24 szep 23, 07:23:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197089 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3015 Dátum: 10 júl 10, 09:30:15 »

Azért ha a mostani erőviszonyokat vesszük akkor nem lenne ennyire egyszerű a Sanninok győzelme. Mert szerintem Naruto csapat erősebb a Sannin csapatnál. Naruto már túlszárnyalta a Kyuubi ellen harcával Jirayat, Sasuke már régen Orochimarut és bár nem tudjuk mennyit fog változni Sasuke FMS-el, de azért csak jobb lesz... Sakurát meg Tsunade szárnyalja túl 20szor.. Nevet
Viszont amennyivel gyengébbek a Sanninok annyival jobban össze vannak szokva, mert együtt nyomták le a háborút.
Azért ha rá van kényszerítve használ Sasuke is genjutsut. (Deidara ellen többször is próbálkozott meg a Tsukoyamival is párszor.) Nyilván nem úgy, mint Itachi. Susanoo nyilai meg elég kemények, ha Kakashi csak úgy tudta elkerülni, hogy Kamuival eltüntette. Jó biztos van vmi trükk a Sanninoknál (na meg ebben is jobbak, több cselt meg trükköt ismernek) amivel túlélik a nyilak nagy részét.
Szerintem kemény harc lenne és ha nyernek is a Sanninok tuti vesztenek legalább 1 embert.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 09:31:13 írta traavis » Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3016 Dátum: 10 júl 10, 14:02:02 »

Hát azért az túlzás h Sasuke magában szétverné a Sanninokat Nevet azért a tapasztalat+nem kevés erő csak felvenné a csatát a 7-es csapat ellen... bár sztem is a 7-es csapat nyerne de nem könnyedén az biztos.  A másik meg h igaz h Itachi leverte Oro-t de azt hol írták h sima pöttyös sharingánal?  Mert én ilyen részt nem láttam, és Itachi meg Sasuke közt van különbség, mint tudjuk a nyers erő nem mindig elég, és azért Itachi 1000x megfontoltabb volt mint Sasuke ezt ne felejtsük el.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3017 Dátum: 10 júl 10, 14:23:38 »

Sasuke a 3 Sannin ellen?azért ne túlozzunk...
3-an gond nélkül elintézik...
lehet hogy nyerne a hetes csapat,de ahogy gery mondta megszenvednének nagyon..
Írni nem írták,de amikor volt a visszaemlékezés én úgy emlékszek hogy sima Sharingant használt Ita.Sajnos már nem nagyon emlékeszek hogy merre volt,úgyhogy nem tudok utánanézni.Itachi ha nagyon akarta volna,úgy verte volna szét Sasukét ahogy akarja...még így betegen is...
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3018 Dátum: 10 júl 10, 20:58:40 »

Aham a 3Sanni sok lenen neki. De nem tudjuk, hogy mi van most vele az új számával Nevet
Csodás, hogy mindenki egyetértett Nyelvesít
3. Hokage vs Jiraya?
Gondolom mindenki Jirayat fogja mondani, de nm jut jobb eszembe. Sennin mód és K.O. A harmadiknak meg ott volt az a gorilla ami szerintem nem volt gyenge, mert Oro nem akarta, hogy megidézze. Meg jó kis kombinált támadásai is voltak. Na lássuk ki mit mond.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3019 Dátum: 10 júl 11, 14:32:11 »

Hát a Harmadiktól nem láttunk sokat, de azért komoly komboi voltak... most attól füg h fiatal Sarutobi vagy öreg, a fiatal biztos tudna Jirayanak 1-2 dolgot mutatni Nevet de elég 2 oldalú harc lenne, 2 tippem van vagy h Jiraya győz, vagy max 1 döntetlen, megidézi a Halálisten és mind2-en meghalnak Nevet máskülönben lehet tudót még az öreg 1-2 dolgot amit nem láttunk tőle. Tehát Jiraya win vagy döntetlen...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3020 Dátum: 10 júl 11, 14:36:27 »

nah akkor már írok énis xD
Szerintem Hiruzennek esélye nincs.Megkockáztatom Sennin mód nélkül is nyerne Jiraiya-chan. Bár lehet csak azért ilyen egyértelmű mert a Sandaime már ugye öreg,lassabb,fáradékonyabb,stb...
Igazából én azon is csodálkoztam hogy Orochimaruval ilyen szorosra tudta hozni,egyértelműbb sikerre számítanék így utólag hogy láttunk pár dolgot tőle xD
a lényeg hogy szerintem egy Gamabunta idézés bőven elég lenne...nem hiszem hogy Gama ne tudná felszabdalni azt a majmot xD
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3021 Dátum: 10 júl 11, 22:53:26 »

Nos, több dolgot is hozzápakolnék a Hiruzen vs Jiraya-hoz. És mindenek előtt le kell szögeznem, hogy Jiraya fan vagyok. Szerény véleményem szerint Jiraya csak hatalmas áldozatok árán tudott volna ellene nyerni(talán halál mindkét félnek), de szinte biztos, hogy kikapott volna. Az, hogy a mestert túlszárnyalják a tanítványai, az nem mindig jellemző.
Jiraya hihetetlenül erős sage volt, de Hiruzenhez nem hiszem, hogy felnőtt volna.

