24 szep 23, 03:24:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196813 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2955 Dátum: 10 júl 01, 11:12:15 »

Na most már mindenki vegyen vissza, a szereplők párharcáról kell véleményt mondani és nem a fórumozó társak agyi aktivitásáról. Nem hülyézünk és nem állatozunk le senkit.
Ha emberi módon nem tudtok a témáról beszélni akkor fejezzétek be.

Moderátor
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2956 Dátum: 10 júl 01, 11:19:27 »

 Tsunade nem mutatott semmi elemi jutsut. És egyik gyógyító sem, szerintem. (Sakura, Ino) Nem hasonlítottam a kis Gaarahoz. Megint csak figyelmesen kéne olvasni. Írtam h Kazekage és sokkal erősebb. És amikor kicsik voltak, Lee nem a végső védelmét ütötte át, hanem az alapot. Sennin mód és nem Sannin egyébként. Ám meg ha kevesebb chakrája is van Gaaranak akkor sincs kevés. Deidara ellen egész jól bírta. Más helyszínen lehet nem tudna annyi homokot felhasználni, de ugyan olyan sokáig és ugyan olyan intenzitással. Kabuto csak az Edo tenseit mutatta. Mivel én is írtam, akkor nem hivatkozzunk másra. Csakhogy Madara eléggé meglepődött az utolsó koporsón amit nem láttunk. És kicsit többet támasztott fel mint Oro meg a második Hokage. Kicsit túlszárnyalta őket.. Szóval arra akarok kilyukadni, ha Maadarát meglepte akkor Tsunadet elviszi a szívroham. Meg azt is bele lehetne kalkulálni a nagy Tsunade harcokba, hogy a 3. Hokage is azért vesztett, mert öreg volt és Tsunade sem éppen fiatal már. Amit Jiraya kapott pofont gondolhatod, hogy nem rendes harcban kapta.. Azért kapta, mert kukkolta a lányokat vmi vízesésnél. És soha nem mondtam, hogy Tsunade nem üt nagyot. Csakhát ezen kívül nem mutatott semmit. (Gondolok itt a harcra és nem a gyógyító jutsuira) Az a hülye jutsu az az elmezavaró cucc, amit olyan szívesen hoztatok fel meg nem lehet olyan nagy dolog ha a lószar kis kabuto túlélte/kijött belőle. És én meg biztos vagyok abban, hogy Tsunade nem verné meg a Kazekage Gaarat. 
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2957 Dátum: 10 júl 01, 12:22:30 »

Itt tenném fel a kérdést a moderátornak. Ilyenkor sem szabad hülyézni? Vagy csak utálni rá?

Elég sok sebből vérzel.
1. 3 soros szabály (muhaha)
2. Ezt leírták már páran előtted.
3. Ez most hogy jön ide? Ki se fejtetted...
4. Ha az én kommentemre akartad írni, nem értem. Leírtam, ha kevesebb chakrája van, akkor sincs neki kevés. Innentől kezdve nincs is értelme a kommentednek.
5. Ezt meg csak úgy.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2958 Dátum: 10 júl 01, 12:27:26 »

Traavis, ha megnézed az első hozzászólást, akkor te elég sok ideje szegsz meg egy szabályt ami nem más, hogy uszítod a népet... mi próbálunk tisztelettel a hangunkban beszélni és visszafogni magunkat, viszont te mondod a magadét. Lehet, hogy csak én látom így vagy esetleg eltúlzom, de te szabály szerint kőbunkó vagy és semmibe veszed a fórum felhasználóit.

Sajnálom, hogy offoltam, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni...
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2959 Dátum: 10 júl 01, 12:44:52 »

Írtátok hogy Gai az érzékszerveire hagyatkozik. Nem lát semmit ez alap. Nem hallja Zabuzát mert szinte hangtalan gyilkos. Nemhinném hogy van olyan jó szaglása hogy kiszagolja. Kakashi is csak a ninja kutyái miatt találta meg. A taijutsu szép és jó de átveri egy víz klónnal és más víz jutsukkal elmossa mindezt úgy hogy közben Gai azt se tudja honnan jött a csapás mert a ködből támad. zabuza feltudja venni Gai-al a versenyt taijutsuban. Nem mondom hogy jobb nálla de a kardjával van olyan jó mint Gai. És ti is írtátok hogy fillerben tanitotta. Filerre meg ne alapozzunk pls.

