 júl 16, 11:55:07 »

Sasori vs Deidara

Sasorit esélyesebbnek tartom de nem lenne könnyű dolga Dei ellen. Deidara nem sokat érne a robbantásaival, legfejebb egy C4-el próbálkozhat de azt csak akkor ha sikerül kikergetni Sasorit Iroku-ból. A báb mester megidézné a 100 bábját és azokkal próbálkozhat a levegőben lévő deidara ellen. Viszont Dei-nek ott van az önpusztítás és az ellen nem tudom hogy tudna Sasori védekezni...

Sasori 60% Deidara 40%
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3036 Dátum: 10 júl 16, 12:25:47 »

Sasori-Deidera
sasori sztem eélyesebb csak az a kérdés h milyen robbantás vinné szét Hirokut de ha sasori előmászik akk is ott van a 100 babja meg a kazekage és az vashomokot sztem dei nem tudná szét robantani csak nem tudom h annak mennyi a ható távolsága mert ha a levegőben nem éri el dei t akk ott az 100 báb csak nem tudom a földet be aknázná dei akk sasori mennyire tudna mozogni
Pein Naruto Kakashi VS akatsuki (tobi meg oro nem számit)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3037 Dátum: 10 júl 16, 13:35:46 »

Gery ezt hogy gondoltad?
Pein mindkét oldalon ott van,vagy csak Narutoékkal?
végülis végeredmény szempontjából lényegtelen,sehogy nincs esélyük xD
túl nagy a létszámfölény,és az Akatsuki minden tagja kib*szott erős...Kakashinak a kamui sokáig tart,és max 2 embert tud leszedni vele,utána mehet csicsikálni xD. legyen ez a kettő Hidan meg mondjuk Zetsu(most csak mondtam 2 embert). Tehát maradt Pein-Naruto vs.Kisame,Kakuzu,Itachi,Konan,Sasori,Deidara.(asszem senkit nem hagytam ki xD)
Mivel Naruto már harcolt Kakuzu ellen,tudja hogy őt gyorsan el kell intézni mielőtt visszavarrja lefejezett barátunk fejét,őt viszonylag gyorsan lecsapja.(nem használ Rasenshurikent,remete módban nem ügy neki).Mondjuk Kisame elkezd szórakozni Narutoval,azok ellennének együtt:D. a másik térfélen meg 6 Pein vs. Itachi-Konan-Sasori-Deidara. Mivel még Itachi is életben van,ők négyen mondjuk 3-as veszteséggel leverik 6 Pein-t.Megmaradt Itachi,mert ő a kedvencem xD. a másik félen valahogy szerintem úgy lennénk hogy Kisame erősebb formában van mint ahogy elkezdte a harcot,Naruto meg elfáradt már.egy full táp Kisame-fáradt Itachi vs. fáradt Naruto-kevés chakrás Nagato. Nagato nem fogja az élesztős jutsut használni,mert abba ő is simán belehalna,úgy meg esélyük nincs ugye...a chibaku tensei-t sem felejtettem ki,csak szerintem abből vagy Itachi Amaterasu-ja vagy Deidara remekművei kiszabadítanák maguket.

Összességében szoros harcban nyerne szerintem az Akatsuki.(lol hogy belemerültem xD)
Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3038 Dátum: 10 júl 16, 15:30:10 »

érdekes csata lenne az biztos de egy dolog eldönti a csata végkimenetelét az pedig a c4 naruto kakashi kizárva marad pein aki nehéz helyzetbe hozhatná őket egy chibaku tenseijel + ki is kell elemezni (újjáélesztés stb). De az akatsuki oldalán ott áll az amaterasu(legalább 3 test) kisame vízburka(a chakraszívós 1 test) hidan rituáléja (egy vagy több test) kakuzu jutsujait sajna beszívja a ninjutsuszívós zetsu bekerít és álcáz sasori 100 báb és így biztos hogy az akatsuki nyer
hamár itt tartunk akkor:

deidara vs deva pein ( a tensei-es)
 
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3039 Dátum: 10 júl 16, 15:44:03 »

 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

elég érdekes csata lenne az biztos
deidara nem tudja használni a c4 (a halottak nem lélegeznek) de a c3 hatásos lehet ha pein nem löki elöbb el mielött aktiválódna. Szerintem dei észrevenné az 5 másodpereces cooldawn-t ezért megpróbálná sorozni. A chibaku tensei lenne neki a nagyfalat bár a kijutásra két megoldás elképzelhető:
1. Dei nagy hadakozással de egy 4 szárnyú madárral talán ellen tudna neki állni
2. úgy mint gaara homok börtönét kirobbantaná(persze sokkal erösebb robbanószerrel Mosolyog)

a c2 is hatásos lenne bár pein hát izé ö.... talán vissza tudná a lövedékeket lőni egy shinrával, a banshou tenin ellen a gyengébb lövedékek lennének hatásosak (hiszen nem tudja a tennint hasunálni ha közbe ugrálni és tensei-zni is kéne)
ha deidara szarul áll max felrobbantja magát és akkor is döntetlen.
Végeredményben: deidara 55%  deva bácsi 45%

kisame vs itachi
Naplózva
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3040 Dátum: 10 júl 16, 15:51:20 »