Ne felejtsük el, hogy Hiruzen volt az a Hokage aki a legtöbb ideig volt hatalmon. Nem hiába hívták professzornak sem. Minden téren a maximálisat hozta magából. Mind Taijutsuból,(ami ilyen öregen nem semmi.), és Ninjutsuból is a toppon volt. Katon, Doton colloboration jutsui, és a gyorsaság ahogy végrehajtotta őket egyenesen félelmetesek voltak. A harc során nem Orochimaru vs Hiruzen-t figyelhettünk meg, hanem Hashirama, Tobirama, Orochimaru vs Hiruzen meccset.

Na már most nálam a 3v1 igencsak durva állásnak számít. Főleg, hogy három kage szintű person megy egy ellen. És akkor a végéről ne is feledkezzünk meg. Hiruzen otthagyhatta volna a csatát, vagy Enma segítségével alakíthatott volna még, de tudta, hogy ha nem állítja meg tanítványát akkor annak súlyos következményei lesznek. Ezért áldozta hát fel magát, hogy legyengítse Orochimaru-t, akinek már csak egy tápos Sóska kellett hozzá, hogy a földet kaparja.(na meg a végén kis Itachi Nevet)

Jiraya alakíthatna durva dolgokat, de mivel egyedül képtelen volt elérni a Sennin formát, hiába az a sok idézés, Hiruzen gyorsan legyőzhette volna.

(Zárójelben jegyezném meg, hogy mikor Jiraya "Kuchiyose: Gamaguchi Shibari " jutsuja elől menekültek Itachi, és Kisame az is felállít Jiraya ról egy mércét. Két olyan erős opponent, mint Itachi és Kisame elmenekültek egy ilyen jutsu elől.)

Összességében tehát Jiraya nem gyenge. Kifejezetten erős ninja. De Hiruzen ellen nem lett volna esélye.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3022 Dátum: 10 júl 12, 00:16:42 »

ez mind szép és jó,de Jiraiya-nál nem számoltál elemi jutsukat,békás kombókat,Rasenganokat...amik a legnagyobb erősségei Jiraiya-nak,így persze hogy kikap. Volt a harc elején Orochimaru vs. Hiruzen is,és ott is csak azért élte túl a Sandaime,mert Orochi szadizni akart,és lassan akart nyerni..
Azonkívül az edo tensei által visszahozott személyek biztos hogy nem az eredeti erejükkel harcolnak. Olyan nincs hogy Madara legyőzőjét, annak az öccsét és Orochimarut egyedül ikszre hozza az öreg...
és azt hogy érted hogy egyedül képtelen volt a Sennin formára?simán képes rá,csak a békákkal könnyebben kivitelezhető. Azonkívül odahivatja valamelyik békával a 3 10 méteres békát(Bunta-chan-t és társait) azokkal nem tudott volna mit kezdeni.

és igen ott van a másik jutsu amivel a Sandaime sok mindent nem tudott volna csinálni...
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3023 Dátum: 10 júl 12, 03:14:51 »

Háhá.. Mistich jó szemed van neked is MosolyogKúl Én is pont ezeket szűrtem ki Couthbert mondókájából. De most nem írom le ugyanazt amit te is (ne hogy má' ismételjelek). De vmit nem mondtál, még pedig hogy couthbert szerint kisame meg itachi össze hasonlítsa a 3.al Mosolyog tudod:
"(Zárójelben jegyezném meg, hogy mikor Jiraya "Kuchiyose: Gamaguchi Shibari " jutsuja elől menekültek Itachi, és Kisame az is felállít Jiraya ról egy mércét. Két olyan erős opponent, mint Itachi és Kisame elmenekültek egy ilyen jutsu elől.)"
Én erre meg azt mondanám hogy Hiruzen nincs se olyan szinten mint az akkori itachi meg az akkori kisame. Márcsak abból is gondolom ezt mivel itachi ránéz meghalt ( mert már akkor használta az amaterasu-t ) kisame meg elszívja a chakráját és lereszeli a bőrét azt viszont látás! Te meg két olyan shinobit próbálsz felmérni a hokagéhoz akik az akatsukiban akár a legjobbak is lehetnének? Ha jobban belegondolsz ezek egy magukban képesek egy jinchut elfogni és némelyik meg van olyan szinten mint a raikage vagy még jobb is kacsint és én szerintem hiruzen akármilyen szinten van nem múlja felül a raikage-t Mosolyog!!!
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3024 Dátum: 10 júl 12, 07:35:50 »

