24 szep 22, 19:24:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196264 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2835 Dátum: 10 jún 23, 10:02:16 »

Basszus tényleg az a szobor amibe a bijuukat zárták az Akatsukinál! Zseni vagy Nevet Soha nem tűnt volna fel hacsak nem az elkövetkező részekben nem mutatták volna. Faja.
Tsukoyamihoz muszáj szemkontaktus. Így is elég kibaszás, hogy nem nézhetsz a szemébe Nevet De szerintem Naruto sem szívná be a genjutsut, mert a kyuubi segítene neki. Lehet, hogy még mindig nem fognak úgy beszélgetni, mint a 8farkú és Bee, de a róka sem akar meghalni szal...
De az Amaterasu elég hatékonynak bizonyult a nyolcfarkú ellen.
Kakuzu vs Sasori.
Hát ez elég előnytelen Kakuzunak, mert tőle csak annyit láttunk, hogy használja az összes elemet és kombinálja is, de attól még közelharcos. Sasori meg ki tud alakítani távolharcot a bábokkal, nem beszélve arról ha megidézi azt a 100 bábot.
Na srácok Fredy vs Itachi? xD  A genjutsu mesterei xD
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2836 Dátum: 10 jún 23, 15:57:18 »

Fredy?xD
Kire is gondolsz?xD
egyébként a végén láttuk Kakitól is hogy képes távharcra.sőt szerintem inkább ilyen középtávolságúnak mondható:)
Viszont Naruto ki tudná játszani bizonyos mértékig az Amaterasut a klónjaival.bár viszont az is igaz hogy Sasori elég szemét ellenfél tud lenni a mérgeivel:D
énis Sasorira tennék,bááár kakuzunak elég kemény bőre volt,kérdés milyen könnyen tudná Sasori megvágni.
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2837 Dátum: 10 jún 23, 16:02:17 »

Fredy Kruger Nevet (Rémálom az elm utcában)
a
ű. És meg is van a 3 sor Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2838 Dátum: 10 jún 23, 16:15:35 »

Moderátor:

Traavis, nem szép dolog kijátszani a szabályokat. ^^ De ha neked nem számít a kitiltás, akkor folytasd csak nyugodtan. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2839 Dátum: 10 jún 23, 16:30:51 »

Mivel Fredy csak álmok útján tud támadni ezért Itachi elég esélytelen (ezt én mondtam? nemszégyellem magam? ><)
Viszont lehet meg lehetne verni a saját pályáján, habár nem tudom mennyire lehetséges álmodban használni a sharinganod, de én most aztmondom, hogy lehetséges és akkor egy egéz jó kis Genjutsu csata alakulhat kiXD
És mivel Freddy csak genjutsuban jó, de Itachi azért tud más is a győzelmet neki jósolom. (remélem nem számít offnak csak mert Freddy nem Naruto szereplő) de egyébként símán el tudom képzelni, hogy van olyan genjutsu ami álmodban kap el^^)
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2840 Dátum: 10 jún 23, 20:21:56 »

Ezaz! Nevet Reméltem, hogy valaki komolyan fogja venni és levázolja a harcot xD Jah Itachinak muszáj lenne álomban harcolnia, mert Fredy csak ott játszik... De a sharingannal leverné ha valahogy ki tudná hozni az álomból. Fredyt sajna az ő álmában nem lehet megölni, de Itachi legalább tuti megmenekülne, mert elhitet vele egy másik álmot és csá.
Hmm az a szabály, hogy meg kell lennie a három sornak. Megvolt. Az nincs megfogalmazva, hogy a három sort ki is kell írni teljesen Nyelvesít Ez egy kiskapunak ad lehetőséget...
Egyébként ez több sebből is vérzik. Az, hogy muszáj három sort írni elvileg elősegítené azt, hogy ne legyen értelmetlen mondatokkal való dobálózás és arra kéne kényszerítenie, hogy normálisan megfogalmazott érvelés legyen ahelyett, hogy valaki szeret egy karakter és akkor az mindent legyőz... De ha például lemarad valami a kommentből ami lényeges lett volna, de csak egy mondat? Akkor írjon három sor baromságot a lényeg mellé csak azért, hogy meglegyen a három sor? Vagy például valaki kérdez valamit amire max két sor a válasz, akkor mi legyen? Leírja a paprikás krumpli receptjét is vagy inkább hagyja a francba az egészet? Ez nem egy jól átgondolt, értelmes szabály, szerintem elég lenne ha az értelmes érvelés lenne meghatározva. A kevesebb több Nevet
U.i.: Isten bocsássa meg, hogy bele mertem kötni egy monderátorba Nevet  Ám nem kötekedésnek szántam csak megjött az ihlet.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2841 Dátum: 10 jún 23, 20:32:00 »