úgy érted Yahiko Nevet

Hát,ismét azt mondom hogy Yahiko( Pein tensei-es teste) erőssebb,de nem lenne neki se könnyű dolga, Deidara felrepülne, és megpróbálhatná kihasználni az 5 másodperces időhatárt. Yahiko a Bansou-tennin-nel nem sokat érne, a shira-tensei-nek pedig ha a célpont minnél távolabb van annál gyengébb a hatása. legfejebb a chibaku-tensei-el tudna valamit elérni de abból pedig Dei kirobbantaná magát... Deidarának pedig ott van még a c3,  és a kisseb bombák amikkel megzáporozhatná Yahiko-t. És még ott van az önpusztítás, amit egy bansou- tennin-nél bevethet, ha nagyon szar már a helyzet Mosolyog

Igaz hogy yahiko erősebb, de én most Deidarát taláom esélyesebbnek, de nem sokkal

Deva pein 45% Deidara 55%

Itachi, Kisame , Sasori vs Deva Pein, a jutsu elszívó pein, és az idéző pein
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3041 Dátum: 10 júl 16, 17:40:17 »

OFF.: Ö nem yahiko és nem is deva hanem 'TENDO'!!! Mosolyog... yahiko külön személyiség volt és persze élő is, de a deva szót így magába azt se tudom mit jelent. Mosolyog Ja és dupla hsz-t kerüljük legyünkszivesek ( kinoboto ez gondolom leesett hogy neked szólt Mosolyog )

Teljesen mind1, a 7-es csapat legyőzné a régi 7-es csapatot kivéve ha belevesszük a Senseiket is Nevet

Tévedsz mert számít melyik hetes csapat és ha elvan rendezve a felállás akkor én olyat állítanék össze hogy:
young Naruto, young Sakura, és nem aktivált CS Sasuke vs. big Naruto, big Sakura, Sai Mosolyog. Na ezt elemezzétek ki!!! (( Narutónál persze ne képzeljetek bele se FRS-et se sennin módot szal mikor még konohába vissza érkezett Mosolyog... olyan oodama rasengan stílusban! ))

ui.: elfelejtettem vmit.. mégpedig egy olyan harcott ami még nem volt de meglesz Mosolyog... Egyesített shinobi haderő + bee és narutó vs. 7 bijuu and tobi, sasuke, kabuto
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 17:45:44 írta Morause » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3042 Dátum: 10 júl 16, 17:44:33 »

Szerintem ők úgy gondolták, hogy
Kakashi, Obito, Rin és Yondaime vs Naruto, Sasuke, Saukra és Kakashi
Ha a sima Naruto részei alapján döntünk, akkor ez teljesen alap, hogy Yondaime szinte egyedül bealázná az "új" 7-es csapatot. Itt a szenszejek a döntő emberkék, nem a geninek. Ők nem tudnának semmit se kezdeni 3v1 be se Kakashival, se Minatoval.

Mit szóltok egy Pein invázió vs Ulquiorra ellenhez?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 17:45:37 írta Stance » Naplózva



STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3043 Dátum: 10 júl 16, 17:49:45 »

Nem kérdés, Pein gond nélkül bealázza a denevér srácot.
Habár,a  lélek kitépés, és hasonlók egy hollowwal érdekesen mennének, de én úgy vagyok vele, hoyg ha a Deva Pein elbírt a hatfarkú kyuubival, akkor Ulqui-val is boldogul. A Chibaka tensei mondjuk szerintem megoldaná a kérdést, főleg, ha nem olyan nyúzott állapotban kezd, mint Naruto ellen, és uyge eleve több kraft van benne.
Ezentúl uyge a dagadt Pein leeht itt még legfőképpen kissé kellemetlen az ellenfélnek, szóval szerintem jó eséllyel Pein nyer.
Naplózva
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3044 Dátum: 10 júl 16, 19:33:45 »

a deva pein azt jelenti hogy Isteni birodalom pein vagyis a tensei tennin-es

ulqiorra-nak elég zsír a regenerácója ezért egy egyszerű leszúrás mégsem lenne elég a legyőzéséhez + az a nagy lándzsa amit elhajít hogy robbanjon fel a "dagi" csak magáról tudná elszívni a többieket így is érné valamit de lássuk be nem sokat. És lucifer-ről ne felejtsük el hogy nagyon gyors is, de ki kellene elemezni a peineket és az sok szenvedéssel jár. A chibaku tensei-t ki tudja védeni a banshou teninesre dobna egy lándzsát (persze egy 100 méterről odébb) a báb mint megszokhattuk egy ütéssel kicsinálja nagy valószínűséggel újraélesztené aztán lucifer észrevenné hogy nemcsak neki van "újraéledése" gondolom tudná hogy azt kell elpusztítani a ninjutsusat leütné a lelkeset lándzsázná és a dívával elég szép végső cstája lenne az biztos de végülis győztesen kerekedne ki belőle.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!