Szerintem is leveri Jiraya Hiruzent. Rasenganok, Sage form...idézések. Jiraya sztem felülmúlta a mesterét ^^ Hát én azt mindig nem értem, hogy miért menekült volna Itachi és Kisame Jiraya elől. Mert ha egyedül lett volna Kisame vagy Itachi akkor még feldolgoznám, hogy menekülnek. Nehezen de fel tudnám. De ráadásl úgy, hogy ketten vannak...két ilyen erős shinobi. Hát ezt máig nem értem Nyelvesít Főleg, hogy Itachi 1vs1-ben szinte verhetetlen. Biztos van aki megizzasztaná, de az olyan lenne aki rákészül a harcra. Vagy vmi túlerős állat. Ita Tsukoyamija nagyon nagy ütőkártya volt. És senki sem tudta, hogy van olyan, hogy Tsukoyami max pár Echiha, azok meg halottak. Szal egy szemkontaktus és pá Jiraya. Meg Hiruzen is. Meg mindenki Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3025 Dátum: 10 júl 12, 11:19:42 »

igen ez igaz traavis,a tsukoyomis dolog, de szerintem tudta hogyha Jiraiya-val akarnak küzdeni akkor muszáj lesz MS-t használni,azt meg nem nagyon akarta. Poén lett volna ha megvakul a Sasuke elleni harc előtt xD
Meg gondolom az is közrejátszhatott hogy ketten azért nem akartak az egész falu ellen harcolni,de ha ott Kisame megcsinálja a 20 méteres vízgömbjét,akkor az pár emberkének csak szemet szúrt volna xD
Meg ők akkor nem azért mentek a faluba hogy lerombolják Konohát(a vége az lett volna ha az a kettő vadállat beveti a Susanoot és társait..) hanem hogy egy taknyos genin-t elvigyenek xD
Szerintem akkor jól döntöttek hogy nem harcoltak Jiraiya-val.... Én max azon vagyok meglepődve amikor Ita azt mondta hogyha erősítést hívnának se tudnák megverni xD
ezt hogy érthette...odahívja Pein-t és fél nap alatt kinyírják komplett Konohát...na mindegy xD
Naplózva

Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3026 Dátum: 10 júl 12, 12:53:06 »

Haver Jiraya nem 1 szinten van az akkori Kakashival vagy akármelyikkel a felsoroltak közül, és sztem azt is leszögeztük már ha az Amaterasuhoz is kell valamennyi koncentráció és nem 1 sec alatt jön létre, fokuszálni kell hozzá mint Kakashi kamui-hoz. Emelet Jiraya ott nagy előnybe volt a jutsujával, mert ha elkapja őket és nem tudnak mozogni simán megfullasztja és kampec... nem kell ennyire lenézni Edo sennin-t mert nem volt gyenge ö sem...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3027 Dátum: 10 júl 12, 17:10:25 »

Ha jól tudom a 8-as csapat az vagy Shikamarujék vagy Lee-jék, hát sztem a 2 csapat együttvéve nem lenne esélyes a mostani 7-es csapat ellen Nevet Naruto elég lenne ellenük vagy Sasuke magába nem hogy a 2 legtáposabb 1x-re Nevet Naruto sage form azt meg is haltak Nevet Sasuke tolna rájuk 1 kis amaterasut ha meg muszáj lenne vagy anélkül is 1 susano...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Morause
Vendég
« Válasz #3028 Dátum: 10 júl 12, 17:37:54 »

Ecsém kavartok mint a túrmixgép!!!!... a mostani 7-es csapat az sakura, naruto és sai aztán az az előtti volt a naruto, sakura, sasuke és a legrégebbi volt a kakashi, obito, rin féle Mosolyog. És a hozzájuk tartozó Jounin-okról nem is beszélek, a legrégebbinek ottvan Minato, aztán kakashi és most yamato! Szal ezek a tények alapján vessetek fel kérdéseket hogy 7-es csapat vs. xy Mosolyog !!!
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3029 Dátum: 10 júl 12, 18:00:15 »

nah azért Nyelvesít
már azt hittem mindenki elfelejtette Sai-t,még jó hogy Morause szólt Nevet
hetes csapat ellen a nyolcas??ez vicc? Pein egyedül szétkapta komplett Konohát,Naruto lecsapta...Naruto egyedül szétkapná szerintem a komplett volt osztályát,Sai leülhetne rajzolgatni Sakura meg fésülgethetné a haját vagy csinálhatna amit akarna...
Az meg megint vicc hogy Narutot ráküldjük kicsi Kakashiékra...még Sennin mód se kéne neki...Kakashi nem tudom mit tudott,de a Chidoriját ugye Sharingan nélkül nem használhatja,Obito örüljön ha 5 mp-nél tovább játékban marad,Rin meg ugyanaz a kategória mint a régi Sakura..

(a nyolcas csapat Kibáék,a 10-es Shikamaruék,Lee-ékre meg tudtommal nem kaptunk választ mivel ugye ők idősebbek egy évvel)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!