nagyon egyszerű.ha lemarad valami,beleszerkeszted az előzőbe és kész:)
ha max 2 soros a válasz amit tudsz írni,akkor elkezdesz egy új harc elemzésébe xD(én így szoktam:D)és így nincs se off,de megvan a 3 sor.
és mivel ez pont ez a kategória,jöjjön mondjuk egy Sakura vs. Tenten xD
Tentenes Shippuudenes harcot már régen láttam,de nekem nem tűnt olyan nagy számnak.Mivel Tsunade kifejezetten arra tanította Sakurát hogy ne tudják eltalálni, Tenten támadási sebességével igen nehéz lenne,persze nem lehetetlen.Azonban ha Sakura Tenten közelébe tud menni ott hadd ne kelljen részletezni xD
szerintem Sakura leverné.

Ui:nem modiba kötöttél bele,hanem adminba xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 20:32:53 írta Mistich » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2842 Dátum: 10 jún 23, 20:47:32 »

Kösz, most sokkal jobb xD
Szerintem is Sakura nyerne, mert nem nézek ki sokat abból, hogy kunaikat meg ilyeneket dobál. Ha Saukra sikerrel kerüli őket és közelre megy...Én nem is emlékszek Tenten harcra csak mikor saját maga ellen kellett harcolnia az Akatsuki bázisnál. Az meg nem volt valami nagy szám. Jó Sakura sem, de tőle még mindig többet várok, ha Tsunade tanította. Mondjuk az is számít, hogy milyen gyorsan dobálja a dolgait, mert Sasori bigyóival sem tudta volna tartani a lépést Sakura, szóval ő sem egy hűha.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2843 Dátum: 10 jún 23, 21:05:39 »

De Sasori bábjainál egy karcolást sem kaphatott, Tenten fegyói meg nem mérgezettek. Egyébként szerintem is Sakura nyerne (végre leírhattam ezt a mondatotXD) Tenten nem olyan erős és elég Sakurának csak egyszer közel kerülnie hozzá és bevinnie egy ütést és a csaj kifekszik mint a lábtörlő. igazából most így belegondolva Tenten elég haszontalan, emlékszem Temari is milyen könnyen legyakta.
És innen eszembe is jutott valami. Mondjatok egy legalább chunin szintű valakit, akit Tenten le tudna győzni.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2844 Dátum: 10 jún 23, 21:11:03 »

Iruka^^
traavis:nincsmit xD
és mondjatok egy olyat,aki Chuunin szintű,nem Tentennek hívják,a régi geninek közül van,és Sakura legyőzi xD
Énse emlékszek másmilyen Tentenes harcra,talán a Sanbis részekben volt,de azokat untam szóval nem figyeltem rá xD
Azért szerintem szegény Sakurát ne egy Akatsukussal hasonlítsuk össze:D
de abban igazad van,harcolni Sakura sem tud...arra jó hogy meggyógyítsa azokat akiket a rosszfiúk összevertek:)
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #2845 Dátum: 10 jún 23, 22:33:32 »

Tudjátok a keresőbe beírtam hogy nem-e tette fel vki a nagy kérdést, és én arra jutottam hogy 'a kivitelezhetetlen, az egyetlen, az igazi' nagy harcot senki se mondta Mosolyog!!! ( de ha mégis bocsánat )
Pein vs. Rikodou Sennin Nyelvesít.... szerintem durva lenne, csak úgy repkednének a Shinra-, és Chibaku Tensei-ek Mosolyog!
Azért tényleg nagy lenne amit a 6 Pein meg Rikodou alkotna ám Mosolyog !!
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 22:36:40 írta Morause » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2846 Dátum: 10 jún 23, 23:32:37 »

Morause ez jó vicc volt xD
itt lehet spoilerezni?
mindegy inkább áthúzom...
te arra a Rikoudu Sennin-re gondolsz aki a Jyuubi jichuurikije volt?:DPein-re ránéz és megfekszik Peinci szerintem xD(jó ez túlzás,de nem tehetne semmit...)belegondolsz már a Kyuubi 8 farkú formációjával nem bírt el,és a Kyuubi ereje egy kis része,nagyon kis része a Jyuubinak..

Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2847 Dátum: 10 jún 24, 09:28:13 »

Nem véletlenül nem lett feltéve ez a harc, hiszen Rikodou Sennin-ről szinte semmi érdemi információt nem tudunk. Ergo teljesen értelmetlen találgatni, hiszen semmilyen érvet nem tudnánk felhozni vele kapcsolatban, maximum azt, hogy ő volt a Juubi hordozója, és mint ilyen, valószínűleg senki sem jelentene számára akadályt.
Viszont mivel azért elég sok szereplő van a Naruto történetében, szerintem csak lehetne csinálni olyan párosítást is, ahol olyan shinobi-k vannak, akikről az ember tudna is mit írni.

Sakura-nak akartam írni valakit, de ez annyira nem tűnik könnyű dolognak, mivel komolyabb ninjutsu használó ellen nem adnék neki sok esélyt, hiszen pusztán a nagy fizikai erővel nem tudna mit kezdeni. Ám kifejezetten egy taijutsu-ra kiélezett shinobi ellen sem adnék neki sok sanszot, mert igazából még csak különösebb technikát sem láttunk tőle, csak, hogy nagyokat üt.
Esetleg egy Shikamaru ellen eltudnám képzelni, mert Sakura-nak jó a chakra kontrollja, ezt még mondja is Kakashi, hiszen ezért mászott olyan jól az elején fára, meg ez segít neki megtörni a genjutsu-t. Szóval szerintem ő viszonylag hamar kitörne Shika Kage mane jutsu-jából, viszont legyen egy elég sűrű, napsütötte erdős helyszínen a harc, ahol a fák által vetett árnyék Shikamaru-nak kedvez, és itt még védekezni és kitérni is könnyebben tudna az ütések elől, talán lenne elég ideje kiötleni valamit.
Habár én inkább Sakura-t tartom ellene esélyesnek, és mielőtt írsz, te is gondold át rendesen, és ne csak azért írja oda valaki, hogy Shikamaru nyerne, mert őt szereti, vagy mert Sakura-t nem. Bátran ki lehet használni azt a három sort, és elgondolkodni a dolgokon, és a lehetséges harc közbeni helyzeteken.
Naplózva

trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #2848 Dátum: 10 jún 24, 12:01:53 »

Sakura vs Tenten

Ne írjuk le ennyire Tentent. Sakuránál biztosan gyorsabb + ne felejtsük el, hogy ő tudja legjobban használni a nindzsafegyvereket. Idézni is tud jó párat, emiatt nem csak kunaikat dobálna. Sakurára és környékére rádobna egyszerre 100 robbanós kunait, amitől a rózsaszín hajú kifeküdne, vagy nagyon meggyengülne, innen meg nyert ügye lenne Tentennek.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2849 Dátum: 10 jún 24, 12:34:32 »

Morause ez jó vicc volt xD

Tudom, hogy jó vicc igaz nem annak szántam, mert ahogy 'Kaihaku R. Kumori' is mondta nem tudunk semmit szinte Senninről, csak hogy ő a ninják atyja, juubi hordozója, meg Rin'negan birtokos, szal azt akarom mondani hogy pein a 6 testtel vagy akár szimplán ép testtel ( azaz nagato ) szembe állna a Sennin-el és elkezdenének harcolni gondoljuk hogy a sennin győz, de nem tudjuk nagato miféle károkat okozna benne!
De az is ott van hogy pein egy magába 6 test nélkül tényleg nem ér semmit most hiába van shinra tensei meg hasonlók ha a többi erejét nem használhassa, elvégre gondolj bele a Yondi se csak fél erejét áldozta bele hogy elkapja és lepecsételje a kyuubit hanem az egészet, mint ahogy pein használta volna a teljes erejét akkor valószínű a róka most az akatsukié lenne!
  kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!