Zabuza leveri Gait. Nemhiába hívták a rejtett köd démonának.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2960 Dátum: 10 júl 01, 12:51:02 »

Veletek ellentétben én a téziseimet hivatalos Databook alapján állítom fel. Ha megnézed a Statjait, Tsunadénak több chakrája van, mint a shukaku nélküli Gaarának és gyorsabb, mint Orochimaru. A Ranshinshou technikájához elég egy érintés, mire rájön a használó, addigra kettétört a koponyája, csak Kabuto ellen Narutot kellett gyógyítania, ugyebár.Ezért is írtam, Hogy nem adná magát könnyen de elmondom negyedszerre is, mintha az oviban lennénk: AZT ÍRTAM HOGY NEM ADNÁ MAGÁT KÖNNYEN. Nem azt írtam, hogy legyőzné bármelyiket, hanem hogy egy két csata SZOROS lenne. És nem idézem újra magam. Arról volt szó hogy nagyon lenéztétek, én meg kijavítottam ezt, ami fontos volt a csata miatt, amit felvetetettek.Azt már meg sem merem említeni, hogy Tsunadétól sem , látunk mindent már jönne a csőcselék hada újra...
Naplózva


 
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2961 Dátum: 10 júl 01, 12:55:13 »

Én is szeretlek Stance. Ám mielőtt vádakodsz nem ártana megalapozni és utánaolvasni a dolgonak ^^ Nem én szóltam be először.
Szerintem is leveri Zabuza Gai-t, mert ott van neki a köd a sok vízjutsu és a kardja, ami talán nem kedvez a közelharcosoknak. Ám a rejtett köd démonját legyőzte két genin Nyelvesít Vagyis igazából Kakashi, de Sasuke és naruto járt túl az eszén. Szóval Zabuza nem lehetett a helyzet magasságán IQ-ban.
Deidara vs Orochimaru?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2962 Dátum: 10 júl 01, 13:03:10 »

Hát Zabuza valóban megenné reggelire Gai-t... elég fejlett taijutsu, víz ninjutsu amit nem is használ rosszul... bár Gai ha bespenótozik(EAÉ) talán van némi esélye Nevet De összegzésben sztem Zabuza esélyesebb mindenféle képen. Dei vs Oro hmm annyira nem lenne kiélezett, talán az elején, aztán Oro bácsi bevetne 1.2 tiltott technikát és nyerne Nevet amellett meg a C4-et is kicselezné úgy mint anno Sasuke Nevet tehát ezt sztem Oro nyerné nem kétséges Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2963 Dátum: 10 júl 01, 13:30:17 »

Több érvet nem hozok fel,amit tudtam volna traavis már megtette,vagy az előző hsz-eimbe elmondtam én...akit érdekel valami olvasson vissza..Stance még annyit mondanék hogy nem én,és nem is traavis kezdtük a hülyézést,ha visszaolvasol meglátod.
Meg még azt hozzátenném hogy amikor Kabuto ellen harcolt,Naruto vagy nem volt még ott,vagy ő védte Tsunadét.Amikor elkezdte gyógyítani Narutot,Kabuto már mozdulni nem tudott.

Deidara vs. Orochimaru:Ha a C4-t tényleg ki is cselezné(ugye az az a rohasztós izé?xD) akkor is maximum döntetlen lenne.Sasuke csak azért tudta legyőzni Dei-t mert villám eleme van.Orotól ugye ilyet nem láttunk,tehát valószínüleg nem tudna mit csinálni ac4-gyel.ha meg mégis akkor döntetlen lenne,Dei felrobbantaná magát,és mivel Orcsitól nem láttunk Genjutsut nem is tudná kimenteni magát(arra alapozok itt amit láttunk...)
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2964 Dátum: 10 júl 01, 17:25:05 »

A Tsuandes harchoz én már csak annyit írnék, hogy 2 emberen kívül mindenki azt mondja Tsunade nem véletlenül az aki..
de biztos mi tévedünk! kacsint  Kazekage sama szépen leírt mindent ami fontos, ezzel vége is.

Zabuza vs. Gai:

Zabuza azért annyira jó, mert ő 1 tipikus ninja. Lesből támad és hátba szúr. Gainak nem lenne esélye ellene ez nem az ő stílusának fekszik. Zabuza igazi ellenfelei az érzékelős shinobik. pl.: Hyuuga klán, Inuzuka és a Aburame.

Tehát Zabuza - Gai nálam: 70% - 30% Mosolyog

Deidara vs. Orochimaru:

No ez már érdekes fájt lenne. Deidara biztos egyből hozzányúlna a nagyobb fegyvereihez Oro ellen, mivel tudja nem az a low skilled kategóriájú. Menekülne a levegőbe mint ahogy Sasukenél csinálta, mivel talajon nem lenne sansza.
Oro is a megtéveszetés nagy mestere, úgy hogy vmi klón vagy egyéb trükkökkel operálna, meg elő kerülne a Kusanagi is azt hiszem. Mosolyog Kezdene nagyon kellemetlen lenni a dolog, akkor Edo Tenseiel megidézhetne vmi erős távolsági harcost is. (pl. Kakuzu, Sasori) Igazából Orot erősebbnek tartom jóval, de Deidaranak ez a repkedős trükkje eléggé szarcsi tud lenni számára. Nevet Azon gondolkodom mivel tudná leszedni az égboltról, de 1 jó Edo Tensei idézésen kívül nem igazán jut eszembe más.  Gondolkozik max. 1 eltalált Kusanagi röptével. Ezen múlna a csata, ha letudja szedni fentről, akkor győzelem.

Nézzük százalékosan:

Dei - Oro: 40% - 60% Azért írtam ennyit, mert Oronak valóban kellemetlen ellenfél a szöke művész. Mosolyog Oro erősebb...
Naplózva

yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #2965 Dátum: 10 júl 02, 14:56:36 »

Deidara eléggé nagyon erős, és szvsz Szöcske győzelmébe erősen bejátszott a Sharingan. (a villám elemről nem beszélek, tipikus mázli kategória Nevet) (Szöcske fanok kíméljetek, tudom, hogy azért nem csak a szerencséje miatt nyert)
Azt meg nem elfelejteni, hogy Deidara azért elég gyors, és neki is vannak trükkjei. (agyag klón)
Ennek ellenére természetesen Orcsimarcsi egy szemét kígyó, nem albecsülendő, semmiképp.  Nevet
50%-50%  Kúl

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2966 Dátum: 10 júl 02, 15:49:47 »

Cccc... ez viccnek is rossz, Deidara teljesen esélyteln. Ugyan, Orochimaru ugyanúgy megmenekülhetne a végső robbanás elöl, mint Sasuke, más meg nem nagyon jelent neki gondot.
A c4-et Orochimaru megoldja egy vedléssel, a többi meg piskóta.

Dei' egytelen esélye, hogy akrácsak elnyújtsa a küzdelemt, a repülés.. de Orochimaru elég dúrva széljutsukat tud, nem ebszélve arról, hogy egyszerűen fel is tudja odáig nyújtania  nyakát, és a Kusanagit, méghozzá nem lassan... úgyhoyg szerintem ez se gond.

 Dei' nem gyenge, de az egyetlen oylan fegyvere, ami itt bármit ér, egyből megöli őt is, szóval maximum egy döntetlennre lenne vele esetleg esélye.

Mondjuk egy Kisame vs. Orochimaru már érdekesebb lenen, vagy monjuk egy Kisame Dei' ellen is.

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 02, 15:59:34 írta STM » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2967 Dátum: 10 júl 02, 16:29:56 »

Oro nem látja a chakrát, szóval a C4 azért megszívatná.

Kisame vs. MJ: Na nézzük, Kisame oldalán áll a chakraevő kard, meg a Suiton technikái. Oro: szinte halhatatlan, brutál széltechnikák, Kusanagi, kígyók, genjutsuk. Szerintem Oro nyerne.

Kisame vs. Deidara: Szerintem döntetlen. Kisame nem tudná a levegőben elkapni, ahhoz kicsit lassú, őt meg a vízben tudná nehezen elkapni a robbanó halaival Deidara.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 02, 16:30:46 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2968 Dátum: 10 júl 02, 16:32:59 »

Deidarának esélye nem lenne orochimaru ellen. Egy c4-re ideje nem lenne, de ha bevetné, akkor is biztos vagyok benne, hogy oro megúszná valahogy. Például biztos ismer valami föld jutsut, amivel eltűnik benne. Ha tudott 3 olyan izékaput summonálni, ami megóvta a kyuubi pusztító erejétől, akkor biztos, hogy egy ilyen nem intézné el.
Naplózva



Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2969 Dátum: 10 júl 02, 16:37:39 »

Kisame Oro...biztos vagyok benne hogy Kisamétől még szinte semmit nem láttunk,de a jelenlegi szintjével is lehozná Orcsit.Bár utálom Orochit,Kisame meg a kedvencem a rosszfiúk közül de a Samehada túl nagy előny.

Dei ellen:ez már érdekesebb.dei ugye ismeri valamilyen szinten Kisamét,tehát ha azzal kezd hogy rögtön felrepül egy 20 méter magasra onnan nehezen tépkedné le Kisame.Olyan igazi jó távolsági jutsut még nem láttunk tőle,bár ha képes a Nidaime vízsugaras jutsujára(amit a Sandaime ellen használt,és átlyukasztotta vele azt a sziklát)akkor azzal megszivathatná a szőkeséget...
Azzal a c4-gyel megint nem tudom mit kezdene Kisame,de az se biztos hogy használná Dei.Hiszen Kakashi ellen sem használta,pedig ott igazán nagy sz*rban volt xD
bár lehet hogy Naruto miatt nem merte,nem tudom
Naplózva

Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!